Organique, Rękawica Kessa

Organique, Rękawica Kessa

Tradycyjna marokańska rękawica wykonana z ziarnistej tkaniny. Służy do głębokiego peelingu i oczyszczenia skóry. Rękawica Kessa pomaga w walce z cellulitem, a jednocześnie pobudza krążenie i pozostawia skórę gładką. Idealnie sprawdzi się w wykonaniu rytuału Hammam przy użyciu naturalnego mydła Savon noir.

rękawice

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 5

Nie polecam

Zakupiłam tą rękawicę z myślą, że będę bardziej eko, jednakże była beznadziejna. Przy trzecim razie już zaczęły rozchodzić się szwy przy gumce. Z czego była już nie praktyczna. Także pieniądze wyrzucone w błoto a rękawica w kosz. Nie polecam. Z tego co czytałam nie tylko ja miałam ten problem.

Póki co w całości

Rękawicę kupiłam na początku roku, przyznam się że nie używam jej regularnie tylko od czasu do czasu. Jej jakość rzeczywiście mogłaby być lepsza bo jest bardzo cienka.
Jest szorstka dobrze zdziera naskórek, ale "zabieg" nie jest bolesny czy nieprzyjemny :)
Jak dla mnie ta rękawica robi lepszą robotę niż wszystkie peelingi razem wzięte.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 1

Porażka

Mialam 3 sztuki tej rękawicy.Wszystkie 3 rozpadły sie w ten sam sposób.A dawalam im szansę.Nie kupię jrj naoewno.Choć bardzo lubię produkty Organique ten produkt bardzo mnie zawiódł i nie polecam.

• Trwałość / wykonanie: 2

średnia

Efekt ogólnie dobry ale jakość rękawicy pozostawia wiele do życzenia. To już moja 3 rękawica, która się podarła... nie wiem czy kupię następną. A jak już to na pewno zostawię tym razem paragon i ją reklamuję

• Design produktu: 4

Chyba ok

Ja używam rękawicy od miesiąca i jestem z niej zadowolona. Używam jej co kilka dni, zwłaszcza przed goleniem nóg, żeby ułatwić i polepszyć skuteczność golenia. Nakładam peeling na ciało i rękawicą je masuję i póki co sprawdza mi się dobrze. Materiał jej trochę cienki, więc może rzeczywiście w przyszłości się podrzeć, ale wystarczająco szorstki do tego solidna gumka trzymająca się na ręce. Dobrze masuje i złuszcza ciało, a używając jej z peelingiem do ciała efekt jest genialny. Cena podobna do rękawic z innych drogerii. Ja takiego produktu potrzebowałam i ogólnie jestem zadowolona.

• Design produktu: 4

Sprawdzała się do czasu...

Stosowałam ją razem z peelingiem lub czarnym mydłem. Bardzo ją lubiłam, ponieważ struktura tej rękawicy doskonale pobudzała. Dodatkowo ściągacz dobre przylegał, nie uciskał. Stosując ją z peelingiem kawowym mniej się osypywał.
Po ok 6 użyciach na łączeniu zrobiła się wielka dziura. Zszyłam ją i służyła mi jeszcze na jakies 7-8 zastosowań.
Po tym czasie zaczęła tracić na swojej wartości. Jej struktura się starła i zwyczajnie stała sie bezwartościowa. Próbowała "wykrzesać" z niej jeszcze moc, ale było to bez sensu.
Być może bdybym stosowała ją tylko z czarnym mydłem tak szybko by sie nie zużyła...

OK

Rękawicę kupiłam jako alternatywę dla peelingów.
Faktycznie była to oszczędność pieniędzy i czasu. Myłam się poprostu ulubionym żelem z pomocą tej rękawicy.
Faktycznie poprawia ukrwienie skóry. Ale czy peelinguje...nie wiem...
Po ok. 5 miesiącach, podarła mi się.
Czy kupię ponowinie? Nie wiem.