Potrzebuję nowego odkurzacza... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-25, 11:00   #1
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240

Potrzebuję nowego odkurzacza...


Gubie sie w tyhc wszystkich parametrach. Polecacie cos? Zalezy mi, zeby byl klasy A, bezeworkowy, mial wszelkie szczelinowki i co najwyzej bardzo bardzo ciagnal. Znacie cos, macie jakis taki w domu i moglybyscie polecic? Od biedy moga byc workowe
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 16:08   #2
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Potrzebuje nowego odkurzacza...

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Gubie sie w tyhc wszystkich parametrach. Polecacie cos? Zalezy mi, zeby byl klasy A, bezeworkowy, mial wszelkie szczelinowki i co najwyzej bardzo bardzo ciagnal. Znacie cos, macie jakis taki w domu i moglybyscie polecic? Od biedy moga byc workowe
Polecam odkurzacz Henry (jest workowy).
http://allegro.pl/profesjonalny-odku...174739578.html


sama mam Hetty (te same parametry, inny wygląd).


jeden z najlepszych odkurzaczy, z jakimi miałam do czynienia.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 16:16   #3
Navie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Potrzebuje nowego odkurzacza...

Kupiłam dwa miesiące temu workowy Zelmer odyssey. Bardzo mocno cagnie jestem z niego zadowolona. Na dodatek ma bardzo ładny wygląd i jest niewielki. Kosztował ok 300 zł. Kupując go sugerowałam się bardzo dobrymi opiniami na różnych stronach i nie żałuję że go kupiłam. Ma różne końcówki mniejsze, standardowa końcówkę do wszystkich podłóg i dodatkowo turboszczotke do dywanów. Polecam
Navie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 16:50   #4
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Potrzebuje nowego odkurzacza...

mam thomasa, odkurzacz z filtrem wodnym. Jestem bardzo zadowolona. Ma dużą moc, super zestaw ssawek.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 20:32   #5
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Potrzebuje nowego odkurzacza...

Cytat:
Napisane przez Navie Pokaż wiadomość
Kupiłam dwa miesiące temu workowy Zelmer odyssey. Bardzo mocno cagnie jestem z niego zadowolona. Na dodatek ma bardzo ładny wygląd i jest niewielki. Kosztował ok 300 zł. Kupując go sugerowałam się bardzo dobrymi opiniami na różnych stronach i nie żałuję że go kupiłam. Ma różne końcówki mniejsze, standardowa końcówkę do wszystkich podłóg i dodatkowo turboszczotke do dywanów. Polecam

Też posiadam i polecam.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 21:01   #6
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Potrzebuje nowego odkurzacza...

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Polecam odkurzacz Henry (jest workowy).
http://allegro.pl/profesjonalny-odku...174739578.html


sama mam Hetty (te same parametry, inny wygląd).


jeden z najlepszych odkurzaczy, z jakimi miałam do czynienia.
Dobry odkurzacz, ale strasznie ciężki.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 22:07   #7
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Potrzebuje nowego odkurzacza...

Ja mam bezworkowy Zanussi, ogólnie na niego nie narzekam, ale jak mam czyścić ten harmonijkowy filtr, to mnie coś strzela.
Co masz zamiar nim odkurzać?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-25, 22:13   #8
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Potrzebuje nowego odkurzacza...

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Dobry odkurzacz, ale strasznie ciężki.
Trochę cięzki, ale jakoś nie narzekam specjalnie
kółeczka dają radę.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 09:22   #9
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Potrzebuję nowego odkurzacza...

Ja to w ogóle namawiam rodziców, żeby kupili taki magazynowy, co wciąga gruz i wszystko co się nawinie
Potrzebuje porządnie ssącego odkurzacza. Dla mnie do tej pory odkurzanie to byla praca na kolanach i dociskanie maksymalnie do podloza, zeby jak najabrdziej wykorzystac sile ssania.

Nie wiem czemu rodzice upieraja sie na bezrorkowych. Mielismy kiedys taki tradycyjny. Worek byl materialowy i sie go po prrostu wytrzepywalo. I koncowki. N. do odkurzania szczelin w oknach. Bawie sie patyczkami do uszu i sprzezonym powietrzem, a to wcale fajne nie jest.

Jak wyglada kwestia odkurzacza z wymiennymi workami? Raz odkurzycie i do kosza? Czy odkurzacie cale mieszkanie i do kosza? A co jak kiedys zabraknie workow do tego modelu? Prosze o pomoc, jestem alergikiem i bez odkurzacza zaraz zwariuje.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 09:50   #10
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Potrzebuję nowego odkurzacza...

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
(...)
Jak wyglada kwestia odkurzacza z wymiennymi workami? Raz odkurzycie i do kosza? Czy odkurzacie cale mieszkanie i do kosza? A co jak kiedys zabraknie workow do tego modelu? Prosze o pomoc, jestem alergikiem i bez odkurzacza zaraz zwariuje.
Papierowy lub jednorazowy materiałowy worek wystarcza w zależności od tego jak często się odkurza i co się odkurza na 1 - 3 miesięcy (a pewnie dla niektórych i na pół roku jak mało odkurzają; u nas w domu średnio na 2 miesiące, odkurzamy bardzo często, bo mamy 2 koty). Są worki uniwersalne, pasujące do wielu modeli odkurzaczy. To nie jest tak, że z dnia na dzień do danego modelu nie będzie woków. Prędzej się odkurzacz zdąży na amen zepsuć.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-09-26 o 09:55
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 10:03   #11
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Potrzebuje nowego odkurzacza...

Cytat:
Napisane przez Navie Pokaż wiadomość
Kupiłam dwa miesiące temu workowy Zelmer odyssey. Bardzo mocno cagnie jestem z niego zadowolona. Na dodatek ma bardzo ładny wygląd i jest niewielki. Kosztował ok 300 zł. Kupując go sugerowałam się bardzo dobrymi opiniami na różnych stronach i nie żałuję że go kupiłam. Ma różne końcówki mniejsze, standardowa końcówkę do wszystkich podłóg i dodatkowo turboszczotke do dywanów. Polecam


Jestem posiadaczką tego odkurzacza i o ul na początku pięknie odkurzał tak teraz to ☠☠☠☠ica mnie strzela. Z wiekiem traci na mocy (nie wiem czemu) i potem słabo odkurza. Następnym razem wezmę przemysłowy, żadne zelmery itp.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-26, 15:43   #12
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Potrzebuje nowego odkurzacza...

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;6571802 6]Jestem posiadaczką tego odkurzacza i o ul na początku pięknie odkurzał tak teraz to ☠☠☠☠ica mnie strzela. Z wiekiem traci na mocy (nie wiem czemu) i potem słabo odkurza. Następnym razem wezmę przemysłowy, żadne zelmery itp.[/QUOTE]

Mnie tak bezworkowy urządził. Z czasem stracił moc. Jak wyciągnęliśmy filtr, taki harmonijkowy w kształcie walca, to okazało się, że wcale go nie widać pod warstwą pyłu i sierści. Czyszczenie tego, to droga przez mękę.
Najpierw szczoteczką do zębów ten najgorszy syf, potem trzeba wytrząsnąć pył, a potem wykałaczką zagłębienie po zagłębieniu... Gdybym miała astmę, to chyba bym umarła.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 20:32   #13
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Potrzebuje nowego odkurzacza...

Cytat:
Napisane przez Navie Pokaż wiadomość
Kupiłam dwa miesiące temu workowy Zelmer odyssey. Bardzo mocno cagnie jestem z niego zadowolona. Na dodatek ma bardzo ładny wygląd i jest niewielki. Kosztował ok 300 zł. Kupując go sugerowałam się bardzo dobrymi opiniami na różnych stronach i nie żałuję że go kupiłam. Ma różne końcówki mniejsze, standardowa końcówkę do wszystkich podłóg i dodatkowo turboszczotke do dywanów. Polecam

Mam i kocham ❤️ leciutki, zwinny o dobrej mocy.

Nie wiem jaki masz budżet, ale ze swojej strony polecę Kirby'ego. Mój ma 15 lat i tak jak on odkurzy dywan tak nic Ci nie odkurzy. Mistrzostwo, ale dziad ciężki, więc do szybkiego oblatywania płytek sprawiłam sobie odysseya.

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;6571802 6]Jestem posiadaczką tego odkurzacza i o ul na początku pięknie odkurzał tak teraz to ica mnie strzela. Z wiekiem traci na mocy (nie wiem czemu) i potem słabo odkurza. Następnym razem wezmę przemysłowy, żadne zelmery itp.[/QUOTE]


Wyczyść filtr mój też ostatnio zaniemógł i to sprawiło, że ciągnie jak nowy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 21:27   #14
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Potrzebuje nowego odkurzacza...

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Mnie tak bezworkowy urządził. Z czasem stracił moc. Jak wyciągnęliśmy filtr, taki harmonijkowy w kształcie walca, to okazało się, że wcale go nie widać pod warstwą pyłu i sierści. Czyszczenie tego, to droga przez mękę.
Najpierw szczoteczką do zębów ten najgorszy syf, potem trzeba wytrząsnąć pył, a potem wykałaczką zagłębienie po zagłębieniu... Gdybym miała astmę, to chyba bym umarła.
Miałam, przerabiałam

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Wyczyść filtr mój też ostatnio zaniemógł i to sprawiło, że ciągnie jak nowy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyszczę filtr ale to nic nie daje. Wymieniam worki nawet jeśli nie są zapełnione za mocno.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 15:17   #15
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Potrzebuję nowego odkurzacza...

Może coś utkwiło w wężu, albo rurze?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 20:38   #16
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Potrzebuję nowego odkurzacza...

przerobiłam kilka odkurzaczy w swoim życiu i dziękuję wizażowi za polecenie dysona cieszę się, że trochę dopłaciłam, bo mam sprzęt, którego nie wymienię na kilka innych bezkonkurencyjny..
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 22:10   #17
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Potrzebuję nowego odkurzacza...

Cytat:
Napisane przez Navie Pokaż wiadomość
Kupiłam dwa miesiące temu workowy Zelmer odyssey. Bardzo mocno cagnie jestem z niego zadowolona. Na dodatek ma bardzo ładny wygląd i jest niewielki. Kosztował ok 300 zł. Kupując go sugerowałam się bardzo dobrymi opiniami na różnych stronach i nie żałuję że go kupiłam. Ma różne końcówki mniejsze, standardowa końcówkę do wszystkich podłóg i dodatkowo turboszczotke do dywanów. Polecam
Cytat:
Napisane przez nynka_1987 Pokaż wiadomość
Też posiadam i polecam.
[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;6571802 6]Jestem posiadaczką tego odkurzacza i o ul na początku pięknie odkurzał tak teraz to ☠☠☠☠ica mnie strzela. Z wiekiem traci na mocy (nie wiem czemu) i potem słabo odkurza. Następnym razem wezmę przemysłowy, żadne zelmery itp.[/QUOTE]

Zdecydowanie również polecam Zelmer odyssey- rodzice mają poprzednika, który po 8 (!) latach trafił na pierwszą i jakąkolwiek naprawę. Mój odyssey bez problemu radził sobie z ptasim piaskiem w kuwecie, piórami i puchem, kocimi kłakami i żwirkiem, moimi długimi włosami, tyle że szczotki były czyszczone i od czasu do czasu filtr trzepany (na dworze).
Worki ogólnie i tanio dostępne, nie jest upiornie wielki czy ciężki, nie hałasuje również nadmiernie. Zdecydowanie polecam Odyssey
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 09:42   #18
OlaGre
Przyczajenie
 
Avatar OlaGre
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Potrzebuję nowego odkurzacza...

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Zdecydowanie również polecam Zelmer odyssey- rodzice mają poprzednika, który po 8 (!) latach trafił na pierwszą i jakąkolwiek naprawę. Mój odyssey bez problemu radził sobie z ptasim piaskiem w kuwecie, piórami i puchem, kocimi kłakami i żwirkiem, moimi długimi włosami, tyle że szczotki były czyszczone i od czasu do czasu filtr trzepany (na dworze).
Worki ogólnie i tanio dostępne, nie jest upiornie wielki czy ciężki, nie hałasuje również nadmiernie. Zdecydowanie polecam Odyssey
Też mam Odysseya od 2008 roku i nie mam z nim żadnych problemów (a przy dwójce niezadużych dzieci jest w użyciu czasem kilka razy dziennie). Szczotki do parkietów używam jako uniwersalnej do wszystkiego (ale ja nie mam dywanów) - nie rysuje paneli. Jako odkurzacz do domowych zastosowań jest idealny.
OlaGre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 13:55   #19
me_lena
Przyczajenie
 
Avatar me_lena
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 15
Dot.: Potrzebuję nowego odkurzacza...

Ja Ci mogę z czytym sumieniem polecić electroluxa. Mam już drugi, a poprzedni służył mi chyba 8 lat. Naprawdę super jakość. Moj obecny model to silent performance. jest w euro do kupienia
me_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 10:34   #20
Ela1969r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Potrzebuje nowego odkurzacza...

Ciężki to dobrze o nim świadczy , wg mnie solidnie zrobiony, z solidnych materiałów.
Ela1969r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 09:27   #21
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Potrzebuję nowego odkurzacza...

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Gubie sie w tyhc wszystkich parametrach. Polecacie cos? Zalezy mi, zeby byl klasy A, bezeworkowy, mial wszelkie szczelinowki i co najwyzej bardzo bardzo ciagnal. Znacie cos, macie jakis taki w domu i moglybyscie polecic? Od biedy moga byc workowe
tylko Dyson
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 20:45   #22
f315cba03d2146a3793d6a2e625ff884db25ad98_5e9f7b328a2cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 136
Dot.: Potrzebuję nowego odkurzacza...

Cytat:
Napisane przez me_lena Pokaż wiadomość
Ja Ci mogę z czytym sumieniem polecić electroluxa. Mam już drugi, a poprzedni służył mi chyba 8 lat. Naprawdę super jakość. Moj obecny model to silent performance. jest w euro do kupienia
Właśnie miałam napisac; ja już drugiego electroluxa mam i baaardzo sobie chwale pierwszego niestety pokonał pył poremontowy nad czym ubolewam bo był naprawdę super: moc ssania 2200 - prawie parkiet zrywal, szczotka, która zbierala brud w promieniu dwóch cm od miejsca czyszczenia, zero smrodu, słowem- bajka. A do tego jeszcze był różowy model Maximus
Ten, który mam teraz ma bardzo podobne parametry tylko różni się kolorem - jest transparentne granatowy. Jedyny mankament: wyje jak potępiony.

Słowem polecam Electroluxy
f315cba03d2146a3793d6a2e625ff884db25ad98_5e9f7b328a2cf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 09:30   #23
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Potrzebuję nowego odkurzacza...

Ja mam takiego wariata już 3ci rok:
http://imged.pl/2423/odkurzacz-dirt-...et-1377423.jpg
Wszystko super tylko pękła plastikowa część, która łączy długą rurę, nie wiem czy to wadliwy odkurzacz mi się trafił czy o co chodzi.. Niestety nie jest super cichy, ale nie też nie wyje To dobry wybór jeśli ktoś chce mało zapłacić i mieć pewność, że odkurzacz przeżyje codzienne odkurzanie
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 10:18   #24
sheilakita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 49
Dot.: Potrzebuję nowego odkurzacza...

Rowniez polecam henrego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sheilakita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 10:24   #25
dzasq
Raczkowanie
 
Avatar dzasq
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Potrzebuję nowego odkurzacza...

tez szukam czegoś taniego i dobrego
dzasq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 10:48   #26
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Potrzebuję nowego odkurzacza...

A może ma ktoś odkurzacz z elektroszczotka? ? Może ktoś coś polecić? ? Obecnie mam Zelmer i jestem chora jak nim odkurzam🙈

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 11:08   #27
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Potrzebuję nowego odkurzacza...

Cytat:
Napisane przez dzasq Pokaż wiadomość
tez szukam czegoś taniego i dobrego
tanie często równa się szajs
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-09 12:08:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.