Hebe, Professional, Pędzel do cieni E03

Hebe, Professional, Pędzel do cieni E03

Służy do nakładania cieni na ruchomą powiekę oraz rozświetlającego cienia pod łukiem brwiowym. Lekko spłaszczone włosie ułatwia aplikację cieni.

pędzle

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 4

Niezadowalający

Ogólnie nie jest to zły pędzel. Nadaje się do różnych elementów makijażu oka, jednak ze względu na jego dość szorstkie włosie, nie jest zbyt przyjemny do używania.
Pędzel jest średniej wielkości; spłaszczony, dość zbity. Nieźle nakłada cień pod łuk brwiowy oraz na całą powiekę. Jest zdecydowanie przeznaczony do nakładania, bo rozcieranie nim to średnio przyjemna zabawa. Nada się do blendowania, ale przez swoją drapiącą strukturę odbiera przyjemność z malowania. Ponadto włosie jest dość śliskie i bardziej drobinowe cienie po nim „jeżdżą”.
Pędzelek nie był bardzo drogi, ale mając inne pędzle z Hebe, myślałam, że miękkością będzie im dorównywał. A tutaj mam zawód i rozważam pożegnanie się z nim, bo zwyczajnie irytuje podczas użytkowania.

Pędzel na 5.

Używam go zgodnie z tym, do czego jest przeznaczony, czyli do nakładania za jego pomocą cieni do powiek.

Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

Jest precyzyjny, chociaż tutaj wiele oczywiście zależy od sprawnej ręki. Jego włosie jest bardzo miękkie, naprawdę dobrej jakości, przyjemne dla skóry. Ponadto nie ma problemów w postaci wypadającego i odkształcającego się włosia.

Jest to produkt marki własnej Hebe, więc oczywiście jest dostępny wyłącznie w drogeriach stacjonarnych/niestacjonarnych tej firmy.

* Wizualnie jest miły dla oka. Posiada czarną matową rączkę, a jego skuwka jest czarna oraz błyszcząca. Wg mnie wygląda dość elegancko.

nie mam żadnych zastrzeżeń

Oczy są jednym z najważniejszych elementów makijażu, a dobry pędzel do cieni do powiek może uczynić cuda. Postanowiłam przetestować pędzel do cieni Hebe Professional E03r i podzielić się z Wami moją opinią.
Pędzel ma bardzo miękkie i gęste włosie, co pozwala na łatwe i precyzyjne nakładanie cieni na powieki. Przetestowałam go z różnymi rodzajami cieni, zarówno matowymi, jak i połyskującymi, i każdy z nich nakładał się równomiernie i płynnie. Dzięki swojemu rozmiarowi, pędzel jest idealny do pracy w trudno dostępnych miejscach, takich jak wewnętrzne kąciki oka czy dolna linia rzęs. Długie włosie pędzla pozwala na precyzyjne blendowanie i rozmywanie krawędzi, co pozwala na uzyskanie naturalnego efektu. Pędzel jest bardzo solidnie wykonany i łatwy w utrzymaniu czystości. Jest delikatny dla skóry. Nie drapie ani nie podrażnia, co jest dla mnie ważne, ponieważ mam wrażliwą skórę w okolicach oczu.
Ostatecznie, po zastosowaniu pędzla, moje cienie na powiekach wyglądają znacznie lepiej i utrzymują się dłużej. Bardzo polecam ten pędzel każdemu, kto szuka wysokiej jakości narzędzia do aplikowania cieni.

• Design produktu: 5

Pędzel z Hebe wtrafił do mojej kolekcji potem jak pierwszy, który kupiłam mega mnie zachwycił.

Pędzel na miękkie włosie, które nie wypada. Pędzel bardzo dobrze się myje i nie odkształca. Jest mega trwały.

Pędzel idealnie rozprowadza cienie, bardzo mi łatwo się nim posługiwać a włosie delikatne nie podrażnia oczu.

Cena przystępna, dostępność tylko w sieci Hebe.

• Design produktu: 4

Spełnia moje wymogi

Nie będę kłamać, że jakoś super znam się na pędzlach, albo że mam świetne zdolności odnośnie makijażu. Tak naprawdę to po przeczytaniu różnych recenzji uznałam, że Hebe ma całkiem dobre opinie i spory wybór, dzięki czemu dam radę skompletować sobie akcesoria na swój własny użytek, bez wydawania fortuny. Także oceniam jako kompletny laik.

Pędzel ma miękkie włosie, przyjemne w dotyku. Absolutnie nie podrażnia oka. Cienie dobrze się go chwytają, nawet te mocno sypkie lepiej współpracują z włosiem. Najlepiej nakłada nim się cień wklepując go w powiekę, wtedy osiąga się najlepszą pigmentację niż próbując go rozetrzeć. Średnio natomiast nadaje się do blendowania dwóch cieni i łączenia ich ze sobą- co prawda nie tworzy nieestetycznych plam, ale swatki z niego nie będzie. Należy pomóc sobie innym pędzelkiem w tym celu. Jeżeli chodzi o aplikację pod łukiem brwiowym to nie mam żadnych zastrzeżeń- idealnie spełnia się do tej roli.

Podsumowując: przyjemny pędzel, za niewielkie pieniądze. Początkujący oraz laicy będą zadowoleni.

Bardzo fajny pędzelek....

Pędzelek od Hebe E03 służy mi głównie do nakładania cieni na ruchomą powiekę, świetnie sprawdza się do rozświetlenia łuku brwiowego.
Sam pędzel jest puchaty i lekko spłaszczony, posiada syntetyczne włosie które które jest bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Włosie nie odkształca się ani nie wypada w trakcie użytkowani, zostało osadzone w aluminiowej skuwce oraz wykończone drewnianym trzonkiem.Pędzel charakteryzują się miękkością i sprężystością, dobrze się z nim pracuje. Szybko i sprawnie można go domyć,
dodatkowo jest w przystępnej cenie.

• Design produktu: 5

Pędzel jest precyzyjny, można nim przepięknie dodawać punktowo cienie czy też je rozcierać.
Włosie jest przyjemne, a całość wykonanana jest ok, cena jest atrakcyjna

Wielofunkcyjny

Pędzle z Hebe odkryłam pod koniec ubiegłego roku. Od dawna poszukiwałam tego typu kształtów do makijażu oczu. E03 jest idealny do nakładania cienia bazowego pod łuk brwiowy i na ruchomą powiekę. Jego włosie jest bardzo miękkie, delikatne i nie podrażnia skóry. Pędzel jest dobrze wykonany, włosie po myciu się nie odkształca i nie wypada. Używam go również do pudrowania strefy pod okiem oraz do blendowania cieni na dolnej powiece. Pędzel E03 to bardzo fajny produkt, który można stosować na różne sposoby.

ZALETY
Miękkie i delikatne włosie
Nie podrażnia
Idealny do nakładania cieni, blendowania i pudrowania okolic oczu
Dobra jakość
Wygodny trzonek
Niska cena

WADY
Brak

Udany zakup

Pędzli ci u mnie całe mnóstwo ale jak mi coś wpadnie w oko na zakupach to biorę bez zastanowienia.
Kupiłam dwa pędzle spod szyldu Hebe po prostu aby wypróbować .
Uważam że to produkt godny polecenia ponieważ wszystko mi się w nim podoba.

Plusy
# dla mnie dostępność bo mam w mieście drogerię Hebe gdzie można kupić te pędzelki.
Inne osoby mogą mieć problem z dostępnością jeśli nie maja w pobliżu tego sklepu.
Zostaje jeszcze droga internetowa.

#cena- osobiście uważam że jest do przyjęcia. Ja zapłaciłam 12,99 zł ale na promocjach można zdobyć taniej.

#wygląd
Pędzel jest ładny i elegancki. Ma czarną matowa rączkę i czarna błyszcząca skuwkę. Na końcu napisany jest nr i logo marki .Jest dobrze wykonany. Włosie podczas mycia nie wypada. Nie śliska się w dłoni ,jest standardowej długości więc dobrze się operuje wokół oczu
Jest to puchaty spłaszczony pędzel do rozcierania cienia
Włosie bardzo mięciutkie i delikatne . Jest syntetyczne ale nie drapie skóry. Delikatnie rozciera cienie i nie robi plam.
W moim odczuciu wszystkie zadania dobrego akcesorium spełnione.

• Design produktu: 5

Nie maluję się za często, a tym bardziej cieniami, ale dla takiego laika jak ja idealny. Cena adekwatna do jakości. Pędzel jest mięciutki i nie podrażnia skóry. Łatwo nakłada się cienie. Rok używania i nadal w idealnym stanie, nic się nie odkleja ani nie odlatuje. Włosie łatwo też się myje co jest bardzo ważne

e03

Pędzelek dostałam na urodziny rok temu od przyjaciółki. Służy on do nakładania cieni na ruchomą powiekę oraz rozświetlającego cienia pod łukiem brwiowym. Lekko spłaszczone włosie ułatwia aplikację cieni. Nie maluje oczu cieniami na co dzień i jak dla mnie jest to super pędzelek. Miękkie włosie, które nie podrażnień powieki. Polecam dla początkujących.

• Design produktu: 5

Bardzo lubię ten pędzelek. Mam go już naprawdę długo, używam praktycznie codziennie, każdego dnia również go myję i jedyne co się z nim stało to trochę zszedł napis. Jest to niesamowicie dobrej jakości od włosia poprzez stalówkę aż do rączki. Do tego nie jest drogi, a ja swój egzemplarz kupiłam na promocji więc bajka. Idealnie sprawdza się do nakładania jasnego cienia na całą powiekę oraz do nakładania błyszczących cieni.