Co wpływa na atrakcyjność kobiety? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-13, 09:47   #1
Mioodowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 80

Co wpływa na atrakcyjność kobiety?


Czasem, gdy mam trochę wolnego czasu, zastanawiam się nad różnymi dziwnymi rzeczami.

Ostatnio byłam razem ze znajomymi na mieście. Jedna z koleżanek przyprowadziła swoją współlokatorkę. Grubszą dziewczynę z krótkimi farbowanymi włosami, bladą twarzą, trochę krzywymi zębami, ubraną w bluzkę z dużym dekoltem oraz krótką spódniczką. Nie piszę tutaj tego, aby ją w jakikolwiek sposób obrazić, ale zastanawia mnie, dlaczego takie dziewczyny są częściej podrywane przez mężczyzn. Wśród nas była także inna dziewczyna, śmiało pomalowana, dość przeciętnej urody i również miała powodzenie. Natomiast moja koleżanka - obiektywnie nazywana przez większość ludzi atrakcyjną, jest w dalszym ciągu samotna. Zawsze zazdrościłam jej urody. Zgrabna szczuplutka, ładne oczy. Mężczyźni spoglądają na nią, ale na tym się kończy. Jak myślicie dlaczego tak jest?
Mioodowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 09:56   #2
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Wygląd to nie wszystko, jak sama zauważyłaś. U drugiej osoby można wyczuć, czy jest pewna siebie, czy uważa się za atrakcyjną, czy chce się podobać innym.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 10:26   #3
Mioodowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 80
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Wygląd to nie wszystko, jak sama zauważyłaś. U drugiej osoby można wyczuć, czy jest pewna siebie, czy uważa się za atrakcyjną, czy chce się podobać innym.
Jest normalną uśmiechniętą dziewczyną, I aż dziwi mnie, że nie lgną do niej mężczyźni, naprawdę Chodziłyśmy razem do klasy przez 9 lat i zawsze czułam, że jestem jej cieniem i zazdrościłam, że jak dorośnie będzie miała mnóstwo adoratorów, oczywiście później mi ta zazdrość przeszła, znalazłam chłopaka itp. Ale naprawdę dziwi mnie to
Mioodowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 10:56   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Bo czym innym jest to, że ktoś /coś się komuś podoba, a czym innym to, na co nas stać. To że podoba mi się zamek nad Loarą, nie oznacza, że sobie taki kupię, bo kupię sobie 2 pokoje pod Wrocławiem (na przykład).

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Bo nie wiem, czy wszystko jest jasne - typowy Janusz może mieć upodobanie w modelkach VS, ale ożeni się z Grażyną. I jeśli taka modelka "obraca się " w kręgach niepewnych siebie Januszy, którzy nawet nie pomyślą o tym, żeby je na randkę zaprosić, to będzie samotna, mimo tego że jest ładna, a powodzenie będą miały pospolite Grażyny.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Więc kończąc:na atrakcyjność (lub może inaczej:powodzenie) kobiety wpływa ocena mężczyzny o jej "podobieństwie" do niego.

Poza tym oceniając swoją koleżankę pomyliłas się być może w ocenie jej urody, ja też mam wiele koleżanek które ja uważam za ładne i fajne, a 9/10 mężczyzn nie wie, o co mi chodzi i mówi mi, że chyba oszalałam. Nie od dziś wiadomo bowiem że jako kobiety inaczej niż mężczyźni siebie oceniamy nawzajem.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2016-02-13 o 10:58
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 11:09   #5
Goska2333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 31
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Co prawda nie jestem ekspertem do spraw orzekania o atrakcyjności kobiet ale obserwując moich braci wiem, że cenią sobie bardzo naturalność zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną. Czasem podoba im się bardziej dziewczyna z piegami a odrzucają tzw. Barbie. Nie powiem, że na ulicy nie oglądają się i za lalkami Oni po pierwszej rozmowie wyczuwają co mamy w środku. Nie cierpią dziewczyn, które za wszelką cenę chcą zwrócić na siebie uwagę...

"W prostocie tkwi piękno, mądrość i siła. Prostota to świadomość"
Goska2333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 11:15   #6
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez Goska2333 Pokaż wiadomość
że cenią sobie bardzo naturalność zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną.
Tiaaaa, zawsze mnie to bawi. Jak jeden z drugim rozprawia o naturalności dziewczyny która ma na sobie 2 kg tapety pt."naturalny makijaż ", nie widzą jak laska x godzin poci się w siłowni żeby osiągnąć "naturalna" sylwetkę itp. I naturalnie rzuca mądrymi cytatami, bo urodziła się jako reinkarnacja Einsteina.

Takie rzeczy mówią tylko chłopcy ,którzy nie mają jakiegokolwiek doświadczenia z kobietami.cala reszta woli kobiety nie naturalne, a nieprzesadnie i niekiczowato ZADBANE.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 11:37   #7
using namespace std
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 316
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Tiaaaa, zawsze mnie to bawi. Jak jeden z drugim rozprawia o naturalności dziewczyny która ma na sobie 2 kg tapety pt."naturalny makijaż ", nie widzą jak laska x godzin poci się w siłowni żeby osiągnąć "naturalna" sylwetkę itp. I naturalnie rzuca mądrymi cytatami, bo urodziła się jako reinkarnacja Einsteina.

Takie rzeczy mówią tylko chłopcy ,którzy nie mają jakiegokolwiek doświadczenia z kobietami.cala reszta woli kobiety nie naturalne, a nieprzesadnie i niekiczowato ZADBANE.
Bo naturalna sylwetka to ta wypracowana na siłce. 20 tyś lat temu ludzie mieli odrobinę więcej ruchu. Teraz przy siędzącym, nienaturalnym trybie życia trzeba sztucznie przywracać naturalny stan.
using namespace std jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 11:47   #8
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Bo mężczyźni wolą kobiety chętne od ładnych (nie, nie mówię o dziewczynach na poważnie).
Cytat:
Napisane przez Goska2333 Pokaż wiadomość
obserwując moich braci wiem, że cenią sobie bardzo naturalność zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną. Czasem podoba im się bardziej dziewczyna z piegami a odrzucają tzw. Barbie. Nie powiem, że na ulicy nie oglądają się i za lalkami
No właśnie. Co innego mówią, a za kim innym się oglądają.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 11:56   #9
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez Goska2333 Pokaż wiadomość
Co prawda nie jestem ekspertem do spraw orzekania o atrakcyjności kobiet ale obserwując moich braci wiem, że cenią sobie bardzo naturalność zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną. Czasem podoba im się bardziej dziewczyna z piegami a odrzucają tzw. Barbie. Nie powiem, że na ulicy nie oglądają się i za lalkami Oni po pierwszej rozmowie wyczuwają co mamy w środku. Nie cierpią dziewczyn, które za wszelką cenę chcą zwrócić na siebie uwagę...

"W prostocie tkwi piękno, mądrość i siła. Prostota to świadomość"
Czyli po prostu lubia jak dziewczyna ma nieogolone nogi tak?
Bo wiesz wlosy na nogach sa naturalne.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 12:02   #10
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez using namespace std Pokaż wiadomość
Bo naturalna sylwetka to ta wypracowana na siłce. 20 tyś lat temu ludzie mieli odrobinę więcej ruchu. Teraz przy siędzącym, nienaturalnym trybie życia trzeba sztucznie przywracać naturalny stan.
Zastanów się nad tym, co napisałaś

(Wskazowka: tak, ŚRODKI do osiągnięcia "naturalnej" sylwetki się zmieniają, kiedyś się biegalo po polu za żarciem, teraz się biega na bieżni ).

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Czyli po prostu lubia jak dziewczyna ma nieogolone nogi tak?
Bo wiesz wlosy na nogach sa naturalne.
Dokładnie Pod pachami też xD

Ale skąd chłopcy mają o tym wiedzieć
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 12:21   #11
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Co to w ogóle znaczy naturalność w tym przypadku? Bardzo mnie ciekawi dokładna definicja.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 12:33   #12
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

No właśnie, zazwyczaj dla każdego coś innego, prawie nigdy nie oznacza tego, czym naprawdę jest.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 12:35   #13
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No właśnie, zazwyczaj dla każdego coś innego, prawie nigdy nie oznacza tego, czym naprawdę jest.
Ze zdefiniowaniem tego, czym naprawdę jest, również jest spory problem
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 13:11   #14
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;55651086]Co to w ogóle znaczy naturalność w tym przypadku? Bardzo mnie ciekawi dokładna definicja.[/QUOTE]

To chyba kobiety częściej używają Pomijając jakieś pontonowe skrajności i naturalne chłopobaby z drugiej strony:
Naturalna-ta, której ciuchy i makijaż nie pomogą, stopień zagrożenia żaden do lekki.
Nienaturalna-cała reszta.
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 13:18   #15
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Może "ta grubsza" była bardziej w ich guście. Może fajniej im się rozmawiało. Może jest wesoła, sympatyczna i otwarta.

Albo któryś rozmawiał z nią, by później poprosić o numer twojej cichej koleżanki Tak tez się zdarza.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 13:21   #16
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Naturalna-ta, której ciuchy i makijaż nie pomogą, stopień zagrożenia żaden do lekki.
Buahaha.xD Zrobiłaś mi dzień xD
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 13:42   #17
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez Mioodowa Pokaż wiadomość
Czasem, gdy mam trochę wolnego czasu, zastanawiam się nad różnymi dziwnymi rzeczami.

Ostatnio byłam razem ze znajomymi na mieście. Jedna z koleżanek przyprowadziła swoją współlokatorkę. Grubszą dziewczynę z krótkimi farbowanymi włosami, bladą twarzą, trochę krzywymi zębami, ubraną w bluzkę z dużym dekoltem oraz krótką spódniczką. Nie piszę tutaj tego, aby ją w jakikolwiek sposób obrazić, ale zastanawia mnie, dlaczego takie dziewczyny są częściej podrywane przez mężczyzn. Wśród nas była także inna dziewczyna, śmiało pomalowana, dość przeciętnej urody i również miała powodzenie. Natomiast moja koleżanka - obiektywnie nazywana przez większość ludzi atrakcyjną, jest w dalszym ciągu samotna. Zawsze zazdrościłam jej urody. Zgrabna szczuplutka, ładne oczy. Mężczyźni spoglądają na nią, ale na tym się kończy. Jak myślicie dlaczego tak jest?
Wiesz czemu? Brzydsza latwiej zbajerowac i przeleciec. Do ladnych boja sie podejsc : albo zajeta, albo da kosza i moze nie dac,
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 14:18   #18
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Jasna cera jest według mnie najpiękniejsza. Więc nie wiem o co chodzi z tą "bladą twarzą".

Solary mnie brzydzą.


Wiem, że dużo robi to w jakim towarzystwie kobieta się obraca. Jak obraca się w towarzystwie ćpunów, dresów, dziwaków to normalny facet nie spojrzy na nią przychylnym okiem choćby nie wiem jak dobre wrażenie robiła.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2016-02-13 o 14:22
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 15:00   #19
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

DopplegangerEddarda, a jak widujesz ją zawsze samą, z nosem w książce lub zamyśloną, taka totalna samotniczka? Też strach podchodzić?
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 15:05   #20
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez AngielskaPogoda Pokaż wiadomość
Wiesz czemu? Brzydsza latwiej zbajerowac i przeleciec. Do ladnych boja sie podejsc : albo zajeta, albo da kosza i moze nie dac,
o.O
Masz na to statystyki jakieś?
I w ogóle "może nie dać" Twój poziom szacunku do kobiet mnie powalił.

Po obserwacjach w gronie znajomych bym powiedziała, że ta ładna dziewczyna oprócz wyglądu może być "nijaka". W moim otoczeniu największym powodzeniem cieszą się dziewczyny otwarte, z zainteresowaniami, zorientowane w tym co się na świecie dzieje, pewne siebie, z którymi łatwo nawiązać kontakt. I (przynajmniej według mnie) nie zawsze są one atrakcyjne fizycznie.
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 15:08   #21
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
o.O
Masz na to statystyki jakieś?
I w ogóle "może nie dać" Twój poziom szacunku do kobiet mnie powalił.

Po obserwacjach w gronie znajomych bym powiedziała, że ta ładna dziewczyna oprócz wyglądu może być "nijaka". W moim otoczeniu największym powodzeniem cieszą się dziewczyny otwarte, z zainteresowaniami, zorientowane w tym co się na świecie dzieje, pewne siebie, z którymi łatwo nawiązać kontakt. I (przynajmniej według mnie) nie zawsze są one atrakcyjne fizycznie.
Szacunek do kobiet moj Cie powalil? A co mam sciemniac? Nazywam rzeczy po imieniu.
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 15:34   #22
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez AngielskaPogoda Pokaż wiadomość
Szacunek do kobiet moj Cie powalil? A co mam sciemniac? Nazywam rzeczy po imieniu.
tak nazywasz po imieniu, że ja i pewnie nie tylko ja zaczynam się zastanawiać, czy przypadkiem nie miałaś braków w powodzeniu bo poziom agresji wypowiedzi może na to wskazywać. Żeby było jasne, to nic złego, jeżeli mam rację, bo nie powodzenie świadczy o wartości człowieka. Ale wyluzuj z opiniami z tyłka.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 15:44   #23
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez AngielskaPogoda Pokaż wiadomość
Szacunek do kobiet moj Cie powalil? A co mam sciemniac? Nazywam rzeczy po imieniu.
Czyli kobieta nie uprawia seksu. Kobieta "daje", albo nie. I im ładniejsza, tym rzadziej "daje".
I ponawiam pytanie - skąd teoria o tym, że te brzydsze "dają" częściej i łatwiej?
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 15:58   #24
de_wu
Rozeznanie
 
Avatar de_wu
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 795
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Niektóre kobiety mają "to coś" co przyciąga mężczyzn i niekoniecznie muszą być przy tym chodzącymi pięknościami. Tym czymś, co pewnie podnosi atrakcyjność może być sposób bycia, otwartość, uśmiech lub coś zupełnie innego , co może posiadać kobieta, powiedzmy przeciętna, a czego może nie posiadać kobieta bardziej atrakcyjna. Szanse muszą być wyrównane
de_wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 16:06   #25
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez AngielskaPogoda Pokaż wiadomość
Szacunek do kobiet moj Cie powalil? A co mam sciemniac? Nazywam rzeczy po imieniu.
Jak Ty to robisz, to też to tak nazywasz?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 16:50   #26
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez AngielskaPogoda Pokaż wiadomość
Wiesz czemu? Brzydsza latwiej zbajerowac i przeleciec. Do ladnych boja sie podejsc : albo zajeta, albo da kosza i moze nie dac,
Cytat:
Napisane przez AngielskaPogoda Pokaż wiadomość
Szacunek do kobiet moj Cie powalil? A co mam sciemniac? Nazywam rzeczy po imieniu.
Nazywasz rzeczy po imieniu przy okazji obrażając innych. Dyskutować z kulturą też trzeba umieć, także proszę trochę opanować ton wypowiedzi
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 17:35   #27
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Powiem tak, mam jedną piękną koleżankę, inteligentną, z zainteresowaniami, ale jest totalnie nieprzystępna - wydaje się wyniosła, wycofana. I powodzenia nie ma oszałamiającego, biorąc pod uwagę urodę. Jak już ktoś ją podrywa, to z reguły dość określony typ łowców, którzy takie trudne sztuki lubią, ale niekoniecznie są poważniej zainteresowani. Z moich obserwacji - dla większości facetów najatrakcyjniejsze są te kobiety, z którymi mają wspólne tematy, że ta rozmowa w sumie prowadzi się sama, a zawsze jest temat awaryjny w postaci np. wspólnego hobby.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 19:28   #28
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Wiele jest w nas samych - wygląd przemija, jest kwestią gustu, a nasz charakter, feromony, które działają na innych. Ja sama zauważyłam, że jak mam "słabszy dzień" to zupełnie inaczej odbierają mnie ludzie, a lgną jak mam się świetnie i uważam że fajna ze mnie babeczka
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 19:37   #29
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Po prostu trzeba mieć to coś. Trudne to jest do zdefiniowania i nie jest to jakaś określona cecha, ale coś takiego co przyciąga. Czasami nie wiadomo co. Nieraz nawet idzie słyszeć takie wypowiedzi "no ta dziewczyna jest ładna, ale nie ma tego czegoś". Czasami to są takie drobiazgi jak np. ktoś się mimowolnie uśmiecha przez ułamek sekundy jak nas widzi albo jak np. kobieta porusza biodrami jak chodzi albo ten taki błysk w oku. Różne rzeczy co przyciągają. Czasami też tak jest, że jak poznajemy kogoś to tak zgrzyta, nie "nadaje się na tych samych falach", a czasami od razu coś zaskoczy i wydaje się, że tę osobę zna się od wieków.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 20:06   #30
Goska2333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 31
Dot.: Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Czyli po prostu lubia jak dziewczyna ma nieogolone nogi tak?
Bo wiesz wlosy na nogach sa naturalne.
Ha, ha ha dobre. O tym nie pomyślałam - ha, ha, ha ...i pod pachami
Goska2333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-27 20:20:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.