Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly dotyk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-30, 12:07   #1
JakNieSamaToKarana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 16

Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly dotyk


To dosc trudna spraw a jak dlamnie ale czytalam tu duzo ciekawych
wypowiedzi, wydaje mi sie ze tu na forum kest duzo ciekawych i otwartych ludzi, dziewczyn....wiec zachcialo m sie podzielic z tym
i moze tez zapytac sie...


w dziecinstwie bylam molestowana przes takiego starego goscia
wtedy nie dalam sobie z tego sprawy...a nawet potem juz puscilam
ten incydent w niepamiec....ale ostatnio po przeczytaniu kilka
stron internetowych na tema 'zly dotyk" to wspomnienia wrocily

zaznaczam ze zyje w zwiazku z moim facetem i bardzo go kocham, wiec umnie w zyciu i z seksem tez jest jakby wszystko w normie

zastanawia mnie jedno...od jakiegos czasu mam pewne bardzo
dziwne sny erotyczne, sni mi sie seks poprostu i budze wlasnie jak
osiagam orgazm (przewaznie sen sie tak wlasnie konczy, orgazmem...)
w tym nic dziwnego , tyle ze facet z ktorym to robie we snie
jest z reguly taki ktory w zyciu realnym wogule mnie nie pociaga
czyli stary dziad czesto troche otyly brzuchaty, lysy...wogule
najmniej atrakczyny facet jakiego mozna sobie wyobrazac....i w dodatku mocno stary..... zastanawia mnie czy to nie jest spodowane jakims moim urazem z tych zdarzen z dziecinstwa...

snilo mi sie roznie....raz z takimi co nie znam wogule....ale pare
razy z facetami co znam z realu...

wlasnie ostatnio sni mi sie dosc czesto z takim sasiadem, ktory tez w bloku pracuje jako administrator domu...(czyli taki dziad ktory cos tam czasem naprawia w mieszkaniach)
ale nie przestalam na snach...i tez troche fantazuje na temat tego
goscia....
nie wiem co mnie naszlo...ale ostatnio odkrywam jakies dziwne
upodobania umnie, jakie s chyba nie typowe podniecenia
seksualne.....najbardziej
dziwi mnie to bo seks z moim facetem jest ok, wiec nie wiem od
czego takich tesknot za takich (w sumie) ohydnych rzeczy...

nie wiem czy bym byla zdolna cokolwiek realizowac z moich
fantazji...
i ogolnie ten gosc mi sie (Zaznaczam) NIE PODOBA..ale nie wiem czemu podnieca mnie
mysl o tym jakby bylo byc poprostu z takim wlasnie gosciem, z nim
np...z takim o wiele starszy i wogule takim jak opisalam
podnieca mnie mysl o tym ze to nie takie "kochanie sie", ale taki
seks brutalny i egoistyczny z jego strony, poprostu bierze mnie dziko i rzeczowo zaspokaja swoje potrebe zemna...


moz e komus sie bedzie wydawalo glupie to co pisze...sama sie tez
dziwie ze pisz e o tym tutaj ale zaciekawilo mnie to czy moze jedna z was miewala takich wlasnie fantazji lub sny...

i czy to wedlug wa s moze byc spowodowane takim wlasnie urazem czy cos takiego chce wiedziec czy to mocno nienormalne czy tez wam czasem zdarzylo sie cos takiego



sorri ze taki temat na dzien dobry ale to ten co mnie tera z ostatnio
zastanawia, i przyznaje meczy troche...

pozdraiwam was!

pa
JakNieSamaToKarana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 18:28   #2
aliss4
BAN stały
 
Avatar aliss4
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 35
Dot.: Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly dotyk

Hmm...ciężka sprawa.Ja nie byłam molestowana ani nic w tym stylu,ale w moich snach tez często pojawia się motyw jakiegoś obleśnego typa , z którym uprawiam seks (i jest mi z nim dobrze ) ale raczej nie przekłada sie to na rzeczywistość.Skoro dobrze ci jest z chłopakiem i nie planujesz zdrady z sąsiadem to myślę że nie ma się czym przejmować.
Pozdrówki.
aliss4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 22:39   #3
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly dotyk

Hmmm... to rzeczywiście trudny temat. Nie potrafię powiedzieć zbyt wiele, bo nie mam takich doświadczeń i raczej niewielką wiedzę na ten temat, ale wydaje mi się, że Twoje przykre doświadczenia z dzieciństwa moga mieć wpływ na dzisiejsze życie seksualne (choćby na te fantazje).
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 23:27   #4
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly dotyk

Ja również nie jestem specjalistka, ale wydaje mi sie, ze takie erotyczne sny (nie zawsze z przystojniajami ) sa czyms normalnym....ja tez je miewam, moje kolezanki rowniez.....

Jesli w Twoim zwiazku wszytsko w "tych" sprawach jest OK, to mysle, ze te trudne przezycia, to juz tylko przeszlosc....
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 11:32   #5
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly dotyk

a moze po prostu potrzebujesz tego brutalnego, egoistycznego seksu, moze brakuje ci tego z twoim chlopakiem, dlatego czesto o tym snisz A ze wystepuje w tych snach koles ktory wlasnie taki typ seksu preferuje to logiczne, jakby twoj chlopak Ci takie cos zasponsorowal to pewnie bys wtedy snila o swoim chlopaku. Udzielilas sobie sama odopwiedzi na swoje pytanie, wiec teraz tylko pogadaj ze swoim facetem, ze ptorzebujesz urozmawicenia w lozku. Chyba ze planujesz zdrade.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 15:16   #6
M42
Raczkowanie
 
Avatar M42
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 117
Dot.: Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly dotyk

Chyba Freud wysunął taką teorię, że urazy z dzieciństwa mogą się przekładać na pożycie intymne i to co nas podnieca. Jednak takie propozycje teorii nie zawsze są właściwe dla każdego. Ja lubię czasem dostać porządnego klapsa podczas seksu i mogłabym to utożsamić z faktem, że w dzieciństwie zbierałam klapsy za złe zachowanie. Ale można to też przedtawić, że lubię dominację w łóżku a takowej w dzieciństwie nie odczuwałam. Poza tym słyszałam też nowoczesną teorię, że nasze traumy z dzieciństwa wcale nie determinują późniejszego życia.
W każdym razie która teoria lekarza duszy byłaby słuszna podpisuję się pod zdaniem faceta_na_pustyni
M42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 13:12   #7
JakNieSamaToKarana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 16
Dot.: Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly dotyk

OK dziekuje bardzo za odpowiedzi

wlasciwie ciekawilo mnie....i chcialam wiedziec czy ktora z was ma lub miala tak samo/..

ok powiem po pierwsze, ze ani z sasiadem ani znikim innym nie planuje zadnej zdrady...jestem w udanym zwiazku, i nie mam ochote nic zmienic..
do tego w lozku jest nam dobrze..tz moj jest ok, i normalny....i dobry...nasuwaja mi sie takie mysli..moze chodzi o to iz czasem dlamnie jest on z a bardzo dobry jnormalny, doskonaly.....za bardzo poprawny....i nie wiem moze czasem wlasnie wtedy mam takie rozne mysli....

najbardziej mialam poczucie winy i wstydu sama sobie jak podczas seksu mialam takich wizji.....tz bylam z nim, ale w myslach "gdzie indziej" i takie wlasnie mysli jak wczesniej opisalam....

druga sprawa z tym sasiadem (ze zapewniam jest ohydny..biedny)
to takie cos co u siebie zauwazylam... ze najbardziej podnieca mnie taka situacja wtedy jak odczuwam z e sie komus bardzo silnie podobam..

ogolnie wiadomo z e kobiety lubia sie podobac...kokietowac i komplementy itd...ale umnie jest to troche cos innego...
podoba mi sie kiedy odczuwam poprostu pozadanie u faceta, kiedy widze to w jego oczach lub slysze to jakos w jego glosie......kiedy odczuwam...lub sama wyobrazam ze on daje do zrozumienia ze budze w nim jakie s dzikie i takie konkretne pozadanie seksu......cos takiego ze nie wiem czy ktora z was moglaby miec....

i wlasnie chodzi o to ze nie jestem jakas super laska modelka, ale powiedzmy ze jestem normalna-ladna (chyba) dziewczyna,
ale nic nadzwyczajnego.....mojemu chlopakowi sie podobam (mam nadzieje) i nie tylko jemu.......ale nie tak czesto mam okazje odczuwac z e sie podobam komus w TAKI sposob...

i wlasnie o to chodzi z tym dziadem......ze dla takiego starucha pewnie zwykla , ale jednak mloda i ladna dziewczyna jest jak supermodelka czy jakas nieosigalna pieknosc..o ktorej moze tylko snic...no i slinic sie.....(trzeba przysnac..) i kilka razy mialam wlasnie takich akcji z tym gosciem ze cos takiego wlasnie odczuwalam.......dla wielu z was wyda sie to pewnie dziwne lub glupie....ale wlasnie tak mam.....zaz naczam z e nie ma zadnego kokietowania go..ani nic z tych rzeczy....tylko to samo wychodzi i ja udaje ze nic nie mysle ani nic z tego nir robie..tylko uwaznie obserwuje.....i potem odtwarzam wlasnie takich fantazji....
na temat...

napisalam to jako wyjasnienie motywu tego dziada....bo tak na poczatku moglo sie wam wydac jakies totalne obok czy cos...
ale jak tlumaczylam, nie chodzi o to ze ON mi sie podoba , bo to niemozliwe...ale o pewne wyzje o pewnych situacji...


Dzieki jeszcze raz za komentarz, no i bede myslala o tym zeby kiedys
o tym porozmawiac z moim facetem.....choc pewnie nie tak ze szczegolami....

papa

PS SORKI za bledy, i za nieskladnoscbardzo szybko pisalam...
no i nie mam tu polskich liter....
JakNieSamaToKarana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-05, 09:27   #8
M42
Raczkowanie
 
Avatar M42
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 117
Dot.: Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly dotyk

Trochę post rozpoczynający różni się od ostatniego, ale skoro ostatni ma być wyjaśnieniem to z tego wyjaśnienia wnioskuję, że może tak Cię to kręci, że się podobasz temu facetowi, bo potrzebujesz takiego czegoś, w sensie, chcesz czuc się piękna, ponętna itp. Być może dlatego, że jak piszesz Twój facet nie okazuje Ci takiego pożądania i przez to sądzisz, że jemu się (chyba!) podobasz.
Nie wiem co można z tym zrobić, raczej jedynie rozbudzić gorętszy temperament u swojego faceta, bo im dłużej on będzie grzeczny i poukładany, a Ty tym dłużej będizesz pragnęła czuć ogromne porządanie od faceta, to z czasem może Ci się znudzić w związku.
M42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 10:30   #9
JakNieSamaToKarana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 16
Dot.: Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly dotyk

to mialo byc wyjasnienie "watku" tego sasiadka...
ale sprawa oczywyscie jest wielotorowa....i sie nie odnosi tylko
do jednego...

swoja droga...moze problem w koncu sprowadza sie tylko do tego poczucia winy...mysle ze poza tym wszystko lub prawie jest wporzadku..byleby tylko zadnych z tych wizji nie stalo sie kiedys faktem...

np przypadkiem, lub mimo wlasnej (swiadomej...) woli....

pozdrawiam
JakNieSamaToKarana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 10:40   #10
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly dotyk

heh to nie freud tylko behawiorysci tak uwazaja
freud mowil o popedach seksualnych
a sny erotyczne to normalne sa ale ze z jakism staruchem hmm? dziwne
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 13:07   #11
JakNieSamaToKarana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 16
Dot.: Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly dotyk

dziekuje za wszystkie odpowiedzie...

sprawa nabrala ostatnio nowy wymiar...co nie wiem do konca czy jest dobrze czy te z nie....

pozyjemy zobaczymy papa
JakNieSamaToKarana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 13:36   #12
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly dotyk

z moich wiadomości na ten temat wynika, że to co przeżywasz jest normalne u ofiar molestowania i niewiele ma to wspólnego z ukrytymi pragnieniami urozmaicenia życia seksualnego.
kobiety z takimi doświaczeniami często poszukują (w realu czy w fantazjach) seksu w którym są ponownie wykorzystywane. jedne mają bardzo wiele powierzchownych kontaktów i nie umieją się tak naprawdę zaangażować, inne mają fantazje tego typu mimo względnie udanego życia seksualnego, a jeszcze inne w ogóle nie umieją przeżywać jakiejkolwiek radości z seksu i mimo udanego związku i tak czują się wykorzystane.
to dzieje się trochę na takiej zasadzie, że jest to jedyny znany danej kobiecie rodzaj bliskości i relacji z mężczyzną. jest to pewien "nawyk" umysłu a potem uczuć.
z tego co wiem jedyną skuteczną metodą rozwiązywania tego typu problemów jest psychoterapia, ale oczywiscie to czy ktoś chce się leczyć, zależy od tego czy taki stan rzeczy mu przeszkadza czy raczej nie. różnie bywa.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 03:11   #13
JakNieSamaToKarana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 16
Dot.: Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly

strasznie dlugo jakos nie bylo mnie tutaj, klopoty byly, no i nie bylo tez dostepu do internetu...rozne trudne situacje, tylko jedno slowo co do tego tematu duzo sie zmienilo..i po ostatnich zdarzeniach doszlam w koncu do totalnego odzielenia spraw\seksu, od uczuciowych...poki co, to sie okazy czy to jest mozliwe..
pozdrawiam!
JakNieSamaToKarana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 19:54   #14
Annakareninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 44
Dot.: Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly

dobre.....wlasnie nad tym się zastanawiałam, tylko że u mnie to nie sny, a raczej takie fantazjowanie w realu.....ciekawe jak się u ciebie to skonczyło, i czy miało to jakieś tam skutki.....mogłabyś więcej napisać....
Annakareninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 12:53   #15
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly

przykro mi ze mialas takie przezycia w dziecinstwie...

zastanowil mnie twoj watek, bo ja czasem obserwuje u siebie rowniez dziwne sny erotyczne, np jestem w nich gwalcona, albo uprawiam brdzo brutalny seks (z TZ , z obcymi, roznie)

jest to dla mnie dziwne, bo sama w realu kilka lat temu bylam zgwalcona, wiec teoretycznie chyba powinnam nienawidzic wszystkiego co sie wiaze z przemoca.
a ja lubie taki seks, moze nie az tak brutalny, ale pewne elementy. do tego te sny.

przez jakis czas po zdarzeniu w ogole nie mialam bliskich kontalktow z mezczyznami, ale po paru latach wszystko wyglada i jest normalnie.

zaznaczam, ze tez jestem w zwiazku ze wspanialym facetem, a seks mamy swietny.

poza tym sni mi sie czasem seks z jakims nieznajomym, brudnym, spoconym (choc zawsze przyystojnym i mlodym), np robotnikiem, albo jakims rebeliantem zolnierzem w afrykaskiej dzungli .... wiem mam schizy..


PS> Cholernie ci zazdroszcze tych orgazmow we snie!!!
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 14:28   #16
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly

Wg mnie Twoje sny i fantazje nie mają nic wspólnego z przeżyciem z dzieciństwa. Po prostu tamto Ci się w pewnym sensie kojarzy z tym czego pragniesz teraz, ale to nie znaczy, że pragniesz tego co Ci się śni!

Wiesz, po pierwsze sny nie zawsze są odzwierciedleniem naszych pragnień - mi często się śni, że uprawiam seks z facetem, który w realu mi się nie podoba, albo seks z kobietą, albo, że sama jestem facetem i się kocham z kobietą... Ale to nie ma kompletnie nic wspólnego z moimi preferencjami. To po prostu sen i tyle. Tak jak nie mam wpływu na to, że mi się np. śnią inne głupoty - czarownice, psy, bociany, mordercy czyhający na moje życie i takie tam
Wiec tym się nie przejmuj zupełnie.

Jedyne na co bym zwróciła uwagę, to na Twoje fantazje - że pragniesz dzikiego seksu. To akurat możesz zrealizować ze swoim partnerem . Może wystarczy Ci, że będzie Ci szeptał takie historyjki do ucha podczas seksu, a może to że Cię po prostu weźmie bez pytania jak będzie miał na Ciebie ochotę. Ale też nie brałabym tego dosłownie - bo to co nas podnieca w myślach niekoniecznie trzeba realizować dosłownie. Wystarczy jakiś element, który się kojarzy z naszą fantazją.

PS. Fajnie, ze masz orgazmy podczas snu - to cudowne!
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 14:56   #17
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly

Cytat:
Napisane przez JakNieSamaToKarana Pokaż wiadomość
To dosc trudna spraw a jak dlamnie ale czytalam tu duzo ciekawych
wypowiedzi, wydaje mi sie ze tu na forum kest duzo ciekawych i otwartych ludzi, dziewczyn....wiec zachcialo m sie podzielic z tym
i moze tez zapytac sie...


w dziecinstwie bylam molestowana przes takiego starego goscia
wtedy nie dalam sobie z tego sprawy...a nawet potem juz puscilam
ten incydent w niepamiec....ale ostatnio po przeczytaniu kilka
stron internetowych na tema 'zly dotyk" to wspomnienia wrocily

zaznaczam ze zyje w zwiazku z moim facetem i bardzo go kocham, wiec umnie w zyciu i z seksem tez jest jakby wszystko w normie

zastanawia mnie jedno...od jakiegos czasu mam pewne bardzo
dziwne sny erotyczne, sni mi sie seks poprostu i budze wlasnie jak
osiagam orgazm (przewaznie sen sie tak wlasnie konczy, orgazmem...)
w tym nic dziwnego , tyle ze facet z ktorym to robie we snie
jest z reguly taki ktory w zyciu realnym wogule mnie nie pociaga
czyli stary dziad czesto troche otyly brzuchaty, lysy...wogule
najmniej atrakczyny facet jakiego mozna sobie wyobrazac....i w dodatku mocno stary..... zastanawia mnie czy to nie jest spodowane jakims moim urazem z tych zdarzen z dziecinstwa...

snilo mi sie roznie....raz z takimi co nie znam wogule....ale pare
razy z facetami co znam z realu...

wlasnie ostatnio sni mi sie dosc czesto z takim sasiadem, ktory tez w bloku pracuje jako administrator domu...(czyli taki dziad ktory cos tam czasem naprawia w mieszkaniach)
ale nie przestalam na snach...i tez troche fantazuje na temat tego
goscia....
nie wiem co mnie naszlo...ale ostatnio odkrywam jakies dziwne
upodobania umnie, jakie s chyba nie typowe podniecenia
seksualne.....najbardziej
dziwi mnie to bo seks z moim facetem jest ok, wiec nie wiem od
czego takich tesknot za takich (w sumie) ohydnych rzeczy...

nie wiem czy bym byla zdolna cokolwiek realizowac z moich
fantazji...
i ogolnie ten gosc mi sie (Zaznaczam) NIE PODOBA..ale nie wiem czemu podnieca mnie
mysl o tym jakby bylo byc poprostu z takim wlasnie gosciem, z nim
np...z takim o wiele starszy i wogule takim jak opisalam
podnieca mnie mysl o tym ze to nie takie "kochanie sie", ale taki
seks brutalny i egoistyczny z jego strony, poprostu bierze mnie dziko i rzeczowo zaspokaja swoje potrebe zemna...


moz e komus sie bedzie wydawalo glupie to co pisze...sama sie tez
dziwie ze pisz e o tym tutaj ale zaciekawilo mnie to czy moze jedna z was miewala takich wlasnie fantazji lub sny...

i czy to wedlug wa s moze byc spowodowane takim wlasnie urazem czy cos takiego chce wiedziec czy to mocno nienormalne czy tez wam czasem zdarzylo sie cos takiego



sorri ze taki temat na dzien dobry ale to ten co mnie tera z ostatnio
zastanawia, i przyznaje meczy troche...

pozdraiwam was!

pa
Niektórzy mogliby wysilić się i zacząć pisać po polsku przynajmniej na forum Ciężko się takie coś czyta.
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 20:55   #18
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Sny ero, brudne fantazje o oblesnych gosci, pociag do starszych facetow...a zly

motyw dziada bije po oczach
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.