wakacje - nie wiem co robic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-17, 15:32   #1
aniabuziaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1

wakacje - nie wiem co robic


Czesc dziewczyny, jestem tutaj nowa i od razu z problemem

Pisze do was w sprawie licząc ze pomożecie mi rozwiązać problem. Ja mam 21 lat chłopak 20.

Jestem z chłopakiem od pol roku na odległość, widzimy sie w weekendy dwa razy w miesiacu, wielkimi krokami zbliżają sie wakacje.
Myślałam ze wakacje beda szansa kiedy będziemy mogli znaleźć razem prace i choć te kilka miesiecy byc ze soba razem, jednakże okazuje sie ze w lipcu chłopak na 2 tyg jedzie z rodzina, a dzis dowiedziałam sie ze w sierpniu na 3 tygodnie z kosciolem do pracy z dziecmi.

Gdy wspomniałam mu juz miesiac temu o tym ze fajnie by było razem znaleźć prace w wakacje, zwalał winę na rodziców ze nie pozwolą mu pol polski jechać, a dzis okazuje sie ze jedzie pol polski , jak mowi bo to jest zorganizowane to co innego. Pomimo, ze razem moglibysmy też sobie zorganizowac.

I zaczynam zastanawiać sie czy normalne jest zebym porozmawiała z chłopakiem, ze albo wakacje szukamy razem pracy albo to nie ma sensu? Szczególnie ze mam złe doświadczenie gdy czekalam kiedys tez na chłopaka 2 miesiące ktory był zagranica. czy postawienie takiego warunku uważacie za normalne ? (Albo próbujemy szukać razem pracy albo sie rozstajemy skoro on nawet nie szuka sposobu zeby spedzic czas w wakacje razem) Bo strasznie mnie to meczy, łudziłam sie ze choć wakacje spędzimy wystarczajaco czasu... Zadręczam sie i mysle zeby dzisiaj porozmawiać poważnie. Co wy o tym sądzicie? Pomóżcie bo jestem w kropce, bardzo go kocham on podobno mnie tez ale czasami watpię jak widze jak on sie zachowuje. Uwazam ze jakby chciał to zrobiłby wszystko zeby tak było. A ja nie wyobrazam sobie, zebysmy sie w wakacje przez 2 miesiacu nie widzieli.

Edytowane przez aniabuziaczek
Czas edycji: 2016-04-17 o 15:33
aniabuziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 15:46   #2
bela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 40
Dot.: wakacje - nie wiem co robic

Yy, chłopak nie ma 14 lat, żeby każdą chwilę i jeszcze potem wakacje spędzać z rodziną. Dla mnie opcje są dwie: albo nie dojrzał do związku i trzyma się jeszcze maminej spódnicy (trochę długo, ale nie nowość), albo nie zależy mu na tej relacji tak, jak powinno. Ewentualnie po prostu mu się za bardzo nie chcą z Tobą nigdzie fatygować, ale to w sumie sprowadza się do drugiego punktu. Ja albo postawiłabym mu jakieś ultimatum (ewentualnie pociągnęła za język, jak to z nim jest), albo sobie poszła.
bela92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 16:10   #3
M221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 28
Dot.: wakacje - nie wiem co robic

A może on nie musi i nie chce szukać sobie pracy na wakacje? Czemu od tego uzależniasz związek?
M221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 16:24   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: wakacje - nie wiem co robic

Najwyraźniej mu nie zależy, skoro w żaden sposób nie dąży do spotkania. Wymówki, że mu rodzice nie pozwolą, są żałośnie głupie.
Za to jeśli chodzi o ciebie, to nie rozumiem dlaczego jeśli już macie się spotkać, to akurat podczas wspólnej pracy.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 16:53   #5
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 807
Dot.: wakacje - nie wiem co robic

Może ten pomysł z praca na wakacje jest tylko Twoj? Bo jakoś nie wygląda na to, żeby Twój chłopak się do tego palił, skoro co chwile wymyśla co innego może robić w wakacje. Może zaproponuj żebyście zamiast do pracy pojechali gdzieś razem wypocząć? W wakacje macie najwięcej czasu wolnego na spotkania, wiec korzystajcie
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 21:21   #6
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: wakacje - nie wiem co robic

On Ciebie nie bierze pod uwagę, załatwił sobie pewną pracę na wakacje i jest to coś, co mu odpowiada.
Niestety, miałam podobnego chłopaka i szczerze... nie radzę się przejmować tym, że on wszystko robi pod siebie.
Gdyby chciał, to Ty również byś z nim pojechała do tej pracy z dziećmi... Porozmawiaj z nim o takiej opcji, nawet jeśli nie będziecie za jakiś czas razem to takie doświadczenie byłoby dla Ciebie bardzo ciekawe.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 02:11   #7
skatex3
Obserwuję .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 598
Dot.: wakacje - nie wiem co robic

Resztę wakacji chłopak chce przeznaczyć na odpoczynek, a ty niestety wysłałabyś go do kolejnej roboty. I dlatego ci odmawia.
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wciąż jak dzieciak...
... Już nie chce mi się czekać, za złem świata uciekać.
skatex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 06:52   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: wakacje - nie wiem co robic

Chłopak ma 20 lat - to fakt. To Twój chłopak - no właśnie i co do tego można już mieć wątpliwości. Bo taki on Twój coś nie do końca, nie w praktyce i jak przychodzi o chęci i konieczności zrobienia czegoś więcej, niż widzenie się 2 razy w miesiącu. Cóż, nic na siłę. Związek od razu na odległość - po co się tak męczyć, szczególnie w tym wieku?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 20:02   #9
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: wakacje - nie wiem co robic

Spróbuj zaproponować wyjazd wypoczynkowy, a nie do pracy. Bo może rzeczywiście jemu nie widzi się w wolnym czasie w wakacje jeszcze pracować i chciałby odpocząć.

Jeśli przy takiej propozycji też zacznie się migać, to dla mnie będzie jasne, że spotykać mu się z Tobą po prostu nie chce.
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 15:32   #10
Hildda5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 10
Dot.: wakacje - nie wiem co robic

To trochę niepojojący sygnał, tak jakby wymyślał powody dla których nie możecie jechać. Ciężko tak to ocenić na odległość, ale może faktycznie zaproponuj mu same wakacje np. w jakimś hotelu typu Hotel xxx ze strefą SPA etc. czyli takie typowo wypoczynkowe i zobacz co powie. Jeśli znowu zacznie stwarzać, to chyba czas na poważną rozmowę... Nie ma sensu być w związku z kimś kto nie spędzać z nami czasu...

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-27 o 15:41 Powód: Reklama.
Hildda5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 15:34   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: wakacje - nie wiem co robic

Cytat:
Napisane przez Hildda5 Pokaż wiadomość
To trochę niepojojący sygnał, tak jakby wymyślał powody dla których nie możecie jechać. Ciężko tak to ocenić na odległość, ale może faktycznie zaproponuj mu same wakacje np. w jakimś hotelu typu Hotel [ciach] etc. czyli takie typowo wypoczynkowe i zobacz co powie. Jeśli znowu zacznie stwarzać, to chyba czas na poważną rozmowę... Nie ma sensu być w związku z kimś kto nie spędzać z nami czasu...
Przykład idiotycznego marketingu szeptanego. Użytkownik do zbanowania, bo zaledwie kilka postów, a znowu coś reklamuje odgrzewając wątek.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-05-27 o 15:36
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 16:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.