Akryl czy zel? - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-19, 04:00   #1
kinga_23
Przyczajenie

GG do kinga_23
Akryl czy zel?

Stoje przed wyborem... Chce wzmocnic paznokcie ,dlatego tez pytam o rade,ktora metoda jest lepsza akrylowa czy tez zelowa? Mam na mysli nalozenie na naturalne paznokcie ,a nie tipsy.
Bede bardzo wdzieczna za podpowiedz.
Z gory dziekuje...
kinga_23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 13:09   #2
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails
Dot.: Akryl czy zel?

Nie ma różnicy którą z wymienionych metod utwardzisz paznokcie, najlepsza byłby jedwab - fiberglass.
Butterflynails jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 02:05   #3
kinga_23
Przyczajenie

GG do kinga_23

[I][B]Moze inaczej, ktora metoda (akryl czy tez zel) jest 'wiarygodniejszy'? Poza tym gdybym sama chciala uzupelnic odrost (nie majac zbytniego doswiadczenia , ktora metoda jest prostsza?
kinga_23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 07:37   #4
Albertyna
Zakorzenienie

Osobiście wole utwardzać paznokcie żelem, po prostu wydaje mi się, ze ładniej wygladaja....
Natomiast decydując sie na taki zabieg trzeba sie liczyc z uzupełnieniami co ok 3-4 tygodnie u stylistki paznokci.
Albertyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 07:56   #5
mloda17_14
Raczkowanie

GG do mloda17_14 Send a message via Skype™ to mloda17_14
Wink Dot.: Akryl czy zel?

Według mnie jeśli chodzi o uzupełnienie to prostszy jest akryl...nie musisz utwardzać go pod żadną lampą, ani nic podobnego... Jednak ja obecnie sama go mam i nie polecam!! Po pierwsze jest taki chropowaty, a żel ma gładziutką powierzchnię !! Po drugie te wszystkie płyny (wytrawiacze, itd) strasznie śmierdzą !! Ponad to u mojej koleżanki w salonie w ogóle nie można akryli robić!! Te proszki podobno niszczą płytkę paznokcia tak jak i płyn, w ktorym się usuwa tipsa... No rzeczywiście moje paznokcie pod akrylem zrobiły się jak "bibułka"! Dlatego w tym tygodniu idę do koleżanki żeby nałożyła mi żele na moje paznkocie i wtopię sobie w to różowe dżety Ślicznie to wygląda!! Tylko jeśli będziesz je robić to zrób soie grubsze bo cienkie żele lubią pękać No to chyba tyle.... Życzę powodzenia.... napisz na jakie się zdecydowałaś....
mloda17_14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 08:08   #6
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Aaaah..... młoda......w Twoim poście zgodne z prawdą jest tylko jedno zdanie....że różowe dżety śłicznie wyglądają.....
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 09:19   #7
karolinusienka
Zakorzenienie

też się ostatnio zastanawiałam co lepsze akryl czy żel, ale teraz juz wiem - ŻEL. więc jak będę miała kaskę to zrobię sobie żele, trudno niech mi pupcia od siedzenia boli ale przynajmniej będę miała zdrową płytkę paznokci
karolinusienka jest offline   Odpowiedz cytując