Golden Rose, Eyebrow Styling Kit (Zestaw do stylizacji brwi)

Golden Rose, Eyebrow Styling Kit (Zestaw do stylizacji brwi)

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Pojemność 6,7 ml

Idealny zestaw do nadania brwiom pożądanego wyglądu.

Zawiera delikatnie przyciemniający wosk oraz pudry do brwi w dwóch odcieniach.

Wyposażony jest w dwustronny aplikator – ze ściętą końcówką do nakładania i szczoteczkę do wyczesywania nadmiaru produktu, a także w pęsetę.

Wosk gwarantuje uzyskanie właściwego kształtu, a jedwabisty puder pozwala otrzymać naturalny efekt gęstych brwi.

paletki do brwi, woski do brwi
mineralne

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

świetny dla ciemnych blondynek

Kolory są świetnie dobrane. Nie są za ciepłe, ani za chłodne. Jedynie ten wosk nie sprawdził mi się, nie dawał żadnego efektu na moich brwiach. Jednak myślę, że nawet dla samych cieni warto kupić ten produkt.

Mój ulubieniec

Przetestowałam różne pomady i żele do brwi lecz ten od GR jest moim nr 1 i tak już chyba zostanie???? zestaw zamknięty w odpornym na wszelkie upadki opakowaniu z lusterkiem tak spadł mi już kilkanaście razy a ciebie i żel pozostały nietknięte tak jak lusterko. Zestaw zawiera żel oraz 2 ciebie jaśniejszy j ciemniejszy idealny do konturowania brwi. Dołączona jest również bardzo precyzyjna i skośną pęsetą oraz szczoteczka do nakładania produktu. Cienie są super napigmentowane używam już ponad rok i nie widać śladu zużycia. Ten mały niepozorny zestaw zawsze ratuje mnie kiedy nie chce mi się robić henny. Jest idealny zawsze zabieram go na wyjazdy.

Fajny sprawa

Produkt wysokiej jakości, bardzo trwały, zestaw kolorystyczny będzie pasował każdemu. Spiralka załączona do opakowania nie jest zbyt przydatna, najlepiej od razu zainwestować w jakiś bardziej precyzyjny pędzelek do nakładania cieni do rzęs. Całość bardzo wydajna, stosuję dosyć często a po roku nadal mam większość produktu.

Ideollo <3

produkt idealny! Odstawiłam wszelakie kredki, pomady i inne cuda. Zostawiłam tylko ten zestaw.
W zestawie mamy: dwa odcienie cieni. jeden ciemniejszy, drugi jaśniejszy by ładnie nadać efekt ombre. Pastę ala żel - najsłabsze ogniwo w tym zestawie. uzywałam trochę ale to moim zdaniem zbyteczny element, pęsetkę! i szczoteczkę do brwiz aplikatorem skośńym. To wszystko zamknięte w malutkiej paletce z lusterkiem. Czego chcieć więcej.
Cienie nakładają się z łatwością, są dość trwałe. Ladne odcienie.
Produkt jest niesamowicie wydajny, używam go gruubo ponad pół roku dzień w dzień i lekko widac wgłebienie na cieniach.
Polecam z czystym sumieniem

Całkiem ciekawy cień do brwi.

Zdecydowanie są te cienie lepsze od Kobo,nie tylko pod kontem koloru,ale i też jeśli chodzi o konsystencje,wcale się nie pylą i utrzymują się przez cały dzień.Do tego kolor 02 Ash idealnie pasuje na nasze słowiańskie urody.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Super produkt

Zestaw do brwi od Golden Rose, to zestaw dzięki któremu w szybki i łatwy sposób doprowadzimy swoje brwi do porządku. W zestawie mamy dwa cienie o bardzo dobrej pigmentacji i jakości. Jeden jest jaśniejszy idealny do podkreślenia początkowej części brwi, oraz ciemniejszy. Posiadamy również wosk, nie jest on może super mocny, ale daje radę. W zestawie posiadamy również mały aplikator z spiralką oraz pensetkę. Same produkty jak i narzędzia są bardzo dobrej jakości. Ja osobiście zakochałam się w pensecie, która jest bardzo precyzyjna. W opakowaniu jest również małe lusterko dobrej jakości.

Bardzo fajna paletka

Jestem ogromną fanką marki Golden Rose i prawie każdy produkt spotyka się z moim zadowoleniem.
Podobnie jest z tą paleta.

Z natury jestem brunetka, mam ciemna oprawę oczu. Dotychczas, do stylizacji brwi Stosowałam pomady w kolorze czarnym. Po pewnym czasie, efekt który nimi otrzymywałam wydał mi się zbyt "agresywny" i mocny. Zaczęłam poszukiwania czegoś delikatniejszego. Zdecydowałam się na zakup zestawu z Golden Rose. Wybrałam kolor 002. Okazał się on dla mnie idealny.

Opakowanie jest bardzo ładne, eleganckie w kolorze czarnym.
Do zestawu mamy dołączony niewielki pędzelek z jednej strony zakończony szczoteczka. Ja osobiście wolę bardziej poręczne pędzelki, bo tych małych zwyczajnie nie umiem utrzymać w ręku. Poza tym nie jest on zbyt zbity, co nie pozwala mi na precyzję. Używam zatem tylko tej części ze szczoteczka do wyczesania brwi.
Jest również mała pęseta, która z kolei jest bardzo dobra. Łapie nawet najmniejsze włoski, co pozytywnie wpływa na regulacje brwi.

Kolor, który wybrałam jest dla mnie odpowiedni. Nie jest za ciemny, brwi są delikatnie podkreślone, nie wyglądają chamsko jakby były odrysowane kredka.

Cienie bardzo ładnie można blendowac.

Polecam kupić każdemu :)

Pomocny zestaw przy tworzeniu idealnych brwi

Bardzo polubiłam się z tym zestawem do brwi i aż mi smutno, że się skończył. Produkt jest kompleksowy - posiada wosk , dwa pudry oraz szczoteczke i małą pincetę co ułatwia makijaż i na pewno nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce. Duży plus należy się za lusterko i proste, skromne opakowanie. Pigment produktów jest dobry i ładnie utrzymują się na brwiach . Cena wydaje się być całkiem okej jak za taką wydajność. Serdecznie polecam :-)

Bardzo dobry kosmetyk

Posiadam wersję kolorystyczną Ash. Produkt w swoim opakowaniu posiada wosk, dwa cienie do brwi, pęsetkę oraz pędzelek z dwoma końcówkami. Jeden cień jest jaśniejszy, drugi ciemniejszy, co jest bardzo dobre gdyż możemy nadać brwiom naturalnego wyglądu. Cienie są bardzo dobre, nie osypują się, są wydajne, utrzymują się cały dzień. Wosk sprawdza się ok, ujarzmia te włoski i nadaje dodatkowo odrobinę koloru lecz nie jest to trwały wosk. Pęsetka bardzo fajna, maluteńka. Pędzelek to totalna porażka, końcówka ze szczoteczką do wyczesywania produktu jeszcze by przeszła ale już druga strona czyli skośny pędzelek to katastrofa, gruby, nie równy i w ogóle nie precyzyjny, wolałabym gdyby tej strony nie było w tym opakowaniu. Ogólnie opakowanie bardzo fajne na wyjazd, malutkie i zgrabniutkie i ma lusterko. Cena niska.

Uwielbiam

Posiadam zestaw kolorystyczny 03 Deep Brown i jest on idealny, nie za chłodny, nie za ciepły. Cienie są szalenie wydajne i trwałe. W zestawie znajduję się także wosk, którego stety/niestety nie używam ponieważ wolę utrwalać brwi żelem. Za taką cenę jakość jest powalająca. W opakowaniu znajduje się także bardzo przydatna, bardzo ostra, pęseta.

Mój ulubiony produkt do brwi

Paletkę do brwi Golden Rose Eyebrow Styling Kit w odcieniu 03 deep brown mam już ponad rok. Używam jej codziennie - głównie jaśniejszego cienia (ciemniejszego używam od niedawna do zaznaczenia końcówek brwi) i nie widać denka - ten produkt to król wydajności. Opakowanie jest solidne - przetrwało kilka podróży, lusterko dobrej jakości, pęseta również jest w miarę solidna i można jej używać. Jedynie aplikator jest jak dla mnie troszeczkę za mały i za gruby - do nakładania produktu używałam innego swojego pędzelka. Cienie są trwałe, aplikacja łatwa i szybka. Wosk również bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, łatwo się aplikuje, nie tworzy grudek, utrwala nasze brwi. W miarę upływu czasu nie zauważyłam aby wysychał, zmieniał konsystencję czy właściwości. Cena w odniesieniu do wydajności, jakości opakowania i samego produktu - jak najbardziej adekwatna. Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego zestawu i szczerze polecam.

najlepsza

to najlepsza paletka z cieniami do brwi, mam kolor ash od roku a paletka wygląda prawie jak nietknięta, więc wydajność jest na lata, cień ładnie się trzyma przez calutki dzień, ładne chłodne odcienie, mój absolutny hit
czy kupię następne opakowanie to nie wiem, bo będę to rozważać pewnie dopiero za kilka lat :)