Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Kobo Professional, Face Contour Stick (Kredki do konturowania twarzy)

Kobo Professional, Face Contour Stick (Kredki do konturowania twarzy)

Face Contour Stick 1 Highlighting
Kredka przeznaczona do rozjaśniania, rozświetlania twarzy.

Face Contour Stick 2 Shading
Kredka do konturowania, nadaje cerze koloryt oraz pomaga stworzyć cienie wyszczuplające kształt twarzy.

Face Contour Stick 3 Sculpting
Kredka przeznaczona do modelowania owalu twarzy i jej optycznego wyszczuplenia.
Wygodne w aplikacji, wykręcane, nie wymagają strugania.

do twarzy
w sztyfcie

Skład jest w trakcie moderacji.

• SKŁADNIKI/INGREDIENTS: Ricinus Communis Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Copernicia Cerifera Cera, Candelilla Cera, Caprylic/Capric Triglyceride, Cera Alba, C10-18 Triglycerides, Hydrogenated Coco-Glycerides, Isocetyl Stearoyl Stearate, Mica, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Talc, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, BHT, [+/- CI 77499, CI 77492, CI 77491, CI 15850, CI 77891]

bardzo fajna

Oceniam odcień nr 1 do rozjaśniania twarzy.
Marka Kobo coraz bardziej mnie zaskakuje i chętnie kupuję ich kosmetyki. Kusiły mnie wszystkie 3 sticki, ale postanowiłam kupić jeden na próbę.

OPAKOWANIE kredki jest bardzo wygodne, nie trzeba jej temperować, tylko wygodnie się ją wykręca.

KONSYSTENCJA I WRAŻENIA Z UŻYWANIA
Kredkę aplikuję po korektorze w sytuacji kiedy sam korektor nie poradził sobie z przykryciem cieni pod oczami. Kredka ma mesełkowatą formułę przez co początkowo miałam wrażenie, że dość tępo sunie po twarzy, ale jak się okazało trzeba było ją trochę ,,rozhulać" i z czasem gładko zaczęła sunąć po skórze. Najlepiej aplikować ją palcem lekko rozgrzanymi dłońmi i delikatnie wklepując. Ciepło powoduje lekkie rozpuszczanie gęstych konsystencji przez co kredka ładnie wtapia się w skórę. Dobrze neutralizuje cienie i zasinienia dzięki żółtemu odcieniowi a ewentualny nadmiar zbieram później zwilżonym Beauty Blenderem, następnie utrwalam pudrem sypkim. Tak zastosowana kredka trzyma się u mnie na twarzy cały dzień, nie wyciera, nie waży.

Stick kupiłam w cenie 13,99zl w drogerii Natura, ostatnio kosmetyki Kobo są często przeceniane, więc żal nie skorzystać :)
Myślę, że z czasem kupię sobie i 2 pozostałe kredki (choć na początek chyba powinnam wykończyć kółeczko Kobo do konturowania na mokro, to praktycznie te sam odcienie:))
Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532121].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie nie nie nie.....

Kredki z kobo niestety nie przypadły mi do gustu. Cieszyłam sie jak je zobaczyłam bo myslalam, że to tani zamiennik kredek ze smashboxa. Hmm...nie sa zbyt miękkie, przez co trudno sie z nimi pracuje. Sa bardzo trudne do rozblendowania, można sobie zrobić dziurę w podkładzie zanim sie je dobrze rozetrze. Nie mam zamiaru nie wiem jak kombinować czy ogrzewać ich, aby użyć. Puściłam w świat:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377726].usefull || 0 }}% pomocna.

Tanie i bardzo dobre

Przypadkowy zakup jak byłam w rossmanie. Próbowałam już różnych kredek które mnie nie przekonywały ale te mi przypadły mi do gustu. Nie są takie tłuste jak kredki z sephory, co jest dużym plusem. Ogólnie fajnie się ich używa, są tanie i jak na tą kategorię cenową rewelacyjne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372401].usefull || 0 }}% pomocna.

Trick na zmyslowe usta

Bardzo dobry produkt w rewelacyjnej cenie

Jest to moja ulubiona kredka do konturowania. Nakładam ja na podkład. Do blendowania używam pomarańczowej gąbeczki z real techniques, która bajecznie rozprowadza tą kredkę. Nie widać żadnych ostrych linii tylko płynne przejście barw, a oto mi chodzi:) Kolorek, który mam to 2. Jest super, ponieważ nie wpada w rudość, po której wyglądasz jakbyś piła za dużo soku marchewkowego.
Dodatkowo kredka jest dość wydajna mam ją od wakacji, a mamy listopad i używam jej dość często. Za ta cenę naprawdę nie znalazłam nic lepszego. Dostępna w Naturze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342711].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyjemny kosmetyk

+ łatwo się go rozciera palcem i gąbeczką (nie próbowałam pędzlem); łatwa aplikacja, dobry w transporcie (w przeciwieństwie do produktów pudrowych/paletek zajmuje mało miejsca i nie wymaga innych akcesoriów)
+ używam koloru nr 2 - delikatny efekt w sam raz do konturowania, stosunkowo chłodny kolor, dobry na co dzień
+ dobrze sie utrzymuje
+ wygodna forma i opakowanie
+ cena w porządku

Ubolewam nad słabą dostępnością Kobo, jest do dostania chyba tylko w naturze, a szkoda. Ale nie uznaję tego za wadę samego kosmetyku i nie wliczam tego w ocenę ogólną.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1335876].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajne

Fajne, kremowe kredki. Łatwo rozcierają się palcami, gorzej pędzlem czy gąbeczką. Są w miarę trwałe. Posiadam Shading i Sculpting. Kolory mega na plus. Nie ma w nich pomarańczowych tonów, za to są piękne, głęboko brązowe oraz szare. Idealne do konturowania. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333846].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetne

Miałam okazję wypróbować wszystkie 3 kredki, jednak moim zdaniem rozświetlająca wersja nie nadaje się absolutnie do niczego, więc skupię się na dwóch pozostałych. Kolor kredki nr 2 jest cudowny - pasuje absolutnie każdej karnacji, używam jej chyba najczęściej chcąc zaznaczyć delikatnie policzek. Kolor 3 jest już ciemniejszy, ma też trochę inną formułę - kredka jest jakby bardziej tępa i sucha. Podsumowując - produkt jest świetny, konturowanie dziecinnie proste, cena ok. Jedyne zastrzeżenie jakie mam do całości to wolałabym, żeby kredki były trochę bardziej kremowe i lepiej pracowały przy rozcieraniu. Poza tym są naprawdę super.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315406].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel

Kredka bardzo ciężko się rozciera, trzeba się namęczyć, żeby cokolwiek nią zrobić a efekt i tak jest marny, bo produktu wcale nie widać. Jedyny plus to wygodne, wysuwane opakowanie, ale ogólnie 20zł wyrzucone w błoto.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1300326].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra

Posiadam odcień 3.
Plusy:
+ładnie się rozciera gąbeczką (ruchem rozcierającym)
+ładny ciepły odcień NIE POMARAŃCZOWY
+jest precyzyjna
+trwała
+nie trzeba jaj temperować

Minusy:
- nie widzę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273596].usefull || 0 }}% pomocna.

pół na pół

Mam nr 3.
Przede wszystkim rada pierwsza i (chyba) ostatnia : NIE PRÓBUJCIE "RYSOWAĆ" NIĄ PO TWARZY. Tego się nie da rozetrzeć. Próbowałam wszystkim. Nic. Starłam tylko podkład, byłam czerwona a kredka ani rusz.
Jednak! znalazłam na nią metodę!!! Ogrzewam kredkę (chucham na nią - jakkolwiek to brzmi.. działa!) i nakładam na palec (okrężnymi ruchami). Nadmiar "wklepuję " na dłoń i nadkładam (wklepuję okrężnymi ruchami) w miejsca, które chcę wykonturować. I dopiero wtedy jest ok.
+utrzymuje się dość długo
+ładnie wygląda
+kolor
-można zrobić sobie nią krzywdę, ale nie trzeba ;)
-cena...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241863].usefull || 0 }}% pomocna.