Lovely, Serum wzmacniające z wapniem i witaminą C

Lovely, Serum wzmacniające z wapniem i witaminą C

Serum wzmacniające z wapniem i witaminą C Lovely zawiera kompleks wyciągów z wiśni egzotycznej z zachodnich Indii i wapnia zamkniętych w kapsułkach liposomów. Wiśnia egzotyczna jest bogatym źródłem witamin C, A i F, która stymuluje regenerację komórek i syntezę kolagenu.

Ideał

Moje paznokcie zawsze były małe, łamliwe, bezkształtne, suche i koszmarnie się rozdwajały. Próbowałam niemal wszystkiego, nawet sławnego olejowania i nic im nie pomagało. Co je zapuściłam na milimetr, one już schodziły płatami. Byłam naprawdę zrozpaczona - płytka była szeroka, w kształcie jakiegoś trapezokółka i porozdwajana. Myślałam nad kupnem słynnej Eveline 8w1, jednak gdy poczytałam o jej składzie i szkodliwym działaniu formaldehydu, wolałam nie ryzykować i nie pogarszać stanu moich paznokci. Dopiero tu, na wizaz.pl, przypadkiem natknęłam się na to serum, a gdy poczytałam o nim opinie, zapragnęłam je mieć. Mimo tego dosyć sceptycznie podchodziłam do tego produktu. Po pierwsze - strasznie tani, a po drugie marka Lovely kojarzyła mi się z beznadziejnymi produktami. Ale kupiłam, użyłam i mogę powiedzieć, że....
1. Mega wzmacnia paznokcie, Robią się strasznie twarde i zwarte.
2. Wybiela końcówki.
3. Zmniejsza rozdwajanie. Kiedyś rozdwajały mi się wszystkie paznokcie, a po kuracji z tym serum tylko trzy (na szczęście już nie dzięki Nailgrowth Miracle od SH).
4. Nawilża paznokcie, nie są suche i kruche.
5. Wydłuża płytkę paznokcia.
6. Okropnie przyspiesza wzrost paznokcia. Już w trzy tygodnie miałam długie, mocne paznokcie.
7. Jest śmiesznie tani.
8. Ma cudowny, słodki kolorek i zapach.
9. Szybko się wchłania, pozostawia paznokcie błyszczące i nawilżone.
7. Poprawia koloryt paznokci - są zdrowe i różowe.
8. Ma przyjazny, konkretny skład.
9. Śliczne, niewielkie opakowanie, które można zabrać ze sobą wszędzie.

O tej wspaniałej odżywce mogłabym pisać jeszcze długo długo, ale powiem tylko, że jest po prostu idealna w każdy calu! Dla mnie był to dosłownie szok! W trzy tygodnie pierwszy raz w życiu udało mi się zapuścić piękne paznokcie!!! One przeszły totalną rewolucję. Moja mała, szeroka i bezkształtna, wyglądająca jak po obgryzaniu, płytka zamieniła się na długą, smukłą i po prostu piękną. Jakby ktoś wymienił moje paznokcie.

Naprawdę ta odżywka jest najlepsza na świecie. Ponad 300 pozytywnych recenzji nie może kłamać. Polecam z całego serca!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604996].usefull || 0 }}% pomocna.

nie polecam!

Szukając czegoś co pomoże moim słabym, rozdwajającym się na całej długości paznokciom, skusiłam się na to serum, w dużej mierze przez świetne recenzje jakie tu zbiera,
Serum jest tanie, często widuje je w rossmanie, ma gęstą konsystencje która sprawia że się nie wylewa, i bardzo szybko wchłania się w paznokcie. Używałam go kilka razy dziennie przez jakieś 3-4 tygodnie, powstrzymując się w tym czasie od malowania paznokci, i co? Zupełnie nic!! Serum nie wzmocniło moich paznokci, nie sprawiło,że rozdwojenia się zatrzymały, ani że końcówki przestały się strzępić i łamać, nie pomogło na skórki , na kolor ani grubość płytki, NIE ZROBIŁO NIC A NIC !
plusy:
-dostępność
-konsystencja
-szybkie wchłanianie
Minusy:
-NIE DZIAŁA

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389091].usefull || 0 }}% pomocna.

kolejne kwc:))

Używam tego serum nawet jak mam lakier lub odżywkę, aplikuję go pod paznokieć (robię tak również z innymi odżywkami), lub solo gdy nie mam nic na paznokciu.
Plusy:
- szybko się wchłania
- przyjemny zapach, nie gryzie w nos
- tania
- działa! paznokcie od razu są nawilżone i wygładzone
- troszkę rozjaśnia żółte paznokcie
- jak ją nakładam czuję jak moje paznokcie ją "piją"
- wygodny aplikator

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358976].usefull || 0 }}% pomocna.
Wibo na wiosnę 2015

Żadne z tego KWC

Tak mnie przekonało to KWC, że i ja się skusiłam. Niestety... Odżywka nic nie daje, wręcz przeciwnie. Kupiłam ją, by wzmocnić paznokcie po hybrydach. Codziennie przez 2 tygodnie nakładalam i okazało się to zmarnowanym czasem. Dotychczas paznokcie były cienkie, ale nie łamały się. Po zastosowaniu odżywki zaczęły się łamać jak szalone. Do tego zaczęły się rozdwajać. A i ten okropny zapach. Nawet cena tego nie rekompensuje. Nie polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1335066].usefull || 0 }}% pomocna.

TAK!

Zauwazylam ją akurat kiedy byla promocja w rossmanie i zaplacilam za nią ok.3zł nie znałam i nie oczekiwalam zbyt wiele a tu prosze, wielkie zaskoczenie, odzywka wchlania sie bardzo szybko! Co jest duzym plusem. Paznokcie staja sie twarde i pieknie dlugie bo nie sa podatne na łamliwość. Po dluzszym czasie aplikacji zauwazylam ze moja odbarwiona plytka paznokci po lakierach wraca do swojej naturalnej barwy. Odzywka jest tak samo dobra jak regenerum do paznokci a jest znacznie tansza. Polecam!!!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1307816].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna

+ szybko wsiąka w paznokcia, nie pozostaje na paznokciu jako bezbarwny lakier (na poczatku wydawało mi się to wadą, ale jest to duży plus, bo jednak lakier po paru dniach zaczyna schodzić z paznokcia i trzeba zmywać i znowu nakładać, taka zabawa nudna)
+ nie śmierdzi, mozna nim malować się wszędzie
+ wydajny - codziennie stosowałam przez msc, czasem też na paznokcie stóp i zostało mi jeszcze pół buteleczki (która się zgubiła :/)
+ działa! ale cudów się nie spodziewajmy. Zaznaczę, że mam swoje naturalne paznokcie bd długie i mocne, bd rzadko się łamią, szybko rosną, ale często powstają mi na paznokciu "zadziory". Po stosowaniu odżywki paznokcie przede wszystkim się zregenerowały, stały się bardziej odporne na uderzenia i np na chemię. Niemalże całkowicie zniknęły mi białe plamki z paznokci. Czy paznokcie się wzmocniły? Wydaje mi się, że nie co tak, ale jak już wspomniałam mam bd mocne paznokcie, więc tutaj bym się na cuda nie nastawiała, jak ma się złamać paznokieć to i tak się złamie ;)
+ świeżo po zastosowaniu odżywki paznokcie wydają się bielsze

- nie poręczny aplikator (zakrętka), mogli dać taką zwykłą zakrętkę jak w lakierach

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279671].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa!

Trochę sceptycznie podchodziłam do odżywek do paznokci tej firmy, ale kiedy zrezygnowałam z hybryd i moje paznokcie były w tragicznym stanie, byłam zdesperowana. Zachęcona pozytywnymi recenzjami, od razu pobiegłam do rossmanna i nie zawiodłam się. Muszę zaznaczyć, że nie stosowałam jej zgodnie z zaleceniami producenta, tylko smarowałam kilka-kilkanaście razy dziennie. Pierwszym efektem jaki zauważyłam było rozjaśnienie płytki, już po kilku dniach używania. Po kilku tygodniach paznokcie były wyraźnie wzmocnione i nie rozdwajały się (a problem z rozdwajaniem miałam jeszcze przed stosowaniem hybryd). Teraz, gdy paznokcie mi odrosły, stosuję po zmywaniu lakieru, 1-2 razy w tygodniu i efekty utrzymują się.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263023].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza odżywka do paznokci!

Swoją przygodę z tym produktem rozpoczęłam 2 lata temu ale po kilku zastosowaniach rzuciłam go w kąt. Nie było żadnego efektu na paznokciach ale teraz już wiem, że na wypielęgnowanych odżywionych paznokciach nie było sensu jej stosować.

Skuszona promocjami w Rossmannie kupiłam nowe opakowanie na wszelki wypadek. I całe szczęście bo po wielokrotnym traktowaniu moich paznokci hybrydą odżywka Lovely uratowała moje paznokcie. Po zdjęciu hybrydy moje paznokci były jedną bolącą i miękką katastrofą. Po 3 tygodniach stosowania stan paznokci poprawił się widocznie i teraz wyglądają prawie normalnie.

Odżywka wchłania się w kilka minut więc jest bardzo praktyczna i można ją śmiało stosować kika razy dziennie.

Jest niezwykle wydajna stosuję ją bardzo często a w opakowaniu została ponad połowa produktu.

W przeciwieństwie do innych odżywek ta nie ma zapachu co przy częstym stosowaniu jest ogromną zaletą.

Zdecydowanie polecam każdemu kto ma kłopoty z paznokciami bo za taką niską cenę uzyskać tak niesamowity efekt to wielka korzyść.

+ efekty (paznokcie są mocne i odbudowane)
+ dostępność (w każdym rossmannie)
+ cena
+ brak zapachu
+ opakowanie (zgrabne, lekkie i trudne do uszkodzenia)

minusów - brak

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218858].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z najlepszych odżywek do paznokci

Na kupno tej odżywki skusiłam się podczas promocji w Rosmannie. Początkowo nie myślałam o jej zakupie, stawiałam raczej na Eveline. Stwierdziłam jednak, że 3 złote to baardzo niska cena ( promocja -49% ) , więc zdecydowałam się ją kupić. Już po pierwszym użyciu paznokcie stały się twardsze. Tak twarde, że aż się złamały, chociaż to oczywiście moje wina a nie odżywki. Dużym plusem było również bardzo widoczne wybielenie płytki, wcześniej była przezroczysta, lecz po jej zastosowaniu końcówki moich długich paznokci były bielsze, zniknęły białe plamki. Paznokcie wyglądają dużo zdrowiej. Poza tym konsystencja odżywki jest świetna, w przeciwieństwie do innych odżywek nie pozostawia śliskiej powłoki, lecz wchłania( u mnie dość szybko ) się przez co szybko możemy zauważyć efekty. Jeśli chodzi o zapach to ja dla mnie jest on neutralny. Ogólnie odżywka jest świetna i tania, myślę, że sprawdzi się u osób z łamliwymi i kruchymi paznokciami. Warto wypróbować :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217558].usefull || 0 }}% pomocna.

Mega!!!

Najlepsza odżywka ( serum) z jakim się spotkałam. Na początek stosowałam non stop z powodu wolnego czasu i nudy teraz moje opakowanie juz skończyłam (niedługo lece po nowe)ale nadal widać na moich pazurkach wzmocnienie. Z początku widziałam jedynie wybielone wolne brzegi potem paznokcie przestały mi się rozdwajać. Obecnie moje paznokcie są dosyć twarde, nie łamią się juz tak często i praktycznie w ogóle się nie rozdwajają plusem jest też to że szybko mi rosną , a produkt odstawiłam dosyć dawno!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214133].usefull || 0 }}% pomocna.