Podobają mi się starsi mężczyźni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-03, 23:44   #1
BritaniSam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13

Podobają mi się starsi mężczyźni


Może zaczne od tego, że mam 18 lat i nigdy nie byłam w związku mimo, że jestem atrakcyjna, ale odkąd pamiętam zawsze podobali mi się starsi faceci ok. 40, 45 lat
Chłopcy w moim wieku nie mają krzty męskości i zupełnie mnie nie pociągają. Wczoraj wydarzyła się taka sytuacja, że do mojej cioci na imprezę przyszli znajomi z pracy (ona jest nauczycielką brytyjskiego pochodzenia) i mnie również zaprosiła i był tam nauczyciel muzyki, który wpadł mi w oko miał 38 lat ja byłam dość wstawiona (jak wszyscy) postanowiłam, że sobie z nim poflirtuje usiadłam sobie blisko niego i zaczęłam rozmowę. On chyba wyczuł, że mi się podoba, bo po jakimś czasie włożył mi rękę pod bluzkę(w sensie od strony pleców) Ja nie protestowałam, a on robił to w taki sposób, żeby nikt nic nie widział, bo moja ciocia ciągle powtarzała, że jestem taaka młoda i przeprasza mnie, za tą impreze że wszyscy są piani itp. i wydaje mi się, że po prostu nie chciał żeby ktoś widział, że sobie flirtuje z małolatką. Rozmawialiśmy o muzyce, włączaliśmy razem piosenki i po jakimś czasie on miał z tyłu rękę i gdy po coś sięgałam on mnie za nią złapał i trzymał. Dzisiaj cały dzień o tym myślałam, bo to był pierwszy raz kiedy odważyłam się zarywać do faceta który ma prawie 40 lat + on mi to odwzajemnił. Podobał mi się tylko i wyłącznie seksualnie. facet chyba miał więcej rozumu ode mnie, bo skończyło się tylko na dotykaniu mojej nogi, a gdyby posunął się dalej myślę, że nie zgodziłabym się na uprawianie seksu. Nie wiem co o tym myśleć, bo każdy miał mnie za świętuszke, że ja nigdy nie miałam chłopaka, nie całowałam się, ale ja tego nigdy nie robiłam, ponieważ tak jak powiedziałam- chłopacy w moim wieku są dla mnie aseksualni, a nigdy nie miałam okazji na poznanie starszego faceta, jednak przeraziłam się, że potrafiłabym pójść do łóżka z facetem którego nie znam nawet 1 dnia. Nie było tu żadnego uczucia raczej bardziej cielesne, seksualne myślę, że z jego strony też to tak wyglądało i to mi nie przeszkadza. Czy to jest normalne, że w moim wieku potrafiłabym zrobić coś takiego? nie wiem, po prostu dziwnie się z tym czuje.
BritaniSam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 07:47   #2
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Dlaczego to zawsze musi być nauczyciel?
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 08:02   #3
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Dla mnie taki facet byłby skreślony już na starcie.

Ci zarywający do małolatek to zwykle ci, których nie chcą żadne kobiety w ich wieku, bo są beznadziejnym materiałem na partnera. Takiej nastolatce łatwiej zaimponować, co zresztą dobrze obrazuje Twój przypadek, bo wystarczyło, że facet okazał się starszy, a Ty dałaś już mu włożyć rękę pod bluzkę. Jest tutaj wątek opisujący doświadczenia Wizażanek ze starszymi mężczyznami - poczytaj.

PS. Chociaż i tak myślę, że to troll.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 08:07   #4
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Dlaczego to zawsze musi być nauczyciel?
Bo może często sa 'piani'.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2016-09-04 o 08:09
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 14:13   #5
roberouge
Raczkowanie
 
Avatar roberouge
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 130
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Mamy Cię ocenić?
__________________
roberouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 16:48   #6
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Nie każda kobieta i mężczyzna nadają się do związku z taką różnicą wieku, większość kobiet preferuję jednak kilkuletnia różnicę - maksymalnie.
Natomiast w sumie nie wiem po co ta rozkmina, jak facet chciał mówiąc brzydko zaruchać. Sama podeszłaś, sama poflirtowałaś, to zaczął sprawdzać twoje granice, wkładajac ci rękę pod bluzkę.
I nawet bym to zrozumiała, sama świeta nie jestem, ani też nie wiem, czemu miałabyś nie skorzystac, gdybys też miała ochotę na seks.
Ale fakt takiego zachowania na jakiejs imprezie, wsrod twojej rodziny?
Trochę to żenujące...
I mimo wszystko ta różnica jest dla mnie chyba zbyt rażąca. 20+ już lepiej wygląda z 30+ ale 18 to wciąż ta jedynka z przodu, dopiero co gimnazjum kończyłaś.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 16:56   #7
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Rób na co masz ochotę, ale nie jestem przekonana, czy np. przelotny seks z panem, który szuka nastki, jest tym, czego szukasz. Nie kręcą cię rówieśnicy, ale wierz mi, że pomiędzy 18/19 latkami a 40 latkami jest też coś pomiędzy.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-07, 22:54   #8
BritaniSam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Cytat:
Napisane przez DziewczynaWloczykija Pokaż wiadomość
Dla mnie taki facet byłby skreślony już na starcie.

Ci zarywający do małolatek to zwykle ci, których nie chcą żadne kobiety w ich wieku, bo są beznadziejnym materiałem na partnera. Takiej nastolatce łatwiej zaimponować, co zresztą dobrze obrazuje Twój przypadek, bo wystarczyło, że facet okazał się starszy, a Ty dałaś już mu włożyć rękę pod bluzkę. Jest tutaj wątek opisujący doświadczenia Wizażanek ze starszymi mężczyznami - poczytaj.

PS. Chociaż i tak myślę, że to troll.
Chodzi o to, że on do mnie nie zarywał. Jestem prawie pewna, że gdybym nie dała mu żadnych znaków jego ręka by tam nie powędrowała. Szczerze mówiąc to moja wina i głupio się z tym czuje, bo on ma uczennice które są moimi rówieśniczkami + dodam, że On jest Brytyjczykiem...eh,no nie wiem... tłumacze to sobie tym, że byłam piana. Minęło już parę dni a na samą myśl o tym mam dziwne uczucie, bo myślę że osoby które tam były widziały że ja do niego coś tego...

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Rób na co masz ochotę, ale nie jestem przekonana, czy np. przelotny seks z panem, który szuka nastki, jest tym, czego szukasz. Nie kręcą cię rówieśnicy, ale wierz mi, że pomiędzy 18/19 latkami a 40 latkami jest też coś pomiędzy.
cały czas podkreślam, że ta sytuacja wynikła z mojej strony, a nie z jego... na początku on był do mnie nastawiony neutralnie, po prostu mi coś strzeliło do łba.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Nie każda kobieta i mężczyzna nadają się do związku z taką różnicą wieku, większość kobiet preferuję jednak kilkuletnia różnicę - maksymalnie.
Natomiast w sumie nie wiem po co ta rozkmina, jak facet chciał mówiąc brzydko zaruchać. Sama podeszłaś, sama poflirtowałaś, to zaczął sprawdzać twoje granice, wkładajac ci rękę pod bluzkę.
I nawet bym to zrozumiała, sama świeta nie jestem, ani też nie wiem, czemu miałabyś nie skorzystac, gdybys też miała ochotę na seks.
Ale fakt takiego zachowania na jakiejs imprezie, wsrod twojej rodziny?
Trochę to żenujące...
I mimo wszystko ta różnica jest dla mnie chyba zbyt rażąca. 20+ już lepiej wygląda z 30+ ale 18 to wciąż ta jedynka z przodu, dopiero co gimnazjum kończyłaś.
Nie chciałabym być z tym facetem w związku jak już pisałam chodziło bardziej o seks, a ta ''rodzinna'' impreza nie była taka jak to sobie wyobrażasz Ja z moją ciotką paliłam marihuanę ona sama była ostro piana, więc mam nadzieje, że nic nie pamięta.. poza tym ludzie w UK są inaczej nastawieni do osób dużo młodszych od siebie tam nie ma pan czy pani jesteśmy po prostu ludźmi i sobie na luzie rozmawiamy.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez DziewczynaWloczykija Pokaż wiadomość
Dla mnie taki facet byłby skreślony już na starcie.

Ci zarywający do małolatek to zwykle ci, których nie chcą żadne kobiety w ich wieku, bo są beznadziejnym materiałem na partnera. Takiej nastolatce łatwiej zaimponować, co zresztą dobrze obrazuje Twój przypadek, bo wystarczyło, że facet okazał się starszy, a Ty dałaś już mu włożyć rękę pod bluzkę. Jest tutaj wątek opisujący doświadczenia Wizażanek ze starszymi mężczyznami - poczytaj.

PS. Chociaż i tak myślę, że to troll.
Boże, serio? jest aż tak źle, że myślisz, że to troll? haha serio mnie to przeraziło. To jest autentyczna sytuacja i chciałam o tym z kimś porozmawiać...

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Dzięki za opinie, jednak dlaczego was to aż tak razi ta różnica wieku? Ja myślę, że to mogłoby być ciekawe doświadczenie... dla innych może być to chore, ale w sumie dlaczego? Nie mówię tu o różnicy 13 i 35 jednak mimo wszystko jestem dorosła a
on nie szukał żadnej ''nastki''' to wszystko wynikło ode mnie... prawdopodobnie gdyby był typowym podrywaczem nie zwróciłabym na niego uwagi i bym go olała + właśnie myślę, że na tę chwile zdecydowałabym się na taki romans.
Napisałam o tym dlatego, ponieważ chcę zobaczyć jak to wygląda w oczach innych, bo sama nie potrafię tego ocenić i mam dziwne uczucia.
BritaniSam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 09:54   #9
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Wydaje mi się że jesteś jeszcze piana, wróć na wizaż jak wytrzeźwiejesz.

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Dlaczego to zawsze musi być nauczyciel?
Pedagog ma podejście do młodzieży. Raz wysłucha i wytłumaczy, raz da klapsa linijką.

Podoba mi się podkreślenie że jest on (przepraszam, On) BRYTYJCZYKIEM. Nawet bardziej bym się skłonił że tym razem to fantazja gimnazjalistki niż marzyciel-masturbant
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 10:31   #10
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Mnie brzmi trollowato bo mówisz że byłaś pijana, może masz luźną rodzinę że mogłaś się upic z nimi ale skoro Cię przepraszali że inni są pijani to czemu mieliby Tobie pozwolić pić?
Nie wiem o co afera, spodobał Ci się i tyle. Ja bym brała.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 11:44   #11
BritaniSam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Mnie brzmi trollowato bo mówisz że byłaś pijana, może masz luźną rodzinę że mogłaś się upic z nimi ale skoro Cię przepraszali że inni są pijani to czemu mieliby Tobie pozwolić pić?
Nie wiem o co afera, spodobał Ci się i tyle. Ja bym brała.
Jezu, przestańcie pisać, że to troll serio aż tyle tego już jest, że nie możecie wziąć tego na poważnie? Ona przepraszała mnie za ich zachowanie a nie za sam fakt, że są pijani, bo zachowywali się dość dziwnie jak na nauczycieli.
BritaniSam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-08, 11:53   #12
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Cytat:
Napisane przez BritaniSam Pokaż wiadomość
Ona przepraszała mnie za ich zachowanie a nie za sam fakt, że są pijani, bo zachowywali się dość dziwnie jak na nauczycieli.
No trochę tak - mieć prawie 40 lat, być na imprezce i wyrywać na niej nastoletnią siostrzenice/bratanice gospodyni. Dla mnie dziwne zachowanie :P

Jak na nauczycieli? To nauczyciele to jakiś inny gatunek człowieka? Zachowują się jakoś inaczej od innych śmiertelników?
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K

Edytowane przez niebieskie_oczko
Czas edycji: 2016-09-08 o 11:54
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 12:23   #13
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Cytat:
Napisane przez BritaniSam Pokaż wiadomość
Jezu, przestańcie pisać, że to troll serio aż tyle tego już jest, że nie możecie wziąć tego na poważnie? Ona przepraszała mnie za ich zachowanie a nie za sam fakt, że są pijani, bo zachowywali się dość dziwnie jak na nauczycieli.
Uspokój się, serio.
Nie rozumiem tego problemu. Pociąga Cię to idź z nim do łóżka jeśli tego właśnie chcesz.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 12:38   #14
BritaniSam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Uspokój się, serio.
Nie rozumiem tego problemu. Pociąga Cię to idź z nim do łóżka jeśli tego właśnie chcesz.
haha ale ja jestem spokojna

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
No trochę tak - mieć prawie 40 lat, być na imprezce i wyrywać na niej nastoletnią siostrzenice/bratanice gospodyni. Dla mnie dziwne zachowanie :P

Jak na nauczycieli? To nauczyciele to jakiś inny gatunek człowieka? Zachowują się jakoś inaczej od innych śmiertelników?
Nie wiem po co ta złośliwość a ja już mówię 1000 raz że to ja go wyrywałam a nie on mnie
BritaniSam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 12:42   #15
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Cytat:
Napisane przez BritaniSam Pokaż wiadomość
Nie chciałabym być z tym facetem w związku jak już pisałam chodziło bardziej o seks, a ta ''rodzinna'' impreza nie była taka jak to sobie wyobrażasz Ja z moją ciotką paliłam marihuanę ona sama była ostro piana, więc mam nadzieje, że nic nie pamięta.. poza tym ludzie w UK są inaczej nastawieni do osób dużo młodszych od siebie tam nie ma pan czy pani jesteśmy po prostu ludźmi i sobie na luzie rozmawiamy.


Chwalisz się, żalisz, wsparcia oczekujesz czy porady?
My tu gadu-gadu a dalej nikt nie wie, po co założyłaś wątek, bo na razie to:
1. Juhuhu poderwałam starego konia na imprezie ciotki z brytyjskimi korzeniami i włożył mi rękę pod koszulkę.
2. Nie mam ochoty na seksy z nim chociaż po to go poderwałam.
3. Lubię marihuanę i bycie pianą.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 12:43   #16
BritaniSam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Uspokój się, serio.
Nie rozumiem tego problemu. Pociąga Cię to idź z nim do łóżka jeśli tego właśnie chcesz.
a ty poszłabyś z nim do łóżka na moim miejscu? ile masz lat jeśli mogę zapytać?
Nie widzę w tym problemu po prostu chciałam sobie z kimś o tym popisać, bo gdy mówiłam o tym moim koleżanką to zachowywały się baardzo dziwnie.... mówiły, że ze mną jest coś nie tak i żebym się ogarnęła... taka typowo dziecinna reakcja, wiec myślałam, że tu są bardziej dojrzałe osoby które mogą powiedzieć co o tym myślą.
BritaniSam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 12:45   #17
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Cytat:
Napisane przez BritaniSam Pokaż wiadomość
a ty poszłabyś z nim do łóżka na moim miejscu? ile masz lat jeśli mogę zapytać?
Nie widzę w tym problemu po prostu chciałam sobie z kimś o tym popisać, bo gdy mówiłam o tym moim koleżanką to zachowywały się baardzo dziwnie.... mówiły, że ze mną jest coś nie tak i żebym się ogarnęła... taka typowo dziecinna reakcja, wiec myślałam, że tu są bardziej dojrzałe osoby które mogą powiedzieć co o tym myślą.
No tak, bo przecież podrywanie 2x starszego od siebie mężczyzny jest takie dojrzałe.


Pozostaje mieć nadzieję, że kolejnym nauczycielem będzie polonista.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 12:50   #18
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Cytat:
Napisane przez BritaniSam Pokaż wiadomość
a ty poszłabyś z nim do łóżka na moim miejscu? ile masz lat jeśli mogę zapytać?
Nie widzę w tym problemu po prostu chciałam sobie z kimś o tym popisać, bo gdy mówiłam o tym moim koleżanką to zachowywały się baardzo dziwnie.... mówiły, że ze mną jest coś nie tak i żebym się ogarnęła... taka typowo dziecinna reakcja, wiec myślałam, że tu są bardziej dojrzałe osoby które mogą powiedzieć co o tym myślą.
Mądre dziewczyny.

Weź się do nauki, Twoja polszczyzna boli. I nie mówię tego złośliwie
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 12:50   #19
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Cytat:
Napisane przez BritaniSam Pokaż wiadomość
a ty poszłabyś z nim do łóżka na moim miejscu? ile masz lat jeśli mogę zapytać?
Nie widzę w tym problemu po prostu chciałam sobie z kimś o tym popisać, bo gdy mówiłam o tym moim koleżanką to zachowywały się baardzo dziwnie.... mówiły, że ze mną jest coś nie tak i żebym się ogarnęła... taka typowo dziecinna reakcja, wiec myślałam, że tu są bardziej dojrzałe osoby które mogą powiedzieć co o tym myślą.
Mam 21, teraz bym nie poszla bo mam chlopaka, ale Jako 18-latka na pewno bym poszla.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-08, 12:51   #20
BritaniSam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

myślę, że to nie jest kwestia dojrzałości tylko osobistych upodobań i proszę, daruj sobie tą złośliwość, bo nie potrzebuje tutaj tego typu komentarzy.
BritaniSam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 12:54   #21
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Cytat:
Napisane przez BritaniSam Pokaż wiadomość
myślę, że to nie jest kwestia dojrzałości tylko osobistych upodobań i proszę, daruj sobie tą złośliwość, bo nie potrzebuje tutaj tego typu komentarzy.
Też tak uważam. Historia dziwna, fakt, ale nie wiem co niedojrzałego jest w podrywaniu starszego faceta.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 12:55   #22
BritaniSam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6508221 6]Mądre dziewczyny.

Weź się do nauki, Twoja polszczyzna boli. I nie mówię tego złośliwie [/QUOTE]
Jak Cię tak boli to nie zaglądaj już tu ponownie
BritaniSam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 12:57   #23
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Cytat:
Napisane przez BritaniSam Pokaż wiadomość
myślę, że to nie jest kwestia dojrzałości tylko osobistych upodobań i proszę, daruj sobie tą złośliwość, bo nie potrzebuje tutaj tego typu komentarzy.
Nawaliłaś się przy ciotkach na imprezie, dałaś się zmacać staremu capowi (żeby nie było - jest w moim wieku), a teraz tu się podniecasz i udajesz dojrzałą - cudownie zdystansowaną ? Śmieszne to jest.
A Twoja polszczyzna rzeczywiście boli. Walisz takie byki, że żal tyłek ściska. I to, że nie będę tego dalej czytać (bo nie będę) nie załatwi Twojego problemu.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 13:05   #24
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6508256 1]Nawaliłaś się przy ciotkach na imprezie, dałaś się zmacać staremu capowi (żeby nie było - jest w moim wieku), a teraz tu się podniecasz i udajesz dojrzałą - cudownie zdystansowaną ? Śmieszne to jest.
A Twoja polszczyzna rzeczywiście boli. Walisz takie byki, że żal tyłek ściska. I to, że nie będę tego dalej czytać (bo nie będę) nie załatwi Twojego problemu.[/QUOTE]

Pisała już że z ciotką traktują się bardziej jak koleżanki.
Nie "dała się" tylko chciala, bo sprawiało jej to przyjemność.
Wytykanie komuś błędów w taki sposób jest średnio kulturalne.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 13:06   #25
BritaniSam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Chwalisz się, żalisz, wsparcia oczekujesz czy porady?
My tu gadu-gadu a dalej nikt nie wie, po co założyłaś wątek, bo na razie to:
1. Juhuhu poderwałam starego konia na imprezie ciotki z brytyjskimi korzeniami i włożył mi rękę pod koszulkę.
2. Nie mam ochoty na seksy z nim chociaż po to go poderwałam.
3. Lubię marihuanę i bycie pianą.
[/COLOR][/COLOR]
Hahaha co za podsumowanie Tak na serio to chciałam po prostu wiedzieć jak inni to widzą, bo sama nie potrafię ocenić tej sytuacji. Moja ciocia, gdy wstaliśmy rano nic o tym nie wspominała, ale myślę że nie chciała stawiać mnie w dziwnej sytuacji tylko jedna nauczycielka pamiętam, że powiedziała coś w stylu ''on nie jest dla ciebie''.
ps. On jest 100% Brytyjczykiem

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6508256 1]nawaliłaś się przy ciotkach na imprezie, dałaś się zmacać staremu capowi (żeby nie było - jest w moim wieku), a teraz tu się podniecasz i udajesz dojrzałą - cudownie zdystansowaną ? śmieszne to jest.
A twoja polszczyzna rzeczywiście boli. Walisz takie byki, że żal tyłek ściska. I to, że nie będę tego dalej czytać (bo nie będę) nie załatwi twojego problemu.[/quote]
pszepraszam pana jusz nie bende tak robić
BritaniSam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 13:22   #26
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Pisała już że z ciotką traktują się bardziej jak koleżanki.
Nie "dała się" tylko chciala, bo sprawiało jej to przyjemność.
Wytykanie komuś błędów w taki sposób jest średnio kulturalne.
To co, że jak koleżanki.
Dała czy nie dała, to jakoś nie on poleciał z tym do internetu. Jak zwykle - dziecinada, a przecież to rówieśnicy tacy niedojrzali.
Nie wytykam błędów, tylko mówię uczennicy, że dobrze by było popracować nad ojczystym językiem. Ma szansę poprawy, skorzysta na tym.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 13:52   #27
BritaniSam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6508372 6]To co, że jak koleżanki.
Dała czy nie dała, to jakoś nie on poleciał z tym do internetu. Jak zwykle - dziecinada, a przecież to rówieśnicy tacy niedojrzali.
Nie wytykam błędów, tylko mówię uczennicy, że dobrze by było popracować nad ojczystym językiem. Ma szansę poprawy, skorzysta na tym.[/QUOTE]
To może mnie naucz? Mieszkam od 13 lat w UK tylko w domu rozmawiam po polsku.
Nie przejmuje się opinią ludzi, którzy na starcie są do mnie wrogo nastawieni, więc daruj sobie te uwagi, bo widzę że masz jakiś ogromny problem ze sobą.
BritaniSam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 15:28   #28
Calla_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 556
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Nie wiem czemu tak dużo osób czepia się tu języka. Są błędy, ale bez problemu da się wszystko zrozumieć, więc można dziewczynie odpuścić Chociaż gdybyś miała ochotę się pouczyć polskiej ortografii to w internecie zapewne jest mnóstwo materiałów do tego. Czy to po polsku, czy po angielsku.

Ale do rzeczy. Faktycznie różnica wieku jest duża i tutaj chyba nie ma się co sprzeczać. Jestem rok starsza od ciebie i nie wyobrażam sobie dopuścić do takiej sytuacji z facetem o tyle ode mnie starszym. Mimo to uważam, że to nic złego odczuwać większy pociąg do starszych przedstawicieli płci męskiej. Znam dziewczyny, które się na takie przygody zdecydowały i wrażenia były różne. Te, które zrobiły to tylko dla seksu były zadowolone i przeszły nad tym do porządku dziennego. Jednak te, które myślały, że w końcu fajny, dojrzały mężczyzna się w nich zakochał mocno się przejechały na swoich marzeniach.
Co zrobisz - zależy od ciebie. Weź pod uwagę wszystkie za i przeciw. Osobiście na twoim miejscu na pewno bym się na coś takiego nie zdecydowała.

Jedyne co mnie bawi w całym wątku to podkreślanie pochodzenia tego faceta z imprezy. Brytyjczyk, Francuz, Niemiec, Polak, Arab czy Azjata... w tej sytuacji to naprawdę nie ma znaczenia. A ty troszkę zachowujesz się jakbyś coś przez to osiągnęła.

Edytowane przez Calla_
Czas edycji: 2016-09-09 o 01:05
Calla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 22:17   #29
BritaniSam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Dużo osób się czepia? konkretnie jedna heh xd
Dzięki Ci za wyrażenie opinii Zakochać to się raczej w nim nie zakocham, jednak mogłabym się z nim zaprzyjaźnić.
Źle zrozumiałaś, bo na pewno nie chciałam się tym chwalić chciałam wam przedstawić sytuację, abyście mogli sobie ją zobrazować i powiem Ci, że moim zdaniem pochodzenie ma wieelkie znaczenie ludzie tu zupełnie inaczej się zachowują właśnie słuchałam mojej ciotki kolegę geja, który opowiadał jak się bzykał z 16 latkiem... z tego o wiem to w Polsce w życiu takie sytuacje się nie zdarzają, a tym bardziej nauczycielom. Masz racje zrobię co zechcę, więc jak go jeszcze raz spotkam to zobaczymy jak sprawy się potoczą mogę tu dać znać, jeśli ktoś będzie ciekawy.
BritaniSam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 22:32   #30
Calla_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 556
Dot.: Podobają mi się starsi mężczyźni

Cytat:
Napisane przez BritaniSam Pokaż wiadomość
Dużo osób się czepia? konkretnie jedna heh xd
Dzięki Ci za wyrażenie opinii Zakochać to się raczej w nim nie zakocham, jednak mogłabym się z nim zaprzyjaźnić.
Źle zrozumiałaś, bo na pewno nie chciałam się tym chwalić chciałam wam przedstawić sytuację, abyście mogli sobie ją zobrazować i powiem Ci, że moim zdaniem pochodzenie ma wieelkie znaczenie ludzie tu zupełnie inaczej się zachowują właśnie słuchałam mojej ciotki kolegę geja, który opowiadał jak się bzykał z 16 latkiem... z tego o wiem to w Polsce w życiu takie sytuacje się nie zdarzają, a tym bardziej nauczycielom. Masz racje zrobię co zechcę, więc jak go jeszcze raz spotkam to zobaczymy jak sprawy się potoczą mogę tu dać znać, jeśli ktoś będzie ciekawy.
No to nie wiem czy moje małe miasteczko już jest tak do przodu w kwestiach społecznych? Serio, nie myśl sobie, że jest jakaś duża różnica między Polską, a Wielką Brytanią w takich kwestiach. Mam wrażenie, że największą różnicą jest tutaj mówienie o takich rzeczach. Mam przyjaciela-geja, który naprawdę robił sporo kontrowersyjnych rzeczy tylko, że nie opowiada o tym na imprezach.

Są jakieś tam różnice kulturowe między Polską, a Wielką Brytanią, ale nie ma jakiejś gigantycznej różnicy, naprawdę. Gdybyś miała w Polsce większe grono znajomych to byś zobaczyła jak to się wszystko prezentuje. Biorąc pod uwagę, że tak długo mieszkasz poza granicami to masz troszkę nieaktualne informacje, przynajmniej według moich doświadczeń.
Calla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-09 10:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.