Long4Lashes, Nails, Hard Extreme Hardening Nail Base (Baza-utwardzacz do paznokci)

Profesjonalna formuła dla osłabionych, łamliwych i rozdwajających się paznokci z naturalnym ekstraktem z żywicy z drzewa Pistacia lentiscus stymuluje syntezę keratyny, która nadbudowując płytkę paznokcia wypełnia ubytki i nierówności. W efekcie paznokcie stają się grubsze i mocniejsze, a jednocześnie – zabezpieczone przed uszkodzeniami i łamaniem. Innowacyjny system Re-Light zapobiega przebarwieniom i rozjaśnia płytkę, dzięki czemu zyskuje ona zdrowy wygląd i naturalny połysk. Odżywka nadaje paznokciom delikatnie mleczny odcień.

regenerujące, utwardzające, wzmacniające, wybielające / rozjaśniające
w buteleczce
odżywki do paznokci

Rewelacyjny utwardzacz, sprawdza się w tej roli i jako baza pod lakier

Jakieś dwa miesiące temu ubolewałam z powodu rozdwajania się paznokci. Nie mogłam zapuścić nawet długości lekko wystającej poza opuszkę palca. Były kruche o bardzo podatne na uszkodzenia. Znalazłam w internecie dużo dobrych opinii na temat bazy-utwardzacza Long4Nails i postanowiła go wypróbować.

Utwardzacz ma formę lakieru do paznokci. Jest mlecznobeżowy i ładnie rozjaśnia płytkę oraz wyrównuje jej koloryt. Po aplikacji paznokcie ładnie się błyszczą, wyglądają na zadbane. Zapach produktu nie odatrasza, jest znacznie delikatniejszy, niż w przypadku niektórych lakierów. Posiada cienki pędzelek, którym łatwo nałożyć produkt. Korzystałam z kosmetyku według zaleceń producenta, czyli nakładałam go co dwa drugi dzień (do zmywania używałam bezacetonowego zmywacza). Przez miesiąc nie używałam żadnych kolorowych lakierów, tylko tę bazę.

Po miesiącu mogę śmiało stwierdzić, że efekty są bardzo zadowalające. Paznokcie są znacznie twardsze, mniej kruche i nie rozdwajają się. Na takim efekcie mi zależało. Produkt kosztował mnie ok. 25 zł i absolutnie był wart swojej ceny. Ja akurat kupiłam go stacjonarnie w Rossmannie ale widziałam, że można go również dostać bez problemu w drogeriach internetowych.

Udało mi się zapuścić już nawet nieco dłuższe pazurki, więc uznał, że przetestuje również ten kosmetyk w roli bazy pod kolorowy lakier. Zrobiłam więc kolorowy manicure dwukrotnie, przy użyciu lakierów dwóch róznych marek (nawierzchniowo utrwaliłam te lakiery top coatem). W obu przypadkach baza sprawdziła się wyśmienicie, lakier nie odpryskiwał i wysychał tyle samo czasu, co bez bazy.

W związku z tym nie pozostaje mi nic innego, jak obwieścić wszystkim Wizażankom, że to świetny utwardzacz i baza w jednym. Poprawił w wyraźny sposób stan moich paznokci i są one teraz w naprawdę dobrej kondycji. Long4Nails Hard Extreme to świetny wybór, gdy w grę wchodzi utwardzenie i regeneracja paznokci. Cieszę się, że na niego trafiłam.

Cudo, cudo i jeszcze raz cudo!!!

Już od szkoły miałam problem z obgryzaniem paznokci. Kupowałam odżywki z różnych marek, ale skutki były mierne. W końcu będąc w aptece, pani poleciła mi to. Nie byłam zbyt przekonana, ale no co szkodzi spróbować. Zaczęłam używać tej odżywki kilka lat temu i nic innego już nie próbuję. Hit hitów! Paznokcie już po wyschnięciu są bardzo twarde. I nie wiem jak u innych, ale zauważyłam że także szybciej mi rosną. Zużyłam już masę opakowań, ale nie zamierzam rezygnować. Jak najbardziej warto!

Paznokcie twarde niczym hybryda

Baze kupiłam przypadkiem w Rossmannie po namowie Pani z obsługi. I nie żałuję. Jest naprawdę świetna. Moje paznokcie są bardzo łamliwe i rozdwajają się. Nie wspomnę że po ciąży ich stan był tragiczny. Używam jej średnio 2 razy w tygodniu. Po 2 miesiącach takiego nieregularnego stosowania paznokcie mam tak twarde jakbym miała nałożoną bazę hybrydową. Dodatkowo ogromną zaletą jest jej wygląd. Nadaje paznokciom mleczny odcień przez co wyglądają zdrowo. Bardzo szybko wysycha za co pokochają ją nie tylko młode mamy;)

Produkt warty uwagi

Przetestowałam już bardzo dużo odżywek do paznokci, serum, baz i nie wiem co jeszcze, ale ta baza jest z nich wszystkich najlepsza. Widzę poprawę w kondycji moich paznokci. Nie jest to spektakularna poprawa, ale ten produkt poradził sobie najlepiej na moje problematyczne paznokcie. Nakładam dwie warstwy na dwa trzy dni, zmywam i znowu maluję. Kolor na paznokciach jest mleczny, ładnie wygląda. Bazę kupiłam w promocji za jakieś 12zł. Naprawdę polecam ten produkt.

Bardzo dobra baza

Baza spełniła moje oczekiwania. Dobrze trzyma lakier, nic nie odchodzi. Używam razem z nią Seche Vite i spokojnie mogę się kilka dni cieszyć ładnymi paznokciami bez odpryskow. Po paru dniach rzeczywiście lakier zaczął odpryskiwac, ale tylko w miejscu, gdzie wcześniej uszkodzilam paznokiec maszynką do golenia. Jesli chodzi o utwardzenie, trudno mi się wypowiedzieć, bo mam twarde paznokcie. Produkt spełnił moje oczekiwania w 100%.

Baza peel off!

Nie używam jej przez długi czas, więc nie mogę nic konkretnego powiedzieć na temat efektów, natomiast zauważyłam, ze działa jak baza peel-off (przynajmniej na moich paznokciach :)). Rewelacja, akurat szukałam takiej bazy i jedna trzymala sie jeden dzień, a druga zniszczyła mi paznokcie - ta wygląda przyzwoicie i trzyma się 2-3 dni.

Chcę Was jednak ostrzec przed używaniem utwardzacza na łamliwe paznokcie - paznokcie łamią się latwiej kiedy są twarde. Kluczem jest nawilżenie, utwardzacz nie powinien być używany za często i tylko w skrajnych przpadkach. Zainwestujcie w dobry olejek do paznokci (rycynowy, jojoba, cokolwiek) i używajcie ile wlezie. Paznokcie beda elastyczne i nie będą się łamać :)

Świetna baza!

Witam serdecznie wszystkie użytkowniczki portalu Wizaż????. Dzisiaj chcę pokazać wam moje ostatnie odkrycie, mianowicie bazę-utwardzacz do paznokci Extreme Hardening nail base od Long4lashes by oceanic. Baza jest naprawdę bardzo dobrze wykonana. Opakowanie wygląda bardzo porządnie, jest mocne i eleganckie. Sam produkt jest idealny jako baza pod lakier. Szybko zastyga i pozostawia płytkę paznokcia w nienaruszonym stanie. Zapobiega powstawaniu zniszczeń na paznokciu, a dodatkowo działa pielęgnująco. Jak dla mnie jest to strzał w dziesiątkę! Dodatkowym atutem jest brak silnego, chemicznego zapachu oraz szeroki, bardzo wygodny w użyciu pędzelek. Polecam wypróbować

Baza utwardzająca do paznokci

Produkt ten kupiłam po zdjęciu hybryd, chciała zrobić sobie od nich przerwę. Niestety moje paznokcie okazały się bardzo miękkie, giętkie i potrzebowałam czegoś, co by je utwardziło. Jestem bardzo zadowolona z utwardzacza Long4Lashes, spełnia swoją rolę, paznokcie po jego użyciu są zdecydowanie mocniejsze, utwardzenie jest wyczuwalne. Dodatkowo, podoba mi się kolor, jaki nadaje paznokciom - idealna mleczna poświata. Baza szybko wysycha, co jest bardzo wygodne, nie tracimy czasu na czekanie aż wyschnie. Pędzelek również jest bardzo dobrze zrobiony, przez co produkt jest łatwy w aplikacji.
Użyłam również jako bazę pod inny lakier, poza utwardzeniem paznokcia, nie wpływa na trwałość lakieru kolorowego.
Jedyne moje zastrzeżenie jest takie, że baza wygląda na paznokciach ładnie przez pierwszy dzień, potem pęka, odchodzi, na bokach zaczyna podchodzić powietrze, paznokcie nie wyglądają wtedy estetycznie.

jestem z niego zadowolona

Jestem z niego bardzo zadowolona. Łatwo się ją nakłada na paznokcie, które są dzięki niej mocniejsze i ładniejsze. Co mi się podoba to to, że szybko schnie. Opakowanie jest ładne i funkcjonalne. polecam

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Efekt od pierwszego użycia

Super fajny produkt, który pozwala nam się cieszyć mocniejszymi paznokciami już od pierwszego użycia. Efekt natychmiastowy. Jeśli macie paznokcie miękkie od hybrydy to sięgnijcie właśnie po ten produkt! Dla mnie jest on sztosem. Ja od zawsze mam miękkie paznokcie, które szybko się łamią. Taka ich natura. A ten produkt sprawia, że są one o wiele mocniejsze. Dodatkowo ogromnym plusem jest fakt, że nie musimy długo czekać żeby nałożyć kolejną warstwę produktu. To była moja pierwsza styczność z tą marką i jestem pod mega wrażeniem.

Opakowanie i produkt:
Baza koloru mlecznego zamknięta w szklanym opakowaniu o pojemności 10ml. Kolorystyka całej marki bardzo mi się podoba. Białe opakowania z elementami złota. Klasyczne i minimalistyczne co uwielbiam. Buteleczka posiada złota nakrętkę z aplikatorem w postaci pędzelka.

Aplikacja i działanie:
Zgodnie z zaleceniami producenta aplikujemy dwie warstwy bazy raz na dwa dni. Ale uwierzcie mi, że nawet jeśli zaaplikujecie ją tylko dwa razy w tygodniu to efekt i tak się utrzyma. Jeśli używamy jej regularnie to stan naszych paznokci poprawia się bardzo szybko, w efekcie nasze paznokcie stają się mocniejsze. Ogólnie jak wspominałam na początku wpisu odczuwalna jest różnica już po nałożeniu pierwszej warstwy. Muszę przyznać, że jak zwykle nastawiłam się raczej sceptycznie i sama nie mogłam uwierzyć w tak zauważalny rezultat już po naniesieniu pierwszej warstwy. To był dla mnie wielki szok!

Dostępność i cena:
Dostępność stacjonarna jest raczej wysoka, ponieważ jest bazę możemy dostać w sieci Rossmann w cenie regularnej 21zł. Muszę przyznać, że jak na efekty które ona daje to jest to cena bardzo w porządku. Polecam każdemu, ponieważ jest to moja miłość od pierwszego użycia!

Na dni kiedy nie chce się malować paznokci!

Jest to jedna za najlepszych produktów tego typu do paznokci.
Uwielbiam ją za to w dni kiedy nie mam ochoty lub czasu na zabawę z paznokciami mogę ją nałożyć i świetnie udaje lakier do paznokci :) Wystarczy pomalować dwie warstwy i wygląda to bardzo ładnie. Paznokcie są błyszczące, wyglądają zdrowo. Odżywka nie jest przezroczysta dzięki czemu nadaje płytce paznokcia delikatnie mleczny kolor. Nie pozostawia smug. Odżywka dość dobrze się utrzymuje. Zaletą takiego koloru jest to, że nawet kiedy troszkę odpryśnie jest to niezauważalne. Wydaje mi się, że produkt ten faktycznie chroni i wzmacnia paznokcie.

Super do użycia po hybrydzie.

Moje paznokcie należą do cienkich i łamliwych, po zdjęciu hybrydy czy żelu są dosłownie jak papier. Ten utwardzacz bardzo dobrze sobie radzi, szybko zasycha, a paznokcie są dużo, dużo twardsze. Nadaje mleczny kolor przez co paznokcie wyglądają na dużo zdrowsze i wyglądają bardzo delikatnie. Daje fajny efekt i likwiduje przebarwienia. Kondycja paznokci jest o wiele lepsza i zregenerowana.