wf na studiach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-06, 17:41   #1
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790

wf na studiach


od pazdziernika chodze na studia.i ogolnie mam bbeznadziejny plan.tym bardziej ze musze dojezdzac i nie zawsze mi pasuja autobusy.ale co czego ja dowiedzialam sie dzisiaj przechodzi wszystko!wiec jutro ide na rano.mam 1,5 godzinny wyklad.potem czekam TYLKO 5 godzin na kolejny...potem bo ponad godzinie mam wf.zalatwilam sobie wiec zwolnienie z wf-u zeby nie musiec czekac bo jeszcze do wf-ie musialam byc czekac dwie godziny na autobus i bylabym w domu o 20!!ale dowiedzialam sie dzisiaj ze nawet jesli ma sie zwolnienie to trzeba chodzic!!!!powiedzcie mi czy tak moze byc??przeciez to jest chore!skoro mam zwolnienie to po co mam tam siedizec???nie bedzie mnie w domu 12 godzin z czego tylko 3 zajma mi wyklady!jestem doslonie zrozpaczona:-((
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 17:58   #2
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: wf na studiach

To nic dziwnego. Na pierwszym roku chyba ze 3 dni w tygodniu miałam zajęcia od 8:30 do 20 i to z okienkami na tyle niewygodnymi, że nie opłacało mi się wracać do domu. Póżniej też zajęcia często są cały dzień, u Ciebie jeszcze nie jest tak źle jak o 20 byłabyś w domu
Z WF-ami u nas było podobnie, też kazali chodzić i siedzieć na ławce, na Twoim miejscu chyba chętniej bym już ćwiczyła

Ze mną w ogóle było uroczo, bo od początku studiów miałam ios i nie musiałam chodzić na żadne zajęcia, do tego WF był wykluczony w ogóle, a kierownik studium też chciał bym tam siedziała na ławce Ale jak się wykłóciłam to wpisali mi "zwolniona"
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 18:03   #3
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: wf na studiach

a nie jest czasem tak że jak masz zwolnienie to chodzisz na wf ale na grupe rehabilitacyjną, która ma osobno zajęcia? u mnie na uczelni tak jest. A może możesz przenieść się na ten wf do innej grupy ?
no i zawsze można nie iść na wykłady
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 18:12   #4
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: wf na studiach

ale to sa cwiczenia...nie wyklady.i u nas raczej tak nie jest ze ma sie osobno ten wf.i przeniesc sie tez chyba nie dam rady.
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 18:24   #5
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: wf na studiach

Ale dziwnie z tym wf'em. Ja nie ćwiczę i nie chodzę.
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 18:56   #6
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: wf na studiach

Cytat:
Napisane przez froggie
Ale dziwnie z tym wf'em. Ja nie ćwiczę i nie chodzę.
U mnie jest identycznie. O ile ma się zwolnienie, nie trzeba bywać na zajęciach. Bo niby po co? Dla mnie to straszna stata czasu

Żeby było śmiesznej, mam zwolnienie z w-fu od 3. klasy ogólniaka, a intensywnie trenuję na siłowni
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 19:08   #7
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: wf na studiach

ja studiuje zaocznie i w-fu co prawada nie mam ale za to jest samoobrona, techniki interwencji. sporty walk WSW, pływanie, no i tzw. survival czyli rozgrzewka około 2 h a potem ćwiczonka to jest dopier fajne i radzę ćwiczyć w liceum na w-f to wcale nie jest to strata czasu.
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-06, 19:10   #8
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: wf na studiach

u mnie na studiach tylko na 1. roku wf byl obowiazkowy tzn. nie taki wf jak w liceum, lecz do wyboru byly zajecia na silowni, basen, aerobic, jakies tam siatkowki, koszykowka i pilka nozna i bylo ok
teraz na 2. drugim roku nie trzeba chodzic na wf i dobrze bo mi sie nie chce za bardzo
a z tego co pamietam ze jak ktos mial zwolnienie to nie musial chodzic i siedziec tam bez sensu wiec dziwne to cos.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 19:16   #9
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: wf na studiach

U nas na 1 roku był Wf, oczywiście miałam zwolnienie Na początku mówili nam też, że i tak trzeba chodzić (takie instrukcje dostali 'z góry') ale w końcu powiedzieli, że możemy sobie odpuścić, bo ich i tak nikt nie sprawdza
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 19:16   #10
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: wf na studiach

Cytat:
Napisane przez fistaszek20
ja studiuje zaocznie i w-fu co prawada nie mam ale za to jest samoobrona, techniki interwencji. sporty walk WSW, pływanie, no i tzw. survival czyli rozgrzewka około 2 h a potem ćwiczonka to jest dopier fajne i radzę ćwiczyć w liceum na w-f to wcale nie jest to strata czasu.
fistaszku, to zależy jak taki wf wyglada. U mnie to była żenada, zero przyjemności ze sportu, nauczycielka potrafiła określać nas jako platfusy czy łamagi A tak mając zwolnienie regularnie ćwiczyłam aerobik , potem zaczęłam chodzić na siłownię i sport daje mi autentyczną przyjemność No i nikt mnie nie obraża.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 19:21   #11
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: wf na studiach

U mnie to znaczy na Uniwersytecie Łódzkim kazdy musi chodzic. Ci co maja zwolnienia, lub jakies problemy ze zdrowiem chodza na tzw. zajecia zdrowotne. Nie mozna po prostu nie przyjsc
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-06, 19:26   #12
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: wf na studiach

Cytat:
Napisane przez Voodia
fistaszku, to zależy jak taki wf wyglada. U mnie to była żenada, zero przyjemności ze sportu, nauczycielka potrafiła określać nas jako platfusy czy łamagi A tak mając zwolnienie regularnie ćwiczyłam aerobik , potem zaczęłam chodzić na siłownię i sport daje mi autentyczną przyjemność No i nikt mnie nie obraża.
ćwiczenia też są bardzo ważne, nawet durnowaty pajacyk rozciąga mięsnie czy ściegna, ćwicze codziennie co prawda moja przygoda ze sportem jest ograniczona tylko do koszykówki, sportów walki i siłowni a z checia bym powiększył zainteresowania sportem tylko brak czasu.
A jak nauczycielka nie pasuje zawsze jest dyrektor i petycje.
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 19:29   #13
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: wf na studiach

niestety normalka, tez mam same luki między zajęciami, gdyby nie one, mogłabym codzień kończyć około 15,a tak jestem 18-20
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 19:31   #14
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: wf na studiach

Cytat:
Napisane przez fistaszek20
ćwiczenia też są bardzo ważne, nawet durnowaty pajacyk rozciąga mięsnie czy ściegna, ćwicze codziennie co prawda moja przygoda ze sportem jest ograniczona tylko do koszykówki, sportów walki i siłowni a z checia bym powiększył zainteresowania sportem tylko brak czasu.
A jak nauczycielka nie pasuje zawsze jest dyrektor i petycje.
Rozciągałam i rozciagam się nie siłowni i aerobiku

A co do petycji- zawsze jest ryzyko, że nie zostanie przyjęta, a nauczycielka będzie się "mścić". Mi zreszta na tym nie zależało, bo miałam wystarczająco dużo zajęć poza szkołą(3-4 razy w tygodniu).
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 19:52   #15
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: wf na studiach

Cytat:
Napisane przez sweeney
U mnie to znaczy na Uniwersytecie Łódzkim kazdy musi chodzic. Ci co maja zwolnienia, lub jakies problemy ze zdrowiem chodza na tzw. zajecia zdrowotne. Nie mozna po prostu nie przyjsc
Co jest trochę głupie, bo jednak nie prowadzą zajęć specjaliści rehabilitacji
U nas też jest taka zasada, ale nie zamierzałam chodzić na te zajęcia i w końcu się ze mną zgodzili, wg mnie samo to, że chcieli bym chodziła i siedziała, lub chodziła na "zdrowotne" ćwiczenia było kuriozalne.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 19:52   #16
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: wf na studiach

Nie wiem, jak to jest u mnie na uczelni, na Politechnice Lub, ale na UMCSie chyba jest tak, że jak ktoś ma zwolnienie z w-f'u to ma "wf teoretyczny" i z tego później zaliczenie. Dziwne to
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 20:01   #17
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: wf na studiach

Ja studiuje zaocznie i na szczecie przymusowy wf mnie nie dotyczy . Ale w niedziele siedze na uczelni od 8 do 20 z dwoma okienkami... Ale nie ma co narzekac, w przyszlym semestrze moze byc gorzej
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 20:19   #18
Alice.soul.
Raczkowanie
 
Avatar Alice.soul.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z dOmQ nAd MoRzEm:)
Wiadomości: 283
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alice.soul. GG do Alice.soul.
Dot.: wf na studiach

No u mnie z planem też nie jest za kolorowo;( A z w-f jest podobnie...nie dosc, że trzeba czekac sporo, bo do domu za nic nie zdąrze to mamy w-f z facetami(masakra) i od razu na pierwszych zajęciach idziem na basen;/OK...nic bym sobie z tego nie robiła, no ale mam latac w majtkach przy obcych ziomach...od razu na stracie bede u nich spalona ...no ale bawic sie w zwolnienia nie bede...Jakos przezyje choc nie wiem jak....
__________________
.....bo wiesz....za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas........ tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść dopóki płynie nasza krew dopóki Ciebie mam Ty Mnie nikt nie pokona NIGDY nas... nie mają szans...
Alice.soul. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 20:35   #19
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: wf na studiach

Cytat:
Napisane przez layla_lbn
Nie wiem, jak to jest u mnie na uczelni, na Politechnice Lub, ale na UMCSie chyba jest tak, że jak ktoś ma zwolnienie z w-f'u to ma "wf teoretyczny" i z tego później zaliczenie. Dziwne to
nie prawda
jak chcesz to możesz mieć teoretyczny albo do grup "specjalnych" chodzić, a jak nie to masz 2h wolnego
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-06, 20:44   #20
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: wf na studiach

Na mojej uczelni - UŚ - zwolnieni z zajeć WF muszą i tak przychodzić. Normalnie jest chyba 15 zajęć WF w semestrze, a ci zwolnieni muszą przesiedzieć chyba 10 z nich. Moim zdaniem to trochę bez sensu...ale to chyba dlatego, żeby nie załatwiać sobie lewych zwolnień

Pozdrawiam
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 20:52   #21
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: wf na studiach

Też pisałam o Śląskim
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 21:10   #22
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: wf na studiach

Ja też mam tak jak Ty soporo okienek i mało zajęć . Też wracam poźno do domku i czasem wczesnie wyjeżdżam ;( tak, jak np dziś.Wróciłam o 20.10 a jutro jadę na uczelnię o 6.30. Koszmar z tym dojazdami, ale coż począć
Nie wiem jak jest u nas z zajęciami sportowymi, ale mam nadzieje, że nie trzeba siedzieć mimo zwlonienia. Ja właśnie mam zwolnienie i mam nadzieje, że nie będę kwitnąć na ławeczce patrząc jak reszta wiary się poci. Troszkę byłoby to bez sensu.
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 21:20   #23
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: wf na studiach

Aangelek, to czy bedziesz calkowicie zwolniona z w-fu zalezy jeszcze od uczelni. ja u siebie studiuje juz 3 rok (akademia medyczna w bialymstoku) i tu w-f mamy przez 2 lata, z tym, ze gdy ja bylam na 1 roku to jak zanosilo sie zwolnienie to sie nie chodzilo na w-f, natomiast gdy bylam na 2 roku to wprowadzili zajecia rehabilitacyjne dla tych osob, ktore sa zwolnione, tak wiec tak czy siak to i tak trzeba bylo chodzic, jak nie ze swoim rokiem , gdzie zajecia odbywaly sie rano to zostawalo sie do 20 na zajeia rehabilitacyjne, bo one tylko wieczorami byly, ja na szczecie i z zajec rehabilitacyjnych bylam zwolniona bo za bardzo chora jestem teraz z racji tego, ze jestem na 3 roku w-fu nie mam
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 21:24   #24
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: wf na studiach

p.s. u nas zajecia rehabilitacyjne prowadzi babeczka po fizjoterapii wiec jest odpowiednio wyszkolona
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 21:47   #25
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: wf na studiach

z tego co wiem to o ile ma sie tzw zwolnienie całkowite z zajec wf i rechabilitacyjnych/korekcyjnych to sie nie chodzi.
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 21:55   #26
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: wf na studiach

Ja też mam okienka i różnego typu 'utrudnienia' Do tego 13 przedmiotów, zresztą tak jak w zeszłym roku... WF miałam o 7 30, a dotrzeć na niego można było jedynie ulicą (bez chodnika), w dodatku pod wielką górkę, co w zimie graniczyło z cudem (w centrum miasta oczywiście )
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 06:40   #27
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: wf na studiach

Cytat:
Napisane przez froggie


nie prawda
jak chcesz to możesz mieć teoretyczny albo do grup "specjalnych" chodzić, a jak nie to masz 2h wolnego
Aha, no to przepraszam w takim razie za błędne informacje, ale nie studiuję na UMCSie :P, a info. od kumpeli miałam, ona jest na 1 roku, to może nie wie jeszcze, że można mieć wolne
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 06:59   #28
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: wf na studiach

U nas facet od wf na początku kazał nam przychodzić (tzn. zwolnionym), potem uległ naszym prośbom i musieliśmy tylko napisać jakąś pracę na zaliczenie
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 07:10   #29
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Dot.: wf na studiach

heh skąd ja to znam...
od początku miałam porypany plan, wf oczywiście obowiązkowy, jak masz zwolnienie z wf-u powiedzmy z tygodnia to i tak musisz odrobić bo inaczej pół oceny w dół (tak tak mam zaliczenie na ocene) a o zwolnieniach całorocznych nie ma mowy, w tamtym roku miałam tańce, teraz normalne zajęcia na sali, najlepsze jest to, że zaczynam zajęcia z rańca potem oczywiście kilka luk między zajęciami i na 19.15 do 20.45 wf (tak tak chodze na normalne studia dzienne) heh szkoda gadać a następnego dnia na 7.30 zajęcia.. mam o tyle dobrze, że mieszkam blisko szkoły i w tych przerwach zawsze do domku wpadne na jakąś kawke ale współczuje tym, które dojeżdżają.. no ale takie życie..
__________________
devon rex - moja nowa miłość
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 08:47   #30
keira24
Zadomowienie
 
Avatar keira24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 200
Dot.: wf na studiach

Ja tez na pierwszym roku studiow mialam beznadziejny plan. Rano mialam zajecia do godziny 10, a potem wf w zupelnie innym miejscu o 17. Przez pierwsze pol roku bylam nadgorliwa. Wracalam po zajeciach do domu, a potem znowu na wf !!! A dojazd na uczelnie w jedna stone zajmuje mi 1,5 h. Koszmar. Potem jednak okazalo sie, ze nie moge cwiczyc z powodu nadgarstkow i mialam zwolnienie. Nie chodzilam juz na zajecia. Tylko na koniec pisalam prace zaliczeniowe . Tak zaliczali ten przedmiot wszyscy, ktorzy mieli zowlnienia. Nie zrezygnowalam jednak ze sportu calkowicie. W swoim miescie chodzilam na silownie.
Pozdrawiam .
__________________
... Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać ...
- Siewca Wiatru -
keira24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.