Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-04, 19:38   #1
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439

Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?


"Dopóki w Polsce nie zmienimy kompletu osób, które zarządzają tym państwem to tej Polski nie będzie. My się cieszymy że weszliśmy do uni, że mamy trochę nowych dróg, że miasta trochę lepiej wyglądają, ale to tak jakby się cieszyć że wprawiony w ruch samochód zjeżdża z górki sam. I tak zjeżdżamy od '89. Nic się nie zmieniło. Musimy wyrzucić z rządu wszystkich post-komunistów. Począwszy od parlamentu, tu się zwracam do Millerów, Tusków, Palikotów. My polskie społeczeństwo nie damy się więcej na was nabrać.(...)"

Tu film:

Jest coraz więcej akcji w internecie tego Pana, który zabiera się za demaskowanie różnych akcji i zwalanie wysoko postawionych ludzi ze stołków. Był trzy lata w więzieniu, potem został uniewinniony i dlatego teraz walczy z systemem. Co wy myślicie na ten temat? Poprzeglądałam trochę jego fanpage na facebooku i coraz więcej ludzi popiera jego działania - miło w końcu widzieć kogoś, kto popiera zdanie przeciętnego Polaka i głośno mówi jak jest. A może więcej, bo ma kasę.

Zapraszam do dyskusji.
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 19:59   #2
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Następny który mówi,że jest źle,ale raczej nie ma pomysłu jak to zmienić.Tak to każdy potrafi.Dla mnie kolejny szołmen który chce wylać swoją frustracje za złe potraktowanie. Dla mnie nie jest idolem.
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 20:39   #3
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Nowy? Już od kilku lat o nim słyszę. Ale jeśli ma swoje pieniądze to oczywiście wielki plus.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 21:03   #4
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Nowy? Już od kilku lat o nim słyszę. Ale jeśli ma swoje pieniądze to oczywiście wielki plus.
a ten plus to za co?
Sikorski też krowie spod ogona nie wypadł i miał kasę (po rodzicach o ile dobrze pamiętam), a jak postępował z państwową kasą każdy wie, wielu polityków mających kasę przed posłowaniem, po dorwaniu się do stołka robiło wszystko aby powiększyć stan posiadania, więc ja tu nie widzę żadnej korzyści ze względu na to że ktoś ma kasę.
na pewno taki ktoś będzie pewniejszy niż gołodupiec sprzed posłowania, lecz kto wie czy taki nie będzie robił biznesów na boku jak Bury, wielki poseł a żonka interesy prowadząca przy cichym udziale męża.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 21:09   #5
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
a ten plus to za co?
Sikorski też krowie spod ogona nie wypadł i miał kasę (po rodzicach o ile dobrze pamiętam), a jak postępował z państwową kasą każdy wie, wielu polityków mających kasę przed posłowaniem, po dorwaniu się do stołka robiło wszystko aby powiększyć stan posiadania, więc ja tu nie widzę żadnej korzyści ze względu na to że ktoś ma kasę.
na pewno taki ktoś będzie pewniejszy niż gołodupiec sprzed posłowania, lecz kto wie czy taki nie będzie robił biznesów na boku jak Bury, wielki poseł a żonka interesy prowadząca przy cichym udziale męża.
Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Za to, że ma swoje pieniądze. Byle gołodup pewnie będzie bardziej skłonny kraść od kogoś kto już się dorobił. Zresztą mało jest zamożnych biznesów, którzy idą do polityki, bo ta przyciąga miernoty liczące na łatwy i duży zarobek.
Bury - w swoim czasie w "Uważam Rze" było dużo artykułów na temat jego "przedsiębiorczości". A ludzie i tak takie kanalie wybierają
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 21:38   #6
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Najbardziej mi się podobają jego podjazdy na Marka Sokołowskiego, największego celebryty w polskiej policji i na najbardziej lewackiego aktora - Tomasza Karolaka. Właśnie wykupił ich długi za "grubego Sylwestra" i nie omieszkał się o tym powiedzieć:

https://www.youtube.com/watch?v=QfKAtu4rGqA

https://www.youtube.com/watch?v=Q7E_lCAKh3U

Zbigniew Stonoga gra ostro, ale musi obronić się przed seryjnym samobójcą.

Edytowane przez Imperialista
Czas edycji: 2014-11-04 o 21:46
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 22:11   #7
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Zwyczajny populizm i kampania negatywna, ale fajne nazwisko
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 22:35   #8
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Zwyczajny populizm i kampania negatywna, ale fajne nazwisko
Facet siedział 3 lata za niewinność, to w jego przypadku ciężko o pozytywną kampanię i pozytywny stosunek do obecnego państwa. Też jestem zdania, że w 1989 powinna wybuchnąć kontrrewolucja, a nie być prowadzony dialog.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 22:35   #9
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Zbigniew Stonoga gra ostro, ale musi obronić się przed seryjnym samobójcą.
Gra ostro bo ma do tego środki i wpływy = możliwości. Chciałabym zobaczyć czy coś więcej z tego wyniknie niż tylko gadanie, wiadomo że paru ludzi już załatwił, ale to i tak za mało do tego, żeby cokolwiek się zmieniło. Chyba potrzebna by była konkretna rewolucja z kimś kto by jej przewodniczył, bo tak to inaczej zbyt wiele się nie zmieni. Afera taśmowa z podanymi politykami na tacy też przeszła bez większych konsekwencji.
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 08:34   #10
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Nie zglebialam poczynan tego faceta, ale mam nadzieje, ze to nie kolejny wymyslony na potrzeby przepchniecia jakies ustawki.

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 16:43   #11
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Boję się, że niedługo Stonoga może mieć wypadek albo załamanie psychiczne. Ostatnio fajnie nazwał Gazetę Wyborczą - "Jude Zeitung".
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 17:46   #12
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Bardzo podobało mi się jego krótkie wystąpienie na Marszu Niepodległości - mówił najbardziej sensownie i zebrał największe brawa. Zresztą jest coraz bardziej znany, z czasem pewnie stanie się konkurencją dla JKM.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 17:46   #13
am0810866
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

z tego co widziałam, to już na jego proflu zniknęły wszystkie określenia typu jude zeitung itd.
Jestem ciekawa czy szykuje się do jakiś wyborów, czy nie...
Jak dla mnie to troche przegina...
Nie lubie wchodzić non stop na FB, więc wszsytkie newsy sobie o nim czytam na:
http://zbigniew-stonoga.pl/
am0810866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 17:54   #14
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Bardzo podobało mi się jego krótkie wystąpienie na Marszu Niepodległości - mówił najbardziej sensownie i zebrał największe brawa. Zresztą jest coraz bardziej znany, z czasem pewnie stanie się konkurencją dla JKM.
Przecież to jego wystąpienie to zwykłe populistyczne ból szit. Nic konkretnego tam nie powiedział.
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 18:04   #15
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Widziałeś? Ja akurat go podziwiam za to co robi i za jego działania. Co do przemawiania myślę, że mówi to co myśli, a to rzadko spotykana cecha u polityków. Oczywiście jeszcze nie jest politykiem, ale mam nadzieję, że będzie w przyszłości i wypchnie JKM.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 18:10   #16
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Widziałeś? Ja akurat go podziwiam za to co robi i za jego działania. Co do przemawiania myślę, że mówi to co myśli, a to rzadko spotykana cecha u polityków. Oczywiście jeszcze nie jest politykiem, ale mam nadzieję, że będzie w przyszłości i wypchnie JKM.
Jeśli mówimy o tym to tak,widziałem.



Takie przemówienia pojawiją się cyklicznie w mediach przez polityków z każdej partii,dziennikarzy z każdej strony i ludzi znanych. Dla mnie on nie mówi co on myśli tylko co ludzie chcą usłyszeć,czyli hejt na władzę.
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 18:16   #17
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Tak, mówimy o tym samym wystąpieniu
Nihil novi - zgadza się, ale ktoś kto sam był przez organy państwa polskiego prześladowany i o tym mówi jak on jest w tym dużo bardziej wiarygodny niż jakiś młody poseł z PiS czy innej partii, który podobnych problemów nie miał w swoim życiu, a tak mówi, bo ludzie (wyborcy) chcą to usłyszeć.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 18:23   #18
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Ja tam widzę u Pana Stonogi działanie w jakimś celu - biznesmen nie robi tego za darmo, ale mimo wszystko podoba jego ostry język i styl. Zapunktował za "Jude Zeitung", "Pumpę i Maniusia" i "apartamenty".

Najbardziej mi się podoba, że władza nie jest w stanie zapanować nad medium nazywanym internetem i młodzi zaczynają głosować na partie spoza mainstreamu.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 18:28   #19
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Co to jest "Pumpa i Maniuś"?
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 19:41   #20
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Ciekawy człowiek, od razu przypomniała mi się historia Romana Kluski i Optimusa. Roman Kluska się wycofał z "wielkiego" świata, miał dość, ten ma jeszcze zapał, oby jak najdłużej.

https://www.youtube.com/watch?v=6JhCqcpSoWQ#t=100
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 00:14   #21
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Cytat:
Napisane przez jerr Pokaż wiadomość
Co to jest "Pumpa i Maniuś"?
Maniuś to ten Marian Sokołowski o którego dług się rozchodzi, a pumpa to fiat 125 z napisem "milicja", który Stonoga kupił( chyba ).

Szkoda, że tak mały rozgłos jest, bo wydaje mi się się, że fajny ze Stonogi człowiek, no i pomysłowy przede wszystkim. Jego działania to pewnie wynik zemsty i trudno się dziwić za to wszystko, co go spotkało, że ma tyle determinacji żeby zacząć coś ruszać w tym naszym systemie. Fajne akcje robi, chociażby ze sprzedażą długu rzecznika policji, a pieniądze idą na pomoc dla domu dziecka czy chorego chłopczyka. Jestem ciekawa, czy coś się zmieni naprawdę dzięki Stonodze, czas pokaże tak naprawdę.
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 14:37   #22
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Zibi dzwonił teraz do kancelarii Sejmu, bo brakuje mu na wycieczkę i drogi alkohol. Urzędniczka oczywiście niegrzeczna i arogancka.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 16:11   #23
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Cytat:
Napisane przez solaola Pokaż wiadomość
Maniuś to ten Marian Sokołowski o którego dług się rozchodzi, a pumpa to fiat 125 z napisem "milicja", który Stonoga kupił( chyba ).

Szkoda, że tak mały rozgłos jest, bo wydaje mi się się, że fajny ze Stonogi człowiek, no i pomysłowy przede wszystkim. Jego działania to pewnie wynik zemsty i trudno się dziwić za to wszystko, co go spotkało, że ma tyle determinacji żeby zacząć coś ruszać w tym naszym systemie. Fajne akcje robi, chociażby ze sprzedażą długu rzecznika policji, a pieniądze idą na pomoc dla domu dziecka czy chorego chłopczyka. Jestem ciekawa, czy coś się zmieni naprawdę dzięki Stonodze, czas pokaże tak naprawdę.

Zgadzam się z Tobą i mam nadzieję, że panu Stonodze będzie się chciało chcieć jak najdłużej A kupienie długów Sokołowskiego to majstersztyk
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 00:58   #24
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Pan Stonoga działał i u mnie w mieście. Dobrze mu szło z salonem samochodowym aż do chorej akcji z US W-wa Targówek. W 100% popieram jego działania. Panie zbyszku do boju Takich ludzi nam w tym kraju potrzeba. Jest i koloryt i walka o swoje - obywatele nie są tak głupi jak to się władzom wydaje
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 18:15   #25
am0810866
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

teraz dał liczydło Państwowej Komisji Wyborczej
http://zbigniew-stonoga.pl/
am0810866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 22:25   #26
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

I wyszło szydło z worka, Stonoga chce startować na prezydenta. Mnie bardzo by cieszyła jego osoba tam i na pewno by miał mój głos, to co się dzieje ostatnio to pojęcie ludzkie przechodzi. Wszystkie afery wychodzą z hukiem, a oni twardo przy stołkach...
Coś z fejsa:
Jakim prezydentem byłby Zbigniew Stonoga?
Byłbym prezydentem Ludzi wykluczonych z życia przez jeden błąd ale i prezydentem ludzi wykluczanych z życia przez ich uczciwość.
Byłbym prezydentem miłości zapewne,miłości wyrażanej poprzez szacunek do Człowieka, a nade wszystko Człowieka słabego i nie mającego pomysłu na siebie.
Z całą też pewnością byłbym prezydentem pogardy,pogardy dla minionego systemu i ludzi instytucjonalnych, którzy bez legitymacji społecznej zawłaszczyli moją Ojczyznę.
Ciężkie czasy przyszłyby dla partii wywodzących się z czasów, w których udział w pochodzie 1 majowym decydował o karierze zawodowej i życiowej.
Myślę, że Pan Jarosław Kaczyński porównując moje, a Jego zacietrzewienie do komunizmu i postkomunistów jest potulnym kociakiem.
Moi bracia Polacy szybko i chętnie wróciliby do Polski ale w to miejsce w pośpiechu wyjeżdżaliby z niej millerowcy,palikociarze,c hłopaki z boiska (tych trzech)i Adaś Michnik i inne Icki.
A jak miałbym to niby zrobić skoro uprawnienia Prezydenta R.P są jakie są?
Zawsze mówiłem,że każda administracja pada po pierwszych 1000 skarg.
Nie byłoby w Polsce nominacji sędziowskich,prokuratorsk ich,adwokackich,radcowski ch,generalskich do czasu usunięcia poprzez naciski ich własnych środowisk na usunięcie wszystkich szumowin z tych zawodów.
Sędzia Piwnik stanęłaby przed Trybunałem Stanu za doprowadzenie do przedawnienia karalności sprawców afery FOZZ-gwarantuję.
SLD-owska maszyneria musiałaby na skutek codziennych ataków prezydenta odpowiedzieć na każde pytania w sprawach ich afer i rozkradania majątku narodowego szczególnie majątku Śląska i tych Ludzi, którzy na co dzień ciężko pracują w naszych kopalniach i hutach.
Veto dotyczyłoby wszystkiego co antypolskie i amoralne, a żadnym kłopotem nie byłoby podporządkowanie sobie kolejnego rządu.
0.
Wprowadzenie odpowiedzialności osobistej funkcjonariuszy publicznych za błędy w ich pracy oraz zniesienie jakichkolwiek immunitetów.
1.Zmiana prawa podatkowego z naciskiem na postępowania kontrolne do 3 miesięcy w pierwszej instancji.
2.Likwidacja bazy BIK i wyciągnięcie z niebytu społecznego Ludzi, którym się odebrało prawo do normalnego życia nie rzadko kierując ich w bezsilności na drogę przestępstwa.
3.Zmiana wieku emerytalnego dla kobiety i mężczyzny 55lat- 75% uposażenia , 60 lat-85 procent uposażenia i 65 lat 100% uposażenia.
4.Likwidacja NFZ poprzez przypisanie naszych składek do subkont przychodni szpitali i szpitali specjalistycznych w rejonie naszego zamieszkania.
5.Zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych dla osób, które były członka PZPR oraz funkcjonariuszami publicznymi przed 01.01.1990 r.
6.Zrównanie emerytur esbeckich do emerytur każdego Polaka.
7.Zniesienie obowiązku opłacania składek ZUS.
8.Zmiana Ustawy Kodeks Karny poprzez podwyższenie kar dla sprawców przestępstw popełnianych w zorganizowanych grupach przestępczych oraz podwyższenie kary za przestępstwo pedofilii od 5 lat do kary dożywocia.
Ponadto w przypadkach potrzeby stosowania środków zapobiegawczych w postępowaniu karnym o ile przestępstwo nie godziło w seksualność,zdrowie i życie zmienić ustawę poprzez obowiązek stosowania poręczenia majątkowego w wysokości co najmniej wartości wyrządzonej szody.
9.Natychmiastowa likwidacja Straży Miejskiej, ITD,CBA,Kontrola Skarbowa,Służba Celna i przekazanie tych środków na rzecz odpowiednich nowo powołanych departamentów Policji.
Jak to wszystko zrobić?
Normalnie! samozaparciem i wielką legalną manifestacją poprzez udział w głosowaniu w roku 2015?
Myślicie, że miałbym z tym kłopot?
Przeczołgałbym słodkich, kwasów, kolesi z boiska i górali ze wzgórz Golan.
W Polsce byłaby Polska w której Człowiek Młody i Senior czuliby się jak we własny wreszcie domu.
Pozdrawiam będzie zaraz pytanie o maryśkę;
Marycha dla małolacików? tylko po trzy buchy
Zbigniew Stonoga

Co wy na to? Moim zdaniem to jedyny sensowny człowiek teraz, ale chyba ze słabymi szansami przebicia, nawet tutaj wizaż nie wrzy, ino milczy
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 22:40   #27
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

To teraz będę musiał wybierać między Stonogą a Korwinem-Mikke. Stonoga ma fajny program, ale większą wiarygodność ma Korwin-Mikke. Wiem, że on nigdy nie podpisałby ustawy która mu nie odpowiada i prędzej złożyłby urząd, gdyby miał to zrobić. Ale lubię radykalizm.

5.Zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych dla osób, które były członkami PZPR oraz funkcjonariuszami publicznymi przed 01.01.1990 r.

Ten punkt najbardziej mi się podoba. Połowa SLD, i 1/5 innych partii zostałaby przeczyszczona.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 12:15   #28
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

niech obieca jeszcze że doprowadzi do legalizacji związków partnerskich, homoseksualnych (za wyjątkiem adopcji) i zajmie się kościelną kliką od której domagał się będzie zaległej lustracji i oczyszczenia z pedofilów i złodziei a wtedy miałby mój głos.

a swoją drogą to niech uważa mówiąc o kopalniach, pewien dziennikarz mówił sporo o kopalniach i zginął wraz z rodziną w przypadkowym wybuchu kamienicy.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 12:31   #29
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

Cytat:
a swoją drogą to niech uważa mówiąc o kopalniach, pewien dziennikarz mówił sporo o kopalniach i zginął wraz z rodziną w przypadkowym wybuchu kamienicy.
Zaznacz, że tylko dziennikarz ze swoją rodziną zginął.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 12:44   #30
am0810866
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Zbigniew Stonoga - nowy 'zbawiciel' narodu?

a ja jestem ciekawa czy ta zapowiedź że chce startować w wyborach to nie tylko pic na wodę.
Może chce ośmieszyć instytucję jaką jest prezydent i będzie robił jakieś kolejne akcje. A tak na marginesie to nie widzę go na arenie międzynarodowej jako mojego przedstawiciela...
Zobaczymy jak będzie za miesiąc. Wiadomo, ze ma poparcie JKM, ale czy to wystarczy...
http://zbigniew-stonoga.pl/
__________________
Zbiór informacji o najnowszych akcjach Zbigniew Stonogihttp://zbigniew-stonoga.pl/
am0810866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 17:02:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.