Tatuaż a otoczenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-14, 16:58   #1
kiciamicia21
Raczkowanie
 
Avatar kiciamicia21
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100

Tatuaż a otoczenie


Hejka zakładam ten wątek bo chyba nie widziałam tutaj podobnego

A wiec pytanie do posiadaczy tatuażu- z jakimi opiniami i historiami się spotkaliście / spotkały ście do tej pory? Czy zaczepiali Was ludzie na ulicy ? Np starsze osoby itd?
Ja póki co nie mogę się tym z Wami podzielić bo tatuaże mam od zimy wiec nie było okazji aby chodzić po ulicy w krótkim rękawku
kiciamicia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 17:36   #2
agaliw
Raczkowanie
 
Avatar agaliw
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 32
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez kiciamicia21 Pokaż wiadomość
Hejka zakładam ten wątek bo chyba nie widziałam tutaj podobnego

A wiec pytanie do posiadaczy tatuażu- z jakimi opiniami i historiami się spotkaliście / spotkały ście do tej pory? Czy zaczepiali Was ludzie na ulicy ? Np starsze osoby itd?
Ja póki co nie mogę się tym z Wami podzielić bo tatuaże mam od zimy wiec nie było okazji aby chodzić po ulicy w krótkim rękawku

Mam tatuaż na stopie-wiec nikt mnie nie zaczepia
agaliw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 17:49   #3
kiciamicia21
Raczkowanie
 
Avatar kiciamicia21
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez agaliw Pokaż wiadomość
Mam tatuaż na stopie-wiec nikt mnie nie zaczepia
Ja się dowiem latem bo ciało wyraźnie pokryte na dużej powierzchni ręki
kiciamicia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 18:17   #4
abrahadabra
Raczkowanie
 
Avatar abrahadabra
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 101
GG do abrahadabra
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Ja mam 5 tatuaży, nikt się tym nie interesował w negatywnym słowa znaczeniu. Bardziej wzrok przykuwały kolczyki w dolnej wardze. Nie raz z tego powodu ktoś mi powiedział więcej niż powinno go to interesować ale tatuaże jak pisałam, nie stwarzały mi nigdy problemu. Marzą mi się rękawy ^^

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
abrahadabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 06:39   #5
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Myślę, że w XXI wieku podejście do tatuaży bardzo się zmieniło, nawet ze strony pracodawców. Wiadomo, są zawody (policja), gdzie nie można mieć tatuaży (przynajmniej przy rekrutacji- z tego co wiem), ale generalnie pracując nawet w pracy biurowej nie spotkałam się nigdy z żadnymi komentarzami. Mam dwa tatuaże (kontrowersyjny napis na szyi- widać przy związanych włosach) oraz jeden mały motyw na ramieniu (w czwartek idę go właśnie zmienić, jest stary i wyblakły, motyw do bani). Planuję jeszcze dwa inne tatuaże (napis na nadgarstku i na kostce u nogi).
Tatuaż, który idę zakryć mam od 18 r.ż., więc 16 lat. Tak, kiedyś to może bardziej szokowało, teraz prawie nikt na to nie zwraca uwagi. Poza tym uważam, że czyichś tatuaży nie powinno się komentować.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 07:44   #6
kiciamicia21
Raczkowanie
 
Avatar kiciamicia21
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Myślę, że w XXI wieku podejście do tatuaży bardzo się zmieniło, nawet ze strony pracodawców. Wiadomo, są zawody (policja), gdzie nie można mieć tatuaży (przynajmniej przy rekrutacji- z tego co wiem), ale generalnie pracując nawet w pracy biurowej nie spotkałam się nigdy z żadnymi komentarzami. Mam dwa tatuaże (kontrowersyjny napis na szyi- widać przy związanych włosach) oraz jeden mały motyw na ramieniu (w czwartek idę go właśnie zmienić, jest stary i wyblakły, motyw do bani). Planuję jeszcze dwa inne tatuaże (napis na nadgarstku i na kostce u nogi).
Tatuaż, który idę zakryć mam od 18 r.ż., więc 16 lat. Tak, kiedyś to może bardziej szokowało, teraz prawie nikt na to nie zwraca uwagi. Poza tym uważam, że czyichś tatuaży nie powinno się komentować.

Tylko ja mam prawie pół ręki i to widać mocno a jeszcze chce więcej ale to za pół roku by się zastanowić ale będzie to raczej napis i poprawka starego bo nie wyszedł rewelacyjnie
kiciamicia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 08:18   #7
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez kiciamicia21 Pokaż wiadomość
Tylko ja mam prawie pół ręki i to widać mocno a jeszcze chce więcej ale to za pół roku by się zastanowić ale będzie to raczej napis i poprawka starego bo nie wyszedł rewelacyjnie
Duże czy małe to kwestia gustu. Ja lubię skromne, niektórzy lubią jeden duży, a jeszcze inni tatuują prawie całe ciało łącznie z językiem. Osobiście mnie to nie razi, przede wszystkim Ty musisz się dobrze czuć ze swoimi tatuażami. Gdyby mi moje przeszkadzały to bym je usunęła i tyle. nie mogłabym mieć czegoś na własne życzenie, co mi w jakiś sposób wadzi.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 12:28   #8
kiciamicia21
Raczkowanie
 
Avatar kiciamicia21
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Ja lubię np kilka większych i kilka dodatków zdobiacych i tylko na rękach ewentualnie plecy i może coś na brzuchu ale delikatnego
kiciamicia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 13:47   #9
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Jest wątek zbiorczy dot. tatuaży.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 15:21   #10
charlie_cha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: Tatuaż a otoczenie

ja chyba raz czy dwa usłyszałam, że się oszpecam. Ale generalnie to albo ludzie nie zwracają uwagi albo komplementują


http://3gstudio.pl

Edytowane przez charlie_cha
Czas edycji: 2021-08-25 o 11:41
charlie_cha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 16:42   #11
kiciamicia21
Raczkowanie
 
Avatar kiciamicia21
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Jest wątek zbiorczy dot. tatuaży.
Ale ten typowy o akceptacji tatuaży wśród innych
kiciamicia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 18:25   #12
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez kiciamicia21 Pokaż wiadomość
Ale ten typowy o akceptacji tatuaży wśród innych
a tam nie można o tym pisać ponieważ ?
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 18:59   #13
kiciamicia21
Raczkowanie
 
Avatar kiciamicia21
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez jasnosz Pokaż wiadomość
a tam nie można o tym pisać ponieważ ?
Można ale chciałam osobny wątek bo nigdzie na necie nie było zbiorowo opisanych historii a jak chcesz to nikt Ci nie zabrania tam pisac
kiciamicia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 05:59   #14
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Jak by każdy chciał osobny wątek bo coś tam to wizaż by był jednym wielkim śmietnikiem.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 21:23   #15
kiciamicia21
Raczkowanie
 
Avatar kiciamicia21
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Póki co ludzie jeszcze nie komentuja moich tatuaży np w pracy czy coś. Jedynie z dwie osoby ze fajny itd
kiciamicia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 21:46   #16
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Tatuaż a otoczenie

A właściwie dlaczego przejmujesz się tym co inni powiedzą?
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 22:03   #17
kiciamicia21
Raczkowanie
 
Avatar kiciamicia21
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
A właściwie dlaczego przejmujesz się tym co inni powiedzą?
Nie przejmuje tylko jestem ciekawa jak inne osoby wytuatuowane odbiera społeczeństwo, pracodawcy itd
kiciamicia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 19:50   #18
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tatuaż a otoczenie

nie wiem jak mnie kto odbiera bo mam to w


gdybyś poczytała wątek o którym wspominano znalazłabyś tam to czego szukasz
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 20:14   #19
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Wszystko zależy od konkretnego człowieka - nie można generalizować bo "Pracodawca" to nie twór, który ma pogląd na temat tatuaży, to tysiące osób - każdy ze swoim zdaniem na ten temat a często ich zdanie nie ma znaczenia, bo regulamin firmy decyduje o tym czy możesz, czy też nie możesz pokazywać tatuażu. To samo dotyczy każdego innego człowieka, mam wrażenie, że tatuaż zrobiłaś nie dla siebie samej, tylko po to by się nim chwalić, by był zauważony - i nie ma w tym absolutnie nic złego.
Kilka osób pewnie skomentuje negatywnie że się "oszpeciłaś", że to brzydkie i że będziesz żałowała, może kilka pochwali, a większość nie skomentuje wcale, bo to powszechna forma ozdabiania ciała.
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 20:37   #20
kiciamicia21
Raczkowanie
 
Avatar kiciamicia21
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od konkretnego człowieka - nie można generalizować bo "Pracodawca" to nie twór, który ma pogląd na temat tatuaży, to tysiące osób - każdy ze swoim zdaniem na ten temat a często ich zdanie nie ma znaczenia, bo regulamin firmy decyduje o tym czy możesz, czy też nie możesz pokazywać tatuażu. To samo dotyczy każdego innego człowieka, mam wrażenie, że tatuaż zrobiłaś nie dla siebie samej, tylko po to by się nim chwalić, by był zauważony - i nie ma w tym absolutnie nic złego.
Kilka osób pewnie skomentuje negatywnie że się "oszpeciłaś", że to brzydkie i że będziesz żałowała, może kilka pochwali, a większość nie skomentuje wcale, bo to powszechna forma ozdabiania ciała.
Niby tak ale często liczy się pierwsze wrażenie. .jeśli pracodawca stwierdzi ze nie podoba mu się pewna osoba to nie zatrudni jeśli np takie same kwalifikacje posiada inna osoba która wydaje mu się bardziej przyjazna czy coś

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciamicia21 Pokaż wiadomość
Niby tak ale często liczy się pierwsze wrażenie. .jeśli pracodawca stwierdzi ze nie podoba mu się pewna osoba to nie zatrudni jeśli np takie same kwalifikacje posiada inna osoba która wydaje mu się bardziej przyjazna czy coś
Ale masz rację. Nie powinniśmy patrzeć na to kto jak zareaguje tylko po to by np mieć prace. Można poprostu dłużej szukać jeśli np jest to jakaś bankowość czy cos
kiciamicia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 09:57   #21
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Tak szczerze to nie rozumiem obecnej mody na robienie sobie pierwszych tatuaży koniecznie w widocznych miejscach przez osoby w wieku 18-20 lat, które jeszcze kompletnie nie wiedzą co będą w życiu robić.
I potem jest lament bo ''pracy nie majo bo ich dyskryminujo"
Wystarczy zobaczyć jak wyglądają chociażby japońskie bodysuity - ciało zamalowane, ale kończą się albo na połowie ramienia, albo przed nadgarstkiem. I ma się ciało wytatuowane w 80% i nikt tego nie widzi.
a teraz trend jest odwrotny: 19 lat całe ciało gładkie ale na nadgarstkach/przedramionach/szyi/dłoniach jakieś pierdółki i potem są problemy bo ''dyskryminujo"
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 10:12   #22
kiciamicia21
Raczkowanie
 
Avatar kiciamicia21
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Tak szczerze to nie rozumiem obecnej mody na robienie sobie pierwszych tatuaży koniecznie w widocznych miejscach przez osoby w wieku 18-20 lat, które jeszcze kompletnie nie wiedzą co będą w życiu robić.
I potem jest lament bo ''pracy nie majo bo ich dyskryminujo"
Wystarczy zobaczyć jak wyglądają chociażby japońskie bodysuity - ciało zamalowane, ale kończą się albo na połowie ramienia, albo przed nadgarstkiem. I ma się ciało wytatuowane w 80% i nikt tego nie widzi.
a teraz trend jest odwrotny: 19 lat całe ciało gładkie ale na nadgarstkach/przedramionach/szyi/dłoniach jakieś pierdółki i potem są problemy bo ''dyskryminujo"
Każdy robi co czuje a nikogo nie powinno się dyskryminowac tylko cenić za pracę tak czy inaczej

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciamicia21 Pokaż wiadomość
Każdy robi co czuje a nikogo nie powinno się dyskryminowac tylko cenić za pracę tak czy inaczej
Ale masz rację ze masowo się robi takie same tatuaże. Np piórko z których wylatuja jakieś ptaki to chyba najbardziej znany tatuaz a co druga osoba ma. Mówiac ze chce się wyróżniać nie wiwm co ma na myśli skoro co druga osoba taki ma choć też się znajdą osoby które np od dawna marzyly o takim i go naprswde chcą ale większość robiąc taki tatuaz myśli o tym by był modny mówiąc " bo każdy teraz ma "... no takie mało zrozumiane są te tatuaże które co trzecia osoba ma.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciamicia21 Pokaż wiadomość
Każdy robi co czuje a nikogo nie powinno się dyskryminowac tylko cenić za pracę tak czy inaczej

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------



Ale masz rację ze masowo się robi takie same tatuaże. Np piórko z których wylatuja jakieś ptaki to chyba najbardziej znany tatuaz a co druga osoba ma. Mówiac ze chce się wyróżniać nie wiwm co ma na myśli skoro co druga osoba taki ma choć też się znajdą osoby które np od dawna marzyly o takim i go naprswde chcą ale większość robiąc taki tatuaz myśli o tym by był modny mówiąc " bo każdy teraz ma "... no takie mało zrozumiane są te tatuaże które co trzecia osoba ma.
Choć ja sama zrobiłam z pewnego wzoru z internetu to szukając w Google nie znalazłam wielu osób mających taki malunek na ciele. Może z jedną,dwie na cały świat w dodatku lekko go zmodyfikowalam. Choć to zdj popularne wiec będzie takich osób na pewno. Ale jakiegoś łapacza snów czy właśnie piórka bym nie zrobiła bo takie tatuaże są wykonywane masowo
kiciamicia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 10:17   #23
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez kiciamicia21 Pokaż wiadomość
Każdy robi co czuje a nikogo nie powinno się dyskryminowac tylko cenić za pracę tak czy inaczej

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------



Ale masz rację ze masowo się robi takie same tatuaże. Np piórko z których wylatuja jakieś ptaki to chyba najbardziej znany tatuaz a co druga osoba ma. Mówiac ze chce się wyróżniać nie wiwm co ma na myśli skoro co druga osoba taki ma choć też się znajdą osoby które np od dawna marzyly o takim i go naprswde chcą ale większość robiąc taki tatuaz myśli o tym by był modny mówiąc " bo każdy teraz ma "... no takie mało zrozumiane są te tatuaże które co trzecia osoba ma.
Tiaaaa, a co ma do zaoferowania takie wyjątkowego przeciętny 19-latek na rynku pracy (na poziomie ''entry") , że powinni wybrać właśnie jego?
Nawet w zeszłym tygodniu żaliła się jakaś 20latka na wizażu, że usuwa tatuaż na nadgarstku, bo na promocji pracy nie może znaleźć.


Mnie najbardziej zawsze rozwala argument ''robię go dla siebie, nie dla innych, i ma dla mnie takie znaczenieeeee" w wykonaniu 18 latki. i potem milion zdjęć zawijasa na nadgarstku na instagramie wyeksponowanego do przesady.

Ja nie mówię, żeby nie robić widocznych tatuaży - tylko trzeba mieć świadomość, że posiadając taki tatuaż trzeba być przygotowanym na to, że może trzeba będzie być dwa razy lepszych niż inni - żeby nikt nie mógł nas odrzucić pod pretekstem tatuażu.

Tak wiem, w idealnym świecie liczą się kompetencje nie wygląd. Jak będziemy w takim żyć to zrobię sobie wymarzone tatuaże na dłoniach
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 11:03   #24
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Tatuaż a otoczenie

IMHO tatuaż powinno się robić po 25 roku życia a nie po 18.

Jak ja się cieszę, że nie "wyraziłam siebie" w ten sposób jeszcze za czasów nastoletnich- obecnie byłaby blizna

I tak pracodawca ma prawo nie chcieć u siebie osób z tatuażami ( w widocznych miejscach oczywiście, tam gdzie nie widać można mieć co się tylko podoba, nawet wspomniane wytatuowane 80% powierzchni ciała).
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 11:09   #25
kiciamicia21
Raczkowanie
 
Avatar kiciamicia21
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
IMHO tatuaż powinno się robić po 25 roku życia a nie po 18.

Jak ja się cieszę, że nie "wyraziłam siebie" w ten sposób jeszcze za czasów nastoletnich- obecnie byłaby blizna

I tak pracodawca ma prawo nie chcieć u siebie osób z tatuażami ( w widocznych miejscach oczywiście, tam gdzie nie widać można mieć co się tylko podoba, nawet wspomniane wytatuowane 80% powierzchni ciała).
A potem mówią ze polska jest tolerancyjna. Haha
Rozumiem ze ktoś może nie akceptować tego ze facet się ubierze w różowa sukienkę..ale tatuaże to przesada

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

A jeśli ktoś chce pracować w nudnym biurze ( zależy jeszcze co dokładniej) no to nie decyduje się na takie wzory w widocznych miejscach bądź zaopatrza się w specjalny specyfik coś w rodzaju podkładu to zakrywania tatuaży i spokojnie może pędzić do pracy

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Bo widziałam właśnie ze reklamowali takie specyfiki i naprswde kryło bardzo dobrze
kiciamicia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 11:11   #26
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez kiciamicia21 Pokaż wiadomość
A potem mówią ze polska jest tolerancyjna. Haha
Rozumiem ze ktoś może nie akceptować tego ze facet się ubierze w różowa sukienkę..ale tatuaże to przesada
To zdanie świadczy o Twojej nietolerancji, zastanów się wiec najpierw nad sobą a później rzucaj oskarżenia w innych.

Czym innym jest tolerancja a czym innym chęć zatrudnienia we własnej firmie osoby z tatuażem w widocznym miejscu. Równie dobrze możesz iść do banku i wściekać się o cały dress code, który ingeruje w wygląd daleko bardziej.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 11:23   #27
kiciamicia21
Raczkowanie
 
Avatar kiciamicia21
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Jestem tolerancyjna ale dużo łatwiej zaakceptować tatuaz na rece niż faceta w sukience w pracy. A wy nawet się czepiacie do tatuaży wiec co tu dużo mówić o tolerancji
kiciamicia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 11:30   #28
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez kiciamicia21 Pokaż wiadomość
Jestem tolerancyjna ale dużo łatwiej zaakceptować tatuaz na rece niż faceta w sukience w pracy. A wy nawet się czepiacie do tatuaży wiec co tu dużo mówić o tolerancji
Tiaaaaa.
Co my tam wiemy o tatuazach i pracy
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 11:39   #29
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Tiaaaaa.
Co my tam wiemy o tatuazach i pracy
No zwłaszcza TY
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 13:57   #30
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Tiaaaaa.
Co my tam wiemy o tatuazach i pracy

Mówisz jak byś miała więcej niż 3 tatuaże hahaha Ba! Więcej niż symbol nieskończoności na nadgarstku


Swoją drogą mam nadzieję, że ta "moda i boom" na tatuaże u wszystkich szybciej minie niż się zaczęła


Autorko kolejny raz zapraszam na wątek zbiorczy o tatuażach - zrozumiesz wiele kwestii
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 20:53:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.