ona nie chce się kochać bez gumki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-27, 22:27   #1
SmialyPrawiczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 193

ona nie chce się kochać bez gumki


Mimo że stosuje plastry antykoncepcyjne.Jak ja przekonać do seksu bez prezerwatywy?
SmialyPrawiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 22:50   #2
NiebieskaKoszula
Komandor Kociak
 
Avatar NiebieskaKoszula
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Cytat:
Napisane przez SmialyPrawiczek Pokaż wiadomość
Mimo że stosuje plastry antykoncepcyjne.Jak ja przekonać do seksu bez prezerwatywy?
Może plastry nie są dla niej gwarancją bezpiecznego seksu. Pytałeś o ewentualne przejście na tabletki antykoncepcyjne? Zapewnij ją ze nie skończysz w środku - pewnie boi się ewentualnego poczęcia dziecka. A jeśli na wszystkie propozycje odpowie negatywnie nie naciskaj na nią - ona jest kobietą i powinna decydować o tym jak się zabezpieczacie - przecież w razie wpadki to ona zostanie z dzieckiem lub decyzją o aborcji, jeśli nagle by Ci się odwidziało być z dziewczyną.
__________________
"Cel to marzenie z datą realizacji."
NiebieskaKoszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 00:35   #3
gnishu
Raczkowanie
 
Avatar gnishu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 263
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Cytat:
Napisane przez SmialyPrawiczek Pokaż wiadomość
Mimo że stosuje plastry antykoncepcyjne.Jak ja przekonać do seksu bez prezerwatywy?
Długo się znacie? To poważna relacja? Może dziewczyna boi się zarażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
gnishu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 05:07   #4
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Ja bym na twoim miejscu nie naciskała. Jeżeli chce się zabezpieczać dwoma metodami tzn ze obawia się ciąży. Jeżeli nie bedzie czuła się pewnie to straci radość z seksu a chyba nie o to ci chodzi... ja z tz stosowalismy gumki i tabletki 10 lat bo czulam się pewniej i bardzo źle odebralabym jego namawianie na rezygnację z prezerwatywy.
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 13:46   #5
22Malami22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 58
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Kiedy czułam się z moimi poprzednimi dwoma partnerami niepewnie stosowałam tabletki i gumki. Z obecnym czuje wielki komfort psychiczny więc zrezygnowałam z gumek. Nie chce być w ciąży, ale nie boje się tego tak panicznie jak kiedyś.
Żadna metoda nie daje 100% pewności. Poza tym gumki zapewniaja higienę (dla niektórych kobiet to ważne, nie jest naruszana flora bakteryjna, nie ma ryzyka infekcji, sperma z pochwy nie wypływa po seksie...). Widać dodatkowe zabezpieczenie jest dla niej atutem. Radzę nie naciskać, ponieważ to może jedynie pogorszyć sytuację. Wypracujcie kompromis, może poszukajcie gumek na tyle cienkich, że nie przeszkadzają w seksie (ja osobiście polecam Skyn Unimila).

Edytowane przez 22Malami22
Czas edycji: 2015-08-28 o 13:47
22Malami22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 14:09   #6
SmialyPrawiczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 193
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Cytat:
Napisane przez NiebieskaKoszula Pokaż wiadomość
Może plastry nie są dla niej gwarancją bezpiecznego seksu. Pytałeś o ewentualne przejście na tabletki antykoncepcyjne? Zapewnij ją ze nie skończysz w środku - pewnie boi się ewentualnego poczęcia dziecka. A jeśli na wszystkie propozycje odpowie negatywnie nie naciskaj na nią - ona jest kobietą i powinna decydować o tym jak się zabezpieczacie - przecież w razie wpadki to ona zostanie z dzieckiem lub decyzją o aborcji, jeśli nagle by Ci się odwidziało być z dziewczyną.
Zapewniam ją i nawet dla mnie kończenie w środku jest niekomfortowe.

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez gnishu Pokaż wiadomość
Długo się znacie? To poważna relacja? Może dziewczyna boi się zarażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Raczej nie chodzi o choroby znamy się już bardzo długo i to poważna relacja

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez 22Malami22 Pokaż wiadomość
Kiedy czułam się z moimi poprzednimi dwoma partnerami niepewnie stosowałam tabletki i gumki. Z obecnym czuje wielki komfort psychiczny więc zrezygnowałam z gumek. Nie chce być w ciąży, ale nie boje się tego tak panicznie jak kiedyś.
Żadna metoda nie daje 100% pewności. Poza tym gumki zapewniaja higienę (dla niektórych kobiet to ważne, nie jest naruszana flora bakteryjna, nie ma ryzyka infekcji, sperma z pochwy nie wypływa po seksie...). Widać dodatkowe zabezpieczenie jest dla niej atutem. Radzę nie naciskać, ponieważ to może jedynie pogorszyć sytuację. Wypracujcie kompromis, może poszukajcie gumek na tyle cienkich, że nie przeszkadzają w seksie (ja osobiście polecam Skyn Unimila).
Rozumiem,może spróbuje te gumki i będzie jak bez niej
SmialyPrawiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 14:28   #7
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Cytat:
Napisane przez SmialyPrawiczek Pokaż wiadomość
Zapewniam ją i nawet dla mnie kończenie w środku jest niekomfortowe.

Mogę spytać dlaczego?


Ile macie lat? Ja na samym początku obawiałam się stosować samej metody hormonalnej, ale potem oswoiłam się i z seksem i antykoncepcją i gumki poszły na bok. Zwłaszcza że lepsze odczucia mam bez gumy
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 15:43   #8
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Cytat:
Napisane przez SmialyPrawiczek Pokaż wiadomość
Zapewniam ją i nawet dla mnie kończenie w środku jest niekomfortowe.[COLOR="Silver"]
)
Chyba jesteś pierwszym facetem, który stwierdza coś takiego.
Dla kobiety może być niekomfortowe ale dla faceta?
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 16:07   #9
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
Chyba jesteś pierwszym facetem, który stwierdza coś takiego.
Dla kobiety może być niekomfortowe ale dla faceta?
Też się właśnie temu dziwię
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 16:22   #10
SmialyPrawiczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 193
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Mogę spytać dlaczego?


Ile macie lat? Ja na samym początku obawiałam się stosować samej metody hormonalnej, ale potem oswoiłam się i z seksem i antykoncepcją i gumki poszły na bok. Zwłaszcza że lepsze odczucia mam bez gumy
Po prostu wolę dochodzić gdzie indziej niż tam.ja mam 27 ona 20.Może z czasem też ona się oswoi
SmialyPrawiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 17:32   #11
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Stosowanie tabletek lub plastrów hormonalnych i gumki jest bez sensu, gdyż przy ich stosowaniu nie dochodzi w ogóle do jajeczkowania, więc nie może być mowy o ciąży. Nawet niepokalanego poczęcia bez jaja być nie może. Znajdź konkretne naukowe informacje na ten temat, jak takie plastry działają i jej przedstaw. Jeśli dziewczę myśli logicznie, powinno pomóc.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 19:33   #12
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
Chyba jesteś pierwszym facetem, który stwierdza coś takiego.
Dla kobiety może być niekomfortowe ale dla faceta?
Np fakt, że po skończeniu w środku penis jest cały brudny, a po skończeniu 'ręcznym' tylko końcówka

I zgadzam się z kalincia. Ja nigdy nie rozumiałam i nie widziałam sensu sensu stosowania gumek i hormonów ^^

Edytowane przez Frezja__
Czas edycji: 2015-08-28 o 19:37
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 19:40   #13
misanthropist
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 66
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Jak dla mnie to dziewczyna jest seksualnym przemocowcem. Musicie to przepracować. A jak to nie poskutkuje to dziewczyna do odstrzału.
misanthropist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 20:23   #14
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Ty tak poważnie??? :-/
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 20:34   #15
NiebieskaKoszula
Komandor Kociak
 
Avatar NiebieskaKoszula
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Dziewczyny, chyba autorowi byłoby gorzej gdyby dziewczyna poprosiła go o skończenie poza nią, ponieważ to wymaga samokontroli - a nie jak przy gumkach czy nawet samych hormonach, nie mówiąc o staraniu się o dziecku, gdzie może sobie skończyć kiedy chce i nie obchodzi go samokontrola
Ja osobiście czuję się bezpieczna stosując tabletki antykoncepcyjne i do tego partner który nie dochodzi we mnie To po prostu większy komfort psychiczny mimo wszystko dla obu stron. A połączenie plastrów z brakiem kończenia w pochwie nie jest złym pomysłem - jeśli spermy nie będzie w środku, małe prawdopodobieństwo że partnerka zajdzie w ciążę.
__________________
"Cel to marzenie z datą realizacji."
NiebieskaKoszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 20:43   #16
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Dziewczyna jest bardzo młoda, więc dla mnie to nic dziwnego, że się boi ciąży. Uważam, że podwójne zabezpieczenie nie jest złe, a przynajmniej da jej komfort psychiczny.

Autorze, moim zdaniem powinieneś odpuścić i to zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Stosowanie tabletek lub plastrów hormonalnych i gumki jest bez sensu, gdyż przy ich stosowaniu nie dochodzi w ogóle do jajeczkowania, więc nie może być mowy o ciąży. Nawet niepokalanego poczęcia bez jaja być nie może. Znajdź konkretne naukowe informacje na ten temat, jak takie plastry działają i jej przedstaw. Jeśli dziewczę myśli logicznie, powinno pomóc.
A może chodzi jej o choroby?

Cytat:
Napisane przez misanthropist Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to dziewczyna jest seksualnym przemocowcem. Musicie to przepracować. A jak to nie poskutkuje to dziewczyna do odstrzału.
To chyba jakiś głupi żart. Dziewczyna ma prawo się zabezpieczać tyloma sposobami iloma chce.
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 23:24   #17
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Cytat:
Napisane przez NiebieskaKoszula Pokaż wiadomość
Ja osobiście czuję się bezpieczna stosując tabletki antykoncepcyjne i do tego partner który nie dochodzi we mnie To po prostu większy komfort psychiczny mimo wszystko dla obu stron. A połączenie plastrów z brakiem kończenia w pochwie nie jest złym pomysłem - jeśli spermy nie będzie w środku, małe prawdopodobieństwo że partnerka zajdzie w ciążę.
Nie wiem, jak niektórzy mogą odmawiać sobie tej przyjemności

Dla mnie osoby, które biorą anty, a boją się kończyć w środku, są jeszcze niegotowe do seksu. Nie wiem po co faszerować się hormonami, skoro się kontroluje, by spermy nie było w ogóle w środku. Mnie osobiście taka kontrola by wkurzała i frustrowała
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 23:31   #18
NiebieskaKoszula
Komandor Kociak
 
Avatar NiebieskaKoszula
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak niektórzy mogą odmawiać sobie tej przyjemności

Dla mnie osoby, które biorą anty, a boją się kończyć w środku, są jeszcze niegotowe do seksu. Nie wiem po co faszerować się hormonami, skoro się kontroluje, by spermy nie było w ogóle w środku. Mnie osobiście taka kontrola by wkurzała i frustrowała
Kochana uwierz to wcale nie mój wybór a TŻ. On się tak czuje bezpieczniej więc mu nie bronię - jego komfort psychiczny jest dla mnie ważny i mimo tego że ja nie mam problemu z tym by kończył w środku to on tego nie chce i tyle przecież go nie zmusze
__________________
"Cel to marzenie z datą realizacji."
NiebieskaKoszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 14:01   #19
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak niektórzy mogą odmawiać sobie tej przyjemności

Dla mnie osoby, które biorą anty, a boją się kończyć w środku, są jeszcze niegotowe do seksu. Nie wiem po co faszerować się hormonami, skoro się kontroluje, by spermy nie było w ogóle w środku. Mnie osobiście taka kontrola by wkurzała i frustrowała
A może po prostu niegotowe na dziecko? Co jest złego w tym, że ktoś chce się podwójnie zabezpieczyć? Przynajmniej ma komfort psychiczny. Tutaj taka nagonka na podwójne zabezpieczanie się, a jak ktoś niedokładnie się zabezpiecza i wpada to wszystkie na aborcje wysyłają...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-29, 14:30   #20
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
A może po prostu niegotowe na dziecko? Co jest złego w tym, że ktoś chce się podwójnie zabezpieczyć? Przynajmniej ma komfort psychiczny. Tutaj taka nagonka na podwójne zabezpieczanie się, a jak ktoś niedokładnie się zabezpiecza i wpada to wszystkie na aborcje wysyłają...
Bo skoro bierze się hormony, które mają blokować owulacje, to nie widzę sensu zakładania jeszcze gumy. No dla mnie się to wyklucza i tyle. Zawsze guma i tabsy kojarzyły mi się z osobami, które są nie za bardzo do edukowane odnośnie antykoncepcji albo po prostu nie są jeszcze dojrzale do seksu. Pomijam kwestie, gdy np. trzeba się wspomóc zabezpieczeniem mechanicznym przy tabsach bo np. wystąpiła biegunka/wymioty.

No i nie znam osoby, która przy odpowiednim stosowaniu tabletek zaszła w ciążę.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 21:40   #21
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

A znasz osoby, które bardzo dobrze znają prawdopodobieństwo zginięcia w katastrofie lotniczej a i tak się boją? Nawet jak ktoś zapozna się z naukowymi wnioskami, nie zawsze zostaje uspokojony.

A poza tym prezerwatywa chroni przed chorobami i dla kogoś to może być też bardziej "higieniczne".
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 09:48   #22
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
A znasz osoby, które bardzo dobrze znają prawdopodobieństwo zginięcia w katastrofie lotniczej a i tak się boją?
Tak, i nie latają
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 11:21   #23
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Znałem parę (student i studentka), która oprócz tabletek i prezerwatyw używała jeszcze globulek antykoncepcyjnych.
Chcieli mieć 100% pewności.
Tabletki antykoncepcje nie dają 100%.

Dlatego dziewczyna może chcieć prezerwatywy.
Albo bez gumy będzie robiła to tylko ze stałym partnerem, co poprzedzi odpowiednimi badaniami...


Ja bez gumy nie uprawiam sexu waginalnego. Nawet jak kobieta bierze tabletki.
Chcę mieć 100% pewności.
Miałem już kila rozmów, więc pytałem się czy zagwarantuje mi 100% pewności? Odpowiedź była zawsze ta sama- że nie.
Jak będę miał dziecko w planach to jak najbardziej.
Ze stałą partnerką sex analny bez prezerwatywy, oczywiście po wcześniejszych badaniach obu stron.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 14:05   #24
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Znałem parę (student i studentka), która oprócz tabletek i prezerwatyw używała jeszcze globulek antykoncepcyjnych.
Chcieli mieć 100% pewności.
Tabletki antykoncepcje nie dają 100%.

Dlatego dziewczyna może chcieć prezerwatywy.
Albo bez gumy będzie robiła to tylko ze stałym partnerem, co poprzedzi odpowiednimi badaniami...


Ja bez gumy nie uprawiam sexu waginalnego. Nawet jak kobieta bierze tabletki.
Chcę mieć 100% pewności.

Tak tak, tylko mój drogi ŻADNA antykoncepcja nie daje 100% zabezpieczenia przed ciążą. A przynajmniej nikt ci nie powie, że coś działa na 100%, bo zawsze jest margines odchylenia.
I mam pytanie: uprawiacie seks, tabletki i gumka i podczas seksu pęka gumka? I co? Jest panika? Lecicie po tabletkę po? Naprawdę nie ogarniam takiego zbrojenia się. Rozumiałabym sytuację, gdyby któryś z partnerów był chory, ale tak to jest to dla mnie niepojęte
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 15:29   #25
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Też mnie to zawsze zastanawiało co wtedy, gdy guma pęknie. Dostawałam odp, że nie biorą tabletki PO no bo są normalne anty. To po co guma xd
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 15:43   #26
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Tak, i nie latają
A ja znam takich którzy latają.

Dziewczyny, rozumiem, że wy się nie boicie i ufacie antykoncepcji, ale widocznie inni mają inaczej i nie ma co rozmyślać nad tym. Krzywdy sobie, ani innym nie robią.
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 20:52   #27
NiebieskaKoszula
Komandor Kociak
 
Avatar NiebieskaKoszula
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

I po co się tak denerwować? Każdy robi jak chce, zabezpiecza się jak chce i ile chce. Może sobie używać potrójnego zabezpieczenia jak ma lepszy komfort psychiczny - a jak nie to nie musi używać żadnego, byle potem nie mieć pretensji do całego świata, że jak można było to "nie zabezpieczyliśmy się" i teraz jest dzidzia
__________________
"Cel to marzenie z datą realizacji."
NiebieskaKoszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 21:12   #28
SmialyPrawiczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 193
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Po co te kłótnie od razu? Każdy robi jak chce,ja tylko spytałem o wasz punkt widzenia.Szanujcie swoje zdania
SmialyPrawiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 22:18   #29
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Też mnie to zawsze zastanawiało co wtedy, gdy guma pęknie. Dostawałam odp, że nie biorą tabletki PO no bo są normalne anty. To po co guma xd
Jeżeli na 100wytrysków w gumę jeden "wpadnie do bramki" to nic się raczej nie stanie.
Co innego gdy 100 wytrysków "wpadnie do bramki". Zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że któryś z nich przyniesie niechciane konsekwencje.

Ja się wcale ludziom nie dziwię że się podwójnie zabezpieczają.
Gro młodych pracuje na za pieniądze, które im nie starczają na przeżycie, a tu nagle dziecko.
I co? I pozostaje emigracja, albo duże problemy.
A jeszcze jak facet nie dojrzał i zostawi dziewczynę?
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 23:06   #30
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: ona nie chce się kochać bez gumki

A gdzie tu kłótnie? Ja wyrażam swoje zdanie - nie zrozumiem nigdy brania hormonów i dodatkowo stosowania gumek (pomijam kwestie chorób itp.) i tyle
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 23:03:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.