Jak nauczyć całować... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-06, 00:47   #1
maxwell123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 56

Jak nauczyć całować...


Otóż mam problem, ponieważ w poniedziałek całowałem sie z koleżanką, jeszcze nie jesteśmy razem, bo jest po 3 letnim związku i sama nie może określić swoich uczuc, ale kompletnie nie wiem co zrobić, żeby "wyciągnęła swój język". Chodzi mi o to, że poprostu próbowałem pchać język i lekko i troche mocniej, ale ona na to nie zwróciła uwagi i poprostu calowala dalej bez..., co mnie drażni, bo nie lubię zwykłego pocałunku...;/ Raczej nie będziemy sie całować, ale będę próbował niedługo znowu jak ochlonie po byłym i chce wiedzieć co zrobić, żeby sie przełamała/zauważyła i użyła języka!!!

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2014-02-06 o 09:36
maxwell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 00:59   #2
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Jak nauczyć całować...

Ty się może najpierw zajmij Waszymi relacjami, a potem dopiero 'ucz' ją czegoś
Tak to tylko stracisz czas niepotrzebnie

Może ona po prostu nie lubi całować się tak, jak Ty? A Ty już wyskakujesz z tonem mentora, że ona 'nie umi'
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 01:06   #3
maxwell123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 56
Dot.: Jak nauczyć całować...

Powiedziała mi, że ma zasadę, że nie caluje sie z kimś jeśli nie jest w związku, a jak spytałem jej, dlaczego złamała tą zasade dla mnie, to odpowiedziala, że nie mogła sie oprzeć, bo mam to cos, nie nalegałem, poprostu, słuchaliśmy muzyki leżąc na łóżku, w pewnym momencie sie nachylilem i zacząłem patrzeć jej w oczy i jeździłem nosem po jej twarzy, ze to tak ujmę, powiedziała, ze niechce narazie sie całować, wiec zwolniłem tempo i po chwili zacząłem od nowa, nic nie powiedziała, wiec zacząłem jakby otwierać jej usta, swoimi wargami pocieralem raz o dolną, raz i górną warte (wszystko z uczuciem ^^) i sie już nie mogla oprzeć. Nie wiem na czym stoję i co robić, bo ona dopiero zakończyła zwiazek i powiedziała mi, że nie wie jeszcze co czuje, bo nie wie czy to nie z tęsknoty za byłym, a niechciala by mnie zranić i żebyśmy trochę przystopowali, aż będzie pewną czego chce. Co mogę przez to wnioskować?

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2014-02-06 o 09:36
maxwell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 01:56   #4
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Jak nauczyć całować...

Że jesteś strasznie namolny, dziewczyna się nie chciała w ogóle całować. Więc nie marudź teraz, że jeszcze to robiła nie tak, jak chciałeś.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 07:30   #5
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Jak nauczyć całować...

Nie za szybkie tempo troche? Daj jej ochłonąć po byłym, gdyby była wolna od dłuższego czasu to rozumiem, ale w tym przypadku sfolguj albo w końcu kopa w tyłek dostaniesz i co z tego że nie chce całować sie z języczkiem? jak mówi nie to chyba nie, jesteś zbyt namolny albo sfrustrowany
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 09:53   #6
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Jak nauczyć całować...

Cytat:
Napisane przez maxwell123 Pokaż wiadomość
jeździłem nosem po jej twarzy,

Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 10:07   #7
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Jak nauczyć całować...

Boze co za problem. Bylem kiedys w takiej sytuacji wiec powiedzialem jej zeby wsadzila mi jezyk najbardziej jak tylko potrafi i to zrobila. Komunikacja jest wazna, a ty zaklasz watek w necie zamiast z nia pogadac xd
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 10:30   #8
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jak nauczyć całować...

Eeeee... Muszę Cię zmartwić, ale należysz do tej okropnej kategorii "namolnych lizaczy".
Nie, nie jest to fajne.
Tak, nam, dziewczynom, wydaje się, że jak wpieprzacie się z językiem na dzień dobry, to nie macie pojęcia o całowaniu. Albo jesteście zdesperowanymi frustratami.

Bo całowanie nie polega na tym, kto komu wepchnie głębiej język do gardła ;/ Ja też zawsze zaczynam od takich "buziaków", tj. całowania i ssania warg. I tak też lubię być całowana. A jak koleś wyskakuje od razu z ozorem, to z reguły jest skreślony
To jest ta sama zasada, która raczej zaleca najpierw łapanie za rękę, a dopiero później za biust.

Pytasz, co robić, żeby "zauważyła"- możesz być pewien, że skoro "próbowałeś pchać język i lekko i trochę mocniej", to ciężko było to przeoczyć Najprawdopodobniej nie odwzajemniła, bo nie miała ochoty, czemu wcale się nie dziwię.
Zamiast ją "uczyć" (lol), sam spróbuj nauczyć się tego, jak ona lubi/chce się całować na tym etapie znajomości- zwłaszcza, że to Ty inicjujesz pocałunki. A najłatwiej to zrobić, powtarzając to, co robi sama, bo z reguły ludzie całują tak, jak chcą być całowani (sam jesteś przykładem).
I teraz możesz powiedzieć, że równie dobrze ona może robić to pod Ciebie Nie. Bo to Ty inicjujesz pocałunek, to Ty wymagasz więcej (a raczej do konkretnych pieszczot przechodzi się, gdy OBIE strony tego chcą), i to jej należą się specjalne względy, z racji tego, że być może nie chce jeszcze za bardzo szaleć po rozstaniu z chłopakiem i ma jakieś opory.
Słowem- ustąp. Jak bardziej Cię polubi, zbliżycie się do siebie itd. to sama zacznie być bardziej wylewna. Nic na siłę.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 11:10   #9
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: Jak nauczyć całować...

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Eeeee... Muszę Cię zmartwić, ale należysz do tej okropnej kategorii "namolnych lizaczy".
Nie, nie jest to fajne.
Tak, nam, dziewczynom, wydaje się, że jak wpieprzacie się z językiem na dzień dobry, to nie macie pojęcia o całowaniu. Albo jesteście zdesperowanymi frustratami.

Bo całowanie nie polega na tym, kto komu wepchnie głębiej język do gardła ;/ Ja też zawsze zaczynam od takich "buziaków", tj. całowania i ssania warg. I tak też lubię być całowana. A jak koleś wyskakuje od razu z ozorem, to z reguły jest skreślony
To jest ta sama zasada, która raczej zaleca najpierw łapanie za rękę, a dopiero później za biust.

Pytasz, co robić, żeby "zauważyła"- możesz być pewien, że skoro "próbowałeś pchać język i lekko i trochę mocniej", to ciężko było to przeoczyć Najprawdopodobniej nie odwzajemniła, bo nie miała ochoty, czemu wcale się nie dziwię.
Zamiast ją "uczyć" (lol), sam spróbuj nauczyć się tego, jak ona lubi/chce się całować na tym etapie znajomości- zwłaszcza, że to Ty inicjujesz pocałunki. A najłatwiej to zrobić, powtarzając to, co robi sama, bo z reguły ludzie całują tak, jak chcą być całowani (sam jesteś przykładem).
I teraz możesz powiedzieć, że równie dobrze ona może robić to pod Ciebie Nie. Bo to Ty inicjujesz pocałunek, to Ty wymagasz więcej (a raczej do konkretnych pieszczot przechodzi się, gdy OBIE strony tego chcą), i to jej należą się specjalne względy, z racji tego, że być może nie chce jeszcze za bardzo szaleć po rozstaniu z chłopakiem i ma jakieś opory.
Słowem- ustąp. Jak bardziej Cię polubi, zbliżycie się do siebie itd. to sama zacznie być bardziej wylewna. Nic na siłę.

chyba nie moglabym tego lepiej ujac zgadzam sie z kazdym slowem
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 12:00   #10
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Jak nauczyć całować...

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Boze co za problem. Bylem kiedys w takiej sytuacji wiec powiedzialem jej zeby wsadzila mi jezyk najbardziej jak tylko potrafi i to zrobila. Komunikacja jest wazna, a ty zaklasz watek w necie zamiast z nia pogadac xd
Ja raczej wolę z językiem, niż same wargi, ale to już dla mnie przesada
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 13:01   #11
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Jak nauczyć całować...

Nie no jakby mi ktoś wpychał język do gardła to raczej nie chciałabym się nauczyć
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 14:27   #12
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Jak nauczyć całować...

Może masz nieświeży oddech i wolała całować się z Tobą samymi wargami? Jak chcesz ją do siebie przekonać i zachęcić żeby z Tobą była? Wymuszając coś na niej?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 16:29   #13
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Jak nauczyć całować...

Nie chciała się z Tobą całować. Jednak po dłuższym "jeżdżeniu nosem po twarzy" uległa, ale nie chciała badać Twoich migdałków.

Wyluzuj trochę. Dziewczyna Ci jasno powiedziała jakie ma podejście do Waszej znajomości.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 16:34   #14
anna_nowa
Przyczajenie
 
Avatar anna_nowa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 15
Dot.: Jak nauczyć całować...

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Ty się może najpierw zajmij Waszymi relacjami, a potem dopiero 'ucz' ją czegoś
Tak to tylko stracisz czas niepotrzebnie

Może ona po prostu nie lubi całować się tak, jak Ty? A Ty już wyskakujesz z tonem mentora, że ona 'nie umi'
Ma racje ! Najpierw ułóżcie relacje miedzy sobą.
anna_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 16:39   #15
angrybird
Przyczajenie
 
Avatar angrybird
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 11
Dot.: Jak nauczyć całować...

Naprawdę, ciekawy problem ma kolega. Z boku to musiało strasznie śmiesznie wyglądać, bez obrazy
angrybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 23:42   #16
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Jak nauczyć całować...

Zawsze się zastanawiałam, dlaczego niektórzy całują, jakby chcieli wydobyć z wnętrza mojego przełyku ciastko/ dlaczego oblizują, jakby kobieta była tym ciastkiem.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 23:56   #17
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Jak nauczyć całować...

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Zawsze się zastanawiałam, dlaczego niektórzy całują, jakby chcieli wydobyć z wnętrza mojego przełyku ciastko/ dlaczego oblizują, jakby kobieta była tym ciastkiem.
Oblizują dziewczynę jak by była kisielowa
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 09:55   #18
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Jak nauczyć całować...

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Tak, nam, dziewczynom, wydaje się, że jak wpieprzacie się z językiem na dzień dobry, to nie macie pojęcia o całowaniu. Albo jesteście zdesperowanymi frustratami.
Tak właśnie myślę. A raczej czuję, bo chyba się nad tym wcześniej nie zastanawiałam.

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
To jest ta sama zasada, która raczej zaleca najpierw łapanie za rękę, a dopiero później za biust.
Warto trzymać się tej zasady!
Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Pytasz, co robić, żeby "zauważyła"- możesz być pewien, że skoro "próbowałeś pchać język i lekko i trochę mocniej", to ciężko było to przeoczyć Najprawdopodobniej nie odwzajemniła, bo nie miała ochoty, czemu wcale się nie dziwię.
Też myślę, że zauważyła.

Moim zdaniem, to wyżebrałeś to całe całowanie się. Dziewczyna nie chciała inaczej/więcej (może dlatego, że jeszcze nie ochłonęła po związku, może nie miała ochoty na całowanie, może nie lubi tak całować..), ale byłeś tak namolny, że w końcu uległa.

Wyżebrany pocałunek i jeszcze marudzisz, że nie taki jak Ty lubisz, tylko taki jak ona.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 10:19   #19
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Jak nauczyć całować...

Cytat:
Napisane przez elsene Pokaż wiadomość
Tak właśnie myślę. A raczej czuję, bo chyba się nad tym wcześniej nie zastanawiałam.


Warto trzymać się tej zasady!

Też myślę, że zauważyła.

Moim zdaniem, to wyżebrałeś to całe całowanie się. Dziewczyna nie chciała inaczej/więcej (może dlatego, że jeszcze nie ochłonęła po związku, może nie miała ochoty na całowanie, może nie lubi tak całować..), ale byłeś tak namolny, że w końcu uległa.

Wyżebrany pocałunek i jeszcze marudzisz, że nie taki jak Ty lubisz, tylko taki jak ona.

z tego, co zrozumiałam, to ona jest w związku dalej.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 10:40   #20
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Jak nauczyć całować...

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość

z tego, co zrozumiałam, to ona jest w związku dalej.
A z czego wyciągnęłaś taki wniosek?
Cytat:
Napisane przez maxwell123 Pokaż wiadomość
Otóż mam problem, ponieważ w poniedziałek całowałem sie z koleżanką, jeszcze nie jesteśmy razem, bo jest po 3 letnim związku i sama nie może określić swoich uczuc
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 11:00   #21
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Jak nauczyć całować...

Cytat:
Napisane przez elsene Pokaż wiadomość
A z czego wyciągnęłaś taki wniosek?

z jakiegoś powodu przeczytałam, że jest w 3 letnim związku mój błąd
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 11:55   #22
Suziii90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Polska:)
Wiadomości: 372
Dot.: Jak nauczyć całować...

Zgodzę się z większością opinii, że za bardzo pojechałeś po bandzie. Jeżeli kobieta mówi NIE to NIE ! Nie rozumiem tej namolności. Rozstali się, ale homo nie wiadomo jak to między nimi będzie , czy się zejdą , czy też nie. Dziewczyna ewidentnie nie jest gotowa na nowy związek, pocałunki itd. Jeżeli będzie gotowa i przede wszystkim jeśli będzie miała ochotę, to sama Cię pocałuje, albo odwzajemni pocałunek , ale na litość boską nie musisz od razu wkładać języka do jej gardła i łaskotać jej krtani, bez jaj.:P Nie każdy preferuje takie całowanie. Odpuść trochę i jeżeli zależy Ci na tej znajomości to pozwól żeby jak na razie ona ustaliła tempo
Suziii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 12:51   #23
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Jak nauczyć całować...

Nie no są faceci, którzy nawet nie wyobrażają sobie całować się bez ślinienia okolic ust i języka jeżdżącego po ósemkach. Miałam nieprzyjemność się z takim całować i do dziś chce mi się płakać z obrzydzenia.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 15:05   #24
Suziii90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Polska:)
Wiadomości: 372
Dot.: Jak nauczyć całować...

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Nie no są faceci, którzy nawet nie wyobrażają sobie całować się bez ślinienia okolic ust i języka jeżdżącego po ósemkach. Miałam nieprzyjemność się z takim całować i do dziś chce mi się płakać z obrzydzenia.
Współczuję to "doświadczenie" na pewno do najmilszych nie należało. go. Jak taki z niego pianista był to mógł pograć palcami na pianinie, a nie arie odstawiać jęzorem na uzębieniu .
Suziii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 13:43   #25
Monika3124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jak nauczyć całować...

To musi wyjść spontanicznie, lecz odrobina przygotowania przed na pewno się przyda.
__________________
Jak się całować? - Świetny artykuł który sprawi, że ten pierwszy pocałunek sprawi partnerowi przyjemność.

Edytowane przez Monika3124
Czas edycji: 2015-01-02 o 16:53
Monika3124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 21:55   #26
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Jak nauczyć całować...

też nie lubię całować się z języczkiem, a trudno nazwać mnie "początkująca". Wolę pieszczotę warg, a językiem ewentualnie delikatne muśnięcia, a nie pchanie mi jęzora do ust.

teraz sobie wyobrażam, ze dziewczyna zakłada temat - "jak nauczyć go całować, bo w tej chwili zamiast całować to wpycha ten zaśliniony jęzor mi do ust, a to obrzydliwe"
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-01-03 o 22:00
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 22:55:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.