Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-11, 14:48   #3061
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ja tam raz kiedys zajrzalam i ucieklam. Ale EG tez mi sie bardzo nie podobalo (i nie podoba nadal), a mineraly swietne. Moze trzeba zaryzykowac.. A mialam juz nie zamawiac zadnych probek! leci do mnie wielki Afterglow, mam prasowanca i zamowienie w EG na dwa pelne wymiary czeka!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:50   #3062
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja tam raz kiedys zajrzalam i ucieklam.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:52   #3063
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Rzeczywiście kusicie bardzo, ale ta ich strona to jakaś masakra jest

pogubilam sie i nic nie wiem
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:57   #3064
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Rzeczywiście kusicie bardzo, ale ta ich strona to jakaś masakra jest
No strona jest masakryczna, jedna z najgorszych jakie widziałam. Ale podobno bardzo dobry kontakt mailowy jest z kobitką która te minerały robi (mam nadzieję, że nie pomyliłam firm i nie bredzę teraz jakiś głupot).

Powiem - prawie w ciemno - że jak ktoś lubi minerały EGM to DW powinien też równie mocno polubić. Oczywiście cały czas mam na myśli formuły cover me (EGM) i sand (DW).
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 15:02   #3065
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A ja muszę napisać, że jestem ZACHWYCONA minerałami Dream World. Na razie testuję od dwóch dni jedynie formułę sand, mam jeszcze cloud ale ta dopiero czeka na testy.
Według mnie formuła sand z DW jest bliźniaczo podobna do formuł cover me z EGM. Jak dla mnie to ta sama bajka - piękne stopienie ze skórą, nie podkreślanie meszku, niesamowite wręcz krycie. Nawet obie formuły podobnie w opakowaniu są ciemniejsze a przy aplikacji na buzi jasnieją.
Nie mniej jednak formułę sand z DW oceniam wyżej od cover me z EGM z dwóch powodów:
  • minerałów DW zużywam znacznie mniej niż EGM a efekt mam na buzi identyczny
  • formułą sand nie potrafię zrobić sobie maski, a z cover me jak przesadzę, to może podkład być widoczny

Chyba więc jednak zanim zamówię próbki z EGM zrobię zakupy w DW. Może kontakt mailowy będzie lepszy i szybciej znajde swój odcień.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Rzeczywiście kusicie bardzo, ale ta ich strona to jakaś masakra jest
Na maile wlascicielka odpowiada jeszcze tego samego dnia. Ja ja strasznie meczylam, bo nie moglam sie zdecydowac, ktore odcienie zamawiac. A ona cierpliwie mi doradzala, sama sie dopytywala o dokladny odcien mojej karnacji i jeszcze dostalam pelnowymiarowy gratis, ktory byl dopiero przy zamowieniach powyzej 30$, a moje ledwo przekroczylo 20

Mam tez od nich Mummy Dust (primer) i Banana Creme (puder, akurat wersja z silica i kaolinem) i bardzo ladnie sie sprawuja

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Aga jeżeli chcesz, to mogę Ci odsypać połowę próbki, są ogromne - większe niż te które daje EDM. Mam odcień An - w opakowaniu jakby idealny dla mnie, ale na skórze już wychodzi za jasno i za neutralnie, muszę się wspomagać bronzerem. Przypomina mi jasnością 0 z Meow. Sprawdzisz sobie, czy taka konsystencja minerałów Ci w ogóle pasuje. Nam chyba generalnie służą inne typy proszków, więc może nie ma sensu żebyś się na nie napalała tak jak ja. Jeżeli jesteś chętna to daj znać.
Dziewczyny, uwazajacie. Ja mam najjasniejsze podklady z 6 roznych rodzin. 2 sa za ciemne, a 2 za jasne Lepiej zawsze wyslac maila, opisac jaka mamy karnacje i zapytac, czy to dobry wybor

Probki sa faktycznie bardzo duze, najlepiej wziac je w zestawie szesciu za 8$ (normalnie jedna jest za 1,5$).
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 15:02   #3066
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość

pogubilam sie i nic nie wiem

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No strona jest masakryczna, jedna z najgorszych jakie widziałam. Ale podobno bardzo dobry kontakt mailowy jest z kobitką która te minerały robi (mam nadzieję, że nie pomyliłam firm i nie bredzę teraz jakiś głupot).

Powiem - prawie w ciemno - że jak ktoś lubi minerały EGM to DW powinien też równie mocno polubić. Oczywiście cały czas mam na myśli formuły cover me (EGM) i sand (DW).
Nie próbowałam jeszcze EGM ale ta tabelka kolorów mnie rozbawiła i teraz podobnie jak Rzabba też się pogubiłam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 15:04   #3067
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Rocki, a jakie testowałaś formuły i która najlepsza?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 15:04   #3068
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No strona jest masakryczna, jedna z najgorszych jakie widziałam. Ale podobno bardzo dobry kontakt mailowy jest z kobitką która te minerały robi (mam nadzieję, że nie pomyliłam firm i nie bredzę teraz jakiś głupot).
Zgadza sie, nawet wyzej wlasnie o tym napisalam

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Powiem - prawie w ciemno - że jak ktoś lubi minerały EGM to DW powinien też równie mocno polubić. Oczywiście cały czas mam na myśli formuły cover me (EGM) i sand (DW).
Akrat Sunprince i ja nie lubimy EGM, tylko EDM, a Dreamworld nam pasuje, wiec to chyba jest jednak bardziej skomplikowane
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 15:15   #3069
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Na maile wlascicielka odpowiada jeszcze tego samego dnia. Ja ja strasznie meczylam, bo nie moglam sie zdecydowac, ktore odcienie zamawiac. A ona cierpliwie mi doradzala, sama sie dopytywala o dokladny odcien mojej karnacji i jeszcze dostalam pelnowymiarowy gratis, ktory byl dopiero przy zamowieniach powyzej 30$, a moje ledwo przekroczylo 20

Mam tez od nich Mummy Dust (primer) i Banana Creme (puder, akurat wersja z silica i kaolinem) i bardzo ladnie sie sprawuja



Dziewczyny, uwazajacie. Ja mam najjasniejsze podklady z 6 roznych rodzin. 2 sa za ciemne, a 2 za jasne Lepiej zawsze wyslac maila, opisac jaka mamy karnacje i zapytac, czy to dobry wybor

Probki sa faktycznie bardzo duze, najlepiej wziac je w zestawie szesciu za 8$ (normalnie jedna jest za 1,5$).
Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Zgadza sie, nawet wyzej wlasnie o tym napisalam



Akrat Sunprince i ja nie lubimy EGM, tylko EDM, a Dreamworld nam pasuje, wiec to chyba jest jednak bardziej skomplikowane
Dziękuję Rocki za pomoc. Więc będę męczyć mailami. A swoją drogą dobrze Ci ta babka doradziła? Jaki kolor z DW pasuje CI najbardziej? I jakie formuły?


BTW Rocki dostałaś już ode mnie przesyłkę? Mam nadzieję że kobitka z poczty nie wysłała zwykłym polecanym, bo wyraźnie prosiłam o priorytet, ale na mojej poczcie robią tak nagminnie więc dopuszczam taka opcję.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 15:39   #3070
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziękuję Rocki za pomoc. Więc będę męczyć mailami. A swoją drogą dobrze Ci ta babka doradziła? Jaki kolor z DW pasuje CI najbardziej? I jakie formuły?


BTW Rocki dostałaś już ode mnie przesyłkę? Mam nadzieję że kobitka z poczty nie wysłała zwykłym polecanym, bo wyraźnie prosiłam o priorytet, ale na mojej poczcie robią tak nagminnie więc dopuszczam taka opcję.
Mam do odebrania 3 awizo, wiec dzisiaj po wycieczce na poczte sie okaze

Z Dreamworld chyba najlepiej pasuje mi Nike i Iao. Obie mam w formule luna, innych (tzn. An i to drugie co dostalas, juz nie pamietam co) za bardzo nie probowalam, bo byly dla mnie zdecydowanie za jasne (skoro nawet na Ciebie sa, to nie dziwne ). Valli jest za ciemny, Kishar wyglada na sensownie zolty i jasnoscia odpowiedni, ale cos mi w nim nie pasowalo (juz tez nie pamietam co ).
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 16:34   #3071
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

O rany, ale namotalyscie. Juz teraz wiem co czuje ktos kto pierwszy raz wchodzi na mineraly i potem mowi, ze szyfrem gadamy
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 17:31   #3072
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ja właśnie złożyłam zamówienie na EGM. Zamawiałam według opisów
Youthfull Glow (beige):
1/ SUSAN
2/ JODIE
3/ ANNABELLE
4/ TRISH
5/ MARGUERITE
6/ LAUREN

Cover Me (beige):
1/ JILL
2/ LEANNE
3/ ANGIE
4/ NAMINA
5/ ALEXIS
(warm):
1/ STACY

Light & Natural (beige):
1/ LINDA
2/ GAYLE

Chciałam zamówić kilka próbek na Dream Words, ale kompletnie nie umiem się po niej poruszać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 17:39   #3073
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja właśnie złożyłam zamówienie na EGM. Zamawiałam według opisów
Youthfull Glow (beige):
1/ SUSAN
2/ JODIE
3/ ANNABELLE
4/ TRISH
5/ MARGUERITE
6/ LAUREN

Cover Me (beige):
1/ JILL
2/ LEANNE
3/ ANGIE
4/ NAMINA
5/ ALEXIS
(warm):
1/ STACY

Light & Natural (beige):
1/ LINDA
2/ GAYLE

Chciałam zamówić kilka próbek na Dream Words, ale kompletnie nie umiem się po niej poruszać
Mamy juz osobny watek o EGM
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 17:41   #3074
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

A to sorki już lecę szukać . Ostatnio niewiele mam czasu na śledzenie wszystkich nowości
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 18:16   #3075
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
O rany, ale namotalyscie. Juz teraz wiem co czuje ktos kto pierwszy raz wchodzi na mineraly i potem mowi, ze szyfrem gadamy
Na Dream World podobnie jak na EGM nazwy imion czy jakiś mitologicznych bóstw. Ciężko się czyta i szuka potem tego. Ale trochę już dzisiaj posiedziałam na ich stronie i wydaje mi się wcale nie taka skomplikowana jak to się na początku wydaje. W każdym razie jakoś idzie przebrnąć przez nią (jeszcze nic nie zamawiałam). Dopiero teraz zdałam sobie sprawę że oni mają bodajże 7 formuł podkładów. I w pudrach wykańczających też jest fajny wybór, łącznie z takimi dającymi glow. Tylko o dziwo jakoś róże mnie nie zainteresowały. Ale może to i lepiej, zaopatrzę się w większą ilość pudrów i primerów.

No i próbki pakują po 2 g. Pewnie już o tym dziewczyny wcześniej pisały, ale ja w zasadzie dopiero teraz tą firmę odkrywam, wcześniej też odrzucała mnie ta strona.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 18:48   #3076
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Na Dream World podobnie jak na EGM nazwy imion czy jakiś mitologicznych bóstw. Ciężko się czyta i szuka potem tego. Ale trochę już dzisiaj posiedziałam na ich stronie i wydaje mi się wcale nie taka skomplikowana jak to się na początku wydaje. W każdym razie jakoś idzie przebrnąć przez nią (jeszcze nic nie zamawiałam). Dopiero teraz zdałam sobie sprawę że oni mają bodajże 7 formuł podkładów. I w pudrach wykańczających też jest fajny wybór, łącznie z takimi dającymi glow. Tylko o dziwo jakoś róże mnie nie zainteresowały. Ale może to i lepiej, zaopatrzę się w większą ilość pudrów i primerów.

No i próbki pakują po 2 g. Pewnie już o tym dziewczyny wcześniej pisały, ale ja w zasadzie dopiero teraz tą firmę odkrywam, wcześniej też odrzucała mnie ta strona.
Z tego co zrozumiałam na ich stronie to mają też próbki mniejsze 1/2 łyżeczki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 20:04   #3077
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Informacje sprzeczne.
Tutaj:
"the butterfly-which is a small baggie holding 1.5 gm or 1/2 tsp. of foundation
the pixie-which is a 5 gm jar and holds 2 gms of foundation"

Tutaj np.:
"2 gm in a baggie for $1.50"

Któraś z tych informacji jest pewnie nieaktualna.
Ja z kolei mam problem z ustaleniem, jakie są składy ich podkładów. Na stronie zbiorczej są podane nieco inne niż na stronie z opisem formuł. Będę musiała napisać do szefowej.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-03-11 o 20:05
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 20:42   #3078
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Informacje sprzeczne.
Tutaj:
"the butterfly-which is a small baggie holding 1.5 gm or 1/2 tsp. of foundation
the pixie-which is a 5 gm jar and holds 2 gms of foundation"

Tutaj np.:
"2 gm in a baggie for $1.50"

Któraś z tych informacji jest pewnie nieaktualna.
Ja z kolei mam problem z ustaleniem, jakie są składy ich podkładów. Na stronie zbiorczej są podane nieco inne niż na stronie z opisem formuł. Będę musiała napisać do szefowej.
Tutaj chodzi chyba o to, że to jest 2 gramy podkładu w pojemniczku o pojemności 5 gramowym. Jeśli się mylę niech mnie ktoś kopnie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 20:49   #3079
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Informacje sprzeczne.
Tutaj:
"the butterfly-which is a small baggie holding 1.5 gm or 1/2 tsp. of foundation
the pixie-which is a 5 gm jar and holds 2 gms of foundation"

Tutaj np.:
"2 gm in a baggie for $1.50"

Któraś z tych informacji jest pewnie nieaktualna.
Ja z kolei mam problem z ustaleniem, jakie są składy ich podkładów. Na stronie zbiorczej są podane nieco inne niż na stronie z opisem formuł. Będę musiała napisać do szefowej.
Możliwe, znalazłam tylko informację, że dają 2 g w torebki foliowe. I szczerze mówiąc to by się chyba zgadzało bo podkładu jest na oko dwa razy tyle co przy próbkach z EDM, które maja podobno 1 g podkładu.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tutaj chodzi chyba o to, że to jest 2 gramy podkładu w pojemniczku o pojemności 5 gramowym. Jeśli się mylę niech mnie ktoś kopnie
To co piszesz to prawda, ale tu jest jakaś niezgodność nie co do ilości pakowanej w pojemniczki tylko co do ilości w woreczkach.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 20:50   #3080
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

w którym tutaj?
1) "the butterfly-which is a small baggie holding 1.5 gm or 1/2 tsp. of foundation"
butterfly - w małej torebce 1,5grama lub 0,5łyżeczki podkładu
2) "the pixie-which is a 5 gm jar and holds 2 gms of foundation"
pixie - 2gramy podkładu w 5-gramowym słoiczku
3) "2 gm in a baggie for $1.50"
2gramy w torebce

1 i 3 są sprzeczne i o to chyba chodziło dziewczynom

edit:
Frantic już mnie ubiegła

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-03-11 o 20:53
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 21:01   #3081
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Na Dream World podobnie jak na EGM nazwy imion czy jakiś mitologicznych bóstw. Ciężko się czyta i szuka potem tego. Ale trochę już dzisiaj posiedziałam na ich stronie i wydaje mi się wcale nie taka skomplikowana jak to się na początku wydaje. W każdym razie jakoś idzie przebrnąć przez nią
Czy to znaczy Frantic, ze po prostu napiszesz mi, jaki kolor mam zamowic?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 21:18   #3082
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja tam raz kiedys zajrzalam i ucieklam. Ale EG tez mi sie bardzo nie podobalo (i nie podoba nadal), a mineraly swietne. Moze trzeba zaryzykowac.. A mialam juz nie zamawiac zadnych probek! leci do mnie wielki Afterglow, mam prasowanca i zamowienie w EG na dwa pelne wymiary czeka!
A doszły próbki jak kolorki z EG ?...niby nie ten wątek , ale ...w temacie zamówień pytam
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 21:20   #3083
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Czy to znaczy Frantic, ze po prostu napiszesz mi, jaki kolor mam zamowic?
Pranie może za jakiś czas, jak przyjdą moje próbki i będę miała większe rozeznanie. Na razie nie jestem pewna czy ze swoimi trafię, bo te co mam od Rocki nie są dla mnie kolorystycznie idealne.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 21:21   #3084
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
A doszły próbki jak kolorki z EG ?...niby nie ten wątek , ale ...w temacie zamówień pytam
Nie doszly jeszcze Joasiu, pewnie jutro beda. Bede mogla jutro wysmarowac sie Afterglow, a pojutrze EG
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 21:36   #3085
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Nie doszly jeszcze Joasiu, pewnie jutro beda. Bede mogla jutro wysmarowac sie Afterglow, a pojutrze EG
szczerze mówiąc liczyłam ,że otrzymasz je dzisiaj przecież już środa, a wysłane w poniedziałek No nic poczekam na Twoje wrażenia, nie mam wyjścia ...oczywiście interesuje mnie opinia i o Afterglow i EGM
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 22:39   #3086
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dzizas, strona Dreamworld to jakas kompletna grafomania!

EDIT:
nie, no sorry, wymieklam. Wyszlo mi ze mam wybrac kolor Nanna lub Cerridwyn w rozmiarze motyla albo karla, oficjalnie bojkotuje te mineraly

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-03-11 o 22:47
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 23:08   #3087
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dzizas, strona Dreamworld to jakas kompletna grafomania!

EDIT:
nie, no sorry, wymieklam. Wyszlo mi ze mam wybrac kolor Nanna lub Cerridwyn w rozmiarze motyla albo karla, oficjalnie bojkotuje te mineraly

MBN z EDM jest jakoby podobne do Bri, Aia lub Ki, ale przy tak uroczych nazwach zamówię chyba też próbkę Araianrhod (jeszcze nie malowałam się czymś, czego nazwy nie potrafię wymówić )
Mam nadzieję, że przed końcem promocji w EGM zdążą dojść próbki z Dreamworld.
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 23:40   #3088
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Możliwe, znalazłam tylko informację, że dają 2 g w torebki foliowe. I szczerze mówiąc to by się chyba zgadzało bo podkładu jest na oko dwa razy tyle co przy próbkach z EDM, które maja podobno 1 g podkładu.



To co piszesz to prawda, ale tu jest jakaś niezgodność nie co do ilości pakowanej w pojemniczki tylko co do ilości w woreczkach.
A faktycznie jest tutaj niezgodność.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dzizas, strona Dreamworld to jakas kompletna grafomania!

EDIT:
nie, no sorry, wymieklam. Wyszlo mi ze mam wybrac kolor Nanna lub Cerridwyn w rozmiarze motyla albo karla, oficjalnie bojkotuje te mineraly
Bierz karła !
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 06:16   #3089
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

a zamawiał ktoś w końcu z PaintCosmetic (ElectricCosmetics) oprócz mnie? nie dostałam żadnego potwierdzenia - ani złożenia zamówienia, ani wysłania, jedynie to z PayPala...
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 06:30   #3090
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1140427 3]a zamawiał ktoś w końcu z PaintCosmetic (ElectricCosmetics) oprócz mnie? nie dostałam żadnego potwierdzenia - ani złożenia zamówienia, ani wysłania, jedynie to z PayPala...[/quote]

ja zamówiłam
teraz lecę na wykład, ale niedługo wracam i poszukam
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.