Rękawica Kessa

Rękawica Kessa

Pojemność 1 szt

Tradycyjna marokańska rękawica wykonana z ziarnistej tkaniny. Służy do głębokiego peelingu i oczyszczenia skóry. Rękawica Kessa pomaga w walce z cellulitem, a jednocześnie pobudza krążenie i pozostawia skórę gładką. Idealnie sprawdzi się w wykonaniu rytuału Hammam przy użyciu naturalnego mydła Savon noir.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Chyba ok

Ja używam rękawicy od miesiąca i jestem z niej zadowolona. Używam jej co kilka dni, zwłaszcza przed goleniem nóg, żeby ułatwić i polepszyć skuteczność golenia. Nakładam peeling na ciało i rękawicą je masuję i póki co sprawdza mi się dobrze. Materiał jej trochę cienki, więc może rzeczywiście w przyszłości się podrzeć, ale wystarczająco szorstki do tego solidna gumka trzymająca się na ręce. Dobrze masuje i złuszcza ciało, a używając jej z peelingiem do ciała efekt jest genialny. Cena podobna do rękawic z innych drogerii. Ja takiego produktu potrzebowałam i ogólnie jestem zadowolona.

Sprawdzała się do czasu...

Stosowałam ją razem z peelingiem lub czarnym mydłem. Bardzo ją lubiłam, ponieważ struktura tej rękawicy doskonale pobudzała. Dodatkowo ściągacz dobre przylegał, nie uciskał. Stosując ją z peelingiem kawowym mniej się osypywał.
Po ok 6 użyciach na łączeniu zrobiła się wielka dziura. Zszyłam ją i służyła mi jeszcze na jakies 7-8 zastosowań.
Po tym czasie zaczęła tracić na swojej wartości. Jej struktura się starła i zwyczajnie stała sie bezwartościowa. Próbowała "wykrzesać" z niej jeszcze moc, ale było to bez sensu.
Być może bdybym stosowała ją tylko z czarnym mydłem tak szybko by sie nie zużyła...

OK

Rękawicę kupiłam jako alternatywę dla peelingów.
Faktycznie była to oszczędność pieniędzy i czasu. Myłam się poprostu ulubionym żelem z pomocą tej rękawicy.
Faktycznie poprawia ukrwienie skóry. Ale czy peelinguje...nie wiem...
Po ok. 5 miesiącach, podarła mi się.
Czy kupię ponowinie? Nie wiem.