Czy mój facet jest bałaganiarzem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-17, 12:58   #1
ciepladuszyczka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10

Czy mój facet jest bałaganiarzem


Witajcie
Musiałam założyć nowe konto ze względu na to że zapomniałam hasła do konta i maila :/

Potrzebuję waszego spojrzenia na moją sytuację.

Mój TŻ z którym jestem 1,5 roku jest fajnym facetem, kocham go i jest mi z nim dobrze.

Problem jest taki że od 5 miesięcy mieszkamy razem i na co dzień jest wszystko super, problemy zaczynają się gdy nie ma mnie w domu przez kilka dni ze względy na pracę. Jeśli gdzieś wyjadę on totalnie nie dba o porządek do tego stopnia że całe mieszkanie jest tak zabałaganione że ciężko do niego wejść, ubrania leżą na podłodze papierki z jedzenia również reklamówki, śmieci dosłownie nie umiem tego opisać, problem nie występuje gdy jestem w mieszkaniu lub wyjdę na kilka godzin do pracy wtedy sprząta wszystko na bieżąco . Gdy wracam po tygodniu tak jak się mu mówiłam to również jest pięknie posprzątane.

Dowiedziałam się o tym jak kilka razy wróciłam wcześniej niż zapowiadałam bo chciałam mu zrobić niespodziankę, gdy otworzyłam drzwi po prostu byłam w takim szoku ze nie wiedziałam co się stało... nie mogę tego opisać, nawet prysznic był brudny bo jak stwierdził skoro mnie nie było to on nie musiał się myć bo nie miał tego dla kogo robić...
Tak więc jak nie ma mnie w mieszkaniu to uważa że nie musi sprzątać bo posprząta w ostatni dzień przed moim powrotem abym nie poznała że był syf i wszystko pięknie...
Mój TŻ twierdzi że to dbanie o czystość to tylko dla mnie bo on mógłby żyć w totalnym syfie i mu to nie przeszkadza... W jego domu rodzinnym jak się dowiedziałam od jego brata sprzątał tylko gdy ja miałam do niego przyjechać, gdy ja go nie odwiedzałam to też był taki syf i bałagan że ciężko to opisać.

Chciała bym się dowiedzieć czy waszym facetom również nie przeszkadza bałagan i co o nim myślicie jak przekonać go do porządku ?

Przepraszam za błąd ortograficzny, za szybko kliknęłam i nie mogę tego poprawić.

Edytowane przez ciepladuszyczka90
Czas edycji: 2016-01-17 o 13:12
ciepladuszyczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 13:12   #2
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiażem

No ale co w związku z tym? Taki widać ma charakter, jak nie musi się dla nikogo starać to się nie stara, ale jak Ty jesteś w domu to przecież się dostosowuje do Ciebie. Ja też jestem bałaganiarą i nie widzę w tym nic złego, dopóki nie utrudniam tym życia innym. Widać Twój facet wychodzi z tego samego założenia, nie ma co zmieniać go na siłę, bo mi by szybko żyłka pękła, gdyby ktoś ode mnie wymagał regularnego sprzątania we własnym domu tylko i wyłącznie dla cudzego spokoju ducha.
Zresztą jak taki ma charakter to i tak nic nie wskórasz, najwyżej zacznie Cię okłamywać, a i tak wszystko będzie ostatniego dnia robił
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 13:14   #3
Martuniaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 52
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

Chociaż dobrze że dla Ciebie stara się posprzątać, jak sam stwierdził.
ciężko Ci będzie go naauczyć porządku, na pewno będziesz próbowała bo nie chcesz żyć w syfie..
Mój na szczęście jest "porządny" ale znam takich co nauczeni są robić właśnie taki syf i nie przeszkadza im takie życie.
Po prostu pogadajcie, zaproponuj np.sprzątanie na zmianę. Bo jeśli będziesz to tolerować i sprzątać za każdym razem a on bałaganił i tak w kółko to zrobi z Ciebie sprzątaczkę i w życiu się nie zmieni bo będzie wiedział że i tak przyjdziesz i sprzątniesz.
Martuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 13:15   #4
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

Cytat:
Napisane przez ciepladuszyczka90 Pokaż wiadomość
Witajcie
Musiałam założyć nowe konto ze względu na to że zapomniałam hasła do konta i maila :/

Potrzebuję waszego spojrzenia na moją sytuację.

Mój TŻ z którym jestem 1,5 roku jest fajnym facetem, kocham go i jest mi z nim dobrze.

Problem jest taki że od 5 miesięcy mieszkamy razem i na co dzień jest wszystko super, problemy zaczynają się gdy nie ma mnie w domu przez kilka dni ze względy na pracę. Jeśli gdzieś wyjadę on totalnie nie dba o porządek do tego stopnia że całe mieszkanie jest tak zabałaganione że ciężko do niego wejść, ubrania leżą na podłodze papierki z jedzenia również reklamówki, śmieci dosłownie nie umiem tego opisać, problem nie występuje gdy jestem w mieszkaniu lub wyjdę na kilka godzin do pracy wtedy sprząta wszystko na bieżąco . Gdy wracam po tygodniu tak jak się mu mówiłam to również jest pięknie posprzątane.

Dowiedziałam się o tym jak kilka razy wróciłam wcześniej niż zapowiadałam bo chciałam mu zrobić niespodziankę, gdy otworzyłam drzwi po prostu byłam w takim szoku ze nie wiedziałam co się stało... nie mogę tego opisać, nawet prysznic był brudny bo jak stwierdził skoro mnie nie było to on nie musiał się myć bo nie miał tego dla kogo robić...
Tak więc jak nie ma mnie w mieszkaniu to uważa że nie musi sprzątać bo posprząta w ostatni dzień przed moim powrotem abym nie poznała że był syf i wszystko pięknie...
Mój TŻ twierdzi że to dbanie o czystość to tylko dla mnie bo on mógłby żyć w totalnym syfie i mu to nie przeszkadza... W jego domu rodzinnym jak się dowiedziałam od jego brata sprzątał tylko gdy ja miałam do niego przyjechać, gdy ja go nie odwiedzałam to też był taki syf i bałagan że ciężko to opisać.

Chciała bym się dowiedzieć czy waszym facetom również nie przeszkadza bałagan i co o nim myślicie jak przekonać go do porządku ?
Mój TŻ ma podobnie :/ nie aż w takim stopniu ale też nabałagani jak ja wyjadę. Tak samo jak u Ciebie- wracam w umówionym terminie to jest posprzątane, ale nie daj borze wpadnę wcześniej o jeden dzień...
Też mnie to irytuje, chociaż już się przyzwyczaiłam że raczej z mopem co drugi dzień to on latać nie będzie . Jak wyjeżdżam to niech sobie żyje w krainie skarpetek i kabli na podłodze, ale jak wracam i jak mieszkamy razem to porządek ma być i koniec

Ale to że prysznica nie brał przez tydzień (sic!) to już gruba przesada :/ to już nie bałaganiarz, a brudas.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 13:15   #5
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

Cytat:
Napisane przez Martuniaxx Pokaż wiadomość
Po prostu pogadajcie, zaproponuj np.sprzątanie na zmianę. Bo jeśli będziesz to tolerować i sprzątać za każdym razem a on bałaganił i tak w kółko to zrobi z Ciebie sprzątaczkę i w życiu się nie zmieni bo będzie wiedział że i tak przyjdziesz i sprzątniesz.
Ale przecież on sprząta. Tylko, jak autorka jest poza domem, to czuje wewnętrznie, że w mieszkaniu jest bałagan i jej jest przez to niekomfortowo, że on siedzi w bałaganie, kiedy jej nie ma.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 13:29   #6
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiażem

też jestem bałaganiarą, ale żeby się nie myć przez tydzień?
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 13:51   #7
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiażem

Sama nie jestem porządnisią, ale kurde z tym prysznicem to przesadził Brudno w mieszkaniu, a bycie brudnym to jednak trochę różnica
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 14:12   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiażem

Sprzątanie sprzątaniem, ale o co chodzi z tym prysznicem...?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 14:13   #9
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiażem

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Sprzątanie sprzątaniem, ale o co chodzi z tym prysznicem...?
Był może zakurzony, u mnie w mieszkaniu w każdym razie koszmarnie kurzy się w łazience. Bo jeśli chodzi o osady z kosmetyków i plamy na szkle, to prysznic raczej brudzi się od używania.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 14:21   #10
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiażem

Ale przegięcie z tym prysznicem... To on tydzień z domu nie wychodzi czy wyłazi taki śmierdzący do ludzi?
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 14:39   #11
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiażem

Tak, Twój facet jest bałaganiarzem i nawet się tego nie wypiera, więc masz dwa wyjścia: zaakceptować to, albo odejść, bo on się już raczej nie zmieni. Na razie się stara, bo mu zależy, ale zastanów się jak wyglądać będzie Twoje życie (i Wasz dom), kiedy jemu przestanie tak bardzo zależeć na poświęceniu się dla Ciebie. A stanie się to prędzej czy później, bo nie da się przez całe życie udawać, że jest się kim innym niż sobą. A jak dojdzie jeszcze dziecko do Waszej "sielanki", to współczuję przyszłości, bo może Ci braknąć doby, dni w tygodniu i roku, żeby to wszystko ogarnąć. Ale mimo wszystko życzę powodzenia!
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 15:23   #12
Martuniaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 52
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
Ale przecież on sprząta. Tylko, jak autorka jest poza domem, to czuje wewnętrznie, że w mieszkaniu jest bałagan i jej jest przez to niekomfortowo, że on siedzi w bałaganie, kiedy jej nie ma.
No w sumie...
Martuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 16:02   #13
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 675
GG do tymczasowa_
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

tak się kończą niespodzianki

ogólnie nie widzę w tym dużego problemu. facet na co dzień zachowuje porządek, teoretycznie na Twój powrót też sprząta.
po prostu jak Ciebie nie ma, to urządza sobie labę, taki dłuższy dzień dziecka może z natury jest leniwcem i bałaganiarzem, ale jak widać przy Tobie potrafi się zdyscyplinować, więc moim zdaniem nic takiego się nie dzieje.

tez nie lubię, jak np. ktoś mi przychodzi godzinę szybciej, bo czasem siedzę jeszcze wtedy rozwalona na łóżku, nieuczesana i z poplamioną koszulką, ale to nie oznacza, że jestem fleją :P
__________________
trzeba mnie trochę oswoić, uspokoić, wzmocnić poczucie bezpieczeństwa i punkt oparcia.
tymczasowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 16:41   #14
ciepladuszyczka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

Odnośnie tego że się nie myje to jak ktoś do niego przychodzi to wiadomo że się umyje, a jak chodzi na zakupy czy do pracy to już nie bo po co... Jak mnie nie ma to ma jakieś swoje odchyły... jak jestem to nawet naczynia na bieżąco zmywa.
Nie wiem może mam problem ze sobą bo jak jestem na wyjedzie z pracy to tylko modlę się aby nie kazali wracać mi wcześniej wracać bo boję się tego widoku i jego miny że przecież nic się nie stało a tak poza tym to miałam wrócić jutro czy pojutrze i zburzyłam jego harmonogram dnia
ciepladuszyczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 16:55   #15
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

Cytat:
Napisane przez ciepladuszyczka90 Pokaż wiadomość
Odnośnie tego że się nie myje to jak ktoś do niego przychodzi to wiadomo że się umyje, a jak chodzi na zakupy czy do pracy to już nie bo po co...
By być świeżym?
Ale rozumiem, że na wieczór się myje?
Pytam, bo serio zaskoczyło mnie takie podejście do tematu.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 17:10   #16
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

Cytat:
Napisane przez ciepladuszyczka90 Pokaż wiadomość
Odnośnie tego że się nie myje to jak ktoś do niego przychodzi to wiadomo że się umyje, a jak chodzi na zakupy czy do pracy to już nie bo po co... Jak mnie nie ma to ma jakieś swoje odchyły... jak jestem to nawet naczynia na bieżąco zmywa.
Nie wiem może mam problem ze sobą bo jak jestem na wyjedzie z pracy to tylko modlę się aby nie kazali wracać mi wcześniej wracać bo boję się tego widoku i jego miny że przecież nic się nie stało a tak poza tym to miałam wrócić jutro czy pojutrze i zburzyłam jego harmonogram dnia
Ja tego dalej nie widzę.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 18:05   #17
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

Mojemu przeszlo z wiekiem, juz nie balagani, sam dba o czystosc w domu. Ale to nie mycie to dziwna sprawa, moj osobnik tego nie ma i nie mial
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 18:19   #18
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

Nie myje się jak chodzi do pracy? To co ile dni on się myje?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 18:55   #19
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

chwila. on się nie myje, jak chodzi do pracy?

borze, jak dobrze, że z nim nie pracuję
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 19:16   #20
ciepladuszyczka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

No tak jak mnie nie ma to nie przeszkadza mu to że się nie myje, pracuje na konstrukcjach na wysokości więc uważa że nikomu to nie przeszkadza
Jak oczywiście ja jestem to wszystko wraca natychmiastowo do normy i jest ideałem faceta
ciepladuszyczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:19   #21
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

Cytat:
Napisane przez ciepladuszyczka90 Pokaż wiadomość
No tak jak mnie nie ma to nie przeszkadza mu to że się nie myje, pracuje na konstrukcjach na wysokości więc uważa że nikomu to nie przeszkadza
Jak oczywiście ja jestem to wszystko wraca natychmiastowo do normy i jest ideałem faceta
Ale to tydzień się nie myje? A przy Tobie czyścioszek? jakieś dziwne to
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:21   #22
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

Cytat:
Napisane przez ciepladuszyczka90 Pokaż wiadomość
Nie wiem może mam problem ze sobą bo jak jestem na wyjedzie z pracy to tylko modlę się aby nie kazali wracać mi wcześniej wracać bo boję się tego widoku i jego miny że przecież nic się nie stało a tak poza tym to miałam wrócić jutro czy pojutrze i zburzyłam jego harmonogram dnia
To dawaj mu znać, że będziesz wcześniej.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:21   #23
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

Cytat:
Napisane przez ciepladuszyczka90 Pokaż wiadomość
No tak jak mnie nie ma to nie przeszkadza mu to że się nie myje, pracuje na konstrukcjach na wysokości więc uważa że nikomu to nie przeszkadza
Jak oczywiście ja jestem to wszystko wraca natychmiastowo do normy i jest ideałem faceta
sorry, dla mnie facet, który się nie myje do pracy, odpada. teraz się przed Tobą spina, ale dla mnie to on w końcu sobie odpuści i będzie taka fleja przy Tobie. ja rozumiem leniwy weekend, chorobę, jak komuś się nie chce danego dnia wziąć prysznica, ale tak przez kilka dni? masakra. fuuuj. pościel w waszym łóżku musi nieźle walić

żeby nie było - sama jestem bałaganiara, mój partner też, ale prysznic jest podstawą
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:26   #24
ciepladuszyczka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
sorry, dla mnie facet, który się nie myje do pracy, odpada. teraz się przed Tobą spina, ale dla mnie to on w końcu sobie odpuści i będzie taka fleja przy Tobie. ja rozumiem leniwy weekend, chorobę, jak komuś się nie chce danego dnia wziąć prysznica, ale tak przez kilka dni? masakra. fuuuj. pościel w waszym łóżku musi nieźle walić

żeby nie było - sama jestem bałaganiara, mój partner też, ale prysznic jest podstawą
Żeby było dziwniej on tą pościel przed moim powrotem pierze. Ogólnie doprowadzenie wszystkiego do stanu normalnego zajmuje mu kilka razy wiecej czasu niż gdyby ogarniał wszystko regularnie.
ciepladuszyczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:46   #25
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

Cytat:
Napisane przez ciepladuszyczka90 Pokaż wiadomość
Żeby było dziwniej on tą pościel przed moim powrotem pierze. Ogólnie doprowadzenie wszystkiego do stanu normalnego zajmuje mu kilka razy wiecej czasu niż gdyby ogarniał wszystko regularnie.
Mi też na co dzień. I myślisz, że mnie taki argument przekona?

Ja mam czysto w sensie hm... bakteriologicznym? Ale nieład to mam wieczny, bo po co sobie pracy dokładać?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:46   #26
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

Cytat:
Napisane przez ciepladuszyczka90 Pokaż wiadomość
Żeby było dziwniej on tą pościel przed moim powrotem pierze. Ogólnie doprowadzenie wszystkiego do stanu normalnego zajmuje mu kilka razy wiecej czasu niż gdyby ogarniał wszystko regularnie.
no ale materac, poduszki, kołdra - to też przesiąka!!! fuuuuuuuj.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:53   #27
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
no ale materac, poduszki, kołdra - to też przesiąka!!! fuuuuuuuj.
Żeby nie było. Nieporządek to jedno, ale niebranie prysznica to drugie... Zapomniałam dopisać.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:55   #28
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Żeby nie było. Nieporządek to jedno, ale niebranie prysznica to drugie... Zapomniałam dopisać.
jakby mnie nie było tydzień i facet by sobie zrobił z mieszkania 'man cave' to ok, no jest to do zaakceptowania - zwłaszcza, że to wysprzątał. ale brak higieny to jest duża lampka alarmowa. taka mega czerwona.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:17   #29
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

Ale jak Cię nie ma, to po wyczerpującej pracy na wysokości, on nie czuje potrzeby prysznica? To straszne...
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:55   #30
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Czy mój facet jest bałaganiarzem

No wlasnie mialam napisac, chlopak pracuje fizycznie, a po pracy nie ma potrzeby sie umyc dziwne!

Mysle, ze powinnas powiedziec mu, ze podstawowe zasady higieny, prysznic, zeby, powinny byc ZAWSZE? CODZIENNIE zachowane.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-18 17:08:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.