Bell, HypoAllergenic, Contour Palette (Paleta do konturowania)

Bell, HypoAllergenic, Contour Palette (Paleta do konturowania)

Średnia ocena: 3.64/5

Paleta do konturowania twarzy Bell HypoAllergenic Contour Palette. Zawiera matowy bronzer oraz jasny puder rozjaśniający. Bezpieczna dla alergików.

pudrowe

polecam

Paleta Bell jest bardzo dobrej jakości produktem do konturowania twarzy. Ma idealny odcień, który wygląda na buzi naturalnie (nie jest ani ciepły, ani zimny. taka kawa z mlekiem) Sama konsytencja tego pudru jest ciekawa. Bardzo aksamitna, miałka, dobrze się blenduje i pracuje pod pędzlem. Ciężko sobie nim zrobić plamy. Długo trzyma się na policzkach, Jasny puder dobrze rozjasnia strefę pod oczami i jeśli chcemy podkreślić kontur kości policzkowych.Polecam :)

świetne duo do konturowania

Bardzo polubiłam się z tym produktem, ogólnie firma Bell HypoAllergenic bardzo pozytywnie mnie zaskakuje ostatnio.
Puder do konturowania ma bardzo ładny, neutralny kolor, który idealnie współgra z moją jasną cerą, nie robi plam i świetnie się utrzymuje cały dzień.
Jasny puder świetnie nadaje się do roztarcia granicy konturu, oraz przykrywa delikatnie niedoskonałości na policzkach.

Świetny produkt dla laików

Przed pojawieniem się w mojej kosmetyczce tej palety miałam niewiele wspólnego z konturowaniem twarzy. Uczyłam się tej sztuki właśnie na dwutonowym produkcie od Bell i - nigdy nie odczułam potrzeby, by zamienić tę paletkę na jakąkolwiek inną, choćby i bardziej rozbudowaną!

Pudry do konturowania zamknięte są w kasetce z grubego, bardzo wytrzymałego plastiku. Opakowanie może i nie należy do super ekskluzywnych, ale jest funkcjonalne i estetyczne, a to jest dla mnie najważniejsze. Zatrzask jest po prostu niezniszczalny - działa bez zarzutu, mimo że używam paletki już gruuuuuubo ponad rok.
To, na co zwróciłam uwagę, to naprzemienne, lekko spadziste umiejscowienie pudrów w kasetce - u dołu kasetki puder jasny znajduje się poniżej ciemnego - u góry to puder ciemny znajduje się poniżej jasnego. Dzięki temu łatwiej chwycić odpowiedni odcień nawet bardzo dużym pędzlem.

Co się tyczy kolorów, to są one - moim zdaniem - dość specyficzne. Ani zimne, ani ciepłe, pomyślane tak, by pasowały do jak największej ilości karnacji, choć w mojej opinii będą pasowały raczej tym z Was, które posiadają chłodny typ urody:
puder jasny - troszkę białawy beżyk, w którym prawie w ogóle nie przebijają żółte tony. Ładnie rozświetla, pozwala uratować efekt po zastosowaniu zbyt ciemnego pudru.
puder ciemny - mleczna czekolada o lekko szarawym odcieniu. Pozwala na budowanie efektu od naprawdę subtelnego po mocny.

Pudry mają średnią pigmentację, na szczęście efekt można budować. Ich trwałość jest dobra, ścierają się równomiernie z pozostałymi składowymi makijażu, takimi jak podkład, puder, rozświetlacz czy róż.

Ich ogromną wręcz zaletą jest wydajność. Używam, używam, używam i chyba do emerytury jeszcze używać będę. Po mojej kasetce w ogóle nie widać zużycia, poważnie! To jakiś niekończący się produkt. Nie wiem, czy kiedykolwiek spotkałam kosmetyk o tak kolosalnej wydajności...

No, ale podsumowując: produkt ten stanowić będzie idealną paletkę dla początkujących, ale i osoby bardziej zaawansowane docenią go za kompaktowość i łatwość użytkowania. Warto mieć tę kasetkę na podorędziu zwłaszcza, że cena jest super korzystna.

Nie przypadła mi do gustu

Bronzer przy mojej jasnej karnacji tworzył taka szara plamę na policzku. Ma poprostu nie ładny kolor. Przy bardzo delikatnym konturowaniu ujdzie ale i tak innym bronzerem ocieplalam cała twarz aby nie chodzić z błotem na kościach policzkowych. Biały zaś puder hmmm taki zwykły sprawdza się tylko do wyrównania koloru pod bronzerem.

Minimalizm w konturowaniu

Produkt jest dobrze napigmentowany, nie robi plam oraz nie zapycha. Ma ładne neutralne w stronę ciepłych kolory. Wystarczy jeśli nie chcesz robić jakiś większych rewolucji na twarzy ;)

Zaskoczenie :3

Nie słyszałam nigdy o tej paletce i wzięłam ją na promocji w Rossie, bo szukałam jakiegoś bronzera. Od tamtej pory sprawdza się idealnie! Jasną częścią utrwalam korektor pod oczami i na powiekach, a bronzer sprawdza się idealnie do konturowania. Mam porcelanową cerę i blond włosy, a on sprawdza się idealnie kolorystycznie, jest idealnie napigmentowany, nie za mocno, dzięki czemu nie zrobi się plamy. Ładnie się rozciera, a gdy chcemy mocniejszy efekt, ładnie się dokłada. Zdecydowanie polecam.

Genialny produkt do konturowania

Paleta do konturowania Bell HYPOAllergenic jest najlepszą paletą do konturowania dostępną w drogeriach. Efekt jest delikatny, łatwy do stopniowania. Paleta idealnie nadaje się dla osób początkujących z makijażem lub ceniących szybkie wykonanie makijażu. Kolor produktu jest znakomicie wyważony-chłodny bronzer ma dosyć neutralny odcień, pasujący do słowiańskiej urody, a rozświetlacz nie zawiera drobinek, dobrze zgrywa się z makijażem. Konsystencja jest kremowa, " trzyma się" buzi, zostawia piękny mat. Puder nie osypuje się z pędzla, nie kruszy się w opakowaniu. Opakowanie jest proste, ale solidne, praktyczne i poręczne.

Najlepszy drogeryjny zestawik

Kupiłam to duo z braku laku, nic co kupowałam nie spełniało moich oczekiwań. Jakie było moje zaskoczenie, gdy okazało się hiciorkiem :) serdecznie polecam

Najlepszy zestaw do konturowania z drogerii!

Ciężko w drogerii znaleźć dobre produkty do konturowania, przy okazji promocji w Hebe na Bell 1+1 szybko wrzuciłam tę paletę do koszyka, kompletnie bez zastanowienia.
Opakowanie jest naprawdę solidne, małe idealne w podróże. W środku są pudry o bardzo kremowej konsystencji, świetnie napigmentowane, nie robiące plam, bardzo dobrze się rozcierające. Dobrze się trzymają pędzla, nie kruszą się i nie pylą. Jasny odcień jest dla mnie idealny do pudrowania okolicy pod oczami, ładnie rozjaśnia, nie pozostawiając białej poświaty/ plamy. Ciemny odcień natomiast jest idealnie wypośrodkowany nie za ciepły, nie za zimny, nie robi sinej plamy na policzkach i nie wygląda brudno. Pudry są bardzo trwałe utrzymują się od rana do zmycia, nie zanikają, nie robią plam z upływem czasu.

Zaczynam dopiero moją przygodę z konturowaniem i to pierwszy bronzer jaki kupiłam. Kolor jest wręcz idealny, potrzebna jest niewielka ilość aby uzyskać porządany efekt, jednak trzeba nakładać go uważnie ponieważ leżąc dłużej na twarzy ciężko się rozblendowuje. Jasna część o dziwo jest użyteczna, ładnie rozjaśnia skórę. Oba z pudrów trzymają się długo na twarzy

plamista porażka

Szukałam pudru do konturowania z drogerii.

Ten uznałam za najlepszy kolorystyczni, w dotyku konsystencja jest dosyć miękka, miał potencjał dlatego go kupiłam.

Wady;
-niestety nakłada się plamiście.
Nakładałam go na przypudrowany i nieprzypudrowany podkład na różne pudry. Zawsze jest ten sam efekt, nierównomiernie się rozkłada. W jednym miejscu się przylepia i wygląda to źle.

Kolor jest chłodny, nawet powiedziałabym bardzo chłodny.

Problemem też jest zestawienie dwóch pudrów obok siebie trzeba uważać żeby nabrać jeden a nie 2 na raz.'

Nie polecam

Bardzo zacny stosunek ceny do jakości

Kupiłyśmy wraz z przyjaciółką, kiedy chciałyśmy skompletować dla niej taki podstawowy secik makijażowy do pracy, budżetowy - co by nie wydać wiele, a dziewczyna była całkiem zielona w temacie.
Opcji do konturowania było kilka, uznałam że ten będzie ok.

I naprawdę jest.

Po pierwsze - często w zestawach tego typu używa się przeważnie jedynie ciemnej strony, a ta jasna robi sztuczny tłok. Nie w tym wypadku -obydwie części produktu są ze sobą zgrane, nie odbiegają od siebie tonacją i jakością. Mają konsystencję, z jaką łatwo się pracuje - lekko kremową, Fajnie się blendują, dobrze współpracują z innymi produktami.

Bronzer ma fajny, neutralny kolor, nie zostawia szaro burych plam, pięknie podkreśla kontury twarzy. Jasna część jest super do wyostrzenia dolnej granicy konturu oraz do zrobienia kropki nad i pod przypudrowanymi oczami, co by je jeszcze lepiej uwydatnić i rozjaśnić.

Polecam, bo nie wiem czy w tej cenie (zapłaciłyśmy chyba jakieś 12-14 złotych...) znajdzie się coś lepszego. Świetna opcja do budżetowego makijażu.