M³odszy kolega mojego ch³opaka - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-03-31, 23:33   #1
Sukkubek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 1
Exclamation

M³odszy kolega mojego ch³opaka


Hej, chcia³am poradziæ siê Was w jednej sprawie,która przez ostatnie dni nie daje mi jako¶ spokoju. Zacznê od pocz±tku. W ten pi±tek by³am na ognisku z ch³opakiem u znajomych. Jestem z nim ponad 3 lata,jest on w moim wieku,on studiuje przez co spotykamy siê jedynie w weekendy. Ale do rzeczy. Podczas tego ogniska praktycznie wiêkszo¶æ czasu przegada³am z Jego koleg±,który zarazem jest Jego s±siadem,dodam,¿e jest on ode mnie o 3 lata m³odszy (ja mam 21 on skoñczy³ w tym roku 18). Tak strasznie fajnie mi siê z nim rozmawia³o,¿e jako¶ nie mogê przestaæ my¶leæ o tym,ale nie chodzi o to,¿e co¶ do niego czujê,po prostu bardzo dobrze siê dogadujemy,a poza tym podoba mi siê hmmm..... Fizycznie :P Wiem,¿e pewnie pomy¶licie o mnie ¼le,¿e by³am ze swoim ch³opakiem,a gada³am z jego koleg± ca³± imprezê. Po prostu chcia³abym ¿eby¶cie mi co¶ poradzi³y bo strasznie mi to ci±¿y co mam zrobiæ,chcia³abym spotkaæ jeszcze,oczywi¶cie na stopie kole¿eñskiej,ale nie wiem czy warto....Nie chcê siê zb³a¼niæ,co Wy by¶cie zrobi³y na moim miejscu?
Sukkubek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-01, 01:17   #2
Labombel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: M³odszy kolega mojego ch³opaka

Moim zdaniem zwyczajnie spotka³a¶ osobê, z któr± fajnie Ci siê gada³o, potraktuj to jako zwyk³e kole¿eñstwo, nie doszukuj siê ¿adnych podtekstów, przeznaczenia czy innych niestworzonych historii, bo rozbijesz swój zwi±zek szybciej ni¿ mo¿esz siê tego spodziewaæ
Labombel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-01, 07:31   #3
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 7 346
Dot.: M³odszy kolega mojego ch³opaka

Cytat:
Napisane przez Sukkubek Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, chcia³am poradziæ siê Was w jednej sprawie,która przez ostatnie dni nie daje mi jako¶ spokoju. Zacznê od pocz±tku. W ten pi±tek by³am na ognisku z ch³opakiem u znajomych. Jestem z nim ponad 3 lata,jest on w moim wieku,on studiuje przez co spotykamy siê jedynie w weekendy. Ale do rzeczy. Podczas tego ogniska praktycznie wiêkszo¶æ czasu przegada³am z Jego koleg±,który zarazem jest Jego s±siadem,dodam,¿e jest on ode mnie o 3 lata m³odszy (ja mam 21 on skoñczy³ w tym roku 18). Tak strasznie fajnie mi siê z nim rozmawia³o,¿e jako¶ nie mogê przestaæ my¶leæ o tym,ale nie chodzi o to,¿e co¶ do niego czujê,po prostu bardzo dobrze siê dogadujemy,a poza tym podoba mi siê hmmm..... Fizycznie :P Wiem,¿e pewnie pomy¶licie o mnie ¼le,¿e by³am ze swoim ch³opakiem,a gada³am z jego koleg± ca³± imprezê. Po prostu chcia³abym ¿eby¶cie mi co¶ poradzi³y bo strasznie mi to ci±¿y co mam zrobiæ,chcia³abym spotkaæ jeszcze,oczywi¶cie na stopie kole¿eñskiej,ale nie wiem czy warto....Nie chcê siê zb³a¼niæ,co Wy by¶cie zrobi³y na moim miejscu?
Spotykasz siê z ch³opakiem tylko w weekendy, pozna³a¶ ch³opaka na miejscu, ten ch³opak podoba Ci sie fizycznie i chcesz siê z nim spotkac na stopie kole¿eñskiej. We¼ nie b±d¼ ¶mieszna i chocia¿ samej siebie nie oszukuj.
Je¶li kochasz swojego ch³opaka, to nie rób z niego frajera.
__________________
Tu wyja¶niam w prostych s³owach trening, dietê i g³owê: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-01, 10:31   #4
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bia³a Podlaska
Wiadomo¶ci: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: M³odszy kolega mojego ch³opaka

Fajnie probujesz uspokoic swoje sumienie, ktore mowi ci, ze to co chcesz zrobic nie bedzie okej.
Jak dla mnie wystarczy prosta rzecz: wyobraz sobie, ze na tym samym ognisku twoj chlopak poznal dziewczyne, przegadali ze soba caly wieczor, a nastepnie dowiedzialas sie, ze umowil sie z nia, gdy ciebie nie bylo w poblizu, zeby ot tak sobie jeszcze pogadac. W dodatku ta dziewczyna to niezla laska i 'podoba mu sie fizycznie'
Z cala pewnoscia bylabys przeszczesliwa, co?
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Poka¿ wiadomo¶æ
¦pij dobrze - Wiza¿ Ciê rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-01, 12:27   #5
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: M³odszy kolega mojego ch³opaka

Pospotykaæ na stopie kole¿eñskiej? Aha. Ciekawe, czy by³aby¶ szczê¶liwa gdyby Twój facet chcia³ siê "spotykaæ na stopie kole¿eñskiej" z jak±¶ niedawno poznan± lask±.
P.S. "jego" piszemy z ma³ej litery.
__________________
"Niech ludzie nie znaj±cy mi³o¶ci szczê¶liwej twierdz±, ¿e nigdzie nie ma mi³o¶ci szczê¶liwej. Z t± wiar± l¿ej im bêdzie ¿yæ i umieraæ. "
Wis³awa Szymborska
MaRtUhA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-01, 17:10   #6
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomo¶ci: 5 383
Dot.: M³odszy kolega mojego ch³opaka

Cytat:
Napisane przez Labombel Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem zwyczajnie spotka³a¶ osobê, z któr± fajnie Ci siê gada³o, potraktuj to jako zwyk³e kole¿eñstwo, nie doszukuj siê ¿adnych podtekstów, przeznaczenia czy innych niestworzonych historii, bo rozbijesz swój zwi±zek szybciej ni¿ mo¿esz siê tego spodziewaæ
My¶lê to samo.
Super sie gadalo a potem sie opkaze ze np koles jest alkoholikiem.Wszystko wygl±da ³adnie,ale z BOKU.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-02, 07:16   #7
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomo¶ci: 4 220
Dot.: M³odszy kolega mojego ch³opaka

e tam, znalaz³a¶ mo¿e bardziej bratni± duszê i tyle ;> minie Ci to
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 08:16:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.