Kobo Professional, Face Contour Stick (Kredki do konturowania twarzy)

Kobo Professional, Face Contour Stick (Kredki do konturowania twarzy)

Face Contour Stick 1 Highlighting
Kredka przeznaczona do rozjaśniania, rozświetlania twarzy.

Face Contour Stick 2 Shading
Kredka do konturowania, nadaje cerze koloryt oraz pomaga stworzyć cienie wyszczuplające kształt twarzy.

Face Contour Stick 3 Sculpting
Kredka przeznaczona do modelowania owalu twarzy i jej optycznego wyszczuplenia.
Wygodne w aplikacji, wykręcane, nie wymagają strugania.

w kredce

Skład jest w trakcie moderacji.

• SKŁADNIKI/INGREDIENTS: Ricinus Communis Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Copernicia Cerifera Cera, Candelilla Cera, Caprylic/Capric Triglyceride, Cera Alba, C10-18 Triglycerides, Hydrogenated Coco-Glycerides, Isocetyl Stearoyl Stearate, Mica, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Talc, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, BHT, [+/- CI 77499, CI 77492, CI 77491, CI 15850, CI 77891]

super

Na początku nie byłam przekonana. Mam kolor 3. Ciężko się rozcierał, ale potem już się wyrobił. Kolor jest fajny, bo w końcu nie za jasny dla mnie jak większość bronzerów. W dodatku ma ładny kolor, który idealnie pasuje do opalonej skóry. Minusem jest to, że łatwo go rozsmarować na za duży obszar.

Produktu z kółka do konturowania przełożone do sticków.

Ogólnie to ten produkt bardzo, ale to bardzo przypomina mi to kółko do konturowania. Jednak lubię możliwość wybrania koloru który mi się podoba i który jest mi właśnie teraz potrzebny :)

Nie dla amatorów

Kupiłam wszystkie trzy stiki, to był mój początek zabawy z konturowaniem na mokro.

Zalety:
- opakowanie, łatwo wysuwająca się kredka, dośc solidnie zrobione dzięki czemu nie rozwala się
- odcoenie kolorow, zwłszcza srodkowy jest idealny dla blondynek
- wydajność

Wady:
- konsystencja nie do konca mi odpowiada
- trudno się rozciera, można sobie nimy zrobić krzywdę w postaci nie roztartych plam na twarzy

Szkoda pieniędzy.

Mam najjaśniejszą i jasno brązową kredkę. Ta prawie biała bardzo źle się rozciera, ma słabe krycie i strasznie włazi w pory i zmarszczki, mega nieużyteczna. Ta brązowa słabo się rozciera, robi plamy i ma ciepławy odcień, w moim przypadku nie nadaje się do konturowania.

4,9/5

Używam go już jakiś czas bo ze 2 miesiące i muszę przyznać, że jest bardzo wydajny. W sumie jestem z niego zadowolona, ma ładny kolor (ten brązowy).
Jedyna jego wada to to, że nie współpracuje z niektórymi podkładami, zwłaszcza tymi, co to szybko "zastygają" na twarzy i tymi co mają silne krycie. Pisząc "nie współpracuje" mam na myśli to, że słabo się rozciera i powstają brzydkie plamy lub pozostają kreski, co wygląda śmiesznie.

Co to jest

Mam jaśniejszy odcień brązowej kredki i jest absolutnie nieużyteczna. Nakładałam ją na różne sposoby, rozcierałam palcem, gąbką, pędzlem i nadal wyglądał paskudnie. Kredka jest dość śliska, produkt słabo współpracuje z podkładami nakłada się w plamy i dziwne mazy. Nie da się go nałożyć naturalnie bo albo przy słabszych roztarciu wyglądamy jakbyśmy miały brudną twarz albo przy usiłowaniu lepszego wklepania znika.

Dobry, tani stick

Mam tą jaśniejszą wersję brązera. Chciałam skusić się na ciemniejszą, ale bardzo dużo osób pisało że kiepsko się rozciera i faktycznie po przetestowaniu w sklepie na dłoni ten ciemniejszy stawiał opory.
Przejdźmy do właściwej recenzji :)
Produkt ma bardzo wygodne opakowanie, nie trzeba niczego strugać. Kolor trafiony w punkt, jest chłodny, ale nie jest ani ziemisty ani "brudny".
Jeżeli chodzi o formułę i komfort użycia: kredka nie jest tępa, łatwo sunie po twarzy. Gorzej jest z blendowaniem: trzeba trochę się napracować (ja blenduje stemplującymi ruchami palców), ale efekt końcowy jest naturalny: nie robią się plamy czy ślady po rysowanych kredką kreskach. Tutaj należy mieć na uwadze, że produkt zastyga, dlatego trzeba pracować dość szybko i nie nakładać produktu na oba policzki na raz. Pigmentacja jest zadowalająca, dodatkowo mamy możliwość dołożenia produktu i budowania intensywności.
Brązer przypudrowany raczej nie ma tendencji do znikania z twarzy w ciągu dnia.
Na początku, kiedy zobaczyłam ile sztyftu wysuwa się z opakowania, to obawiałam się że przepłaciłam. Ale produkt okazał się bardzo wydajny, łącznie używałam go może miesiąc, a ja nie wykręciłam jeszcze sticka ani o milimetr.

Bardzo polecam ten brązer, myślę że to jedna z lepszych i zarazem tańszych opcji w drogeriach.

W porządku.

Posiadam rozjaśniać i jaśniejszy bronzer. Są dobre, po prostu. Bronzer ładnie się blenduje, bez problemu można go rozetrzeć gąbeczką, fajnie się stapia z podkładem. Rozjaśniacz też jest w porządku, robi fajną bazę pod tradycyjne rozjaśniacze, wręcz nawet trochę podbija efekt. Można śmiało spróbować.

ok

Kredki kupiłam do przetestowania na promocji. Bardzo je lubię do codzinnego konturowania twarzy. Mają bardzo kremową konsystencje. Swietną pigmentacje i ich aplikacja nie sprawia żadnego problemu. Ładnie się blenduje. Ładnie zgrywa się z podładami. Trwalośc mają nawet dobrą. Kredka nie zapycha mojej skóry. Jest wysuwana i nie trzeba jej temperować.

Niewypał

Paskudztwo. Próbowałam kilkanaście razy. z innym podkładem, inaczej go aplikowałam i za każdym razem czym innym. Raz palcami, raz gąbka, raz pędzlem. No nie ma bata! W ogóle się nie rozciera, zastyga paskudnie, tworzy plamy i ma okropny kolor. Z czystym sumieniem nie polecam.

Super

Rozglądałam się po sklepach w poszukiwaniu czegoś dobrego do konturowania i tym produktem absolutnie trafiłam w 10. Kolor pasuje mi idealnie. Formuła jest lekka, kolor bardzo długo trzyma się na skórze, nie jest lepki ani zbyt suchy. Bardzo łatwo się go rozprowadza. Ma dość niską cenę co jest dodatkowym plusem.

bardzo fajna

Oceniam odcień nr 1 do rozjaśniania twarzy.
Marka Kobo coraz bardziej mnie zaskakuje i chętnie kupuję ich kosmetyki. Kusiły mnie wszystkie 3 sticki, ale postanowiłam kupić jeden na próbę.

OPAKOWANIE kredki jest bardzo wygodne, nie trzeba jej temperować, tylko wygodnie się ją wykręca.

KONSYSTENCJA I WRAŻENIA Z UŻYWANIA
Kredkę aplikuję po korektorze w sytuacji kiedy sam korektor nie poradził sobie z przykryciem cieni pod oczami. Kredka ma mesełkowatą formułę przez co początkowo miałam wrażenie, że dość tępo sunie po twarzy, ale jak się okazało trzeba było ją trochę ,,rozhulać" i z czasem gładko zaczęła sunąć po skórze. Najlepiej aplikować ją palcem lekko rozgrzanymi dłońmi i delikatnie wklepując. Ciepło powoduje lekkie rozpuszczanie gęstych konsystencji przez co kredka ładnie wtapia się w skórę. Dobrze neutralizuje cienie i zasinienia dzięki żółtemu odcieniowi a ewentualny nadmiar zbieram później zwilżonym Beauty Blenderem, następnie utrwalam pudrem sypkim. Tak zastosowana kredka trzyma się u mnie na twarzy cały dzień, nie wyciera, nie waży.

Stick kupiłam w cenie 13,99zl w drogerii Natura, ostatnio kosmetyki Kobo są często przeceniane, więc żal nie skorzystać :)
Myślę, że z czasem kupię sobie i 2 pozostałe kredki (choć na początek chyba powinnam wykończyć kółeczko Kobo do konturowania na mokro, to praktycznie te sam odcienie:))
Polecam :)