Hebe, Professional, Pędzel do rozświetlacza, różu i bronzera F04

Hebe, Professional, Pędzel do rozświetlacza, różu i bronzera F04

Służy do nakładania kosmetyków rozświetlających na szczyty kości policzkowych. Idealny także do różu i bronzera. Kształt włosia, tzw. jajko, umożliwia precyzyjną aplikację produktu.

pędzle
do różu, do pudru brązującego, do twarzy
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Idealny!!!

Idealny pędzel do rozswietlacza! Cena przekonuje aby go kupic. Mozna go porownac z drozszami i jakoscia i designem. Jest ladny matowy a wlosie luźno ulozone co pomaga w tym, aby nie narobic plam

• Design produktu: 5

Mój ulubieniec jeśli chodzi o pędzle do nakładania różu czy rozświetlacza. Ma bardzo fajny kształt jest dobrze wykonany ma bardzo delikatne włosie. Po myciu nic się nie dzieje włoski nie wypadają i dalej są bardzo przyjemne w używaniu.Świetna cena zachęca do zakupu. Mam jeszcze kilka pędzli z tej serii i wszystkie są tak samo dobre.

Ulubieniec do rozświetlacza

Zdecydowanie mój ulubiony pędzel do rozświetlacza. Ma bardzo miękkie, delikatne włosie. Jego kształt pozwala na idealne nałożenie produktu na twarz. Trzonek jest solidnie wykonany i ładny. Włoski nie wypadają przy użytku, ani przy myciu. Na pewno kupię więcej pędzli tej firmy.

Mięciutki

Nie mam "fioła" na punkcie pędzli. Choć maluję się codziennie i choć są to bardziej skomplikowane makijaże nie mam kilkudziesięciu pędzli jak widuję na zdjęciach na blogach czy Instagramie. Mam kilka, których używam i póki jestem z nich zadowolona i nie są zniszczone to nie szukam kolejnych bo i po co.
Jakiś czas temu dostałam jednak nowy pędzel dostępny w drogeriach Hebe, do rozświetlacza (chyba jedyny rodzaj, którego mam więcej niż 1 :) ) i ... przepadłam. Jeśli i inne są tak mięciutkie i zgrabne jak ten, to wiem już, gdzie będę szukała pędzli gdy moje będą wymagały wymiany.

Mimo, że nie mam w naturze dublowania pędzli (sama kupiłam jeden, dwa czy trzy pozostałe dostałam), to jednak te do rozświetlaczy mnie cieszą, nie wiem dlaczego. Może dlatego, że kocham rozświetlacze, więc i pędzle do nich są dla mnie ważniejsze niż pozostałe?

Pędzel jest miękki, aksamitnie mknie po twarzy idealnie nakładając i rozcierając rozświetlacz. Z każdym jaki mam (a mam ich "trochę") wspaniale się dogaduje.

Bardzo podoba mi się jego prosty design i zgrabność. Mam go 3 czy 4 miesiące, może to krótki czas, aby wypowiadać się o trwałości, ale miałam pędzle, które po tak krótkim używaniu gubiły włosie.

Nie mam mu nic do zarzucenia.

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 1

Przeciętny

-dzisiaj zrobić pędzel dobrej jakości, zwłaszcza kiedy jest syntetyczny to nic wielkiego, dlatego uważam, że te zachwyty nad pędzlami Hebe są trochę przesadzone, ja tam widzę ich wady, ten model w ogóle mnie nie porwał, jest poprawny, ale to jednak zwyklak,
-ciągle są wyprzedane, dostawy są nierówne, więc na wybrane modele trzeba polować,
-cena adekwatna do jakości, to nie jest jakaś wielka okazja,
-wykonanie mnie nie powala, nie uważam tych pędzli za wyjątkowo estetyczne,
-jakość wykonania też pozostawia wiele do życzenia,
-włosie nie jest najmilsze w dotyku, nie drapie, nic z tych rzeczy, ale czuję ten plastik,
-wcale nie leży dobrze w dłoni, moim zdaniem ma za gruby trzonek,
-brzydkie są te napisy na trzonku,
-nie podoba mi się kolorystyka,
-do różu to on się średnio nadaje ze względu na kształt,
-mówiąc krotko, są lepsze,

+spełnia swoją rolę, poprawnie nakłada rozświetlacz, do brązera też całkiem ok, ale to trzeba lubić ten kształt, mnie akurat on odpowiada,
+nie gubi włosia,
+domywa się do czysta, nawet szybko schnie

Ja podziękuję, pędzle Hebe nie robią na mnie wrażenia.

• Design produktu: 5

Dobry pędzel za przyzwoitą cenę

Pędzelka używam od kilku miesięcy. Kupiłam go z polecenia, a dostać go w Hebe nie jest łatwo, a to o jego jakości najlepiej świadczy. Mi się udało za 3 razem i miałam farta bo akurat była dostawa. Pędzelka używam do różu i bronzera i super się sprawdza w tej roli. Produkty łatwo się nim nakłada polecam też dla osób początkujących bo łatwo się z nim pracuje i raczej ciężko będzie zrobić sobie nim krzywdę. Pędzelek jest malutki zgrabiutki, zaokrąglony więc dobrze się nim konturuje i ociepla twarz. Włosie ma miękkie, nic mu się nie dzieje po umyciu, nie gubi włosów i nie traci kształtu. W przystępnej cenie otrzymujemy naprawdę porządny pędzel i wielofunkcyjny bo uważam że do rozświetlacz czy do nakładania pudru w małych partiach twarzy jak oczy, nos sprawdzi się również dobrze.

HIT

Pędzelka używam codziennie już ponad rok (może nawet 1,5 roku) i wciąż jestem zachwycona. Za niską cenę otrzymujemy naprawdę bardzo dobry jakościowo pędzelek, który świetnie nadaje się do rozświetlacza i różu. Z myciem również nie ma żadnego problemu - włosie nie wypada i jest wspaniale mięciutkie. Poranny makijaż przy użyciu tego pędzelka to naprawdę przyjemność !

Super!

Może i moja opinia nie będzie zbyt profesjonalna, ponieważ jest to jeden z pierwszych pędzli w mojej przygodzie z makijażem, ale coś tam wiem. Pędzelek zakupiłam dzięki pozytywnym opiniom wielu osób i sama mogę go polecić. Włosie jest ładnie zaokrąglone i mięciutkie. Dobrze znosi mycie, bo jeszcze nie wypadł mi ani jeden włos, a pędzel posiadam od dobrego roku. Dobrze się trzyma w ręce, a napisy nie ścierają się. Używam go do rozświetlacza, jak i bronzera, i bardzo dobrze sobie z nimi radzi

super

U mnie pędzel bardzo dobrze się sprawdza, włosie w sam raz dobrze rozprowadza nim się róż, bronzer czy rozświetlacz nawet. Cena przystępna, pędzel dobrze wykonany, na pewno długo mi posłuży, polecam.

Perełka

Pędzel zakupiłam po usłyszeniu wielu pochlebnych opinii na jego temat. Z tego co zauważyłam, w drogerii Hebe jest on rozchwytywany - udało mi się go dostać dopiero za drugim razem i chwyciłam wtedy ostatnią sztukę ;) Nie ma się co dziwić, bo włosie ma bardzo dobrej jakości, Pędzel jest mięciutki i ma fajny zaokrąglony kształt. Jest wszechstronny, może służyć do nakładania rozświetlacza, różu, bronzera oraz pudru w trudnych miejscach. Ja kupiłam go właśnie z myślą o nakładniu za jego pomocą pudru w okolicach oczu oraz przy nosie. Spodobał mi się tak bardzo, że wkrótce zaopatrzyłam się w drugą sztukę z myślą o konturowaniu nim nosa. Bardzo udany produkt!

Praktyczny

Używany od niedawna ale bardzo mi się podoba. Generalnie ładnie rozprowadza mój róż, jest bardzo przyjemny dla twarzy. Łatwo się go też czyści. Włosie nie wypada więc pędzel jest gęsty pomimo częstego używania

• Design produktu: 5

Rewelacyjna jakość za niską cenę

Od ponad roku mam dwa takie pędzle, chociaż miałam problem z kupieniem ich. Musiałam zrobić kilka podejść, bo za każdym razem miejsce tego pędzla świeciło pustkami. Używam ich do konturowania oraz do rozświetlania twarzy.

Malowanie się tym pędzlem to przyjemność, jest bardzo miękki. Dobrze znosi mycie, włosie się nie odkształca i nie wypada. Największe brawa ode mnie za kształt pędzla - bardzo przemyślany, bo łatwo się nim pomalować. No i jest wielozadaniowy – wypróbowałam na sobie, że świetnie sprawdza się przy nakładaniu bronzera i rozświetlacza, myślę jednak, że do różu też byłby ok. Dobrze nabiera na siebie kosmetyki. Wykonanie pędza również na plus, podoba mi się czarny design. Jak za taką jakość – uważam, że cena regularna jest bardzo przystępna.

Nie wyobrażam sobie bez tego pędzla makijażu.