Planuję ślub i zaczęłam obsesyjnie myśleć o innym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-10, 16:44   #1
megal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 38
Unhappy

Planuję ślub i zaczęłam obsesyjnie myśleć o innym


Witajcie
Znalazłam się w patowej sytuacji. Jestem od 6 lat w związku, w przyszłym roku mam ślub. Zarówno mój partner jest moim pierwszym poważnym chłopakiem jak i ja jego pierwszą poważną dziewczyną (co wiąże się też z tym, że jest to mój pierwszy partner łóżkowy). Jestem szczęśliwa z nim w związku i naprawdę czuję, że to ten, z którym chcę dzielić życie i razem żyć na co dzień. Od jakieś czasu jednak podoba mi się kolega z pracy. Zaczęłam o nim po prostu obsesyjnie myśleć. Wszystko byłoby inaczej, gdyby nie to, że wyczuwam, że mu się podobam, mimo, że jest dosyć nieśmiały w tych kwestiach. Po prostu kiedy musimy razem pracować to czuć coś w powietrzu. Zapewne w ogóle nie zaczęłabym o nim myśleć, gdyby nie fakt, że czuję, że mu się podobam. Najgorsze jest to, że ja nie myślę o nim w sensie poważnym, a jedynie... łóżkowym. Czuję się fatalnie z myślą, że mam ochotę na sex z innym mimo, że z moim partnerem jest mi dobrze w tych kwestiach. Nie umiem oszukiwać mojego chłopaka i powiedziałam mu, że ciężko mi z myślą, że mam mieć tylko jednego partnera seksualnego w łóżku (nie powiedziałam mu jednak, że jest ktoś konkretny z kim chciałabym to zrobić). Co on na to? O dziwo to rozumie i wie, że jestem ciekawa jak jest z kimś innym skoro oboje nigdy z nikim innym nie robiliśmy tego.Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wiem, że cokolwiek nie zrobię to będę tego żałować. Jeżeli cokolwiek bym zainicjowała z kolegą, to będę żałować, że zniszczyłam związek, na którym bardzo mi zależy, a jeśli nie zrobię, to będę żałować, że powstrzymałam swoje pragnienia. Co powinnam zrobić, żeby z tego wybrnąć? Jak zapomnieć o kimś o kim nie myśli się poważnie?
megal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 16:47   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Planuję ślub i zaczęłam obsesyjnie myśleć o innym

Przecież na to nie ma dobrego rozwiązania.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 16:51   #3
Pastela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 278
Dot.: Planuję ślub i zaczęłam obsesyjnie myśleć o innym

Musisz ustalić sobie pewne priorytety. Co jest dla Ciebie ważniejsze: szczęśliwy związek czy romans z kimś innym na boku i życie w kłamstwie z wyrzutami sumienia?

Do Ciebie należy decyzja.
Z drugiej strony doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że jeśli w życiu miało się tylko jednego partnera seksualnego to ciekawość, jak to jest być z kimś innym jest wielka, ale czy warta zaspokojenia?
Pastela92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 16:52   #4
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Planuję ślub i zaczęłam obsesyjnie myśleć o innym

Cytat:
Napisane przez megal Pokaż wiadomość
Witajcie
Znalazłam się w patowej sytuacji. Jestem od 6 lat w związku, w przyszłym roku mam ślub. Zarówno mój partner jest moim pierwszym poważnym chłopakiem jak i ja jego pierwszą poważną dziewczyną (co wiąże się też z tym, że jest to mój pierwszy partner łóżkowy). Jestem szczęśliwa z nim w związku i naprawdę czuję, że to ten, z którym chcę dzielić życie i razem żyć na co dzień. Od jakieś czasu jednak podoba mi się kolega z pracy. Zaczęłam o nim po prostu obsesyjnie myśleć. Wszystko byłoby inaczej, gdyby nie to, że wyczuwam, że mu się podobam, mimo, że jest dosyć nieśmiały w tych kwestiach. Po prostu kiedy musimy razem pracować to czuć coś w powietrzu. Zapewne w ogóle nie zaczęłabym o nim myśleć, gdyby nie fakt, że czuję, że mu się podobam. Najgorsze jest to, że ja nie myślę o nim w sensie poważnym, a jedynie... łóżkowym. Czuję się fatalnie z myślą, że mam ochotę na sex z innym mimo, że z moim partnerem jest mi dobrze w tych kwestiach. Nie umiem oszukiwać mojego chłopaka i powiedziałam mu, że ciężko mi z myślą, że mam mieć tylko jednego partnera seksualnego w łóżku (nie powiedziałam mu jednak, że jest ktoś konkretny z kim chciałabym to zrobić). Co on na to? O dziwo to rozumie i wie, że jestem ciekawa jak jest z kimś innym skoro oboje nigdy z nikim innym nie robiliśmy tego.Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wiem, że cokolwiek nie zrobię to będę tego żałować. Jeżeli cokolwiek bym zainicjowała z kolegą, to będę żałować, że zniszczyłam związek, na którym bardzo mi zależy, a jeśli nie zrobię, to będę żałować, że powstrzymałam swoje pragnienia. Co powinnam zrobić, żeby z tego wybrnąć? Jak zapomnieć o kimś o kim nie myśli się poważnie?
A on nie ma takich myśli?
Walnijcie sobie trójkąt
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 17:03   #5
megal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 38
Dot.: Planuję ślub i zaczęłam obsesyjnie myśleć o innym

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
A on nie ma takich myśli?
Walnijcie sobie trójkąt
Nie chcesz wiedzieć co mi proponował

Oczywiście, że moim priorytetem jest mój związek. Ale co z tego skoro biję się z myślami? Gdybym miała gdzieś konsekwencje to już bym coś robiła w kierunku zrealizowania swoich chorych marzeń, ale zależy mi na tym co mam i powstrzymuję się walcząc ze sobą samą i próbując nie myśleć. Wiem, że to bardzo nie w porządku.
megal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 17:22   #6
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Planuję ślub i zaczęłam obsesyjnie myśleć o innym

Cytat:
Napisane przez megal Pokaż wiadomość
Jak zapomnieć o kimś o kim nie myśli się poważnie?
Najlepiej się sprawdza urwanie kontaktu.
Dla mnie zajęci są nietykalni (może koledze znajdź dziewczynę ).
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 17:32   #7
Melissandra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 77
Dot.: Planuję ślub i zaczęłam obsesyjnie myśleć o innym

A kto powiedzial, ze ten kolega z pracy jest chetny na romans? Czujesz, ze mu sie podobasz, ale od tego punktu do faktycznego romansu jeszcze dluga droga. Moze jest z tych, ktorzy nie chca ladowac sie ludziom w zwiazek?
Melissandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 17:34   #8
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Planuję ślub i zaczęłam obsesyjnie myśleć o innym

A co Ci zaproponował? Jeśli trójkąt lub coś w tym rodzaju i na poważnie, to może warto to przemyśleć?

Bo coś mi się nie chce wierzyć, że coś takiego nie będzie Ci się zdarzać częściej, a już szczególnie s czasie kryzysów których przed wami milion.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 18:00   #9
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Planuję ślub i zaczęłam obsesyjnie myśleć o innym

Trudno mi uwierzyć w to, że jest wam świetnie w łóżku, a ty i tak myślisz jak to by było z innym.

Mając takie podejście, prędzej czy później go zdradzisz.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 18:07   #10
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Planuję ślub i zaczęłam obsesyjnie myśleć o innym

Chyba każdy kto miał tylko jednego partnera w łóżku myślał jak to jest z kim innym. Też tak kiedyś miałam. Nie były to jakieś konkretne fantazje z konkretnym mężczyzną tylko ciekawość jak to by było? Ale wtedy stwierdziłam, że jestem swoim życiem seksualnym usatysfakcjonowana i mi to nie potrzebne

Zresztą, to, że jest się w związku nie oznacza, że trzeba się zamykać. Też zwracam uwagę na przystojnych facetów, tak jak wiem, że TŻ widzi piękne kobiety. Czasem kiedy idziemy na spacer to mówię "Zobacz jakie ta dziewczyna ma świetne włosy/nogi/oczy/pupę itp." I to nie jest zdrada tylko dostrzeganie ludzkiego piękna.

No ale co do Twojej sprawy. Myślę, że to głównie ciekawość, przecież nie łączy was z kolegą żadna emocjonalna więź, tylko pociąg fizyczny tak? Nie warto z takich powodów marnować związek. Urwij z nim kontakt i zobaczysz, że z czasem nie będziesz o nim myśleć
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.






Edytowane przez Lady Audrey
Czas edycji: 2016-03-10 o 18:08
Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 18:09   #11
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Planuję ślub i zaczęłam obsesyjnie myśleć o innym

Ale to nie jest tak, że ona tylko sobie pomyśli jak to by było. Widać, że jednak chciałaby spróbować.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 18:15   #12
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Planuję ślub i zaczęłam obsesyjnie myśleć o innym

No właśnie dlatego napisałam, że to tylko chemia, nie jakaś głębsza więź. A w swoim związku ma i chemię, i emocjonalną więź. Więc nie powinna mieć wątpliwości co wybrac
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 18:52   #13
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Planuję ślub i zaczęłam obsesyjnie myśleć o innym

O rany, żeby to było takie proste, że to plus to daje to, a bez czegoś tego nie ma...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 18:55   #14
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Planuję ślub i zaczęłam obsesyjnie myśleć o innym

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
Ale to nie jest tak, że ona tylko sobie pomyśli jak to by było. Widać, że jednak chciałaby spróbować.
Ja się nie dziwię. Jakbym miała mieć jednego partnera w łóżku przez całe życie to bym nic innego nie robiła tylko myślała jak to by było z innymi. Tak to jest w wielu przypadkach (nie zawsze) jak się nie przeżyje etapu randek z różnymi facetami.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 18:59   #15
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Planuję ślub i zaczęłam obsesyjnie myśleć o innym

A co on ci proponował? może trzeba było się zgodzić?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 19:36   #16
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Planuję ślub i zaczęłam obsesyjnie myśleć o innym

Zawsze uważałam, że jeśli są wątpliwości to coś jest nie tak - ale może to kwestia charakteru - jeśli coś postanowię, to decyzje są przemyślane i ich nie żałuję. Nie znaczy to jednak, że każdy tak ma...
Jest mnóstwo związków, w których partnerzy nie mieli innych, najczęściej sprawdza się w tym przypadku przysłowie "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma", wyobrażamy sobie nie wiadomo co, a potem okazuje się, że to "niewiadomo co" jest przereklamowane.

Z drugiej strony... jeśli nie jesteś pewna czy chcesz z tym właśnie mężczyzną spędzić resztę życia, to może warto zaryzykować i poszukać takiego, z którym będziesz w 100% szczęśliwa. Na pewno nie polecam "próbowania" seksu czy nawet tylko romansu za plecami narzeczonego.

PS. Po tym co powiedział Twój narzeczony wnioskuję, że on też się czasem na tym zastanawia - ale to z Tobą chce spędzić resztę życia i tylko Ciebie do końca przytulać i całować
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-10 20:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.