Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-17, 07:06   #1
Lilly_23
Przyczajenie
 
Avatar Lilly_23
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19

Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?


Witam
Piszę w sprawie dość powszechnie znanej Poznałam jakiś czas temu mężczyznę. Rozmowy godzinami, pisanie, później spotkania. Wszystko układało się idealnie, raczej w kierunku związku. Zaczęłam mieć jedynie wątpliwości co do jego koleżanki. Zresztą sam mi powiedział, że ona chyba coś do niego i on musi z nią porozmawiać i wybić jej to z głowy. I porozmawiał... Nagle między nami zaczęło się coś psuć i w końcu wyznał mi prawdę. Powiedział, że między nimi coś było (zresztą wspominał wcześniej ale że to było jedynie przez moment). Według niego ich rozmowa nie poszła w tym kierunku w którym on się spodziewał. Ona wyznała, że jej zależy i on teraz nie wie co ma robić... Nasza znajomość jest świeża więc ja nie jestem w zbyt komfortowej sytuacji. Poza tym wydaje mi się, że ta kobieta jest troszkę jak to się mówi "jak pies ogrodnika". On zabiegał o nią jakiś czas ale ona miała go za przeproszeniem w nosie. I nagle sobie o nim przypomniała, a dokładnie w tym momencie jak zobaczyła moje zdjęcie w jego telefonie. Obecnie czuje, że on się ode mnie odsunął. W dodatku podczas rozmowy z tą koleżanką nie powiedział jej, że spotyka się ze mną. Z jednej strony mam do niego straszny żal, z drugiej ok jest ze mną szczery. Zaczęło mi zależeć i nie chce go stracić...
Błagam pomóżcie jak z tego wybrnąć!
Lilly_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 07:11   #2
Terrence
Raczkowanie
 
Avatar Terrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 427
GG do Terrence
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Cytat:
Napisane przez Lilly_23 Pokaż wiadomość
Witam
Piszę w sprawie dość powszechnie znanej Poznałam jakiś czas temu mężczyznę. Rozmowy godzinami, pisanie, później spotkania. Wszystko układało się idealnie, raczej w kierunku związku. Zaczęłam mieć jedynie wątpliwości co do jego koleżanki. Zresztą sam mi powiedział, że ona chyba coś do niego i on musi z nią porozmawiać i wybić jej to z głowy. I porozmawiał... Nagle między nami zaczęło się coś psuć i w końcu wyznał mi prawdę. Powiedział, że między nimi coś było (zresztą wspominał wcześniej ale że to było jedynie przez moment). Według niego ich rozmowa nie poszła w tym kierunku w którym on się spodziewał. Ona wyznała, że jej zależy i on teraz nie wie co ma robić... Nasza znajomość jest świeża więc ja nie jestem w zbyt komfortowej sytuacji. Poza tym wydaje mi się, że ta kobieta jest troszkę jak to się mówi "jak pies ogrodnika". On zabiegał o nią jakiś czas ale ona miała go za przeproszeniem w nosie. I nagle sobie o nim przypomniała, a dokładnie w tym momencie jak zobaczyła moje zdjęcie w jego telefonie. Obecnie czuje, że on się ode mnie odsunął. W dodatku podczas rozmowy z tą koleżanką nie powiedział jej, że spotyka się ze mną. Z jednej strony mam do niego straszny żal, z drugiej ok jest ze mną szczery. Zaczęło mi zależeć i nie chce go stracić...
Błagam pomóżcie jak z tego wybrnąć!
Nie walczyć.
Terrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 07:15   #3
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Powiedz mu, że skoro nie wie, co ma teraz zrobić, to niech się odezwie do ciebie, gdy już będzie wiedział, a na razie - do widzenia. Jeśli się odezwie później i zakomunikuje, co ma zamiar zrobić - będziesz wiedziała. Jeśli się nie odezwie - też będziesz wiedziała.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 07:18   #4
Lilly_23
Przyczajenie
 
Avatar Lilly_23
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Ja go wczoraj postawiłam trochę pod ścianą... kazałam mu się określić. Albo spotyka się normalnie ze mną albo wcale. Nie powinnam tak... ja jestem trochę impulsywna i tak czasem działam...zamiast sprytnie
On się bije z myślami, ale wiecie ich łączą wspólne wspomnienia, znajomi a nas? My jeszcze nie zdążyliśmy nic sobie wybudować .... Dziś mam z nim porozmawiać przez telefon i nie wiem co mam mu powiedzieć.
Lilly_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 07:30   #5
angelynn
Raczkowanie
 
Avatar angelynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 390
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Daj spokoj. Gdybym ja 4 lata temu wiedziała o "koleżance" mojego faceta, o tym ze dziewczyna ma nie po kolei w głowie i ze nigdy nie odpuści, to bym sie od razu wymiksowala z takiego układu!
__________________
"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko."
angelynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 07:51   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Cytat:
Napisane przez Lilly_23 Pokaż wiadomość
Ja go wczoraj postawiłam trochę pod ścianą... kazałam mu się określić. Albo spotyka się normalnie ze mną albo wcale. Nie powinnam tak... ja jestem trochę impulsywna i tak czasem działam...zamiast sprytnie
On się bije z myślami, ale wiecie ich łączą wspólne wspomnienia, znajomi a nas? My jeszcze nie zdążyliśmy nic sobie wybudować .... Dziś mam z nim porozmawiać przez telefon i nie wiem co mam mu powiedzieć.
I bardzo dobre zrobiłaś. Ile się można bujać ze sobą i nie wiedzieć na czym się stoi? Trzymaj się swojego zdecydowania i celu. Jeżeli z niego jest cienias, to lepiej żeby to wyszło teraz, niż za jakiś czas. Co masz mu powiedzieć? Podtrzymaj swoje zdanie, albo wóz, albo przewóz. Dla faceta masz być na pierwszym miejscu, inaczej to nie ma sensu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 07:54   #7
Lilly_23
Przyczajenie
 
Avatar Lilly_23
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Ona z nim rozmawiała we wtorek a on wczoraj mi wszystko powiedział. I powiedział, że nie wie co ma robić itd. Ja też już mam mętlik w głowie straszny....
Lilly_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 07:55   #8
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Daj spokój .jesteś towarem zastępczym. On walczył o nią chciał z nią być .nie wyszło zaczął pisać spotykać się z tobą ona się odezwała to już odrazu ochładza stosunki z tobą.
Fakty mówią same za siebie .uczucia są albo ich nie ma nie da się ich wywalczyć.
Odpuść sobie zawsze będziesz ta zapasowa a jak jakaś lepsza się trafi to poleci bez zastanowienia .strata czasu
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 08:30   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Cytat:
Napisane przez Lilly_23 Pokaż wiadomość
Ona z nim rozmawiała we wtorek a on wczoraj mi wszystko powiedział. I powiedział, że nie wie co ma robić itd. Ja też już mam mętlik w głowie straszny....
Mętlik, bo co? To jedyny facet na świecie? Albo jesteś dla faceta na 1. miejscu, albo związek nie ma sensu. Tu nie ma miejsca na wątpliwości, jeżeli inna kobieta zaprząta mu myśli i zajmuje serce. Serio, nie ma się nad czym zastanawiać. Chcesz być tą drugą? Lub żeby jakaś druga ciągle była gdzieś na horyzoncie? Naprawdę tylko na tyle zasługujesz?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 09:50   #10
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Dobrze zrobilas, ze powiedzialas wprost! Przynajmniej bedziesz wiedziala na czym stoisz.

Moim zdaniem ten facet jest juz spalony. Na samym poczatku zwiazku powinno byc szalowo i romantycznie, a nie szamotanie sie miedzy dwiema dziewczynami!
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 10:26   #11
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 10:59   #12
izoolka
Raczkowanie
 
Avatar izoolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bielska Białej
Wiadomości: 263
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Olałabym gościa.. Co to w ogóle za zachowanie? Żarty sobie robi? Jak już tak się to zaczyna, to strach myśleć co będzie dalej. Stać Cie na kogoś lepszego
izoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 11:53   #13
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Nie walcz a najlepiej uciekaj. Byłam w identycznej sytuacji i zachowywałam się w ten sam sposób, nawet mam wątek na ten temat.
Dobrze, że go postawiłaś pod ścianą. A ten gościu to jakiś żart. Biedactwo nie może się zdecydować i liczy, że pomożesz mu w tym TRUDNYM WYBORZE i będziesz za nim biegać. Masz przecież trochę szacunku do siebie - znaj swoją wartość, powinnaś od razu mu zakomunikować, że przy lasce takiej jak Ty ten wybór nie powinien w ogóle być dla niego trudny, a skoro jest, to niech usiądzie i patrzy jak mu kobieta marzenie znika za drzwiami na rzecz jego byłej dziewczyny.
Powodzenia
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 13:06   #14
Lilly_23
Przyczajenie
 
Avatar Lilly_23
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Tak jak mówiłyście walczyć nie będę bo to walka z wiatrakami... Zastanawiam się jedynie czy już dzisiaj powiedzieć mu, że nie będę czegoś takiego ciągnąć czy wstrzymać się kilka dni... Nie ukrywam, że rozum rozumem a serce sercem. I jakaś nadzieja jest, ale i ogromne wątpliwości. Cała ta sytuacja jest dla mnie naprawdę zaskakujące ale widocznie jeszcze niezbyt dużo widziałam w swoim życiu... Jeszcze w niedziele rozmawiałam z nim na jej temat i on szczerze powiedział mi, że on wie, że ona coś do niego czuje od jakiegoś czasu ale teraz już jest za późno... I że porozmawia z nią, żeby jej wyjaśnić, że są tylko na stopie koleżeńskiej. I nagle po rozmowie dwa dni później on musi się zastanowić i przemyśleć wszystko... Nic z tego nie rozumiem.

Wiedział o jej uczuciach i nagle jak mu je wyznała to oprzytomniał?

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

A i jeszcze dla jasności to nie jest jego była dziewczyna tylko koleżanka. On kiedyś coś z nią chciał ale ona go olała... Pozostali znajomymi i teraz jak ona się dowiedziała, że coś jest na rzeczy ze mną to się obudziła i stwierdziła, że jednak coś chce.
Lilly_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 13:09   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Cytat:
Napisane przez Lilly_23 Pokaż wiadomość
Tak jak mówiłyście walczyć nie będę bo to walka z wiatrakami... Zastanawiam się jedynie czy już dzisiaj powiedzieć mu, że nie będę czegoś takiego ciągnąć czy wstrzymać się kilka dni...
(...)
Możesz, ale w sumie po co? Licząc na cud?

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly_23 Pokaż wiadomość

(...)
A i jeszcze dla jasności to nie jest jego była dziewczyna tylko koleżanka. On kiedyś coś z nią chciał ale ona go olała... Pozostali znajomymi i teraz jak ona się dowiedziała, że coś jest na rzeczy ze mną to się obudziła i stwierdziła, że jednak coś chce.
Serio nie daj się. Oni tak mogą pogrywać i "ocierać się" o siebie kolejnych parę lat. A w między czasie on może kilka dziewcząt przerobić.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 15:20   #16
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

a czy to go wogole interesuje?
to on cie przetrzymuje bo nie jest pewny co bedzie z tamta jak ona sie namysli ze tak,to on juz sie nie odezwie jak ona sie rozmysli to bedzie pisal do ciebie.
zrozum ze jesli by mu na tobie zalezalo i chcialby byc z toba nie mialby takich rozkmin .
przestan sie ludzic nie odzywaj sie i zobaczysz co z tego wyjdzie jak sie odezwie to powiedz ze ci taki uklad nie pasuje i zyczysz mu good luck
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 18:21   #17
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Cytat:
Napisane przez Lilly_23 Pokaż wiadomość
Ona z nim rozmawiała we wtorek a on wczoraj mi wszystko powiedział. I powiedział, że nie wie co ma robić itd. Ja też już mam mętlik w głowie straszny....
Biedaczek nie wie, co robić?
Pomóż mu podjąć decyzję i odejdź. Nie trać czasu na oczekiwanie, że wybierze ciebie. Szkoda życia.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 01:33   #18
PassionM
Przyczajenie
 
Avatar PassionM
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Dziewczyny dobrze radzą - na Twoim miejscu i ja bym odeszła.

W związku powinnaś być tą wyjątkową, jedyną kobietą, a nie "jedną z dwóch"...
Źle o nim świadczy, że będąc z Tobą, jeszcze zastanawia się nad tą drugą opcją.

Wiem, będzie trudno. Być może miałaś w głowie wiele planów. Jednak pamiętaj, to nie Twoja wina - on to wszystko rozwalił... On, i jego biedne, pełne niepewności serce

Znaj swoją wartość, szanuj siebie i swój czas. Skup się na sobie, na swoim szczęściu. Na pewno znajdzie się ktoś, kto Ciebie doceni, i będziesz tą jedyną. Przecież sama wiesz, że na to zasługujesz!
Będę trzymać kciuki.
PassionM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 06:43   #19
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Byłam na początku swojej znajomości z TŻ w podobnym położeniu co Ty, autorko, tylko w moim wypadku chodziło o świeżą eks. Spotkania, fajne perspektywy, a potem bum - jednak tamta coś chce, wypisuje itp. Powiedziałam TŻ zupełnie bezstronnie, jakie mam zdanie o tych "zalotach" (znałam z opowieści historię tej relacji) i po kilku dniach od przejścia na "koleżeńską" stopę postawiłam ultimatum - że ma się określić jednoznacznie, bo inaczej nie zamierzam kontynuować znajomości, i że mam zbyt wiele do zaproponowania jako partnerka żeby marnować czas na kogoś, kto się zastanawia między mną, a inną kobietą. Potem był tydzień-dwa bez kontaktu i okazało się, że eks została pogoniona i że jednak da się zdecydować. Na początku miałam żal do TŻ o to, ale z biegiem czasu jestem w stanie zrozumieć ten mętlik, bo jednak jakieś wspomnienia i jakiś sentyment był, a ze mną ta znajomość trwała wtedy jeszcze bardzo krótko. Niemniej - wóz albo przewóz, albo się zajmuje jedną albo drugą, a skoro facet ma problem z wyborem to trzeba mu to ułatwić.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 09:35   #20
Lilly_23
Przyczajenie
 
Avatar Lilly_23
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Dziewczyny my nie jesteśmy w związku... Kontakt mamy około 1,5 miesiąca a spotykamy się od 2 tygodni. Gdybym z nim była dłużej to pewnie bym nie pozwoliła na taką sytuację i odeszła. Ale my się krótko znamy więc dlatego wciąż sprawa w zawieszeniu...
Lilly_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 09:57   #21
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Cytat:
Napisane przez Lilly_23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny my nie jesteśmy w związku... Kontakt mamy około 1,5 miesiąca a spotykamy się od 2 tygodni. Gdybym z nim była dłużej to pewnie bym nie pozwoliła na taką sytuację i odeszła. Ale my się krótko znamy więc dlatego wciąż sprawa w zawieszeniu...
W jakim zawieszeniu? Sprawa jest prosta facet cie nie chce woli tamtą i czeka aż się określi .jeśli ona nie zechce z nim być z braku laku weźmie się za ciebie .
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 17:48   #22
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Nagła niespodziewana zmiana...czy warto walczyć o uczucie?

Nie bądź kołem zapasowym.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 18:48:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.