Co powinnam zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-24, 09:58   #1
Neues1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 14

Co powinnam zrobić?


Cześć. Mam 26 lat spotykam się z pewnym facetem od jakiegoś czasu. Dość regularnie uprawiany seks. Zdarzają sie sytuacje kiedy nie mam ochoty a on ciągle mnie próbuje zachęcić jednakbyły 2 takie sytuacje kiedy zrobił to troszkę na siłę w sensie mówiłam mu ze ni3 mam ochoty (jak lezelismy przed spaniem już w łóżku) próbowałam go odepchnac ( ale nie jakoś z całej siły) A on i tak zaczął mi robić no wiecie dobrze językiem odpychałam mu głowę i przestał sytuacja się powtórzyła ale było mi mega przyjemnie i nie chciałam żeby przestawal. Czy można to uznać za gwałt..? Fakt faktem odpychałam go mówiłam nie al3 nie krzyczałam niw szarpalam się jakoś mocno. Kurde wg. Mnie nic się takiego nie stało ale boję sie słowa GWAŁT. POMÓŻCIE JAKOŚ
Neues1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 10:06   #2
Marishka
Rozeznanie
 
Avatar Marishka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 620
Dot.: Co powinnam zrobić?

Skoro nic się nie stało według Ciebie to o co chodzi?
Marishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 10:08   #3
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Co powinnam zrobić?

No ale czego Ty oczekujesz? Gwałt jest wtedy, kiedy mówisz "nie" a ktoś to ignoruje. I nie rozumiem, co masz na myśli pisząc, że nic się nie stało. I nie wiem dlaczego miałabyś się bać jakiegokolwiek słowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 10:09   #4
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Co powinnam zrobić?

Odpychałaś go i mówiłaś ''nie'', a on i tak zrobił swoje?
To jest gwałt.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 10:10   #5
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Odpychałaś go i mówiłaś ''nie'', a on i tak zrobił swoje?
To jest gwałt.
Oczywiście.

Ty się nadal z nim spotykasz?
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:23   #6
Neues1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 14
Dot.: Co powinnam zrobić?

Tak jestem z nim. Kurde no bo to nie jest tak z e się wyrwałam itp itd nie czuje się zraniona ja też czasami mu zrobię l... jak nie chce bo mówi że jest zmęczony. To nie wyglądało tak ze odpychałam go próbowałam się uwolnić po prostu powiedziałam nie nie chce . Ej no ale w każdym związku moim zdarzały się sytuacje kiedy facet b yl napalony bo z jakichś przyczyn seksu nie było jakiś czas to facet się dobieral jak tylko była okazja próbował mi rozpisać spodnie podniecać itp itd zdarzało się zdarzyło leżałam w majtkach na łóżku on mi się ściągnął i zaczął lizać tam nawet gdy odpychałam mu głowę ale kończyło się to dobrym seksem kurde nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Może za mało stanowczo powiedziałam to może za mało razy nie wiem nie próbuje go usprawiedliwiać ale kurde nie czuje ze to był gwałt a już napewno powód do rozstania
Neues1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:24   #7
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Neues1990 Pokaż wiadomość
Może za mało stanowczo powiedziałam to może za mało razy nie wiem nie próbuje go usprawiedliwiać ale kurde nie czuje ze to był gwałt a już napewno powód do rozstania
To po co zakładasz wątek, skoro tak naprawdę uważasz, że nie ma problemu? Co za bezsens.
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 11:24   #8
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Co powinnam zrobić?

Nie oznacza NIE. Nie ZAWSZE powinno wystarczyć.

Nie ma znaczenia, czy miałaś przyjemność, orgazm. Był to stosunek bez Twojej zgody.

Edytowane przez trzyrazypiec
Czas edycji: 2016-10-24 o 11:26
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:25   #9
Neues1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 14
Dot.: Co powinnam zrobić?

Ale serio gdy wasz chłopak się do was dobiera a wy mówicie nie to on od razu od was odchodzi przestaje nie próbuje nic dalej ?
Neues1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:26   #10
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Co powinnam zrobić?

Gwalt, czy nie gwalt. Jesli nie chcialas seksu, a on nalega, to nie zachowuje sie w porzadku. Ja bym czula pewnego rodzaju obrzydzenie do kogos takiego.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:28   #11
Neues1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 14
Dot.: Co powinnam zrobić?

To czym jest dla was gwałt? Jak powiem nie weź odejdz a on będzie nadal próbował ja będę go odpychac aż w końcu ulegne to będzie gwałt nie ważne czy będzie to wspaniały seks później lub jeśli nawet krzyknę stanowczo i przestanie to nic się nie liczy i od razu gwałt i policja .... a on nie wiem zrobi mi minetke
Neues1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 11:29   #12
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Gwalt, czy nie gwalt. Jesli nie chcialas seksu, a on nalega, to nie zachowuje sie w porzadku. Ja bym czula pewnego rodzaju obrzydzenie do kogos takiego.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Blagam... Nie nazywajmy takich czynów mianem "zachowania nie w porządku"! To jest publiczne forum, wejdzie tu jakaś kobieta w podobnej sytuacji i przeczyta, że to TYLKO nie w porządku...

Autorko, zalozylas watek. To o czymś świadczy

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Neues1990 Pokaż wiadomość
To czym jest dla was gwałt? Jak powiem nie weź odejdz a on będzie nadal próbował ja będę go odpychac aż w końcu ulegne to będzie gwałt nie ważne czy będzie to wspaniały seks później lub jeśli nawet krzyknę stanowczo i przestanie to nic się nie liczy i od razu gwałt i policja .... a on nie wiem zrobi mi minetke

Tak, to będzie gwalt.
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:33   #13
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Co powinnam zrobić?

Troche Cie nie rozumiem... To dla Ciebie byloby lepiej, gdyby pytal "uprawiamy teraz seks?" za kazdym razem? Bo o ile naleganie na seks i dobieranie sie do kogos, gdy on mowi "nie", to zachowanie godne potepienia, to zachowanie jak opisalas rozpoczynanie gry wstepnej, sciaganie bielizny itp. moze wydawac sie normalnym zachowaniem w zwiazku. Wtedy druga osoba moze zawsze odmowic itp.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Jesli Ci cos nie pasuje, nie podoba Ci sie, to masz prawo uznac to za niedobre, zle itp. Itd. Nie musi Ci nikt na forum tego potwierdzac. Wystarczy, ze nie podoba Ci sie jego "gra wstepna", podejscie, namawianie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:36   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Neues1990 Pokaż wiadomość
To czym jest dla was gwałt? Jak powiem nie weź odejdz a on będzie nadal próbował ja będę go odpychac aż w końcu ulegne to będzie gwałt nie ważne czy będzie to wspaniały seks później lub jeśli nawet krzyknę stanowczo i przestanie to nic się nie liczy i od razu gwałt i policja .... a on nie wiem zrobi mi minetke
Dziewczyno, to w końcu albo masz problem i czujesz się źle z tym, dlatego aż zakładasz o tym wątek, albo chodzi o erotyczną grę między Wami, udawane "nie chcę". Zdecyduj się.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:50   #15
Neues1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 14
Dot.: Co powinnam zrobić?

Nie no nie chodzi o erotyczna grę po prostu gadalam z przyjaciółką i ona mówi że zgłosiła by na policję gdyby jej facet ja dotknął bez jej zgody. Dlatego zalozylam wątek bo z jednej strony to nic złego uważam że się ni3 stało ej no dziewczyny a jak facet mówi nie a ja będę go dotykal a i piescila dalej to też gwałt? No chyba nie. . ..ale tak na serio jak nie macie ochoty to wasz facet nigdy was nie próbuje przekonać do seksu jakoś masować nie wiem macac całować itp ?
Neues1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:53   #16
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Neues1990 Pokaż wiadomość
Nie no nie chodzi o erotyczna grę po prostu gadalam z przyjaciółką i ona mówi że zgłosiła by na policję gdyby jej facet ja dotknął bez jej zgody. Dlatego zalozylam wątek bo z jednej strony to nic złego uważam że się ni3 stało ej no dziewczyny a jak facet mówi nie a ja będę go dotykal a i piescila dalej to też gwałt? No chyba nie. . ..ale tak na serio jak nie macie ochoty to wasz facet nigdy was nie próbuje przekonać do seksu jakoś masować nie wiem macac całować itp ?

Tak, tez! Nie wiem, jakie Ty musisz mieć wzorce w glowie, ze pytasz o takie rzeczy... Czy nasi faceci przestają, gdy się nie zgadzamy, teraz to... Seks bez zgody drugiego to gwalt.
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 12:04   #17
Neues1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 14
Dot.: Co powinnam zrobić?

Miałam sytuację z moim ex że jemu się nie chciało a mi tak. I odpychał mnie mówił weź nj3 odejdz ale jak mu wzięłam do buzi to zmienił zdanie. Zapytałam go później czy przesadziłam bo on nie chciał a on się zaśmiał i powiedzal , dobrze się czujesz ?* ...
Neues1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 12:06   #18
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Co powinnam zrobić?

Nooo supcio. To taplaj się dalej w tak patologicznych relacjach, ale ja tutaj nie będę pisać, że to wszystko, co opisujesz jest normalne, bo to publiczne forum na które mogą w każdej chwili wejść osoby w podobnej sytuacji
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 12:09   #19
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Co powinnam zrobić?

Jak tak Ciebie czytam, te opisy... To aż mnie mdli. Okej, uznaj, że to normalne. Dla mnie nie oznacza NIE, toteż normalne to to nie jest. Jeśli druga strona ma problem ze zrozumieniem przekazu to znaczy, iż jest patologiczna i serdecznie dziękuję za współpracę. Tyle.
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 13:06   #20
Neues1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 14
Dot.: Co powinnam zrobić?

Nawet jeśli się droczy sz i mówisz nieee kochanie przestań z uśmiechem na twarzy ?

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Ale dziewczyny ja na prawdę nie chce się kłócić itp itd po prostu chciałam porozmawiać a za bardzo z kim nie mam oczywiście fajnie ze się udzililiscie w temacie. Dziękuję. No ale jeśli mówisz że ktoś wejdzie w podobnej sytuacji to przecież nie powiesz żeby zgłosiła na policję bo jeśli chłopak nie używa przemocy no to gwałtem to nie jest jeśli ona tylko mówi nie no chyba żeby jej groził tak mówią przepisy kk.
Neues1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 13:09   #21
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Neues1990 Pokaż wiadomość
Ale dziewczyny ja na prawdę nie chce się kłócić itp itd po prostu chciałam porozmawiać a za bardzo z kim nie mam oczywiście fajnie ze się udzililiscie w temacie. Dziękuję. No ale jeśli mówisz że ktoś wejdzie w podobnej sytuacji to przecież nie powiesz żeby zgłosiła na policję bo jeśli chłopak nie używa przemocy no to gwałtem to nie jest jeśli ona tylko mówi nie no chyba żeby jej groził tak mówią przepisy kk.
Oczywiście, że jest. Przestań wypisywać te szkodliwe głupoty.

Edytowane przez trzyrazypiec
Czas edycji: 2016-10-24 o 13:15
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 13:16   #22
Neues1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 14
Dot.: Co powinnam zrobić?

Art 197 p1 kk kto przemoca groźba... doprowadza do obcowania plciwoego podlega karze dlaczego piszesz głupoty wg polskiego prawa to nie jest gwałt
Neues1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 13:19   #23
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Neues1990 Pokaż wiadomość
Nawet jeśli się droczy sz i mówisz nieee kochanie przestań z uśmiechem na twarzy ?
W takiej sytuacji najwyraźniej tego CHCESZ i masz na myśli tylko taki element, no nazwijmy to, zabawy, gry wstępnej. Ja natomiast pisałam o sytuacji, kiedy NIE mam ochoty, co wyraźnie artykułuję, a facet wraz robi swoje (a przynajmniej próbuje się dalej dobierać). To jest karygodne. I to wynikało z Twojej pierwszej wiadomości, ale Ty po prostu najwyraźniej sama nie wiesz, o co Ci w tym wszystkim w końcu chodzi. Powodzenia w życiu
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 13:23   #24
Neues1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 14
Dot.: Co powinnam zrobić?

Dzięki nyana ale zerwała byś z nim o takie coś?
Neues1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 13:29   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Neues1990 Pokaż wiadomość
Nie no nie chodzi o erotyczna grę po prostu gadalam z przyjaciółką i ona mówi że zgłosiła by na policję gdyby jej facet ja dotknął bez jej zgody. Dlatego zalozylam wątek bo z jednej strony to nic złego uważam że się ni3 stało ej no dziewczyny a jak facet mówi nie a ja będę go dotykal a i piescila dalej to też gwałt? No chyba nie. . ..ale tak na serio jak nie macie ochoty to wasz facet nigdy was nie próbuje przekonać do seksu jakoś masować nie wiem macac całować itp ?
Sorry, ale mam wrażenie, że jesteś facetem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 13:34   #26
Neues1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 14
Dot.: Co powinnam zrobić?

HHAHA nie no coś ty .. facetem heh heh wiem co mam pomiędzy nogami
Neues1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 13:45   #27
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Neues1990 Pokaż wiadomość
Nie no nie chodzi o erotyczna grę po prostu gadalam z przyjaciółką i ona mówi że zgłosiła by na policję gdyby jej facet ja dotknął bez jej zgody. Dlatego zalozylam wątek bo z jednej strony to nic złego uważam że się ni3 stało ej no dziewczyny a jak facet mówi nie a ja będę go dotykal a i piescila dalej to też gwałt? No chyba nie. . ..ale tak na serio jak nie macie ochoty to wasz facet nigdy was nie próbuje przekonać do seksu jakoś masować nie wiem macac całować itp ?
No chyba se jaja robisz teraz... tak, to będzie gwałt, nie znaczy nie niezależnie od płci. Skoro założyłaś ten wątek to sama czujesz, że dzieje się coś złego.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 14:16   #28
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Neues1990 Pokaż wiadomość
Ale serio gdy wasz chłopak się do was dobiera a wy mówicie nie to on od razu od was odchodzi przestaje nie próbuje nic dalej ?


po pierwsze - wiem, czego chcę. nie mam ochoty to nie mam i nie zmieniam zdania za 3 minuty.
po drugie - dokładnie tak! jeśli facet się do mnie dobiera, a ja mówię, że nie mam ochoty to przestaje się do mnie dobierać.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 14:17   #29
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Co powinnam zrobić?

Przyznam że zawsze myslałam że w zwiazku to norma że facet np. Dobiera sie do kobiety i wklada jej rece gdzies naklaniajac ją w ten sposob do seksu i nawet gdy z poczatku ona mowi nie ale potem do czegos dochodzi to że to nie gwałt bo jednak nie szamotała sie nie krzyczała itd. Poza tym po podnieceniu kobiety dotykiem czesto bedzie bardziej chetna niz przed.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 14:19   #30
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Co powinnam zrobić?

przestańcie wypisywać te brednie!

Edytowane przez trzyrazypiec
Czas edycji: 2016-10-24 o 14:21
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-30 01:33:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.