Wolontariat i praca na wakacjach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-26, 16:31   #1
Faholohago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 89

Wolontariat i praca na wakacjach


Hej studiuję psychologię, właśnie kończe 2 rok. Będę placila polowe za wakacje za mieszkanie i tak sie zastanawiam, czy nie zostac w miescie na wakacje i nie znalezc sobie pracy (najlepiej w jakims sklepie odziezowym) oraz wolontariatu, aby zdobywac doswiadczenie. W sumie to wolontariat mam juz prawie zalatwiony, ale za praca sie jeszcze nie rozgladalam.. Chcialabym Was zapytac o zdanie, czy będzie w porządku to polaczyc, czy macie moze jakies opinie o pracy w sklepie odziezowym itp.. ?
Faholohago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 22:23   #2
Nunum
Rozeznanie
 
Avatar Nunum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 812
Dot.: Wolontariat i praca na wakacjach

jeśli czasowo dasz radę polaczyc t ok, praca w sklepie odzieżowym zazwyczaj jest cięzka, kasa marna, jedynie w większości sieciówek pracują fajni ludzi jest pełno wątku o pracy w sklepach, poszukaj, dowiesz sie jak wyglada rekrutacja, zarobki itd powodzenia
__________________
Słodycze i niezdrowe jedzenie
Waga w dół !
...
Nunum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 19:42   #3
Faholohago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 89
Dot.: Wolontariat i praca na wakacjach

dziękuję
Faholohago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 09:20   #4
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Wolontariat i praca na wakacjach

Uważam, że bardzo fajny pomysł. Jesteś zaradna. To duży plus. Myślę, że praca pozwoli na to byś troszkę sobie odłożyła pieniędzy, a wolontariat, abys zebrała doświadczenie do pracy w zawodzie. Powodzenia!
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 09:46   #5
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wolontariat i praca na wakacjach

Ja pracowałam w sklepie odzieżowym. Generalnie to miałam kiepskie godziny pracy, ponieważ w sklepie było zatrudnionych kilka osób z umową o pracę (była to ich stała praca) i kilka studentów (praca dorywcza). Ludzie zatrudnieni na stałe mieli zawsze poranne zmiany po 8 h, weekendy rzadko. Ja niestety pracowałam zawsze po 11 h, do 22 godziny, więc robienie cokolwiek poza pracą odpadało. Wszystko zależy gdzie trafisz. Mi akurat płacili bardzo dobrze w porównaniu do innych sieciówek i miałam zawsze stawkę o 3-4 złote wyższą niż koleżanki z innych popularnych sklepów, dlatego opłacało mi się tam pracować.

Wolontariat to super sprawa, nie tylko zrobisz dobry uczynek innym, ale również pomożesz sobie. Ja myślę, że pomoc osobom w dużo trudniejszej sytuacji od nas trochę zmienia pogląd na życie. Powodzenia Autorko
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-07 10:46:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.