P2 Cosmetics, Full Color Lipstick (Pomadka do ust)

P2 Cosmetics, Full Color Lipstick (Pomadka do ust)

Kremowa i nawilżająca konsystencja równomiernie rozprowadza się na ustach bez podkreślania suchych skórek, pełne krycie uzyskuje się już za pierwszym pociągnięciem . Pomadka ma lekko tłustawą i nawilżającą konsystencję.

w sztyfcie
kryjące
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

Całkiem przyjemna

Moja przygoda z ta pomadką zaczęła się od tego, że w domu miałam konturówkę do ust także musiałam dokupić kolorem pasującą pomadkę , tu z pomocą przyszła mi Pani z Rossamana, odcień dobrała idealnie posiadam nr 100 nazwa to Convey Greatnes-kolor brązowy bez żadnych drobinek , pomadka moim zdaniem nie jest też matowa bardziej satynowa hmm miękka taka masełkowata, świetnie nawilża usta, u mnie utrzymuje się na ustach około 5 godzin, bardzo ładnie schodzi w ciągu dnia i do tego nie wysusza co często robią pomadki matujące.

Bardzo trwała

Pomadka jest bardzo trwała na ustach, ma bardzo wyrazisty kolor, długo utrzymuje się na ustach, nie jest matowa, raczej satynowa. Opakowanie jest bardzo porządne, pomadka jest bardzo wydajna.

pomadka

przyjemna pomadka, może nie jest bardzo trwała, ale nie maltretuje moich ust. Nie wysusza, kolor dość intensywny, przyjemnie nosi sie ją na ustach. Ma konsystencje taka.. troche masełkowa, fajnie delikatnie nawilża podczas noszenia na ustach. Delikany zapach, nie nachalny. Żałuje że wycofano p2 z hebe

dobra

Bardziej pomadka niż szminka. Nie ma mocnego krycia, nie daje wyrazistego efektu. Dobrze nawilża usta, bezzapachowa, nawet długo utrzymuje się na ustach. Ja mam kolor 100 convey greatness, jest to bardziej kolor brązowy niż nude. Wzięłam ją na próbę skuszona ceną za granicą, jednak mi osobiście nie przypadła do gustu. Mam małe usta, pomadka z racji tego, że jest dość tłusta i nawilżająca, wychodzi mi poza linię ust. Kolor także nietrafiony, leży więc u mnie w szufladzie, ale dziewczyny lubiące nawilżające, mało napigmentowane kolory będą zadowolone.