Czy mam szansę ją odbić a jak nie to co robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-12, 16:15   #1
201610130858
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4

Czy mam szansę ją odbić a jak nie to co robić?


Hej wiem że to forum dla kobiet i że to prawdopodobnie będzie bardzo upośledzony post, ale bardzo proszę o uszanowanie go i jakieś rady
nigdy nie mialem jako takiej dziewczyny w sensie z randkami itd.
Właśnie zacząłem studia i spodobała mi się bardzo pewna dziewczyna. Jest mądra ale tez rozrywkowa. Znam ją jąkiś tydzień i cóż może zacznę od tego że ona ma chłopaka od jakichś 3 miesięcy, jednak którego prawdopodobnie zna już długo bo mieszkała z nim w tej samej miejscowości przed studiami. teraz też się zresztą spotykają...nie widzę tam jakiejś wielkiej miłości ale może nie chcę widzieć? Wracając do niej i do mnie, myslę że nawet nie jesteśmy jeszcze kolegami choć ona pewnie coś podejrzewa że się do niej zalecam, nie może nie dostrzec tego że się na nią tyle patrzę i próbuje siadać obok niej na każdym zajęciach. Nie ma nic przeciwko, jest bardzo miła. ale to tyle. Jeśli rozmawiamy w realu to głównie w grupie z innymi, rzadko face to face(chyba nie mam śmiałości, poza tym co mam ja zaprosic gdzieś? przeciez jest zajeta..).... kolejnym obok jej chłopaka minusem jest to że bedzie mieszkac w akademiku (nie wiem gdzie jej chlopak ale ciągle akademik to wieczne imprezy i inni chlopacy) a ja niby blisko ale jednak w normalnym mieszkaniu, Wydaje się że to się nie może udać,. Co sądzicie? Jeśli mam szansę co muszę robić? jak jej zaimponowac, nie mam żadnego doświadczenia praktycznie. Może najpierw skupić się na tym by być jej dobrym kolegą?

Edytowane przez 201610130858
Czas edycji: 2016-10-12 o 18:00
201610130858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 16:28   #2
paranormal_sun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Czy mam szansę ją odbić a jak nie to co robić?

Po prostu, bez żadnego filtrowania z nią rozmawiaj, chodźcie razem na piwo w grupie itp itd. Zaprzyjaznijcie sie. Jesli faktycznie jej sie nie uklada i jesli bedzie toba zainteresowana to potoczy sie dalej. A jak nie to nie.
paranormal_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 16:29   #3
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy mam szansę ją odbić a jak nie to co robić?

Cytat:
Napisane przez chlopak123 Pokaż wiadomość
Hej wiem że to forum dla kobiet i że to prawdopodobnie będzie bardzo upośledzony post, ale bardzo proszę o uszanowanie go i jakieś rady
A więc mam 20 lat i nigdy nie mialem jako takiej dziewczyny w sensie z randkami itd.
Właśnie zacząłem studia i spodobała mi się bardzo pewna dziewczyna. Jest mądra ale tez rozrywkowa. Znam ją jąkiś tydzień i cóż może zacznę od tego że ona ma chłopaka od jakichś 3 miesięcy, jednak którego prawdopodobnie zna już długo bo mieszkała z nim w tej samej miejscowości przed studiami. teraz też się zresztą spotykają...nie widzę tam jakiejś wielkiej miłości ale może nie chcę widzieć? Wracając do niej i do mnie, myslę że nawet nie jesteśmy jeszcze kolegami choć ona pewnie coś podejrzewa że się do niej zalecam, nie może nie dostrzec tego że się na nią tyle patrzę i próbuje siadać obok niej na każdym zajęciach. Nie ma nic przeciwko, jest bardzo miła. ale to tyle. Jeśli rozmawiamy w realu to głównie w grupie z innymi, rzadko face to face(chyba nie mam śmiałości, poza tym co mam ja zaprosic gdzieś? przeciez jest zajeta..)...więc nie miałbym pewnie dużej nadziei że ją odbije gdyby nie nasze konserwacje na facebooku gdzie jest bardziej odważna. Wysyła serduszka i inne emotikonki co prawda wtedy gdy jej pomogę w czyms zw z uczelnia ale jednak. kolejnym obok jej chłopaka minusem jest to że bedzie mieszkac w akademiku (nie wiem gdzie jej chlopak ale ciągle akademik to wieczne imprezy i inni chlopacy) a ja niby blisko ale jednak w normalnym mieszkaniu, Wydaje się że to się nie może udać,. Co sądzicie? Jeśli mam szansę co muszę robić? jak jej zaimponowac, nie mam żadnego doświadczenia praktycznie. Może najpierw skupić się na tym by być jej dobrym kolegą?
Daj spokój, laska jest zajęta. Postaw sie na miejscu jej faceta. Chciałbys zeby ktos zalecal sie do Twojej dziewczyny?
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 16:33   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mam szansę ją odbić a jak nie to co robić?

Nie wtryniaj sie do ich zwiazku. Serduszka i buziaki przy dziekowaniu za cos? Hoho, widze, ze podrywalam mnostwo osob.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 16:44   #5
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Czy mam szansę ją odbić a jak nie to co robić?

Już bo Ty jesteś najodpowiedniejszą osobą do oceniania ich miłości, dobre Tak czy siak, jeśli uda Ci się ją, jak to mówisz, 'odbić', to tylko czekaćsz aż potem ktoś ją odbije Tobie
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 16:45   #6
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Czy mam szansę ją odbić a jak nie to co robić?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Nie wtryniaj sie do ich zwiazku. Serduszka i buziaki przy dziekowaniu za cos? Hoho, widze, ze podrywalam mnostwo osob.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Pomyslalam o tym samym 😀 muszę przestać serduszka wysyłać bo mnie mój facet Za☠☠☠ie...
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 16:46   #7
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Czy mam szansę ją odbić a jak nie to co robić?

Daj se spokój
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-12, 18:26   #8
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Czy mam szansę ją odbić a jak nie to co robić?

Cytat:
Napisane przez chlopak123 Pokaż wiadomość
Hej wiem że to forum dla kobiet i że to prawdopodobnie będzie bardzo upośledzony post, ale bardzo proszę o uszanowanie go i jakieś rady
nigdy nie mialem jako takiej dziewczyny w sensie z randkami itd.
Właśnie zacząłem studia i spodobała mi się bardzo pewna dziewczyna. Jest mądra ale tez rozrywkowa. Znam ją jąkiś tydzień i cóż może zacznę od tego że ona ma chłopaka od jakichś 3 miesięcy, jednak którego prawdopodobnie zna już długo bo mieszkała z nim w tej samej miejscowości przed studiami. teraz też się zresztą spotykają...nie widzę tam jakiejś wielkiej miłości ale może nie chcę widzieć? Wracając do niej i do mnie, myslę że nawet nie jesteśmy jeszcze kolegami choć ona pewnie coś podejrzewa że się do niej zalecam, nie może nie dostrzec tego że się na nią tyle patrzę i próbuje siadać obok niej na każdym zajęciach. Nie ma nic przeciwko, jest bardzo miła. ale to tyle. Jeśli rozmawiamy w realu to głównie w grupie z innymi, rzadko face to face(chyba nie mam śmiałości, poza tym co mam ja zaprosic gdzieś? przeciez jest zajeta..).... kolejnym obok jej chłopaka minusem jest to że bedzie mieszkac w akademiku (nie wiem gdzie jej chlopak ale ciągle akademik to wieczne imprezy i inni chlopacy) a ja niby blisko ale jednak w normalnym mieszkaniu, Wydaje się że to się nie może udać,. Co sądzicie? Jeśli mam szansę co muszę robić? jak jej zaimponowac, nie mam żadnego doświadczenia praktycznie. Może najpierw skupić się na tym by być jej dobrym kolegą?
Pytanie : Chciałbyś być z dziewczyna która dało sie odbić? Serio nie ma innych? Ona jest ZAJĘTA. Mówi Ci to coś?
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 23:16   #9
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Czy mam szansę ją odbić a jak nie to co robić?

Pomyśl w ten sposób:
jeśli ona da się odbić to znaczy, że kiedyś ktoś też będzie w stanie odbić ją Tobie.

Poczekaj aż rozstanie się z chłopakiem i wtedy staraj się ją "przejąć". Na razie utrzymuj z nią ciepłe, normalne relacje koleżeńskie: rozmowy o uczelni, wykładzie, kolokwium, notatkach, z czasem może zaczniesz bywać na imprezach i posiadówach w jej akademiku. Bądź blisko. Tyle i aż tyle.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 01:01   #10
NickInnyNizOficjalny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mam szansę ją odbić a jak nie to co robić?

Pan tak na poważnie? Żałosne.
__________________
Lepszy jest najnowszy Tekken
NickInnyNizOficjalny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 05:56   #11
201712110940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 129
Dot.: Czy mam szansę ją odbić a jak nie to co robić?

''nie widzę tam jakiejś wielkiej miłości ale może nie chcę widzieć? ''

A co Ty chłopczyku jesteś specem od oceniania czyjejś miłości?
Daj sobie spokój i nie rozwalaj komuś związku.
Post żenujący.

Edytowane przez 201712110940
Czas edycji: 2016-10-13 o 06:00
201712110940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 06:51   #12
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Czy mam szansę ją odbić a jak nie to co robić?

Jak sie da odbic jednemu to sie da odbic drugiemu. Zawsze znajdzie sie ktos lepszy i atrakcyjniejszy takze od Ciebie. Nie ma ludzi niezastapionych.
Rada? Znajdz sobie wolna pannę i nie wtryniaj sie komus w zwiazek, tym bardziej jak znasz kogos ledwie pare tygodni.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 12:52   #13
Shiraishi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 85
Dot.: Czy mam szansę ją odbić a jak nie to co robić?

Dziewczyn się nie odbija, bo to osoba a nie piłka.

Możesz też jej imponować do wypęku, ale to nie jest równoznaczne z atrakcyjnością (imponuje mi Stanisław Lem i Boy Żeleński, ale na żadnego z nich nie lecę).

Jeśli uważasz, że jest fajna, to się zaprzyjaźnij, ale podrywanie kogoś, kto już jest w związku to cholerne draństwo.
Shiraishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 18:36   #14
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Czy mam szansę ją odbić a jak nie to co robić?

Już nie przesadzajcie dziewczyny. Ja kocha swojego chłopaka, to i tak się nie da odbić. Poza tym nie jest tak, że jak dała się odbić jednemu, to da się też potem drugiemu. Kwestia poznania odpowiedniej osoby. Ja rozumiem chłopaka, miłość rządzi się swoimi prawami.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 09:35   #15
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Czy mam szansę ją odbić a jak nie to co robić?

Skąd się tacy ludzie biorą?
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 22:47   #16
wizazowna
Raczkowanie
 
Avatar wizazowna
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mam szansę ją odbić a jak nie to co robić?

Kwestia "odbicia" to ciężka sprawa.
Ja również byłam w związku (no trochę może poważniejszym), kiedy poznałam obecnego TŻ. Był moim przyjacielem i dopóki widział, że z moim ex jest okej - nie wtryniał się. Później zaczęło się psuć i dostrzegłam jaki mój przyjaciel jest wspaniały

Wniosek - jeżeli bardzo Ci zależy - warto poczekać, ale zachowywać się przy tym jak przyjaciel, nie jak ktoś kto chce "odbić"
wizazowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-21 23:47:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.