Tatuaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-06, 16:03   #1
monia6565
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1

Tatuaż


To mój pierwszy tatuaż i zastanawiam się czy dobrze się goi. Zastanawia mnie czy miejsca, które były poprawiane kilkukrotnie tzn. więcej wprowadzono tuszu po 14 dniach nadal są wypukłe i skóra jest tak jak by szara i leciutko złuszczona. Czy to normalne że po takim czasie nie jest płaski, niewyczuwalny i kolor nie jest jednolity?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN5499.jpg (81,3 KB, 57 załadowań)
monia6565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 21:58   #2
marvandi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 121
Dot.: Tatuaż

Najlepiej zadzwoń albo idź do tatuażysty, on powie co i jak. Nie zwlekaj

Wysłane z Galaksiego, Nołtunia lub Tabsia. Smartfonowy geek <3
__________________
Winter sports!!
marvandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 16:08   #3
adka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar adka_19
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Aberdeen, UK
Wiadomości: 2 698
Dot.: Tatuaż

Czesc, jelsi opinia dalej potrzebna, to tatuaz goi sie idealnie, jelsi tylko nie zdrapiesz tych malych strupkow ktore masz wszystko bedzie okej i obejdzie sie bez poprawki.
Smaruj kremem nawilzajacym i pamietaj, tatuaz goi sie 2 -3 tygodnie, ale skora moze do siebie dochodzic nawet 2-3 miesiace, wiec jelsi bedzie suchy w tym miejscu niczym sie nie stresuj
__________________
Krzysio 13.12.2015 <3 <3
Nie pale od 26.05.2015!

Jestem Ruda, projektuje cuda ! SKLEP
adka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 20:07   #4
alexandra29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Tatuaż

Jak to jest z poprawkami tatuażu? Mam motylka z białymi akcentami na skrzydlach...Dziś poszlam na umowioną poprawke bo te biale akcenty są mało widoczne. Chcialam żeby tatuator mi je poprawił a on na to że biały pigment juz tak ma i że nie ma sensu tego poprawiać bo to i tak nic nie zmieni..Ten "biały" kolor jest raczej cielisty niż biały...Czy naprawde tak to jest ze baly nie wuchodzi bialy? Widzialam wiele fotek podobnych motyli .(.moj jest niebiesko zielony) i biale akcenty na skrzydłach są bardzo wyraźne a u mnie mało widoczne.

Bardzo proszę o odpowiedź...jak to jest???
alexandra29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 14:02   #5
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż

Cytat:
Napisane przez alexandra29 Pokaż wiadomość
Jak to jest z poprawkami tatuażu? Mam motylka z białymi akcentami na skrzydlach...Dziś poszlam na umowioną poprawke bo te biale akcenty są mało widoczne. Chcialam żeby tatuator mi je poprawił a on na to że biały pigment juz tak ma i że nie ma sensu tego poprawiać bo to i tak nic nie zmieni..Ten "biały" kolor jest raczej cielisty niż biały...Czy naprawde tak to jest ze baly nie wuchodzi bialy? Widzialam wiele fotek podobnych motyli .(.moj jest niebiesko zielony) i biale akcenty na skrzydłach są bardzo wyraźne a u mnie mało widoczne.

Bardzo proszę o odpowiedź...jak to jest???
Biały jest najbardziej problematycznym kolorem.
Jednym wchodzi idealnie, innym właśnie tak na bezowo, a jeszcze innym w ogóle ''nie siada''. to zależy od indywidualnych predyspozycji no i od odcienia skóry.
Bardzo rzadko biały jest idealnie biały - ja mam większy biały fragment pod pachą i tam rzeczywiście jest biały - bo delikatna cienka skóra, bo nigdy nie wystawiane na słońce. Biały fragment na zgięciu łokacia przez większość czasu jest beżowy.
Niemniej jednak ja bym się uparła na poprawkę - niektórym biały trzeba wbić po 3 x żeby był bardziej wyrazisty efekt
ale raczej tak jak mówi tatuażysta - efektu śnieżnej bieli raczej nie osiągniecie.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-25 15:02:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.