Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-07, 18:13   #1
Efremx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2

Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy


Witam,
przepraszam, jeśli temat umieszczam w złym miejscu, lub jeśli podobny wątek już powstał - korzystałam z wyszukiwarki, jednak nie znalazłam nic adekwatnego.

Zarejestrowałam się specjalnie po to, aby od Was drogie Panie uzyskać pomoc w pewnej "miękkiej" sprawie.

W nowym semestrze akademickim rozpoczęliśmy laboratoryjne zajęcia - przy komputerach (w grupie kilkunastu osób) a także wykłady (z całym kierunkiem) z pewnym panem profesorem. Ma on około 40-50 lat, a jego widok zewnętrzny można opisać jednym słowem - obleśny. Jak tylko możecie sobie zilustrować znaczenie tego słowa, tak dokładnie każde wyobrażenie będzie się zgadzało z jego osobą. Dodatkowo pod pachami zawsze rozlewają się na jego koszuli jeziora potu.

Aczkolwiek nie to stanowi problem - otóż pan profesor lubi sobie bez przerwy pozwalać na różne teksty, które nazwałabym molestowaniem werbalnym. Na przykład na zajęciach laboratoryjnych do dziewczyny, która nie rozumiała zadania i nie wiedziała co ma zrobić, powiedział "Musimy to zrobić na sucho, żeby pani doszła", albo "powinna być pani zawsze gotowa na wejście", "jak ja wkładam rękę to zawsze wiem, gdzie wkładam", "jak stoi to jest wysokość, jak leży, to jest długość". Te zdania wtrąca między to, co teoretycznie powinien mówić w kontekście nauki. Dodatkowo pozwolił sobie wepchnąć się na siedzenia pomiędzy dwie dziewczyny aby im pokazać, jak mają zrobić zadanie w Excelu. Dosłownie, prawie usiadł na nie. Wyobraźcie sobie obleśnego, zapoconego starego dziada centymetr obok siebie.
Poza tym wszystkim wykładowcą jest beznadziejnym i do dupy. Niczego nie tłumaczy, nic nie wyjaśni. A jego przedmiot jest kurew..o trudny. Z góry nam powiedzieli inni studenci, że mamy uczyć się sami.

Chodzą słuchy że profesor ten był w przeszłości wielokrotnie zawieszany, nawet kilka razy w ciągu semestru. Podobno ma dziecko ze studentką 5 roku.

Moje pytania do Was...:
Co byście zrobiły z tą sytuacją? Olać sprawę i przecierpieć tę chorą sytuację? Niektórzy są zdania, że skoro do tej pory go nie wywalili, to nadal tego nie zrobią (ponoć prawo chroni profesorów, ale czy to znaczy, że wszystko mu wolno?)
Nagrać go i udostępnić gdzieś (policja)?
Pisać podanie do władz uczelni (co wg mnie nie wiele da)?
Czy zna ktoś jakiś paragraf na tę sytuację?

Bardzo proszę, pomóżcie, bo nie chcę tego znosić, a Wasze zdanie może być kluczowe w tej sprawie.
Efremx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 18:33   #2
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Nie ma reguły. Ale jeśli się postawisz, możesz mieć kłopoty z zaliczeniem. To co robi ten typ jest w granicach tolerancji, ot stary zbok. Nie obmacywał cię przecież ani nie składał niemoralnych propozycji. Proponuje zacisnąć zęby i wytrzymać.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 18:41   #3
Efremx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Wiesz, tyle tylko, że to już nawet nie jest śmieszne, tylko chore i obrzydliwe.
A co, jeśli obmacywanie jest tylko kwestią czasu?
Efremx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 18:58   #4
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Zgloś tą sprawę do dziekana do spraw studenckich. Możesz nagrać oblecha i puścić nagranie dziekanowi. On powinien sie sprawą zająć.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 19:14   #5
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
Zgloś tą sprawę do dziekana do spraw studenckich. Możesz nagrać oblecha i puścić nagranie dziekanowi. On powinien sie sprawą zająć.
Serio?
Ok, facet rzuca sobie tekstami z podtekstem. Nie słyszałam jeszcze, żeby komuś się krzywda stała od tego, że ktoś rzuca dwuznaczne uwagi.

Ja bym zacisnęła zęby i się przemęczyła, chyba że prodziekan jest naprawdę w porządku.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 19:27   #6
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Serio?
Ok, facet rzuca sobie tekstami z podtekstem. Nie słyszałam jeszcze, żeby komuś się krzywda stała od tego, że ktoś rzuca dwuznaczne uwagi.
Ja bym zacisnęła zęby i się przemęczyła, chyba że prodziekan jest naprawdę w porządku.
Autorka pisała że facet jest na cenzurowanym - był już zawieszony. Krzywda mu się nie stanie - ale dziekan postawi go do pionu. To nie te czasy że profesor mógł studentkę za tyłek zlapać albo coś powiedzieć i nic.

Edytowane przez 201607040940
Czas edycji: 2014-03-07 o 19:28 Powód: ,
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 19:28   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Przemęczyć się, bo jak uczelnia go ileś razy zawieszała ale go nie zwolnili, to widać tego nie zrobią tak czy siak.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 19:35   #8
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
Autorka pisała że facet jest na cenzurowanym - był już zawieszony. Krzywda mu się nie stanie - ale dziekan postawi go do pionu. To nie te czasy że profesor mógł studentkę za tyłek zlapać albo coś powiedzieć i nic.
Ale nic mu nie zrobili, starych profesorów nie wywalają z uczelni, studenci się z takimi muszą przemęczyć i tyle.
Po stokroć wolałabym takiego, od takiego, którego główną misją jest uwalić jak najwięcej studentów.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 19:37   #9
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Cytat:
Napisane przez Efremx Pokaż wiadomość
Witam,
przepraszam, jeśli temat umieszczam w złym miejscu, lub jeśli podobny wątek już powstał - korzystałam z wyszukiwarki, jednak nie znalazłam nic adekwatnego.

Zarejestrowałam się specjalnie po to, aby od Was drogie Panie uzyskać pomoc w pewnej "miękkiej" sprawie.

W nowym semestrze akademickim rozpoczęliśmy laboratoryjne zajęcia - przy komputerach (w grupie kilkunastu osób) a także wykłady (z całym kierunkiem) z pewnym panem profesorem. Ma on około 40-50 lat, a jego widok zewnętrzny można opisać jednym słowem - obleśny. Jak tylko możecie sobie zilustrować znaczenie tego słowa, tak dokładnie każde wyobrażenie będzie się zgadzało z jego osobą. Dodatkowo pod pachami zawsze rozlewają się na jego koszuli jeziora potu.

Aczkolwiek nie to stanowi problem - otóż pan profesor lubi sobie bez przerwy pozwalać na różne teksty, które nazwałabym molestowaniem werbalnym. Na przykład na zajęciach laboratoryjnych do dziewczyny, która nie rozumiała zadania i nie wiedziała co ma zrobić, powiedział "Musimy to zrobić na sucho, żeby pani doszła", albo "powinna być pani zawsze gotowa na wejście", "jak ja wkładam rękę to zawsze wiem, gdzie wkładam", "jak stoi to jest wysokość, jak leży, to jest długość". Te zdania wtrąca między to, co teoretycznie powinien mówić w kontekście nauki. Dodatkowo pozwolił sobie wepchnąć się na siedzenia pomiędzy dwie dziewczyny aby im pokazać, jak mają zrobić zadanie w Excelu. Dosłownie, prawie usiadł na nie. Wyobraźcie sobie obleśnego, zapoconego starego dziada centymetr obok siebie.
Poza tym wszystkim wykładowcą jest beznadziejnym i do dupy. Niczego nie tłumaczy, nic nie wyjaśni. A jego przedmiot jest kurew..o trudny. Z góry nam powiedzieli inni studenci, że mamy uczyć się sami.

Chodzą słuchy że profesor ten był w przeszłości wielokrotnie zawieszany, nawet kilka razy w ciągu semestru. Podobno ma dziecko ze studentką 5 roku.

Moje pytania do Was...:
Co byście zrobiły z tą sytuacją? Olać sprawę i przecierpieć tę chorą sytuację? Niektórzy są zdania, że skoro do tej pory go nie wywalili, to nadal tego nie zrobią (ponoć prawo chroni profesorów, ale czy to znaczy, że wszystko mu wolno?)
Nagrać go i udostępnić gdzieś (policja)?
Pisać podanie do władz uczelni (co wg mnie nie wiele da)?
Czy zna ktoś jakiś paragraf na tę sytuację?

Bardzo proszę, pomóżcie, bo nie chcę tego znosić, a Wasze zdanie może być kluczowe w tej sprawie.
sory,ale facet ma świetne teksty
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 19:51   #10
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Przemęczyć się, bo jak uczelnia go ileś razy zawieszała ale go nie zwolnili, to widać tego nie zrobią tak czy siak.
Niestety, to smutna prawda, te teksty są obleśne, ale za nie nie spadnie mu włos z głowy.

Może macie jakąś zaufaną panią doktor/profesor na wydziale? Chodzi mi o jakąś obrotną babkę, która zna tego typa i z którą się liczą. Może by spróbować z tej strony? Sami raczej niewiele zdziałacie, bo niestety, ale same teksty, nawet nagrane, nie wystarczą.

Edytowane przez Fleur_D
Czas edycji: 2014-03-07 o 19:53
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 19:57   #11
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Przemęczyć się.

zawsze mnie zastanawia, czy problem byłby problemem, gdyby w analogicznej sytuacji wystąpił Pan Przystojny.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 19:58   #12
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Cytat:
Napisane przez Efremx Pokaż wiadomość
Witam,
przepraszam, jeśli temat umieszczam w złym miejscu, lub jeśli podobny wątek już powstał - korzystałam z wyszukiwarki, jednak nie znalazłam nic adekwatnego.

Zarejestrowałam się specjalnie po to, aby od Was drogie Panie uzyskać pomoc w pewnej "miękkiej" sprawie.

W nowym semestrze akademickim rozpoczęliśmy laboratoryjne zajęcia - przy komputerach (w grupie kilkunastu osób) a także wykłady (z całym kierunkiem) z pewnym panem profesorem. Ma on około 40-50 lat, a jego widok zewnętrzny można opisać jednym słowem - obleśny. Jak tylko możecie sobie zilustrować znaczenie tego słowa, tak dokładnie każde wyobrażenie będzie się zgadzało z jego osobą. Dodatkowo pod pachami zawsze rozlewają się na jego koszuli jeziora potu.

Aczkolwiek nie to stanowi problem - otóż pan profesor lubi sobie bez przerwy pozwalać na różne teksty, które nazwałabym molestowaniem werbalnym. Na przykład na zajęciach laboratoryjnych do dziewczyny, która nie rozumiała zadania i nie wiedziała co ma zrobić, powiedział "Musimy to zrobić na sucho, żeby pani doszła", albo "powinna być pani zawsze gotowa na wejście", "jak ja wkładam rękę to zawsze wiem, gdzie wkładam", "jak stoi to jest wysokość, jak leży, to jest długość". Te zdania wtrąca między to, co teoretycznie powinien mówić w kontekście nauki. Dodatkowo pozwolił sobie wepchnąć się na siedzenia pomiędzy dwie dziewczyny aby im pokazać, jak mają zrobić zadanie w Excelu. Dosłownie, prawie usiadł na nie. Wyobraźcie sobie obleśnego, zapoconego starego dziada centymetr obok siebie.
Poza tym wszystkim wykładowcą jest beznadziejnym i do dupy. Niczego nie tłumaczy, nic nie wyjaśni. A jego przedmiot jest kurew..o trudny. Z góry nam powiedzieli inni studenci, że mamy uczyć się sami.

Chodzą słuchy że profesor ten był w przeszłości wielokrotnie zawieszany, nawet kilka razy w ciągu semestru. Podobno ma dziecko ze studentką 5 roku.

Moje pytania do Was...:
Co byście zrobiły z tą sytuacją? Olać sprawę i przecierpieć tę chorą sytuację? Niektórzy są zdania, że skoro do tej pory go nie wywalili, to nadal tego nie zrobią (ponoć prawo chroni profesorów, ale czy to znaczy, że wszystko mu wolno?)
Nagrać go i udostępnić gdzieś (policja)?
Pisać podanie do władz uczelni (co wg mnie nie wiele da)?
Czy zna ktoś jakiś paragraf na tę sytuację?

Bardzo proszę, pomóżcie, bo nie chcę tego znosić, a Wasze zdanie może być kluczowe w tej sprawie.
Chcesz rady? Nie ruszaj tej sprawy. Facet świńtuszy werbalnie, ale nie podciagniesz tego pod molestowanie na tle seksualnym. Najwyżej pod chamskie teksty a na to paragrafu nie ma. Dziekana też nie radzę w to mieszać, nic nie poradzi a może się okazać kumplem od golfa tego wykładowcy. W konsekwencji masz niezaliczenie przedmiotu- każdemu się da udowodnić niewiedzę, uwierz mi.

Co do metod nauczania obrzydliwca- to są studia. Tu się nikt Tobą za bardzo przejmuje, więc wydzie na to, że jesteś głupia, nie radzisz sobie i powinnas zrezygnować. To już przerabiała koleżanka z mojego roku- poleciała na skargę do dziekana, że pan doktor nie tłumaczy tak, jak ona chce i ona nic nie rozumie. Dziekan powiedział jej krótko to, co Ci wyżej napisałam a potem dziewczyna nie dostała zaliczenia od inkryminowanego pana doktora. Zbója, czyli wrześniowej poprawki też nie zdała. Po prostu załatwili ją w białych rękawiczkach za skargę.

Daj sobie spokój, nie przejmuj się gadaniem dziada. Przecież on sam sobie wystawia świadectwo, potraktuj to z humorem. Widać jedyne, co mu zostało to sobie poświńtuszyć wulgarnie. Taki erotoman-gawędziarz.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 20:00   #13
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Przemęczyć się.

zawsze mnie zastanawia, czy problem byłby problemem, gdyby w analogicznej sytuacji wystąpił Pan Przystojny.
dla mnie nadal byłby to problem
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 20:08   #14
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
dla mnie nadal byłby to problem
dla mnie też, jednak na swoim uniwerku miałam przykład- Panu Przystojnemu więcej uchodziło płazem bo studentkom się to podobało.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 20:19   #15
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
dla mnie też, jednak na swoim uniwerku miałam przykład- Panu Przystojnemu więcej uchodziło płazem bo studentkom się to podobało.
Dokładnie tak. Jak stary i obleśny, to jak on może! A jakby był przystojniaczkiem to było by hihi haha wypieki na twarzy

Pewnie teraz bedzie, ze nieprawda jakby byl przystojny, to też by przeszkadzało..jaasne
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 20:25   #16
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
sory,ale facet ma świetne teksty
dokładnie

ja nie wiem, ale niektórzy są tacy delikatni i przewrażliwieni, że ja tego nie obejmuję umysłem. Na prawdę tak ci ten pan tymi tekstami przeszkadza? A może trochę luzu i dystansu? Tym bardziej, że przedmiot ponoć nudny, więc jakieś tam urozmaicenie
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 20:38   #17
olennnkaaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 554
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Rada: olać albo jeśli już narusza w jakiś sposób Twoją nietykalność, można powiedzieć grzecznie i stanowczo, że sobie nie życzysz.

Edytowane przez olennnkaaaa
Czas edycji: 2021-09-21 o 09:15
olennnkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:02   #18
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Co do metod nauczania obrzydliwca- to są studia. Tu się nikt Tobą za bardzo przejmuje, więc wydzie na to, że jesteś głupia, nie radzisz sobie i powinnas zrezygnować.
.
Takie podejście mają imho nędzni wykładowcy, zasadniczo jak ktoś się bierze za nauczanie to powinno mu zależeń by nauczyć. Ale fakt, że tylko niektórzy mają taką postawę.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:09   #19
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Takie podejście mają imho nędzni wykładowcy, zasadniczo jak ktoś się bierze za nauczanie to powinno mu zależeń by nauczyć. Ale fakt, że tylko niektórzy mają taką postawę.
Niestety, rzadko mamy możliwość wyboru wykładowcy.
U mnie na wydziale jest wojna między profesorem a dziekanem; ten pierwszy próbuje udowodnić, że zmiana programu i tym samym roku studiów, na który przypada jego przedmiot było błędem, więc uznał, że uwalenie studentów to dobry sposób.
Teraz, gdy część poprawia przedmiot a część ma go po raz pierwszy wyszedł z założenia, że skoro zdało 25% to on podwyższy próg od którego się zdaje i dołoży materiału I co możemy zrobić? NIC.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 21:17   #20
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Cytat:
Napisane przez Harmonija Pokaż wiadomość
ja nie wiem, ale niektórzy są tacy delikatni i przewrażliwieni, że ja tego nie obejmuję umysłem. Na prawdę tak ci ten pan tymi tekstami przeszkadza? A może trochę luzu i dystansu? Tym bardziej, że przedmiot ponoć nudny, więc jakieś tam urozmaicenie
Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca na uczelni, w szkole czy pracy. Luz i dystans to fajna sprawa, ale powinno sie też wiedzieć co sie do kogo mówi, kiedy i ile. Sama miałam takiego nauczyciela który potrafił powiedzieć "jakbyscie chciały dziewczyny żeby facet przed wami uklękną to najpierw same musicie to zrobić" itp.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:36   #21
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

No dobra, mi by takie teksty nie przeszkadzały, niech se dziadek gada.
Też miałam chyba dwóch podobnych prowadzących w różnych szkołach, każdy brał to z uśmiechem nikt nie robił afery.
Ale to ja, skoro innym tak przeszkadzają nie moja brocha.
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 22:52   #22
Prochorowka1943
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

W sumie uważam, że żaden prowadzący nie powinien dać do zrozumienia, że podoba mu się jakaś uczennica. Uważam, że powinien się kontrolować szczególnie przy dziewczynach, które mu sie podobają, bo to chłop. Ja znam taki nauczycieli akademickich, którzy mówią, że boją się, że są zbyt ostrzy dla tych dziewczyn, które im się podobają, żeby nie być za surowymi. W sumie panu prof, należy się jedno słowo na S...laj
Prochorowka1943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 01:40   #23
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Ty się ciesz, ze rzuca takie teksty. Ja miałam kiedyś takiego wykładowcę, który nie dość, ze oblesny to zachowywał się tak, ze miałam na kazdym wykładzie odruch wymiotny. Kulkował sobie kozy z nosa, śmierdział strasznie bo pocił się ... strasznie, mówił takie anegdoty o obrzydliwych rzeczach, ze naprawdę raz musiałam wybiec i się zrzygać bo nie dałam rady, serio mówię.

co do tego zgłaszania, zalezy jaka uczelnia ale mozesz ty na tym więcej stracić niz on, skoro juz go zawieszali ale nadal się trzyma to się trzymał będzie dalej, niestety z profesorem się wygra dopiero wtedy jak osiągniesz ten sam poziom jak on (jak to tłumaczył mi kiedyś mój wykładowca, podpadniesz? on zrobi wszystko, zebyś tego pozałowała - miałam po prostu czasem na studiach za duzo do powiedzenia i teraz np. nie mam gdzie zrobić doktoratu. Nie warto to hermetyczne środowisko, rączka rączkę myje, nawet jak se świnie podkładają to w walce profesor reszta świata staną za profesorem)
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 06:32   #24
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Takie podejście mają imho nędzni wykładowcy, zasadniczo jak ktoś się bierze za nauczanie to powinno mu zależeń by nauczyć. Ale fakt, że tylko niektórzy mają taką postawę.
Ale tak! Problem tylko leży w tym, że takich jest wielu i de facto u jednego z moich wykładowców dowiem się więcej grzebiąc w książkach, skryptach i necie niż u niego na wykładzie. Pomijam fakt, że wiele razy jest tak, że przychodzimy na wykład a tu ani wykładowcy ani informacji nie ma. Po czym pan się pojawia zdyszany po 45 minutach a przez dalsze 45 szuka notatek Wiem, że tak być nie powinno ale tacy wykładowcy nauczyli mnie jednego: radzić sobie, jakkolwiek paradoksalnie to brzmi
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 07:46   #25
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
Ty się ciesz, ze rzuca takie teksty. Ja miałam kiedyś takiego wykładowcę, który nie dość, ze oblesny to zachowywał się tak, ze miałam na kazdym wykładzie odruch wymiotny. Kulkował sobie kozy z nosa, śmierdział strasznie bo pocił się ... strasznie, mówił takie anegdoty o obrzydliwych rzeczach, ze naprawdę raz musiałam wybiec i się zrzygać bo nie dałam rady, serio mówię.
Cóż on to wygadywał, że aż taka reakcja była?

Rozumiem zirytowanie, też nie lubię tego typu spoufalania się, czy to Pan Obleśny, czy to Pan Przystojny (a obydwa typy już spotkałam). Chociaż na studiach to już nic, dorośli ludzie, zęby zacisną i oleją, jak jakieś śmieszne hasło to się pośmieją czasem, a ja to takiego nauczyciela (dużo bardziej zboczonego, który nam rzucał teksty o wibratorach, obciąganiu i ze mną chciał się "założyć" o moje dziewictwo (!!!), jak mu wskazałam błąd, jaki zrobił w zadaniu na tablicy i w ogóle rzucał do dziewczyn jakieś podteksty na temat np. ich piersi) miałam w gimnazjum...
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 09:25   #26
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

U mnie na uczelni jest profesor doktor srututututu, który miał sprawę o molestowanie, jest seksistą i był zawieszany. Mimo to trzyma się na uczelni dalej.
W takich sprawach nie da się zrobić nic.
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 09:48   #27
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ale nic mu nie zrobili, starych profesorów nie wywalają z uczelni, studenci się z takimi muszą przemęczyć i tyle.
Po stokroć wolałabym takiego, od takiego, którego główną misją jest uwalić jak najwięcej studentów.
Ja się nie zgodzę z tą opinią. (Poza tym stary prof to jak ma >70 lat a nie, 40-50 ) Na mojej uczelni właśnie wyrzucono takiego profesora 50+. Tylko że problemem był alkohol. Przychodził pijany na wykłady, ćwiczenia... W końcu studenci nie wytrzymali, poszli do pani dziekan, przyjechała policja z alkomatem. Został zawieszony do końca roku akademickiego, a potem poleciał.
Czasem jednak warto przemęczyć się do końca semestru - żeby nie mieć problemu z zaliczeniem. A potem zająć się sprawą.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 10:15   #28
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Ja średnio raz w semestrze mam takiego pana na uczelni. U nas nikt się za bardzo nie przejmował, że traktowali ludzi jak śmieci (bo sto razy bardziej wolałabym takie zboczone teksty niż chamstwo i upokarzanie publiczne przy całym roku), tylko martwiliśmy się zaliczeniem.
Nic nie zrobisz, u nas też z tego co wiem, był jakieś próby, ale to są zbyt ważne nazwiska (w polityce, osiągnięcia naukowe itp), żeby coś im zrobić, przynajmniej u mnie.

Też uważam, że problem jest tylko dlatego, że gościu nie jest atrakcyjny, bo jakby facet był nieziemsko przystojny to byłoby ''hihihihihi''. Martw się o swoje zaliczenie, a jak Cię bardzo razi to na wykłady nie chodź. Na laborki przygotuj się dużo wcześniej, weź materiały od starszych roczników lub pobierz program do domu, tak abyś na zajęciach już nie musiała o nic pytać.
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 11:07   #29
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Jestem mocno zdziwiona tekstami typu "aż tak to przeszkadza?", "dobre teksty" i "przewrażliwienie"

Jeśli Uczelnia nic z tym nie robi to może media?
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 11:31   #30
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Seksualne odzywki i podteksty profesora - pomocy

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Jestem mocno zdziwiona tekstami typu "aż tak to przeszkadza?", "dobre teksty" i "przewrażliwienie"

Jeśli Uczelnia nic z tym nie robi to może media?
od razu do premiera, bo profesor rzuca dwuznaczne teksty.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-10 17:05:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.