Spóżniający się okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-03, 08:24   #1
amarreto
Raczkowanie
 
Avatar amarreto
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71

Spóżniający się okres


Heej dziewczyny!!

Piszę tutaj..bo już od 17 dni nie mam okresu..zawsze mam w okolicach 14-13 każdego miesiąca a tu nic i nic..martwię się. W ciąży raczej nie jestem..bo jedyny kontakt jaki miałam w tym miesiącu z moim chłopakiem to były pieszczoty bez stosunku..<ocieranie itd> no ale od dotyku nie zaszłam chyba w ciążę:P. W styczniu i jeszcze na początku lutego strasznie chorowałam..miałąm 3 tury leków..straszna grypa+zatoki..w tym 2 rodzaje antybiotyków. Czy sądzicie że to jest powodem opóżniającego się okresu?
amarreto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 16:46   #2
kessolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ZG
Wiadomości: 13
Dot.: Spóżniający się okres

mam to samo :/ powinnam dostać okres 12 lutego a nie mam do dziś i w ogóle to nigdy nie wiem kiedy będę mieć ...
mam 19 lat więc nieco mnie to wkurza
kessolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 09:59   #3
Zuzia009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 18
Dot.: Spóżniający się okres

Przebyta choroba, przyjmowanie antybiotyków i stres opóźniają okres. Może wybierz się do ginekologa i powiedz mu o problemie.
Zuzia009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 20:12   #4
amarreto
Raczkowanie
 
Avatar amarreto
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Spóżniający się okres

Dostałam wczoraj okresu..nigdy nie bolał mnie brzuch tak jak dziś i nigdy nie miałam takiego 'potopu' ale grunt że już jest!
amarreto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 05:48   #5
kessolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ZG
Wiadomości: 13
Dot.: Spóżniający się okres

a ja dalej nie mam :/ a w lutym myślałam że to już i nawet czytałam jak go przyśpieszyć....ale brzuch boli od kilku tyg :/
kessolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 20:30   #6
amarreto
Raczkowanie
 
Avatar amarreto
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez kessolinka Pokaż wiadomość
a ja dalej nie mam :/ a w lutym myślałam że to już i nawet czytałam jak go przyśpieszyć....ale brzuch boli od kilku tyg :/
Ja miałam iść już we wtorek do ginekologa się zapisać..bo niepokoiło mnie to..Ty też idź. Ja mimo że mam okres chyba się wybiore..bo mam kilka razy w roku takie opóżnienie..ehh
amarreto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 00:43   #7
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Spóżniający się okres

Ja ost okres mialam w grudniu, dokladnie 70 dni temu, a jeszcze poprzedni mialam w październiku 65 dni do tylu, zawsze mialam nieregularne ale nie az tak dlugo, zwykle w granicach tygodnia, a teraz tak mi sie porobilo ...
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 10:01   #8
amarreto
Raczkowanie
 
Avatar amarreto
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Ja ost okres mialam w grudniu, dokladnie 70 dni temu, a jeszcze poprzedni mialam w październiku 65 dni do tylu, zawsze mialam nieregularne ale nie az tak dlugo, zwykle w granicach tygodnia, a teraz tak mi sie porobilo ...
o matko!!! a byłaś u ginekologa?
amarreto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 10:29   #9
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez amarreto Pokaż wiadomość
o matko!!! a byłaś u ginekologa?
Tak, bylam to nie chcial mnie przyjac, zapisal mnie w kolejke na wizyte 2 tyg pozniej, dzis w nocy obudzilam sie z silnym bolem w podbrzuszu, nie moglam spac, wizyte mam dopiero za tydzien ale po dzisiejszej nocy poszlam do niego i powiedziec mu ze jestem w naglej sytuacji i musi mi pomoc ale na drzwiach zastalam kartke ze dzis nie przyjmuje, masakra jak nie masz kasy to musisz cierpiec, jestem po studiach i od roku nie moge znalezc pracy, skad ja mam brac na prywatne wizyty, wystarczy ze moja chorobe Crohna lecze prywatnie za ostatnie lub porzyczone pieniadze bo tkwiac w tych półrocznych kolejkach to nie wiem czy bym tu dzis sie udzielala na tym forum. A Tusk sie smieje ....
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 11:18   #10
amarreto
Raczkowanie
 
Avatar amarreto
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Tak, bylam to nie chcial mnie przyjac, zapisal mnie w kolejke na wizyte 2 tyg pozniej, dzis w nocy obudzilam sie z silnym bolem w podbrzuszu, nie moglam spac, wizyte mam dopiero za tydzien ale po dzisiejszej nocy poszlam do niego i powiedziec mu ze jestem w naglej sytuacji i musi mi pomoc ale na drzwiach zastalam kartke ze dzis nie przyjmuje, masakra jak nie masz kasy to musisz cierpiec, jestem po studiach i od roku nie moge znalezc pracy, skad ja mam brac na prywatne wizyty, wystarczy ze moja chorobe Crohna lecze prywatnie za ostatnie lub porzyczone pieniadze bo tkwiac w tych półrocznych kolejkach to nie wiem czy bym tu dzis sie udzielala na tym forum. A Tusk sie smieje ....
ehh..to może to coś powiązane jest z tą choroba? tez mnie przeraza to co bede robic po studiach..jeszcze 2 lata.. straszne to jest..mnie bardziej denerwuje teraz ten konflikt rosji z ukraina;// bo niewiadomo co moze sie stac z Polska. A z ciekawosci jakie studia skonczylas? dlugo szukasz pracy juz?
amarreto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 11:30   #11
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Spóżniający się okres

Chorujej od 3 lat, i przez ten czas bylo ok, dopiero od pazdziernika mam ten problem z okresem. Takze nie sadze zeby to bylo glowna przyczyna. Moze za bardzo stresuje sie tym moim bezrobociem, czesto popadam w depresje, a to tez zaburza cykle, a co tylko raz sie spozni to pozniej sie rozreguluje na maxa.Wlasnie wrocilam do domu z przychodnii i czuje ze bola mnie jajniki. Ja skonczylam pedagogike.
A Ty co studiujesz?
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 11:51   #12
amarreto
Raczkowanie
 
Avatar amarreto
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Chorujej od 3 lat, i przez ten czas bylo ok, dopiero od pazdziernika mam ten problem z okresem. Takze nie sadze zeby to bylo glowna przyczyna. Moze za bardzo stresuje sie tym moim bezrobociem, czesto popadam w depresje, a to tez zaburza cykle, a co tylko raz sie spozni to pozniej sie rozreguluje na maxa.Wlasnie wrocilam do domu z przychodnii i czuje ze bola mnie jajniki. Ja skonczylam pedagogike.
A Ty co studiujesz?
Ja co najmniej kilka razy w roku mam takie opóżnienia okresu..też mam zamiar zapisać się gdzieś na wizyte. Studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne, zamierzam startować do policji lub straży granicznej a jak mi się to nie uda to będzie straszna...lipa..;//. Może masz jakieś zaburzenia hormonalne, czyli bylas u lekarza dzisiaj?
amarreto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 11:58   #13
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez amarreto Pokaż wiadomość
Ja co najmniej kilka razy w roku mam takie opóżnienia okresu..też mam zamiar zapisać się gdzieś na wizyte. Studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne, zamierzam startować do policji lub straży granicznej a jak mi się to nie uda to będzie straszna...lipa..;//. Może masz jakieś zaburzenia hormonalne, czyli bylas u lekarza dzisiaj?
Tak, ale gina nie bylo. Bylam u rodzinnego bo wczoraj robilam morfologie krwi i TSH wykazalo mi troche ponad norme, powiedzial ze jest troche wiecej ale jeszcze nie tak tragicznie, lekka niedoczynnosc tarczycy, i byc moze potrzebuje terapii hormonalnej.i stad te zachwiania cyklow, ale on nie jest specjalista w tej dziedzinie i mam isc do gina z tym.
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 12:09   #14
amarreto
Raczkowanie
 
Avatar amarreto
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Tak, ale gina nie bylo. Bylam u rodzinnego bo wczoraj robilam morfologie krwi i TSH wykazalo mi troche ponad norme, powiedzial ze jest troche wiecej ale jeszcze nie tak tragicznie, lekka niedoczynnosc tarczycy, i byc moze potrzebuje terapii hormonalnej.i stad te zachwiania cyklow, ale on nie jest specjalista w tej dziedzinie i mam isc do gina z tym.
To jak pojdziesz do ginekologa to pewnie bedzie juz dobrze. Mi latem strasznie wypadaly wlosy i tez mialam robione badania na tarczyce i w normie bylo wszystko
amarreto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 12:11   #15
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez amarreto Pokaż wiadomość
To jak pojdziesz do ginekologa to pewnie bedzie juz dobrze. Mi latem strasznie wypadaly wlosy i tez mialam robione badania na tarczyce i w normie bylo wszystko
Włosy to mi garsciami wychodzą. Tak od roku mniej wiecej.
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 12:44   #16
amarreto
Raczkowanie
 
Avatar amarreto
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Włosy to mi garsciami wychodzą. Tak od roku mniej wiecej.
Mi juz sie troche to uspokolio..ale nadal nie jest w porzadku;//
amarreto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 12:47   #17
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez amarreto Pokaż wiadomość
Mi juz sie troche to uspokolio..ale nadal nie jest w porzadku;//
A stosujesz cos aby zapobiec wypaniu? Bo ja duzo stosowalam, maski, skrzypy, szampony, witaminy ...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 13:00   #18
amarreto
Raczkowanie
 
Avatar amarreto
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
A stosujesz cos aby zapobiec wypaniu? Bo ja duzo stosowalam, maski, skrzypy, szampony, witaminy ...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stosuje caly czas..ostatnio wole wydac pieniadz an cos do wlosow niz ciuch..biore ajkies witaimny mam szampon bardziej leczniczy olejuje wlosy. Nadal mnie przeraza to ze jak myje to na wannie tyle klaczkow jest..jak bylam u dermatologa to pani powiedziala ze moze to jest zwiazane z ginekologicznymi sprawami..a u ginekologa nie bylam tyle ze szok...jakos odstraszaja mnie takie wziyty.pesza;//...ale moze ten spozniajacy sie okres wskazuje an cos..ze cos sie dzieje..;//
amarreto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 13:08   #19
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Spóżniający się okres

A czym olejujesz wlosy? Daje to jakis efekt oprocz polysku? Mniej wychodza? Stosowalas moze olejek arganowy w tym celu?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 13:19   #20
amarreto
Raczkowanie
 
Avatar amarreto
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
A czym olejujesz wlosy? Daje to jakis efekt oprocz polysku? Mniej wychodza? Stosowalas moze olejek arganowy w tym celu?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Właśnie mam olejek arganowy i lniany. Mi oprocz tego ze wypadaja wlosy to jeszcze mam krecone i suche i stosuje to zeby nawilzyc ale tez na skore glowy i zauwazylam ze po tym wysrastaja nowe zdrowe wlosy. Wypadaja tez ale odrastaja nowe. I stosuje jeszcze taka wcierke z Joanny kuracja z rzepa. Chyba te olejki i wcierki w skore glowy najbardziej mi pomogly..chociaz problem nie znikl ;// ale podobno zdrowemu czlowiekowi wypada do 100 wlosow dziennie..
amarreto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 13:32   #21
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Spóżniający się okres

Jakas masakra, postanowilam ze pojade prywatnie do gina do innego miasta, 30 km odemnie,rodzice powiedzieli ze dadza mi pieniadze, ale dzwoniac aby zapytac czy mnie przyjmie ( bo nie chce na darmo jechac ) nikt nie odbiera a komorka wylaczona...
Takze nawet nie mam sie gdzie udac, a czuje sie bez zmian.
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 15:01   #22
amarreto
Raczkowanie
 
Avatar amarreto
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Jakas masakra, postanowilam ze pojade prywatnie do gina do innego miasta, 30 km odemnie,rodzice powiedzieli ze dadza mi pieniadze, ale dzwoniac aby zapytac czy mnie przyjmie ( bo nie chce na darmo jechac ) nikt nie odbiera a komorka wylaczona...
Takze nawet nie mam sie gdzie udac, a czuje sie bez zmian.
Nie odbiera nikt?? prywatnie?? i nie odbiera nikt?! masakra!!
amarreto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 16:06   #23
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez amarreto Pokaż wiadomość
Nie odbiera nikt?? prywatnie?? i nie odbiera nikt?! masakra!!
W d**** wszystko maja, dlugi weekend sobie porobili, do innego w jeszcze innym miescie udalo mi sie dodzwonic to powiedzial ze ma tylko chwile bo zaraz idzie na impreze rodzinna, a ja przeciez nie zdarze dojechac tak szybko tyle km a poza tym jak mu spieszno to wiadomo jak szybko zalatwi wizyte, a koszt 150 zl.
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 17:09   #24
amarreto
Raczkowanie
 
Avatar amarreto
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
W d**** wszystko maja, dlugi weekend sobie porobili, do innego w jeszcze innym miescie udalo mi sie dodzwonic to powiedzial ze ma tylko chwile bo zaraz idzie na impreze rodzinna, a ja przeciez nie zdarze dojechac tak szybko tyle km a poza tym jak mu spieszno to wiadomo jak szybko zalatwi wizyte, a koszt 150 zl.
Aż masz taki bol?
amarreto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 17:22   #25
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez amarreto Pokaż wiadomość
Aż masz taki bol?
Bol jest znosny, ale jednak boli caly czas, czasem zapulsuje, w nocy strasznie bolaly jajniki, az pulsowaly, obudzilam sie i nie moglam spac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 17:41   #26
amarreto
Raczkowanie
 
Avatar amarreto
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Bol jest znosny, ale jednak boli caly czas, czasem zapulsuje, w nocy strasznie bolaly jajniki, az pulsowaly, obudzilam sie i nie moglam spac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Masakra ;// a moze pomysl o izbie przyjec?

Edytowane przez amarreto
Czas edycji: 2014-03-09 o 20:39
amarreto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 20:37   #27
Zuzia009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 18
Dot.: Spóżniający się okres

hoonda co u Ciebie? jak się czujesz?
Zuzia009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 20:55   #28
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez Zuzia009 Pokaż wiadomość
hoonda co u Ciebie? jak się czujesz?
Oo jak milo ze ktos o mnie pyta czuje sie troszke lepiej ale wczoraj caly dzien i dzis rano bolalo raz mniej raz bardziej, czasem az TŻ masowal mi brzuch. Jutro bede probowac dostac sie do gina, bo dluzej nie moge czekac. Dzis od rana boli glowa a piersi nabrzmialy , bola i sa wrazliwe. Byc moze zbliza sie okres ale te bóle zapowiadajace trwaja od srody. Dzis mija 73 dzien od ost okresu.
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 12:25   #29
Zuzia009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 18
Dot.: Spóżniający się okres

Mam nadzieję, że udało Ci się umówić na wizytę
Zuzia009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 16:40   #30
amarreto
Raczkowanie
 
Avatar amarreto
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Spóżniający się okres

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Oo jak milo ze ktos o mnie pyta czuje sie troszke lepiej ale wczoraj caly dzien i dzis rano bolalo raz mniej raz bardziej, czasem az TŻ masowal mi brzuch. Jutro bede probowac dostac sie do gina, bo dluzej nie moge czekac. Dzis od rana boli glowa a piersi nabrzmialy , bola i sa wrazliwe. Byc moze zbliza sie okres ale te bóle zapowiadajace trwaja od srody. Dzis mija 73 dzien od ost okresu.
Ja dziś byłam zapisać się do dentysty an NFZ..iii wizyta na 4 kwietnia
amarreto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-01 22:35:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.