problemy zdrowotne- idealne wyniki :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-03, 10:57   #1
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Cool

problemy zdrowotne- idealne wyniki :/


...

Edytowane przez lune1992
Czas edycji: 2015-03-23 o 13:15
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 11:01   #2
Colderia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 424
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

Też często w nocy tracę czucie w rękach...to normalne, bo kiedy się na nich śpi zatrzymujemy krążenie. Radziłabym wizytę u psychologa/psychiatry, być może masz problemy ze stresem lub na tle nerwicowym.
Colderia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 11:05   #3
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
witam,

Od kilku miesięcy nie mogę spać w nocy, drętwieją mi ramiona, czuje w nich mrowienie nawet gdy na nich nie śpię. Budzi mnie niedowład rąk, klika razy wstaje i próbuje to jakoś rozćwiczyć. Tu nie chodzi o twarde łóżko, bo na każdym jest to samo. Od miesiąca ( prawie codziennie) mam uczucie ze serce mi mocniej bije a raz na sekunde bije raz o wiele mocniej i czuje wtedy ze zatrzymuje mi sie puls w tętnicy szyjnej ( nie potrafie opisac tego inaczej). Przykładam reke do szyji i to po prostu czuje. Byłam u lekarza 1 kontaktu, zlecił badania krwi: magnez, potas, wapń, OB,TSH, sód.Wszystko wyszło ok. Wczoraj czułam jeszcze mocniejsze kołatanie serca i czułam w gardle jak zatrzymuje mi sie na sekunde puls gdy zabije mocniej( to o czym pisałam wczesniej). Pojechałam na pogotowie. Gdy robili mi badanie ekg, czułam w gardle serce i to mocniejsze bicie. EKG nic nie wykazało badania krwi, moczu maja książkowe wyniki. Nic nie rozumiem... czy ja sobie cos wmawiam... czy naprawde nie ma tu problemu. Dlaczego mrowieją mi ręce? Nic nie rozumiem.. Przepraszam za nieład w wypowiedzi, prosze o jakies rady, jeśli ktokolwiek coś z tego rozumie..
Miałam problem z drętwieniem w ogromnej skali - drętwienie ręki pojawiło się najpierw minimalnym stopniu, po tygodniu nie byłam w stanie przespać nawet godziny w nocy, ręka drętwiała, bolała. Pomagało mi początkowy podobnie jak Tobie rozruszanie, później już nic. Lekarz zapisał mi witaminę b (nie pamiętam niestety, którą choć jestem prawie pewna, że B6 - lekarz na pewno będzie wiedział]. Po 2 dniach problemy minęły całkowicie. Brałam do tego jeszcze tabletki przecibólowo-przeciwzapalne [na zapalenia stawów, reumatyzm etc - niestety, moja głupia przywara, że nie zostawiam sobie opakowań po lekach, więc piszę ogólnikowo], i lek na poprawę krążenia.
Przejdź się nawet do rodzinnego z tym drętwieniem. Mój raczej nie jest wybitnym specjalistą a od razu wiedział jak zadziałać, więc myślę, że to standardowe postępowanie.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 11:31   #4
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

Też mi ręce drętwieją, odkąd śpię na większej poduszce jest lepiej. Kiedyś spałam bez poduszki. Kołatanie serca bywa objawem choroby tarczycy, to że TSH jest w normie nie znaczy że wszystko jest ok. Ja miałam wyniki TSH, FT3 i FT4 w górnej granicy normy i okazało się że jestem chora. Wyszło to w usg tarczycy.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 11:39   #5
Gazelka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 140
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

A może to stres? Nerwica? Zdarzały mi się takie kołatania serca swojego czasu...
A co do drętwienie rąk - ja kiedyś budzilam się w nocy z takim jakby 'nudzeniem' rąk, miałam je sobie ochotę uciąć! Od czasu do czasu brałam aspirynę przed snem i przeszło... Ale może to też było związane ze stresem, bo teraz już mi się to nie zdarza...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Gazelki007 już tutaj nie ma Zmieniając swoje życie zmieniła też konto na wizaz. pl
Gazelka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 12:19   #6
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

...

ogólnie jestem osoba bardzo spokojną, lecz kołatanie serca zaczeło sie gdy kupiłam auto i zaczełam jezdzic jako młody kierowca, bardzo mnie to stresowalo i stresuje do tej pory choć o wiele mniej. Moze to ma zwiazek.. Dziwi mnie dlaczego EKG nic nie wykazało skoro czułam straszne bicie podczas badania. Za to drętwienie utrzymuje sie juz kilka miesięcy, przed stresem związanym z autem. Moze zrobie badania na tarczyce, usg. Kiedys mialam chorą ale podobno sie wyleczyłam jak byłam mała. Teraz badają mi tylko tsh i mowią ze nie mam juz chorej tarczycy

Edytowane przez lune1992
Czas edycji: 2015-03-23 o 13:15
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 12:39   #7
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
ogólnie jestem osoba bardzo spokojną, lecz kołatanie serca zaczeło sie gdy kupiłam auto i zaczełam jezdzic jako młody kierowca, bardzo mnie to stresowalo i stresuje do tej pory choć o wiele mniej. Moze to ma zwiazek.. Dziwi mnie dlaczego EKG nic nie wykazało skoro czułam straszne bicie podczas badania. Za to drętwienie utrzymuje sie juz kilka miesięcy, przed stresem związanym z autem. Moze zrobie badania na tarczyce, usg. Kiedys mialam chorą ale podobno sie wyleczyłam jak byłam mała. Teraz badają mi tylko tsh i mowią ze nie mam juz chorej tarczycy
Ale co w związku z tym, że serce mocniej biło Ci podczas robienia EKG? Może lekarz pomyślał, że się np stresujesz badaniem, bo samo mocne bicie serca niekoniecznie świadczy o chorobie. EKG prędzej wykryje np jakieś nieprawidłowości w budowie, u Ciebie widocznie wszystko jest ok.

Na co dokładnie chorowałaś kiedyś w związku z tarczycą? Jaki miałaś wynik TSH? Jeśli się niepokoisz to na pewno nie zaszkodzi zrobić jeszcze ft3, ft4 (i powtórzyć TSH, bo interpretuje się je razem z tymi dwoma wskaźnikami) i usg.
Asji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 12:43   #8
Amambada
Wtajemniczenie
 
Avatar Amambada
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 342
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

A jak z ciśnieniem?
Ja jak zaczęłam uczyć się na prawko, to wylądowałam w szpitalu z wysokim ciśnieniem i kołataniem serca, miałam też jakieś dziwne bóle pleców. Później zaczęła się bezsenność. Dostałam magnez z witaminą b6, propranolol i hydroxyzinum.
Kolejnym krokiem było znalezienie przyczyny. Wyniki mam wręcz książkowe. Lekarz na pogotowiu podejrzewał albo nerwicę albo tarczycę, która została z kręgu podejrzanych wyrzucona bardzo szybko (zrobiłam badania przeciwciał przeciwtarczycowych - aTPO, TRAb). W międzyczasie dostałam konkretne leki na nadciśnienie i bezsenność. I tak się bujam po lekarzach. Zmieniłam tryb życia, mogłam sobie pozwolić nawet na wyeliminowanie stresów - to pomogło, do samochodu nawet nie podchodzę

Czytając Twoje posty, że może być to związane z jazdą samochodem - to bardzo prawdopodobne. Niestety sama jeszcze nie znalazłam sposobu na to żeby się nie stresować... Pomijając sposoby farmakologiczne

Edit: u mnie serce tak szalało, że dwa razy poszedł wydruk: analiza EKG niemożliwa

Edytowane przez Amambada
Czas edycji: 2014-01-03 o 12:46
Amambada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 12:48   #9
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
ogólnie jestem osoba bardzo spokojną, lecz kołatanie serca zaczeło sie gdy kupiłam auto i zaczełam jezdzic jako młody kierowca, bardzo mnie to stresowalo i stresuje do tej pory choć o wiele mniej. Moze to ma zwiazek.. Dziwi mnie dlaczego EKG nic nie wykazało skoro czułam straszne bicie podczas badania. Za to drętwienie utrzymuje sie juz kilka miesięcy, przed stresem związanym z autem. Moze zrobie badania na tarczyce, usg. Kiedys mialam chorą ale podobno sie wyleczyłam jak byłam mała. Teraz badają mi tylko tsh i mowią ze nie mam juz chorej tarczycy
To właśnie świadczy o podłożu psychicznym - stres, nerwica. Źle odczytujesz sygnały płynące z ciała, poproś o skierowanie do psychologa.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 12:58   #10
feelsotight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: łuć
Wiadomości: 311
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
witam,

Od kilku miesięcy nie mogę spać w nocy, drętwieją mi ramiona, czuje w nich mrowienie nawet gdy na nich nie śpię. Budzi mnie niedowład rąk, klika razy wstaje i próbuje to jakoś rozćwiczyć. Tu nie chodzi o twarde łóżko, bo na każdym jest to samo. Od miesiąca ( prawie codziennie) mam uczucie ze serce mi mocniej bije a raz na sekunde bije raz o wiele mocniej i czuje wtedy ze zatrzymuje mi sie puls w tętnicy szyjnej ( nie potrafie opisac tego inaczej). Przykładam reke do szyji i to po prostu czuje. Byłam u lekarza 1 kontaktu, zlecił badania krwi: magnez, potas, wapń, OB,TSH, sód.Wszystko wyszło ok. Wczoraj czułam jeszcze mocniejsze kołatanie serca i czułam w gardle jak zatrzymuje mi sie na sekunde puls gdy zabije mocniej( to o czym pisałam wczesniej). Pojechałam na pogotowie. Gdy robili mi badanie ekg, czułam w gardle serce i to mocniejsze bicie. EKG nic nie wykazało badania krwi, moczu maja książkowe wyniki. Nic nie rozumiem... czy ja sobie cos wmawiam... czy naprawde nie ma tu problemu. Dlaczego mrowieją mi ręce? Nic nie rozumiem.. Przepraszam za nieład w wypowiedzi, prosze o jakies rady, jeśli ktokolwiek coś z tego rozumie..
masz duzo nadwagi? duzo komputera i nieprawidlowego siedzenia?
__________________
„Bądźcie dobrzy dla kobiet, gdyż one są u was brankami(…). Jeśli one czynią nieposłuszeństwo widoczne, to pozostawiajcie je w łożach i bijcie je w sposób nieszkodliwy.” (Sahih Ibnu Huzejma, Hadis Nr 2809)
feelsotight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 13:37   #11
fragilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 53
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

Mozesz sobie założyć holtera EKG, to urzadzenie które przez 24 h monitoruje pracę serca, potem masz odczyt z całego dnia i wiesz czy Twoim subiektywnym odczuciom towarzyszyły nieprawidłowości pracy serca, można to badanie zrobić prywatnie w różnych prywatnych przychodniach za stosunkowo jeszcze rozsadne pieniadze, chodzisz z tym pod ubraniem przez cały dzień, idziesz normalnie do pracy czy szkoły, poszukaj w necie gdzie w Twoim miescie to wykonuja
fragilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 14:19   #12
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

stres albo krazenie. dopplera mogliby ci zlecic
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 20:39   #13
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

Też udałabym się do endokrynologa i od lekarza pierwszego kontaktu wzięła skierowanie na wapń w surowicy mnie przez rok lekarze olewali bo miałam książkowe wyniki, dopiero jak całkowicie organizm mi siadł wyszło, że mam tężyczkę, która w skrajnych przypadkach kończy się śmiercią. Drętwienie może wynikać z niedoboru wapnia bądź niedoczynności przytarczy (ja to mam) biorę calperos (wapno) 1000mg x2 i witaminę D (Alfadiol) x2.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 21:18   #14
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

Mi to wygląda na problem na tle nerwowym. Sama miałam coś podobnego w okresie silnego stresu. Strasznie wspominam tamten okres.
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 22:10   #15
VanOlg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 332
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

Mi przychodzi do głowy także niedobór jodu, który wiąże się z niedoczynnością tarczycy. Miałam taki niedobór i też bardzo drętwiały mi ręce, tylkoże niezależnie od pory dnia i kołatało mi serce. Ale u każdego objawy mogą być inne.
VanOlg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 23:10   #16
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

Typowe objawy nerwicowe
Kołatanie serca , które nie wychodzi na EKG ( tylko Ty je czujesz) i drętwienie ( najczęściej w nocy) całego ciała , poszczególnych kończyn itp..
I pozostałe wyniki idealne ...

Za chwilę dojdą stany lękowe... niejako jako konsekwencja tego , że nie wiesz co się z Tobą dzieje ... ( "Na pewno bowiem jestem chora na tajemniczą , być może śmiertelną chorobę , a nikt nie potrafi jej wykryć - specjalnie piszę sarkastycznie, by pokazać jak to działa) Stany lękowe, skutkują też ogólnym osłabieniem organizmu- pogorszenie samopoczucia , i machina nakręca się coraz bardziej - złe samopoczucie powoduje nerwy , strach , obawę itd.... i kółko się zamyka ...

Być może bez pomocy psychiatry, a przynajmniej psychologa się nie obędzie ....
Ze swojej strony mogę poradzić :
Bardzo ważne ( NAJWAŻNIEJSZE!!@@) jest pozytywne myślenie - odganianie myśli o chorobie , bagatelizowanie objawów ... " nic Ci jest uspokój się !" "Zaraz mi przejdzie" ,
2. Uwierzenie w to , że to nie choroba somatyczna jest przyczyną złego samopoczucia, tylko układ nerwowy nam płata figle , bo jest nadwrażliwy, jest jednym z słabszych układów w naszym organiźmie itp ...

Gdy serce kołacze , nie skupiać się nad tym , zacząć chodzić , spacerować , napić się szklankę zimnej wody ... - pomaga ...


Żeby jednak być pewnym , że to nie żadna choroba somatyczna , należy zrobić wszelkie możliwe badania - w Twoim wypadku , dogłębnie zbadać tę tarczycę - oprócz TSH zrobić Ft 3 i Ft4, by wykluczyć powiązania ...

W razie pytań , zapraszam na PW
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 00:32   #17
pinku_pinku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 440
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
witam,

Od kilku miesięcy nie mogę spać w nocy, drętwieją mi ramiona, czuje w nich mrowienie nawet gdy na nich nie śpię. Budzi mnie niedowład rąk, klika razy wstaje i próbuje to jakoś rozćwiczyć. Tu nie chodzi o twarde łóżko, bo na każdym jest to samo. Od miesiąca ( prawie codziennie) mam uczucie ze serce mi mocniej bije a raz na sekunde bije raz o wiele mocniej i czuje wtedy ze zatrzymuje mi sie puls w tętnicy szyjnej ( nie potrafie opisac tego inaczej). Przykładam reke do szyji i to po prostu czuje. Byłam u lekarza 1 kontaktu, zlecił badania krwi: magnez, potas, wapń, OB,TSH, sód.Wszystko wyszło ok. Wczoraj czułam jeszcze mocniejsze kołatanie serca i czułam w gardle jak zatrzymuje mi sie na sekunde puls gdy zabije mocniej( to o czym pisałam wczesniej). Pojechałam na pogotowie. Gdy robili mi badanie ekg, czułam w gardle serce i to mocniejsze bicie. EKG nic nie wykazało badania krwi, moczu maja książkowe wyniki. Nic nie rozumiem... czy ja sobie cos wmawiam... czy naprawde nie ma tu problemu. Dlaczego mrowieją mi ręce? Nic nie rozumiem.. Przepraszam za nieład w wypowiedzi, prosze o jakies rady, jeśli ktokolwiek coś z tego rozumie..
tak jak dziewczyny wyzej pisaly, brzmi typowo nerwicowo (choc co do drętwienia nie jestem pewna, warto byloby to dla Twojego spokoju zbadac), tak wiec spokojnie
dobrym poziomem magnezu w wynikach sie az tak bardzo nie sugeruj, nie zaszkodzi sie dokarmic magnezem przynajmniej przez jakis czas.
Poza tym polecam wywalic kawe i herbate z diety. Definitywnie.
Zamiast - meliska, albo napar z glogu, na serce bardzo fajny.
U mnie te objawy sercowe co opisujesz zostaly sklasyfikowane przez kardiologa jako "wypadanie platka zastawki dwudzielnej (?)" i uslyszalam, ze taka moja uroda
A tak w ogole, to oczywiscie mozesz sie jeszcze dalej przebadac (neurolog?) na wszelki wypadek, ale ja bym Ci badziej polecala psychologa niz lekarza
powodzenia, tego mozna sie pozbyc, albo przynajmniej nauczyc na tyle kontrolowac, ze wraca bardzo rzadko
__________________
wczesniej wydawało mu się, ze jego umysł był jak zupa..
pinku_pinku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 08:58   #18
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
ogólnie jestem osoba bardzo spokojną, lecz kołatanie serca zaczeło sie gdy kupiłam auto i zaczełam jezdzic jako młody kierowca, bardzo mnie to stresowalo i stresuje do tej pory choć o wiele mniej. Moze to ma zwiazek.. Dziwi mnie dlaczego EKG nic nie wykazało skoro czułam straszne bicie podczas badania. Za to drętwienie utrzymuje sie juz kilka miesięcy, przed stresem związanym z autem. Moze zrobie badania na tarczyce, usg. Kiedys mialam chorą ale podobno sie wyleczyłam jak byłam mała. Teraz badają mi tylko tsh i mowią ze nie mam juz chorej tarczycy
czytam właśnie książkę o niedoczynności tarczycy, w objawach towarzyszących jest wymienione nocne drętwienie ramion i dłoni. Wcześniej nie wiązałam tego objawu z niedoczynnością.
Ja trafiłam do lekarza mając wszystkie 3 hormony tarczycowe w górnej granicy normy, antyciała mam ok, w USG wyszło mi że mam zwłóknienia i zmniejszoną tarczycę . Diagnoza - Hashimoto. Schudłaś ostatnio lub przytyłaś? Ja poszłam do lekarza jak zaczęłam chudnąć odżywiając się normalnie. Jeżeli jako dziecko miałaś problemy z tarczycą przebadałabym się w tym kierunku. Zbadaj TSH, FT3 i FT4 + usg tarczycy ew. antyciała TPO i TG. Daj jak się sprawa potoczyła.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 12:10   #19
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
czytam właśnie książkę o niedoczynności tarczycy, w objawach towarzyszących jest wymienione nocne drętwienie ramion i dłoni. Wcześniej nie wiązałam tego objawu z niedoczynnością.
Ja trafiłam do lekarza mając wszystkie 3 hormony tarczycowe w górnej granicy normy, antyciała mam ok, w USG wyszło mi że mam zwłóknienia i zmniejszoną tarczycę . Diagnoza - Hashimoto. Schudłaś ostatnio lub przytyłaś? Ja poszłam do lekarza jak zaczęłam chudnąć odżywiając się normalnie. Jeżeli jako dziecko miałaś problemy z tarczycą przebadałabym się w tym kierunku. Zbadaj TSH, FT3 i FT4 + usg tarczycy ew. antyciała TPO i TG. Daj jak się sprawa potoczyła.
chudłaś przy niedoczynności? to zazdroszczę, zazwyczaj się tyje, ja nabrałam 15 kilo w miesiąc będąc na restrykcyjnej diecie. Do tej pory spadło mi tylko 10, nadal mam 5 nadprogramowych.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 13:08   #20
RedDragon
Raczkowanie
 
Avatar RedDragon
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 37
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

Jeżeli wszystkie badania dalej będą wychodzić dobrze, warto na końcu przebadać się pod kątem boreliozy.
To bardzo zdradziecka choroba, która potrafi dawać szereg bardzo różnych objawów, a lekarze rzadko kiedy wpadną na to aby ją sprawdzić.
RedDragon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 22:13   #21
la fresa del vidrio
Raczkowanie
 
Avatar la fresa del vidrio
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 125
Dot.: problemy zdrowotne- idealne wyniki :/

Zastanów się, czy jesteś osobą nerwową, skłonną do zmiany nastrojów, płaczów, nerwów? Czy miałaś ostatnio/jakiś czas temu/w dzieciństwie jakieś ciężkie przeżycia/stresogenne sytuacje?
Ja miałam takie różne objawy z powodu nerwicy, brałam magnez i wmawiałam sobie, że ze mną w porządku - przeszło po 4 miesiącach.
Ale mogą to być też jakieś pasożyty, zrób badania na nie może.
__________________
"Sit back down where you belong, in the corner of my bar with your high-heels on. (...)

There's somethin', somethin' about this place...
Somethin' about lonely nights and my lipstick on your face."
la fresa del vidrio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-07 23:13:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.