Zauroczona w wykładowcy KLASYKA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-25, 12:34   #1
natasza67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4

Zauroczona w wykładowcy KLASYKA


Otóż od jakiegoś czasu zainteresowałam się pewnym dr na mojej uczelni. Dodam iż nie mam i nie będę miała z nim zajęć. Ważna jest też różnica wieku niewielka ponieważ na studia poszłam później niż rocznik na to wskazywał, a On jest młodym doktorem.
Nie wiem może coś sobie ubzdurałam ale jestem wręcz pewna że za każdym razem jak mnie widzi to nie może ode mnie wzroku oderwać uśmiecha się, a dzisiaj spotkaliśmy się na pustym korytarzu zatrzymał się uśmiechnął i powiedział dzień dobry.
Wiem że to może wydawać się zwyczaje tyle że nie mamy wspólnych zajęć i nigdy nie mieliśmy, i nigdy nie miałam nic z tym Panem wspólnego dlatego zaskakujący jest fakt że mnie przywitał.
Co dziewczyny o tym sądzicie?
natasza67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 12:59   #2
ZielonaxLimonka
Przyczajenie
 
Avatar ZielonaxLimonka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 15
Dot.: Zauroczona w wykładowcy KLASYKA

Może rzeczywiście się mu spodobałaś. Ja Ci tylko radzę, jeżeli zechcesz coś z tym zrobić, to najpierw upewnij się na milion procent czy nigdy nie będziesz miała z nim zajęć. Jedna dziewczyna na mojej uczelni związała się z młodym doktorem, związek po paru miesiącach się rozpadł, a potem nagle się okazało, że będzie ich wykładowcą na dwóch przedmiotach. Atmosfera była nieciekawa....
ZielonaxLimonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 13:00   #3
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Zauroczona w wykładowcy KLASYKA

Cytat:
Napisane przez natasza67 Pokaż wiadomość
Otóż od jakiegoś czasu zainteresowałam się pewnym dr na mojej uczelni. Dodam iż nie mam i nie będę miała z nim zajęć. Ważna jest też różnica wieku niewielka ponieważ na studia poszłam później niż rocznik na to wskazywał, a On jest młodym doktorem.
Nie wiem może coś sobie ubzdurałam ale jestem wręcz pewna że za każdym razem jak mnie widzi to nie może ode mnie wzroku oderwać uśmiecha się, a dzisiaj spotkaliśmy się na pustym korytarzu zatrzymał się uśmiechnął i powiedział dzień dobry.
Wiem że to może wydawać się zwyczaje tyle że nie mamy wspólnych zajęć i nigdy nie mieliśmy, i nigdy nie miałam nic z tym Panem wspólnego dlatego zaskakujący jest fakt że mnie przywitał.
Co dziewczyny o tym sądzicie?


Mnie też czasami zagadywali różni wykładowcy na uczelni lub uśmiechali się do mnie. I co w związku z tym? A no właśnie nic. Może ten facet tak po prostu ma i nie tylko Ciebie wita i się uśmiecha? Serio, w zwykłym przywitaniu dopatrujesz się jakiejś głębi?
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 13:30   #4
natasza67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zauroczona w wykładowcy KLASYKA

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość


Mnie też czasami zagadywali różni wykładowcy na uczelni lub uśmiechali się do mnie. I co w związku z tym? A no właśnie nic. Może ten facet tak po prostu ma i nie tylko Ciebie wita i się uśmiecha? Serio, w zwykłym przywitaniu dopatrujesz się jakiejś głębi?
Od razu głębi, zwyczajnie wydaje mi się dziwne że gość, z którym nie mam nic wspólnego nagle się ze mną wita jakbyśmy się znali. Nie chce się spierać bo być może masz rację, chociaż u nas z taką praktyką (podchodzą i zagadują) się nie spotkałam (nie tylko ja).
Do tego każda z nas (przynajmniej 50%) wie jak ktoś na nią zwyczajnie zwraca uwagę, a kiedy jest to "niezwyczajne".
Osobiście jest dla mnie to miłe ponieważ jak wyżej pisałam podoba mi się ten mężczyzna.

ZielonaxLimonka na 100% nie będę z nim miała zajęć - kończę studia, nawet jak zdecyduje się na dalszy rozwój naukowy to On zajmuje się zupełnie inną dziedziną.

Sama nie wiem co mogłabym z tym zrobić, może coś doradzicie?
Nie podejdę do niego i nie powiem że mi się podoba i może jakaś kawa bo jest to oczywiście beznadziejne. Ale może macie pomysły na mniej inwazyjne metody?
natasza67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 14:16   #5
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Zauroczona w wykładowcy KLASYKA

Cytat:
Napisane przez natasza67 Pokaż wiadomość
Od razu głębi, zwyczajnie wydaje mi się dziwne że gość, z którym nie mam nic wspólnego nagle się ze mną wita jakbyśmy się znali. Nie chce się spierać bo być może masz rację, chociaż u nas z taką praktyką (podchodzą i zagadują) się nie spotkałam (nie tylko ja).
Do tego każda z nas (przynajmniej 50%) wie jak ktoś na nią zwyczajnie zwraca uwagę, a kiedy jest to "niezwyczajne".
Osobiście jest dla mnie to miłe ponieważ jak wyżej pisałam podoba mi się ten mężczyzna.

ZielonaxLimonka na 100% nie będę z nim miała zajęć - kończę studia, nawet jak zdecyduje się na dalszy rozwój naukowy to On zajmuje się zupełnie inną dziedziną.

Sama nie wiem co mogłabym z tym zrobić, może coś doradzicie?
Nie podejdę do niego i nie powiem że mi się podoba i może jakaś kawa bo jest to oczywiście beznadziejne. Ale może macie pomysły na mniej inwazyjne metody?
Skoro nie chcesz zaczynać z nim rozmowy to nie wiem sama co możesz zrobić. Będziecie sobie tak patrzeć jedno na drugie i może on się znów przywita?
Nie znasz go, nie wiesz nawet czy naprawdę mu się podobasz czy po prostu jest miły, trudno znaleźć jakiś punkt zaczepienia w tej sytuacji.
Możesz:
- zagadać do niego
- czekać na jego ruch
- odpuścić sobie tego pana.
Ja tu więcej możliwości nie widzę.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 14:33   #6
natasza67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zauroczona w wykładowcy KLASYKA

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Skoro nie chcesz zaczynać z nim rozmowy to nie wiem sama co możesz zrobić. Będziecie sobie tak patrzeć jedno na drugie i może on się znów przywita?
Nie znasz go, nie wiesz nawet czy naprawdę mu się podobasz czy po prostu jest miły, trudno znaleźć jakiś punkt zaczepienia w tej sytuacji.
Możesz:
- zagadać do niego
- czekać na jego ruch
- odpuścić sobie tego pana.
Ja tu więcej możliwości nie widzę.
Super no mogę zagadać ale niby co? Niestety nie jestem kreatywna w tego typu sprawach... Naukowo owszem ale personalnie sporo mi brakuje.
Nie chce też wyjść na wariatkę, ani stawiać przysłowiowej kawy na ławę.
O co się mogę obcego faceta zapytać?! Matko nie mam pojęcia
natasza67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 14:36   #7
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Zauroczona w wykładowcy KLASYKA

Cytat:
Napisane przez natasza67 Pokaż wiadomość
Super no mogę zagadać ale niby co? Niestety nie jestem kreatywna w tego typu sprawach... Naukowo owszem ale personalnie sporo mi brakuje.
Nie chce też wyjść na wariatkę, ani stawiać przysłowiowej kawy na ławę.
O co się mogę obcego faceta zapytać?! Matko nie mam pojęcia
Nie możesz go zagadać w żadnej sprawie związanej z uczelnią? Czy przedmiot, który wykłada ma coś wspólnego z Twoimi studiami? Jeśli tak to zapytaj o jakąś książkę lub może poproś żeby doradził Ci w związku z jakąś pracą, którą piszesz?
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 15:07   #8
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088
Dot.: Zauroczona w wykładowcy KLASYKA

Widzisz to, co chcesz widzieć Poza tym wykładowcy to zazwyczaj wyższa kultura, nie to co jeszcze w szkole średniej że każdy pseudo 'prof' tylko czekał aż mu się ukłonisz etc, i.. tak - oni czasem sami witają studentów, zależy od charakteru, to aż się człowiek moze zdziwić, że tak uprzejmie.
Coś o tym wiem, kończę 5 letnie studia

Cytat:
Napisane przez natasza67 Pokaż wiadomość
Otóż od jakiegoś czasu zainteresowałam się pewnym dr na mojej uczelni. Dodam iż nie mam i nie będę miała z nim zajęć. Ważna jest też różnica wieku niewielka ponieważ na studia poszłam później niż rocznik na to wskazywał, a On jest młodym doktorem.
Nie wiem może coś sobie ubzdurałam ale jestem wręcz pewna że za każdym razem jak mnie widzi to nie może ode mnie wzroku oderwać uśmiecha się, a dzisiaj spotkaliśmy się na pustym korytarzu zatrzymał się uśmiechnął i powiedział dzień dobry.
Wiem że to może wydawać się zwyczaje tyle że nie mamy wspólnych zajęć i nigdy nie mieliśmy, i nigdy nie miałam nic z tym Panem wspólnego dlatego zaskakujący jest fakt że mnie przywitał.
Co dziewczyny o tym sądzicie?
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 15:07   #9
Nevena
Raczkowanie
 
Avatar Nevena
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 178
Dot.: Zauroczona w wykładowcy KLASYKA

Usmiecha sie i wita. Nie wydaje mi sie zeby to bylo cos szczegolnego, ale nie znam dobrze sytuacji, moze faktycznie intuicja Cie nie myli. Spytaj o cos tak jak pisza dziewczyny. Jesli rzeczywiscie cos jest na rzeczy, to pewnie wykorzysta to jako okazje do zawarcia znajomosci.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Chciałabyś usłyszeć, że miłość najważniejsza, ale ode mnie nie usłyszysz. Miłość nie jest najważniejsza. Ważniejsze jest szczęście. Jeśli miłość nie daje szczęścia, to kij z nią.
bloguję nevena.pl
Nevena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 20:36   #10
elamem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 571
Dot.: Zauroczona w wykładowcy KLASYKA

Jest też metoda na - akurat siedzę na tym korytarzu samotnie, czekam na zajęcia (lub cokolwiek) i czytam książkę.

Czyli siedzisz i czytasz tam gdzie on zwykle przechodzi. Jak zauważysz, że idzie to podnosisz głowę uśmiechasz się i mówisz grzecznie dzieńdobry. Jest szansa że sam zagada jeśli mu zależy, a nie jest zbyt nieśmiały. Tylko ławka lepiej jak jest pusta i ogólnie nie ma Twoich znajomych wkoło. Metoda sprawdzona. Hehe flirty z wykładowcami zdarzały się... ale ogólnie ich nie polecam choć nie wszystkie kończą się źle, znam takich co tak się poznali.
elamem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 23:07   #11
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Zauroczona w wykładowcy KLASYKA

co do tego "dzień dobry" raz też przechadzałam się po uczelni i młody doktorek z ambicjami przystanął i powiedział na głos ' dzień dobry ' bo poczuł się urażony że mu nie powiedziałam pierwsza, a skąd ja niby miałam wiedzieć że on to pracownik uczelni ?
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-26, 12:48   #12
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Zauroczona w wykładowcy KLASYKA

Cytat:
Napisane przez natasza67
Otóż od jakiegoś czasu zainteresowałam się pewnym dr na mojej uczelni. Dodam iż nie mam i nie będę miała z nim zajęć. Ważna jest też różnica wieku niewielka ponieważ na studia poszłam później niż rocznik na to wskazywał, a On jest młodym doktorem.
Nie wiem może coś sobie ubzdurałam ale jestem wręcz pewna że za każdym razem jak mnie widzi to nie może ode mnie wzroku oderwać uśmiecha się, a dzisiaj spotkaliśmy się na pustym korytarzu zatrzymał się uśmiechnął i powiedział dzień dobry.
Wiem że to może wydawać się zwyczaje tyle że nie mamy wspólnych zajęć i nigdy nie mieliśmy, i nigdy nie miałam nic z tym Panem wspólnego dlatego zaskakujący jest fakt że mnie przywitał.
Co dziewczyny o tym sądzicie?
Ja myślę, że gość jest po prostu miły i kulturalny Jest młody to jeszcze ambitny i się stara Może chce uchodzić za sympatycznego luzaka, który ma dobry kontakt ze studentami.

Piszesz, że miałaś z nim raczej rzadki kontakt, tyle co na korytarzu uczelnianym - a żebyś mogła mu się spodobać to chyba musiałby Cię jakoś częściej spotykać, dłużej, trochę poznać - choćby na zajęciach. Na korytarzu w kłębowisku przypadkowo mijanych ludzi to raczej ciężko jest na kogoś zwrócić poważną uwagę. Taka jest moja opinia, aczkolwiek mogę się mylić.
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 13:28   #13
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Zauroczona w wykładowcy KLASYKA

,,Zauroczona wykładowcą", nie w wykładowcy
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 13:46   #14
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Zauroczona w wykładowcy KLASYKA

facet prowadzi zajęcia w różnych grupach i pewnie Cię kojarzy jako swoją studentkę. Dlatego uśmiecha się i wita.
Jeżeli kończysz studia , to co Ci szkodzi? Zagadaj, zapytaj o stołówkę, przysiądź się do stolika .... Jak będzie przy automacie z kawa to to też stań, temat do rozmowy znajdzie się - o książce, o zajęciach - czy ma dużo w semestrze bo często go widzisz, o samolocie który spadł, zapytaj czy korzysta ze stołówki - bo nie lubisz jeść sama....
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 09:03   #15
elamem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 571
Dot.: Zauroczona w wykładowcy KLASYKA

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
facet prowadzi zajęcia w różnych grupach i pewnie Cię kojarzy jako swoją studentkę. Dlatego uśmiecha się i wita.
Jeżeli kończysz studia , to co Ci szkodzi? Zagadaj, zapytaj o stołówkę, przysiądź się do stolika .... Jak będzie przy automacie z kawa to to też stań, temat do rozmowy znajdzie się - o książce, o zajęciach - czy ma dużo w semestrze bo często go widzisz, o samolocie który spadł, zapytaj czy korzysta ze stołówki - bo nie lubisz jeść sama....
jakby nie ktoś mało znany zaczepił przy automacie i zaczą temat o samolocie, który spadł to raczej nie poczuła bym się komfortowo

Do reszty oczywiście zgoda
elamem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 09:29   #16
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Zauroczona w wykładowcy KLASYKA

Jak dla mnie to nie są wystarczające powody żeby uważać że coś jest z jego strony na rzeczy, ja na Twoim miejscu poczekałabym i poobserwowała jeszcze bo nie chciałabym się wygłupić
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 15:13   #17
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Zauroczona w wykładowcy KLASYKA

a jesteś pewna, że on Cię myli z inną swoją studentką?

Jeśli prowadzi sporo zajęć, a grupy są liczne, a Ty nie ubierasz się specjalnie charakterystycznie, nie masz tęczowych włosów itp to może bierze Cię za kogoś innego?

U mnie w grupie seminaryjnej było 12 osób, w tym 3 długowłose brunetki - w ogóle do siebie nie byłyśmy podobne. A i tak nasz promotor potrafił drzeć się za W. na korytarzu:"Pani M., tyle razy Pani mówiłem, czekam na ten rozdział!".
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-27 16:13:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.