Zmiana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-05, 19:33   #1
mała1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3

Zmiana


Witam proszę serdecznie o radę .Chciała bym zmienić w sobie wiele rzeczy , i mam nadzieję ,że moge na was liczyć .Mam 16 lat jestem brunetką o niebiesko zielonkawych oczach.Chciała bym prosić o fotki makijażów ,ubrań oraz jak można uczesać się nie mając długich włosów ,niedługo będę miała prostownice wigo więc ułatwi mi to czesanie ponieważ mam bardzo sianowate i kręcone włosy aha i jakich kosmetyków używać by nie były takie sianowate .Z góry dziękuję
mała1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 19:45   #2
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Zmiana

mała1212 napisał(a):
> Chciała bym prosić o fotki makijażów ,ubrań oraz jak można uczesać się nie mając długich włosów ,niedługo będę miała prostownice wigo więc ułatwi mi to czesanie ponieważ mam bardzo sianowate i kręcone włosy aha i jakich kosmetyków używać by nie były takie sianowate .Z góry dziękuję


To nie do końca wina włosów, że są takie 'sianowate'. Podejrzewam, że są przesuszone, zainwestuj w odżywkę, też miałam siano na głowie, a teraz mam ładne fale do linii brody. Lubię żółtą linię Elseve L'oreal z nutriceramidami (ale nie tę pomarańczową, wygładzającą!), a moim ostatnim odkryciem jest maska na włosy WAX(http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=267). Kiedy nawilżysz i odżywisz włos, stanie sie miękki i zacznie się ładnie kręcić. A 'sianko' potraktowane prostownicą zamieni się po jakimś czasie w mega-siano
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 19:48   #3
JuLiTa1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Zmiana

polecam odzywke Shwarzkopf "gliss kur" do wlosow suchych i zniszczonych. Regeneracja jest natychmiastowa i wlosy pieknie lsnia i ukladaja sie tak, jak tego chcesz. A co do innych zmian, to najlepiej byloby, jakbys zamiescila swoja fotke To ulatwi sprawe. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 20:36   #4
mała1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3
Re: Zmiana

Julito .Nie mogę umieścić tu sfojej fotki poniewarz nie mam jej ,ale pomijając to prosze o fotki .Moim zdaniem zdięcie nie jest potrzebne
mała1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 20:41   #5
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Re: Zmiana

moja rada: poszperaj w archiwum watkow. ten wizaz to kopalnia fotek makijazy, ubran, fryzur, bizuterii. proponuje wiec troche posiedziec poszperac w dawniejszych i obecnych watkach a gwarantuje ze znajdziesz nie jedna interesujaca cie propozycje
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 23:53   #6
mała1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3
Re: Zmiana

hehe każdemu tak mówicie??
mała1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 00:21   #7
JuLiTa1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Zmiana

mala, houseofcolors ma racje. Juz tyle bylo watkow tego typu, ze napewno cos dla siebie znajdziesz. Moglabym ci pomoc, gdybym widziala jak wygladasz. Niestety zdjec ci zadnych nie przesle, bo nie mam. A pomoca chetnie sluze. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.