Wspólny wyjazd a problem kobiecy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-05, 18:37   #1
anulqa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Question

Wspólny wyjazd a problem kobiecy


Hej Chłopak zaprosil mnie na wspolny wyjazd na dwa dni z okazji również ze zbliząją mi się urodziny (Również tez bedzie jego brat z dziewczyna). Od niedawna jestesmy razem i w problem w tym że wlasnie w tym czasie moge dostac okres w sumie jestem pzrekonana bo tak mi wychodzi.Jedziemy na narty i oczywiscie tez na baseny.No i jak?Jak nawet nie dam rady wejsc do wody I zastanawiam sie czy mu cos wspomniec delikatnie o tym czy lepiej nic tylko najwyzej na wyjezdzie powiedziec prawde. Troche sie stresuje taką sytuacja. Co zrobic?

Edytowane przez anulqa22
Czas edycji: 2015-01-05 o 18:41
anulqa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 18:42   #2
Wirtualna6
Raczkowanie
 
Avatar Wirtualna6
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 117
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Cytat:
Napisane przez anulqa22 Pokaż wiadomość
Hej Chłopak zaprosil mnie na wspolny wyjazd na dwa dni z okazji również ze zbliząją mi się urodziny (Również tez bedzie jego brat z dziewczyna). Od niedawna jestesmy razem i w problem w tym że wlasnie w tym czasie moge dostac okres w sumie jestem pzrekonana bo tak mi wychodzi.Jedziemy na narty i oczywiscie tez na baseny.No i jak?Jak nawet nie dam rady wejsc do wody I zastanawiam sie czy mu cos wspomniec delikatnie o tym czy lepiej nic tylko najwyzej na wyjezdzie powiedziec prawde. Troche sie stresuje taką sytuacja. Co zrobic?
Nie ma się czego wstydzić, to przecież naturalne i każdy normalny chlopak to zrozumie. Powiedz mu teraz, żebyście zdążyli zaplanować coś innego
Wirtualna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 18:44   #3
niezarejestrowana
Raczkowanie
 
Avatar niezarejestrowana
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 411
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Powiedz mu teraz. Oszczędzisz sobie stresu i zamartwiania się Przecież to całkiem normalna rzecz i niezależna od Ciebie.
__________________
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.

Dr House: Ludzie się modlą, żeby Bóg nie rozgniótł ich jak robaka.
niezarejestrowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 18:58   #4
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Cytat:
Napisane przez anulqa22 Pokaż wiadomość
Hej Chłopak zaprosil mnie na wspolny wyjazd na dwa dni z okazji również ze zbliząją mi się urodziny (Również tez bedzie jego brat z dziewczyna). Od niedawna jestesmy razem i w problem w tym że wlasnie w tym czasie moge dostac okres w sumie jestem pzrekonana bo tak mi wychodzi.Jedziemy na narty i oczywiscie tez na baseny.No i jak?Jak nawet nie dam rady wejsc do wody I zastanawiam sie czy mu cos wspomniec delikatnie o tym czy lepiej nic tylko najwyzej na wyjezdzie powiedziec prawde. Troche sie stresuje taką sytuacja. Co zrobic?
Ile macie lat?

Powiedz mu prawdę, nie ma w tym nic wstydliwego, przecież to naturalna sytuacja
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 19:04   #5
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Kobieto wal śmiało zaplanujecie jeszcze coś fajnego. To naturalne, nie ma się czego wstydzić. Zrozumie.
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 19:15   #6
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 809
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

A czemu nie możesz wejść do wody?

Stosowałaś kiedyś tampony? Wiadomo, że na jakieś wielogodzinne moczenie się nie jest ale często zmieniane absolutnie nie zmuszają Cię do rezygnacji z takiej formy spędzania czasu. Wiele razy byłam na basenie, nad wodą podczas okresu i nigdy żadnego dyskomfortu z tego powodu nie odczuwałam-wystarczą regularnie zmieniane, aby było bezpiecznie i higienicznie tampony.
Okres to nie choroba ani żadna ułomność. Nie ma co z tego powodu zmieniać planów. A gdyby menstruacja wypadła Ci na cały tydzień wczasów w tropikach to też zrezygnowałabyś z tylu przyjemności?
Weź tampony, zapoznaj się z nimi wcześniej jeśli dotąd nie korzystałaś, jedź i baw się dobrze
__________________
Bloguję o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky
Lady_Kala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 19:26   #7
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Jak poprzedniczka. Dlaczego nie użyjesz tamponów, jest jakiś powód zdrowotny przez który nie możesz ich stosować? Szkoda życia, żeby rezygnować z czegoś z powodu okresu, szczególnie, że mamy możliwości, żeby z niczego nie rezygnować.
Ja normalnie chodzę na basen, jeżdżę nad jezioro jak mam okres i nic mi się nigdy nie stało.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 20:10   #8
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Powiedz swojemu chłopakowi, że akurat w trakcie wyjazdu przypada Ci okres. To naturalna sprawa, nie ma czego się wstydzić. A w trakcie wyjazdu używaj tamponów i problem z głowy
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 20:21   #9
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Matko, mamy XXI wiek, a Ty okres nazywasz "problemem kobiecym" i sie go wstydzisz? Jedz na tamponach i tyle, a facetowi wprost powiedz, ze bedziesz miala wtedy okres i nie chcesz isc na basen.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 20:29   #10
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Ja nie widzę problemu. Tampony i robisz wszystko, na co masz na ochotę. Nigdy nie rozumiałam dziewczyn, które rezygnują z tylu fajnych wypadów, bo akurat wypadają w okres, no chyba że fizycznie tak strasznie źle się czują.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 20:46   #11
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

[1=9bfc43f248fa3dd370e3b64 5ec22fc32ebbe1d0f;4961169 2]Matko, mamy XXI wiek, a Ty okres nazywasz "problemem kobiecym" i sie go wstydzisz? Jedz na tamponach i tyle, a facetowi wprost powiedz, ze bedziesz miala wtedy okres i nie chcesz isc na basen.[/QUOTE]
Może młoda, jeszcze nie tak zblazowana nowoczesnością i wyzwolenie, to i pewnych rzeczy się wstydzi dziewczyna Z czasem przestanie, nie ma co z tego szydzić.

A Tobie Autorko również polecam spróbowanie tamponów- ale to jeszcze przed basenem, żebyś miała tą pewność, że zaaplikowałaś dobrze, wszystko jest cacy itd
A facetowi powiedz- on i tak zdaje sobie sprawę, że miewasz okres
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 21:06   #12
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

No serio, niektóre kobiety są dziwne, są w związku, jest czułość, bliskość itd nie wstydzą się tego, ale wstydzą się powiedzieć swojemu facetowi o czymś, co jest czymś tak zwykłym i naturalnym jak miesiączka.
Twój facet to jaskiniowiec, że masz taki problem?
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 21:39   #13
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Pytanie jeszcze czy to zwykły basen czy np. wody termalne Z własnego doświadczenia nie polecam wód termalnych, ta temperatura bardzo kiepsko współgra z miesiączką
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 21:45   #14
Benderka
Przyczajenie
 
Avatar Benderka
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Miesiączka to całkowicie naturalna sprawa i Twój chłopak na pewno o tym wie.
Warto od początku znajomości otwarcie rozmawiać na takie tematy, a nie stwarzać sobie niepotrzebne problemy.

https://www.youtube.com/watch?v=skc8QJ05SEs
Benderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 22:35   #15
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Powiedz swojemu chłopakowi, że akurat w trakcie wyjazdu przypada Ci okres. To naturalna sprawa, nie ma czego się wstydzić. A w trakcie wyjazdu używaj tamponów i problem z głowy
Dokładnie a nawet jeśli mimo wszystko nie chcesz korzystać z basenu, to przecież możecie zaplanować sobie cokolwiek innego

Udanego wyjazdu!
bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 22:42   #16
zetokis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 21
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Jeśli facet jest dojrzały, to zrozumie i jeszcze będzie się troszczył. Ja kiedyś na pierwszym wspólnym wypadzie dostałam.. biegunki, to dopiero jazda bo byliśmy nad jeziorem i on musiał jechać 15 km po tabletki

Edytowane przez zetokis
Czas edycji: 2015-01-05 o 22:44
zetokis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 22:43   #17
Pilotella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 34
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Cytat:
Napisane przez anulqa22 Pokaż wiadomość
Hej Chłopak zaprosil mnie na wspolny wyjazd na dwa dni z okazji również ze zbliząją mi się urodziny (Również tez bedzie jego brat z dziewczyna). Od niedawna jestesmy razem i w problem w tym że wlasnie w tym czasie moge dostac okres w sumie jestem pzrekonana bo tak mi wychodzi.Jedziemy na narty i oczywiscie tez na baseny.No i jak?Jak nawet nie dam rady wejsc do wody I zastanawiam sie czy mu cos wspomniec delikatnie o tym czy lepiej nic tylko najwyzej na wyjezdzie powiedziec prawde. Troche sie stresuje taką sytuacja. Co zrobic?
Ja pływałam z tamponem To też nie przeszkoda dla nart.
Jeśli będziesz na miejscu i będziesz czuła się niekomfortowo to po prostu mu powiedz.
Pilotella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 22:46   #18
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Cytat:
Napisane przez anulqa22 Pokaż wiadomość
Hej Chłopak zaprosil mnie na wspolny wyjazd na dwa dni z okazji również ze zbliząją mi się urodziny (Również tez bedzie jego brat z dziewczyna). Od niedawna jestesmy razem i w problem w tym że wlasnie w tym czasie moge dostac okres w sumie jestem pzrekonana bo tak mi wychodzi.Jedziemy na narty i oczywiscie tez na baseny.No i jak?Jak nawet nie dam rady wejsc do wody I zastanawiam sie czy mu cos wspomniec delikatnie o tym czy lepiej nic tylko najwyzej na wyjezdzie powiedziec prawde. Troche sie stresuje taką sytuacja. Co zrobic?
Jeśli wiesz, że miesiączka mogłaby mocno ograniczyć Twoje możliwości wypoczynku na tym wyjeździe, to powiedz mu to Zresztą, jeśli w ogóle męczy Cię ta sprawa, to mu to powiedz, bo i czemu by nie. Wspólnie się zastanowicie, czy warto jechać w zaplanowane miejsce, czy lepiej wybrać albo inne miejsce, albo inny termin.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 09:39   #19
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Powiedz mu.

W moim przypadku narty w zimie i lato w górach nawet z tamponem odpadają. Jasne, okres niby nie choroba, ale mam już doświadczenie, wiem, że nawet z tamponem nie da się chodzić po górach i jeździć na nartach. Swego czasu byłam właśnie w lecie w górach. Chłopcy wybrali dłuuugie ścieżki 6-8h chodzenia. Miał mi wypaść okres - na szczęście się przesunął. Szlaki takie, że z przodu ludzie, z tyłu ludzie, a "na siku" nie było miejsca, więc jak bym miała zmienić tampon? Ale był upał, więc się piło i pociło, także nie trzeba było biegać do WC.

Tak samo nie wyobrażam sobie nart - człowiek w kombinezonie - i weź to rozpinaj, i znajdź (!) jakaś łazienkę... jesteś na środku górki, a nagle czujesz, że tampon nie wytrzymuje i co? Nie.

Jasne - rower, basen, rolki - to tak, zgodzę się, że tampon jest OK, ale góry odpadają.

A dziewczyna może być niedoświadczona, więc polecanie jej tamponów to też trochę za późno. Pamiętam, że żeby się przyzwyczaić do tamponów i regularności wymieniania potrzebowałam 3 cykle. A tu narty, pierwszy tampon...
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 09:41   #20
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Dziewczyny, wy nie bądźcie takie hop do przodu jeśli chodzi o te tampony, bo z tego co Autorka napisała, jeśli planują wyjazd na narty i na baseny, to na 99% chodzi o baseny termalne, które są właśnie w górach, niedaleko najpopularniejszych stoków. Sama mieszkam w tym rejonie i tak się u nas właśnie mówi, że jedziemy na narty, a potem skoczymy na baseny (w domyśle: do term).

A okres i wody termalne to nie jest dobre połączenie. Może się to wręcz źle skończyć.

Poza tym to ma być wyjazd niejako z okazji urodzin Autorki, więc jaki jest sens w tym, żeby na wyjeździe ciągle się stresowała? No bo jednak jeśli miałby to być jej pierwszy raz z tamponem w wodzie, to będzie stres, choćby nie wiem co. Każda za pierwszym razem się stresowała, czy czasem nie widać, czy nie przecieka itd. Ja do tej pory nie lubię pływać z tamponem, chociaż czasem muszę.

Autorko, przełóżcie wyjazd. Powiedz szczerze chłopakowi, że będziesz wtedy niedysponowana i że chętnie pojedziesz na taką wycieczkę, ale w innym terminie, np. tydzień później to naturalne, że kobieta ma miesiączkę, nie wstydź się
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 09:47   #21
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Każdy ma inaczej, mi tampony i baseny termalne nie przeszkadzają. NIe mam też problemu z jeżdżeniem na nartach, wypadzie nad jezioro.
Na basenie jest toaleta, możena nawet co pół godziny tampony zmieniać. W większości ośrodków narciarskich też są toalety a trasy w Polsce są krótkie, wieć też spokojnie co pół dodziny 40 min można tampon zmienić jak ktoś ma bardzo obfity okres. Poza tym na narty można dodatkowo użyć podpaski jak się boimy, że tampon przecieknie.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 10:50   #22
zetokis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 21
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
, wieć też spokojnie co pół dodziny 40 min można tampon zmienić jak ktoś ma bardzo obfity okres. Poza tym na narty można dodatkowo użyć podpaski jak się boimy, że tampon przecieknie.
o padłabym jakbym miała co 40 minut, zjechać do łazienki wypinać narty, rozbierać się z kasku, czapek, rękawiczek, kurtki, spondni. później to wszystko zakładać
zetokis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 10:51   #23
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Pomysł przekładania wyjazdu z powodu okresu mnie powalił. Na każdym stoku z wyciągiem łazienka jest w zasięgu kilkunastu minut. Gorące źródła to może średni pomysł na początku krwawienia, ale zwykły basen czemu nie? Wiele by mnie w życiu ominęło gdybym rezygnowała "bo okres". No serio przecież to 1/4 dorosłego życia z głowy..
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 11:00   #24
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Cytat:
Napisane przez Marudna Krolewna Pokaż wiadomość
Pomysł przekładania wyjazdu z powodu okresu mnie powalił. Na każdym stoku z wyciągiem łazienka jest w zasięgu kilkunastu minut. Gorące źródła to może średni pomysł na początku krwawienia, ale zwykły basen czemu nie? Wiele by mnie w życiu ominęło gdybym rezygnowała "bo okres". No serio przecież to 1/4 dorosłego życia z głowy..
Nie każdy czuję się komfortowo podczas okresu, żeby śmigać na nartach. Jeśli ty nie masz z tym problemu, to tylko pozazdrościć. Ja wiele spraw przekładam, nie znoszę i nigdy nie zaakceptuję okresu. Ale KAŻDY jest inny, powinnaś to rozumieć - jedna będzie 2 dni rzygała, a druga powie - co ty odwalasz, mnie nic w okres nie jest.
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 11:08   #25
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Cytat:
Napisane przez Marudna Krolewna Pokaż wiadomość
Pomysł przekładania wyjazdu z powodu okresu mnie powalił. Na każdym stoku z wyciągiem łazienka jest w zasięgu kilkunastu minut. Gorące źródła to może średni pomysł na początku krwawienia, ale zwykły basen czemu nie? Wiele by mnie w życiu ominęło gdybym rezygnowała "bo okres". No serio przecież to 1/4 dorosłego życia z głowy..
A mnie nie, każda inaczej to przechodzi.
ja jestem wyłączona z życia na około 2 doby.
Boli mnie kregosłup odcinku krzyzowym, jestem tam jak sparaliżowana i żadno zjeżdzanie na nartach by mi nie przeszło. Nawet chodzenie jest problemem.
Srodki przeciwbólowe na to nie pomagają bo likwodują tylko ból a nie usztywnienie które jest najwiekszym problemem.
Do tego masakrycznie obfite krwawienie.
I nie, nie włażę z tamponem do wody uzytku publicznego (do basenu... nigdy) bo tampon nasiaka a ja się tego brzydzę.


Ja bym chłopakowi powiedziałą i spytała, czy można pojechac kiedy indziej.
A jak nie- to uprzedziła na co mogę sobie pozwolić a co będzie dla mnie problemem.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 11:09   #26
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Cytat:
Napisane przez Jabluszko9 Pokaż wiadomość
Nie każdy czuję się komfortowo podczas okresu, żeby śmigać na nartach. Jeśli ty nie masz z tym problemu, to tylko pozazdrościć. Ja wiele spraw przekładam, nie znoszę i nigdy nie zaakceptuję okresu. Ale KAŻDY jest inny, powinnaś to rozumieć - jedna będzie 2 dni rzygała, a druga powie - co ty odwalasz, mnie nic w okres nie jest.

Jasne, ale to nie ten wątek. Autorka nie napisała, że słabo się czuje, tylko że wstydzi się powiedzieć, więc zakładam, że okres przechodzi "w normie". I odniosłam się do tego, że argumenty o braku toalet na stoku są z pupy. Tyle samo "trudu" przynosi zdjęcie kombinezonu do sikania co do zmiany tamponu.
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 11:11   #27
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Cytat:
Napisane przez zetokis Pokaż wiadomość
o padłabym jakbym miała co 40 minut, zjechać do łazienki wypinać narty, rozbierać się z kasku, czapek, rękawiczek, kurtki, spondni. później to wszystko zakładać
jak ktoś ma aż tak obfity okres, że musi tak często zmieniać to jest to do zrobienia, nawet jak co pół godz trzeba tampon zminić. Ale wątpię, żeby ktoś aż tak często musiał to robić bo to już jest nie normalne. Jak się boi przeciekania to dodatkowo podpaska. No a jak jest ktoś leniwy i woli zrezygnować z nart bo się nie chce do łazienki chodzić co godzinę, półtorej czy dwie bo trzbeba spodnie ściągnąć, do tego jeszcze o zgrozo, trzeba rękawiczki zdjąć i co najgorsze kask to nie mam pytań.
Niestety nie zawsze jest łatwo i czasem trzeba się troszkę pomęczyć. Idziesz 3 razy do łazienki a jeździsz pół dnia. Dla mnie wybór jest prosty.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 12:43   #28
gilmoregirl92
Wtajemniczenie
 
Avatar gilmoregirl92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 402
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Ja jestem miłośniczką nart, jeżdzę co roku i tak co dwa lata zwykle wypada mi okres w trakcie wyjazdu. Nie ma się co załamywać, polecam zapas tamponów, leki przeciwbólowe na zaś i można spokojnie śmigać Na jednym z wyjazdów poszliśmy także na baseny termalne, zmieniłam tampon przed i po i nie było żadnego problemu. Także ja na twoim miejscu nie odwoływałabym wyjazdu
__________________
Razem od 29.12.2011r.
Zaręczeni od 1.08.2014r.
Ślub - 27.08.2016r.

Czekamy na Natalkę (TP 29.08.2018) <3
gilmoregirl92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:02   #29
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Powiedz, ze masz okres i wolalabys jechac kiedy indziej. Wcale Ci sie nie dziwie, okres na nartach, jak boli brzuch, plecy to kiepski pomysl- i jeszcze ta eskapada do WC, zeby zmienic tampon. W bikini tez bym podczas okresu nie wyskoczyla- po pierwsze piersi mam wtedy wieksze, a po drugie brzuch jak pilka i mega wzdecie razem z zaparciami, wiec dla mnie taka atrakcja odpada. Co z tego, ze mamy XXI wiek, okres jest nadal dokuczliwy dla wiekszosci kobiet.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:06   #30
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Wspólny wyjazd a problem kobiecy

Spotkalam sie z 30 latka ktora nie depilowala (nigdzie) sie takze kwestia "co to tampon" mnie nie dziwi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 08:49:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.