Kobo Professional, Face Contour Stick (Kredki do konturowania twarzy)

Kobo Professional, Face Contour Stick (Kredki do konturowania twarzy)

Face Contour Stick 1 Highlighting
Kredka przeznaczona do rozjaśniania, rozświetlania twarzy.

Face Contour Stick 2 Shading
Kredka do konturowania, nadaje cerze koloryt oraz pomaga stworzyć cienie wyszczuplające kształt twarzy.

Face Contour Stick 3 Sculpting
Kredka przeznaczona do modelowania owalu twarzy i jej optycznego wyszczuplenia.
Wygodne w aplikacji, wykręcane, nie wymagają strugania.

do twarzy
w sztyfcie

Skład jest w trakcie moderacji.

• SKŁADNIKI/INGREDIENTS: Ricinus Communis Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Copernicia Cerifera Cera, Candelilla Cera, Caprylic/Capric Triglyceride, Cera Alba, C10-18 Triglycerides, Hydrogenated Coco-Glycerides, Isocetyl Stearoyl Stearate, Mica, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Talc, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, BHT, [+/- CI 77499, CI 77492, CI 77491, CI 15850, CI 77891]

4,9/5

Używam go już jakiś czas bo ze 2 miesiące i muszę przyznać, że jest bardzo wydajny. W sumie jestem z niego zadowolona, ma ładny kolor (ten brązowy).
Jedyna jego wada to to, że nie współpracuje z niektórymi podkładami, zwłaszcza tymi, co to szybko "zastygają" na twarzy i tymi co mają silne krycie. Pisząc "nie współpracuje" mam na myśli to, że słabo się rozciera i powstają brzydkie plamy lub pozostają kreski, co wygląda śmiesznie.

Co to jest

Mam jaśniejszy odcień brązowej kredki i jest absolutnie nieużyteczna. Nakładałam ją na różne sposoby, rozcierałam palcem, gąbką, pędzlem i nadal wyglądał paskudnie. Kredka jest dość śliska, produkt słabo współpracuje z podkładami nakłada się w plamy i dziwne mazy. Nie da się go nałożyć naturalnie bo albo przy słabszych roztarciu wyglądamy jakbyśmy miały brudną twarz albo przy usiłowaniu lepszego wklepania znika.

Dobry, tani stick

Mam tą jaśniejszą wersję brązera. Chciałam skusić się na ciemniejszą, ale bardzo dużo osób pisało że kiepsko się rozciera i faktycznie po przetestowaniu w sklepie na dłoni ten ciemniejszy stawiał opory.
Przejdźmy do właściwej recenzji :)
Produkt ma bardzo wygodne opakowanie, nie trzeba niczego strugać. Kolor trafiony w punkt, jest chłodny, ale nie jest ani ziemisty ani "brudny".
Jeżeli chodzi o formułę i komfort użycia: kredka nie jest tępa, łatwo sunie po twarzy. Gorzej jest z blendowaniem: trzeba trochę się napracować (ja blenduje stemplującymi ruchami palców), ale efekt końcowy jest naturalny: nie robią się plamy czy ślady po rysowanych kredką kreskach. Tutaj należy mieć na uwadze, że produkt zastyga, dlatego trzeba pracować dość szybko i nie nakładać produktu na oba policzki na raz. Pigmentacja jest zadowalająca, dodatkowo mamy możliwość dołożenia produktu i budowania intensywności.
Brązer przypudrowany raczej nie ma tendencji do znikania z twarzy w ciągu dnia.
Na początku, kiedy zobaczyłam ile sztyftu wysuwa się z opakowania, to obawiałam się że przepłaciłam. Ale produkt okazał się bardzo wydajny, łącznie używałam go może miesiąc, a ja nie wykręciłam jeszcze sticka ani o milimetr.

Bardzo polecam ten brązer, myślę że to jedna z lepszych i zarazem tańszych opcji w drogeriach.

Makijaż - najmodniejsze światowe trendy w make-upie

W porządku.

Posiadam rozjaśniać i jaśniejszy bronzer. Są dobre, po prostu. Bronzer ładnie się blenduje, bez problemu można go rozetrzeć gąbeczką, fajnie się stapia z podkładem. Rozjaśniacz też jest w porządku, robi fajną bazę pod tradycyjne rozjaśniacze, wręcz nawet trochę podbija efekt. Można śmiało spróbować.

ok

Kredki kupiłam do przetestowania na promocji. Bardzo je lubię do codzinnego konturowania twarzy. Mają bardzo kremową konsystencje. Swietną pigmentacje i ich aplikacja nie sprawia żadnego problemu. Ładnie się blenduje. Ładnie zgrywa się z podładami. Trwalośc mają nawet dobrą. Kredka nie zapycha mojej skóry. Jest wysuwana i nie trzeba jej temperować.

Niewypał

Paskudztwo. Próbowałam kilkanaście razy. z innym podkładem, inaczej go aplikowałam i za każdym razem czym innym. Raz palcami, raz gąbka, raz pędzlem. No nie ma bata! W ogóle się nie rozciera, zastyga paskudnie, tworzy plamy i ma okropny kolor. Z czystym sumieniem nie polecam.

Super

Rozglądałam się po sklepach w poszukiwaniu czegoś dobrego do konturowania i tym produktem absolutnie trafiłam w 10. Kolor pasuje mi idealnie. Formuła jest lekka, kolor bardzo długo trzyma się na skórze, nie jest lepki ani zbyt suchy. Bardzo łatwo się go rozprowadza. Ma dość niską cenę co jest dodatkowym plusem.

bardzo fajna

Oceniam odcień nr 1 do rozjaśniania twarzy.
Marka Kobo coraz bardziej mnie zaskakuje i chętnie kupuję ich kosmetyki. Kusiły mnie wszystkie 3 sticki, ale postanowiłam kupić jeden na próbę.

OPAKOWANIE kredki jest bardzo wygodne, nie trzeba jej temperować, tylko wygodnie się ją wykręca.

KONSYSTENCJA I WRAŻENIA Z UŻYWANIA
Kredkę aplikuję po korektorze w sytuacji kiedy sam korektor nie poradził sobie z przykryciem cieni pod oczami. Kredka ma mesełkowatą formułę przez co początkowo miałam wrażenie, że dość tępo sunie po twarzy, ale jak się okazało trzeba było ją trochę ,,rozhulać" i z czasem gładko zaczęła sunąć po skórze. Najlepiej aplikować ją palcem lekko rozgrzanymi dłońmi i delikatnie wklepując. Ciepło powoduje lekkie rozpuszczanie gęstych konsystencji przez co kredka ładnie wtapia się w skórę. Dobrze neutralizuje cienie i zasinienia dzięki żółtemu odcieniowi a ewentualny nadmiar zbieram później zwilżonym Beauty Blenderem, następnie utrwalam pudrem sypkim. Tak zastosowana kredka trzyma się u mnie na twarzy cały dzień, nie wyciera, nie waży.

Stick kupiłam w cenie 13,99zl w drogerii Natura, ostatnio kosmetyki Kobo są często przeceniane, więc żal nie skorzystać :)
Myślę, że z czasem kupię sobie i 2 pozostałe kredki (choć na początek chyba powinnam wykończyć kółeczko Kobo do konturowania na mokro, to praktycznie te sam odcienie:))
Polecam :)

Wykorzystała: kilka próbek

Nie nie nie nie.....

Kredki z kobo niestety nie przypadły mi do gustu. Cieszyłam sie jak je zobaczyłam bo myslalam, że to tani zamiennik kredek ze smashboxa. Hmm...nie sa zbyt miękkie, przez co trudno sie z nimi pracuje. Sa bardzo trudne do rozblendowania, można sobie zrobić dziurę w podkładzie zanim sie je dobrze rozetrze. Nie mam zamiaru nie wiem jak kombinować czy ogrzewać ich, aby użyć. Puściłam w świat:)

Tanie i bardzo dobre

Przypadkowy zakup jak byłam w rossmanie. Próbowałam już różnych kredek które mnie nie przekonywały ale te mi przypadły mi do gustu. Nie są takie tłuste jak kredki z sephory, co jest dużym plusem. Ogólnie fajnie się ich używa, są tanie i jak na tą kategorię cenową rewelacyjne.

Bardzo dobry produkt w rewelacyjnej cenie

Jest to moja ulubiona kredka do konturowania. Nakładam ja na podkład. Do blendowania używam pomarańczowej gąbeczki z real techniques, która bajecznie rozprowadza tą kredkę. Nie widać żadnych ostrych linii tylko płynne przejście barw, a oto mi chodzi:) Kolorek, który mam to 2. Jest super, ponieważ nie wpada w rudość, po której wyglądasz jakbyś piła za dużo soku marchewkowego.
Dodatkowo kredka jest dość wydajna mam ją od wakacji, a mamy listopad i używam jej dość często. Za ta cenę naprawdę nie znalazłam nic lepszego. Dostępna w Naturze.

Kolorystycznie - niezbyt

+ łatwo się go rozciera palcem i gąbeczką (nie próbowałam pędzlem); łatwa aplikacja, dobry w transporcie (w przeciwieństwie do produktów pudrowych/paletek zajmuje mało miejsca i nie wymaga innych akcesoriów)
- używam koloru nr 2, zbyt ciepły do konturowania