Suknia Ślubna wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-08, 14:55   #1
veverka2709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5

Suknia Ślubna wrocław


Cześć,

Poszukuję w miarę taniego salonu z sukniami ślubnymi. Z moim narzeczonym zdecydowaliśmy się na skromny ślub kościelny bez wesela. Owszem z przyjęciem na 20 osób. Szukam w miarę skromnej sukni ślubnej (ale też bez przesady). Czy któraś z was ma namiar na jakiś fajny i tani salon sukien ślubnych?
veverka2709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 15:39   #2
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Suknia Ślubna wrocław

Z tego co widziałam to na oławskiej naprzeciwko Marks&Spencer mają dość tanie suknie w porównaniu do innych (chyba ceny były ok.1 tysiąca zł). Często mają też zniżki
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 19:00   #3
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: Suknia Ślubna wrocław

Hej! Ja mogę dać namiary na świetną krawcową. Załączam zdjęcie swojej sukienki: była skromna, do kostek i miała rękawy za łokieć; w salonach nigdy takiej nie widziałam, wszystko na gorsetach, z odkrytymi ramionami albo w ogóle bez góry. Dlatego zdecydowałam się na krawcową, której specjalnością jest szycie sukienek i byłam zachwycona. Zrobiła dokładnie taką jak chciałam. Nie robiłam gorsetu, więc zapłaciłam za całość tylko 800 zł (gorset to dużo roboty i wtedy więcej kosztuje). Jak coś, napisz na priv, to dam Ci numer telefonu do niej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rsz_3_wesele_5.jpg (110,2 KB, 103 załadowań)
__________________
Żona jednego małża.

Pani tłumacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 21:19   #4
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: Suknia Ślubna wrocław

lolusl, odpisałam Ci na priv, ale mój komputer żyje własnym życiem i nie jestem pewna, czy się wysłało, daj znać
__________________
Żona jednego małża.

Pani tłumacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 15:48   #5
veverka2709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Suknia Ślubna wrocław

Cytat:
Napisane przez martyyn Pokaż wiadomość
Hej! Ja mogę dać namiary na świetną krawcową. Załączam zdjęcie swojej sukienki: była skromna, do kostek i miała rękawy za łokieć; w salonach nigdy takiej nie widziałam, wszystko na gorsetach, z odkrytymi ramionami albo w ogóle bez góry. Dlatego zdecydowałam się na krawcową, której specjalnością jest szycie sukienek i byłam zachwycona. Zrobiła dokładnie taką jak chciałam. Nie robiłam gorsetu, więc zapłaciłam za całość tylko 800 zł (gorset to dużo roboty i wtedy więcej kosztuje). Jak coś, napisz na priv, to dam Ci numer telefonu do niej
Śliczna...poproszę kontakt na priv. Byłam dzisiaj na oławskiej. Zamówiłam wizytę na sobotę...żeby się zorientować co i jak leży a nóż coś znajdę.
veverka2709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 10:40   #6
onazona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Suknia Ślubna wrocław

Ja kupiłam swoja suknie w Duber Bridal Fashion na Sokolniczej. Przesympatyczna i profesjonalna obsluga. Tyle co ja nazmieniałam namarudziłam to wspólczuje tej ekspedientce. Ale była taka cierpliwa, że az mnie zszokowała.
Suknia za 2700 szyta na miarę z kamieniami swarovskiego itd super jeszcze rabacik dostałam. Suknie dostałam już 1,5 miesiąca przed slubem.
Ogolnnie polecam, przynajmniej ja zadowolona już po wielkim dniu mężatka od miesiąca
onazona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 19:53   #7
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Suknia Ślubna wrocław

Cytat:
Napisane przez martyyn Pokaż wiadomość
Hej! Ja mogę dać namiary na świetną krawcową. Załączam zdjęcie swojej sukienki: była skromna, do kostek i miała rękawy za łokieć; w salonach nigdy takiej nie widziałam, wszystko na gorsetach, z odkrytymi ramionami albo w ogóle bez góry. Dlatego zdecydowałam się na krawcową, której specjalnością jest szycie sukienek i byłam zachwycona. Zrobiła dokładnie taką jak chciałam. Nie robiłam gorsetu, więc zapłaciłam za całość tylko 800 zł (gorset to dużo roboty i wtedy więcej kosztuje). Jak coś, napisz na priv, to dam Ci numer telefonu do niej
Mogłabyś wysłać i do mnie?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-04 20:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.