Tablety wizażanek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-16, 14:23   #1
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020

Tablety wizażanek


Cześć dziewczyny!

Noszę się z zamiarem zakupu tableta. Chciałabym zapytać Was - użytkowniczek o praktyczne rady. Czym kierować się przy wyborze,
co wydaje się wam przydatne, a czego unikać. Jakie firmy są wg was godne uwagi?

moje oczekiwania:
-sprzęt ma służyć głównie do internetu i ebookow
-myślę o 3g, i jakimś pakiecie internetowym, najlepiej na kartę (coś doradzicie? jakieś konkurencyjne rozwiązania?)
-myślę o tunerze tv, ale to już jako bajer (macie jakieś doświadczenia?)
-myślę o gpsie, ale nie jest to konieczne
-cena, coś średniopółkowego.

Ile cali mają wasze tablety? Czy wygodnie wam się na nich pracuje?
Jakieś dodatkowe sugestie?

Oczywiście przeczytałam kilka poradników, ale nikt tam nie pisze swoich subiektywnych uwag dot. sprzętu z tym zwracam się do Was
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 15:36   #2
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Tablety wizażanek

Ja mam 9,7 cala (7 cali do przeglądania internetu jest niewygodne), firma Tracer. Do gier i internetu akurat. Czytać się da ale to generalnie nie jest sprzęt do tego, oczy szybko się meczą (chociaż da się ustawić światło na minimalne, wtedy jest w porządku). 3G nie mam, tunera ani gps też, więc tu Ci nie pomogę
Jeśli wybierzesz tablet 9-10 cali to koniecznie zwróć uwagę na rozdzielczość - poniżej 1024x786 będzie kiepski obraz (piksele)
O, i jeszcze mogę powiedzieć, że nie polecam tabletów Modecom, koleżanka strasznie narzeka na swojego.
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 16:06   #3
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Tablety wizażanek

Popatrz na Goclever Aries 785, używam go na co dzień właśnie do ebookow, na uczelni do pisania notatek, czasem pogram w coś, piszę mejle itp. działa z internetem AERO2 (wygoogluj koniecznie) Jak za cenę okolo 700zł to super sprzęt
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 16:07   #4
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Tablety wizażanek

tez mam tracera 9,7 i jestem bardzo zadowolona, nie ma 3g ale na allegro kupilam modem za 28 zl podczepiam i hula . play ma fajne karty typowe dla internetu. W domu mam wi fi i przewaznie nigdzie go nie zabieram, chyba ze jakis wyjazd za miasto czy do znajomych (co tez maja wifi) a na miescie korzystam z netu w telefonie.

gps wlasnie srednio na 9,7 cala, wygodniejsza 7"

ksiazki czytam w pdf, moge zmieniac natezenie swiatla w zaleznosci od odswietlenia

ja za swojego dalam 599zl i nie zamienilabym na nic innego
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 16:38   #5
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Tablety wizażanek

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Ja mam 9,7 cala (7 cali do przeglądania internetu jest niewygodne), firma Tracer. Do gier i internetu akurat. Czytać się da ale to generalnie nie jest sprzęt do tego, oczy szybko się meczą (chociaż da się ustawić światło na minimalne, wtedy jest w porządku). 3G nie mam, tunera ani gps też, więc tu Ci nie pomogę
Jeśli wybierzesz tablet 9-10 cali to koniecznie zwróć uwagę na rozdzielczość - poniżej 1024x786 będzie kiepski obraz (piksele)
O, i jeszcze mogę powiedzieć, że nie polecam tabletów Modecom, koleżanka strasznie narzeka na swojego.
Dziękuję. wiem, że do czytania są inne sprzęty, ale od biedy może być Dziękuję za radę w kwestii rozdzielczości, pewnie bym o tym nie pomyślała i za odradzenie firmy także
Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Popatrz na Goclever Aries 785, używam go na co dzień właśnie do ebookow, na uczelni do pisania notatek, czasem pogram w coś, piszę mejle itp. działa z internetem AERO2 (wygoogluj koniecznie) Jak za cenę okolo 700zł to super sprzęt
Dziękuję, już patrzę!

notatki na tablecie? masz zintegrowana klawiaturę, czy wygodnie Ci się pisze ekranową?
Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
tez mam tracera 9,7 i jestem bardzo zadowolona, nie ma 3g ale na allegro kupilam modem za 28 zl podczepiam i hula . play ma fajne karty typowe dla internetu. W domu mam wi fi i przewaznie nigdzie go nie zabieram, chyba ze jakis wyjazd za miasto czy do znajomych (co tez maja wifi) a na miescie korzystam z netu w telefonie.

gps wlasnie srednio na 9,7 cala, wygodniejsza 7"

ksiazki czytam w pdf, moge zmieniac natezenie swiatla w zaleznosci od odswietlenia

ja za swojego dalam 599zl i nie zamienilabym na nic innego
Dziękuję, już idę czytać o tym modelu

Wielka pomoc, dzięki!
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 16:52   #6
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Tablety wizażanek

Kup koniecznie z 3g. Nawet jeśli nie masz teraz internetu mobilnego, to nie jest to zbytek. Ja mam bez (Asus Transformer FT300) i trochę żałuję. Co prawda dla mnie jest to przede wszystkim źródło internetu za granicą, do oglądania filmów (10 cali), czasem do drobnych notatek czy przeglądania stron. Biorę go też do biblioteki.
Teraz kupiłabym koniecznie z 3g! Ale z tego Asusa jestem bardzo zadowolona.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 17:20   #7
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Tablety wizażanek

mam 7 cali. mam samsung galaxy tab 2.
nie kupuj go, kompletnie go nie polecam.

teraz kupiłabym tylko ipada albo tylko tani tablet pokroju prestigio, tracer czy pentagram.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

mam modem 3g i to jest jedyna zaleta tabletu który mam
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 17:21   #8
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Kup koniecznie z 3g. Nawet jeśli nie masz teraz internetu mobilnego, to nie jest to zbytek. Ja mam bez (Asus Transformer FT300) i trochę żałuję. Co prawda dla mnie jest to przede wszystkim źródło internetu za granicą, do oglądania filmów (10 cali), czasem do drobnych notatek czy przeglądania stron. Biorę go też do biblioteki.
Teraz kupiłabym koniecznie z 3g! Ale z tego Asusa jestem bardzo zadowolona.
bez sensu jest przeplacanie za 3g, skoro modemy na allegro mozna kupic za grosze, wystarczy podpiac przez micro usb i dziala
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 17:21   #9
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Tablety wizażanek

przepłacanie za 3 g? no jednak podpinany pod usb to nigdy nie będzie to samo co wbudowany :P
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 17:21   #10
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Kup koniecznie z 3g. Nawet jeśli nie masz teraz internetu mobilnego, to nie jest to zbytek. Ja mam bez (Asus Transformer FT300) i trochę żałuję. Co prawda dla mnie jest to przede wszystkim źródło internetu za granicą, do oglądania filmów (10 cali), czasem do drobnych notatek czy przeglądania stron. Biorę go też do biblioteki.
Teraz kupiłabym koniecznie z 3g! Ale z tego Asusa jestem bardzo zadowolona.
Dzięki! tak się właśnie zastanawiałam, czy warto.
Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
mam 7 cali. mam samsung galaxy tab 2.
nie kupuj go, kompletnie go nie polecam.
Dlaczego?
Cytat:
teraz kupiłabym tylko ipada albo tylko tani tablet pokroju prestigio, tracer czy pentagram.

Ipad to niestety nie ta półka cenowa dlaczego wybrałabyś coś taniego?
Cytat:

mam modem 3g i to jest jedyna zaleta tabletu który mam
brzmi strasznie jaki net, jeśli mogę spytać?
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 17:24   #11
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
bez sensu jest przeplacanie za 3g, skoro modemy na allegro mozna kupic za grosze, wystarczy podpiac przez micro usb i dziala
A używałaś kiedyś takiego urządzenia mobilnie, na wyjeździe? Dla mnie nawet niewielkie usb do laptopa jest dyskomfortem, szczególnie, jeśli się jedzie autobusem. To po prostu wygoda i bezpieczeństwo, a także dobra inwestycja.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 17:25   #12
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
przepłacanie za 3 g? no jednak podpinany pod usb to nigdy nie będzie to samo co wbudowany :P
pod jakim wzgledem? moj nie zrywa internetu ani nic...
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 17:29   #13
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
pod jakim wzgledem? moj nie zrywa internetu ani nic...
Nie do mnie pytanie, ale odpiszę. Wygody, jakości, niezawodności... No żadne testy mnie nie przekonają, że dopinane cudo będzie sprawować się na takim samym poziomie jak niewidzialny, wbudowany modem. Gdyby do mojego można teraz wmontować modem 3g to na pewno bym zainwestowała - ale chyba takiej opcji nie ma.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 17:29   #14
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
A używałaś kiedyś takiego urządzenia mobilnie, na wyjeździe? Dla mnie nawet niewielkie usb do laptopa jest dyskomfortem, szczególnie, jeśli się jedzie autobusem. To po prostu wygoda i bezpieczeństwo, a także dobra inwestycja.
tak . klade sobie na kolana torebke, na nia tablet i heja, nic nie wypadlo ( dobrze sie trzymaja kable tabletu i modemu ), caly czas byl wpiety, tylko trzeba poczekac te 10 sekund zanim niebieska lampka mrygnie na zielono no jak ktos ma kase i odstajacy modem doprowadza go do szalu to tak niech wybierze z 3g dla mnie zbedna fanaberia za kilka stowek wiecej
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 17:33   #15
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
tak . klade sobie na kolana torebke, na nia tablet i heja, nic nie wypadlo ( dobrze sie trzymaja kable tabletu i modemu ), caly czas byl wpiety, tylko trzeba poczekac te 10 sekund zanim niebieska lampka mrygnie na zielono no jak ktos ma kase i odstajacy modem doprowadza go do szalu to tak niech wybierze z 3g dla mnie zbedna fanaberia za kilka stowek wiecej
Nie jest to kilka stówek. Poza tym no nie wiem, dla mnie to jest dziwne, żeby oszczędzać 100-200 zł w różnicy między modelem na to, żeby się później przez całe życie męczyć z wystającym czymś. Mam taki modem na usb do latopa/netbooka i nie mogę powiedzieć, że jest to funkcjonalne/wygodne. Jedynie daje mi możliwość połączenia z internetem.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 17:33   #16
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość

notatki na tablecie? masz zintegrowana klawiaturę, czy wygodnie Ci się pisze ekranową?
Tak, w miarę wygodnie mi się pisze na dotykowej, a ręce nie bolą jak od notowania typu zwykłego czyli długopis i kartka

Powoli czaję się na doczepianą klawiaturę, ale na razie zbieram środki
Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
A używałaś kiedyś takiego urządzenia mobilnie, na wyjeździe? Dla mnie nawet niewielkie usb do laptopa jest dyskomfortem, szczególnie, jeśli się jedzie autobusem. To po prostu wygoda i bezpieczeństwo, a także dobra inwestycja.
Popieram, koniecznie z 3g.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 17:37   #17
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Tablety wizażanek

ja doczepiana klawiature z etui kupilam za 49 zl w hurtowni i po pol? roku kabel sie zagial wrrr.
Srednio wygodnie sie pisze, ale do dzisiaj mi sluzy jako podstawka gdy pisze czy ogladam w lozku na brzuchu
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 17:52   #18
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez rnm
Ipad to niestety nie ta półka cenowa dlaczego wybrałabyś coś taniego?
bo to wszystko ten sam shit i jeśli nie jsetes konseserem informatykiem grafikiem to nie zauważysz różnicy między goclever/prestigio za 200 zł a samsungiem za 1000.

Cytat:
brzmi strasznie jaki net, jeśli mogę spytać?
troche nie wiem czy zrozumiałam pytanie, używam darmowego internetu z karty aero

no i nie polecam bo wcale tablet nie jest czuły - nie umywa się do ipada czy iphone, dotykowo jest irytujacy, są wieczne problemy z wtyczkami, ciągle czegoś ode mnie chce, nie mogę po prostu wejść i czegoś obejrzeć bo ciągle muszę coś uaktualniac instalować odinstalowywać wywalać zawalać dowalać - a ja lubię prosty sprzęt gdzie klikam plej i sobie oglądam
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 17:59   #19
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Tablety wizażanek

Moja Sistra ma Asus Google Nexus 7 z z systemem Android 4.1 Jelly Bean. Do czytania e-booków i przeglądania internetu jest idealny. Szybko działa, jest przejrzysty, ma łagodne światło (nie razi w oczy). Siostra robi na nim wszystko: ma mnóstwo gier, książek, programów.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 18:17   #20
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Moja Sistra ma Asus Google Nexus 7 z z systemem Android 4.1 Jelly Bean. Do czytania e-booków i przeglądania internetu jest idealny. Szybko działa, jest przejrzysty, ma łagodne światło (nie razi w oczy). Siostra robi na nim wszystko: ma mnóstwo gier, książek, programów.
Tylko nexus to nie ta półka cenowa i też jest to że nie ma 3g.

Asia_aisa totalnie się z tobą zgadzam, mam nexusa bez 3g, niby pierdoła, ale wkurza.
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 18:19   #21
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Nie jest to kilka stówek. Poza tym no nie wiem, dla mnie to jest dziwne, żeby oszczędzać 100-200 zł w różnicy między modelem na to, żeby się później przez całe życie męczyć z wystającym czymś. Mam taki modem na usb do latopa/netbooka i nie mogę powiedzieć, że jest to funkcjonalne/wygodne. Jedynie daje mi możliwość połączenia z internetem.

ok ok . uzywam przewaznie z wi fi, a na dluzsze wyjazdy jedzie co 2-3 miesiace i to w miejsce gdzie tez jest wifi, wiec w drodze tylko lukne poczte, jakas mape atrakcji, wejde na g ( fejsa nie mam, haha to nie slecze w drodze z nim) i ja jestem zadowolona ani nie zrywa, necik smiga az milo ( tez wazne zeby mial duzo pamieci ram )... wiec wszystko trzeba podpasowac indywidualnie pod swoje oczekiwania
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 19:07   #22
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
bo to wszystko ten sam shit i jeśli nie jsetes konseserem informatykiem grafikiem to nie zauważysz różnicy między goclever/prestigio za 200 zł a samsungiem za 1000.


troche nie wiem czy zrozumiałam pytanie, używam darmowego internetu z karty aero

no i nie polecam bo wcale tablet nie jest czuły - nie umywa się do ipada czy iphone, dotykowo jest irytujacy, są wieczne problemy z wtyczkami, ciągle czegoś ode mnie chce, nie mogę po prostu wejść i czegoś obejrzeć bo ciągle muszę coś uaktualniac instalować odinstalowywać wywalać zawalać dowalać - a ja lubię prosty sprzęt gdzie klikam plej i sobie oglądam
Dziękuję. Tak właśnie myślałam, że zwykły zjadacz chleba nie poczuje różnicy
Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Moja Sistra ma Asus Google Nexus 7 z z systemem Android 4.1 Jelly Bean. Do czytania e-booków i przeglądania internetu jest idealny. Szybko działa, jest przejrzysty, ma łagodne światło (nie razi w oczy). Siostra robi na nim wszystko: ma mnóstwo gier, książek, programów.
Dzięki!
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 20:29   #23
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Tablety wizażanek

a ja mam takie pytanie do Was, co sądzicie o tabletach Pentagram? Używał ktoś?
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 14:16   #24
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie do Was, co sądzicie o tabletach Pentagram? Używał ktoś?
totalne dno.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 14:27   #25
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
totalne dno.
dlaczego?
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 19:19   #26
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
totalne dno.

dlaczego?
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 09:22   #27
sunflower95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 38
Dot.: Tablety wizażanek

Ja mam Nexusa 7 II z 3g, jak dla mnie ideał. Tyle że ja dużo na nim gram I to w wymagajace gry Jeżeli nie chcesz robić jakichś zaawansowanych rzeczy to weź jakiegoś chińczyka albo Pentagram czy inne tego typu tańsze tablety. Nie spodziewaj się jednak, że po zainstalowaniu masy aplikacji będą wydajne.
sunflower95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 09:30   #28
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Tablety wizażanek

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
dlaczego?
Koleżanka nade mną już napisała dlaczego. Poza tym wystarczy wejść do pierwszego lepszego sklepu i wziąć go do ręki.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 11:44   #29
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Tablety wizażanek

a ja się z tym nie zgodzę, bo akurat miałam kilka tabletów Pentagram w ręku i wszystkie były ok
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 12:02   #30
Lady_Daga
Raczkowanie
 
Avatar Lady_Daga
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 187
Dot.: Tablety wizażanek

Mam z 3G tablet i nigdy mi połączenia nie zerwał! Aż dziw bierze co tu czytam
Ogólnie ja pracuję na tablecie 10.1 Kruger&Matz i nie narzekam bo świetnie nam się współpraca układa :P gram, czytam, przeglądam www, piszę. Jest Ok.
__________________
Nie ma dzieci - są ludzie , ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia, innych popędach, innej grze uczuć. Zachęcam do przekazania 1% dla FSM - https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM
Lady_Daga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-05 13:29:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.