Maybelline New York, Color Sensational, Matte Metallics Lipstick (Szminka do ust o metalicznym wykończeniu)

Pojemność 4,4 g

Nowa formuła kultowych szminek; komfortowo się nakłada i daje matowo-metaliczne wykończenie. Pomadka do ust. Metaliczne, oryginalne wykończenie przyciąga uwagę, dzięki czemu kosmetyk sprawdzi się na wielkie wyjścia. Produkt posiada kremową konsystencję, która dobrze się rozprowadza i pozostaje na wargach przez długi czas. Formuła została wzbogacona o przyjemną, subtelną nutę zapachową. Całość umieszczono w eleganckim, prostokątnym opakowaniu. Szminka dostępna w kilku wersjach kolorystycznych.

Szminka do ust.
Pozostawia metaliczne wykończenie.
Dostępna w dwóch odcieniach.
Wzbogacona o subtelną nutę zapachową.

WHITE GOLD - bardzo jasny złoty,
PURE GOLD - intensywny złoty,
HOT LAVE - ceglasta czerwień,
COPPER ROSE - wiśniowo-miedziany,
STEEL CHIC - brązowo-złoty z szarymi tonami,
GUNMETAL - bardzo ciemna butelkowa zieleń
COFFEE SPARK - kawowy brąz
MOLTEN BRONZE - brąz
SILK STONE - lekki beż z ciepłymi tonami
SMOKED SILVER - srebrny
SERPENTINE - żywa, jaskrawa zieleń.

w sztyfcie

Szminki zakupione w Rossmanie miałam 3 kolory
Czerwony w ciepłym odcieniu
Ciemny czerwony bordowy
Ciemnozielony
Bardzo ładne kolory eleganckie nadają super glam glow polecam

Nie lubię

Nie sięgam po te pomadke. Konsystencja jest zbyt kremowa, przez co bardzo krótko utrzymuje kolor na ustach.
Bardziej wewnętrznej strony ust nie da się pomalować przez co wygqlda to okropnie, do połowy pomalowane usta. Ale dzięki tej konsystencji nie wysusza ust przynajmniej. Ogólnie nie polecam

fatalne krycie

Pomadka okropnie wchodzi w zmarszczki na ustach, nie kryje całkowicie. Ma za rzadką dla mnie konsystencję. Nie zastyga - cały czas mam na ustach uczucie lepkości. Dodatkowo kolor który wybrałam był dla mnie za jasny i dawał efekt sinych ust.

Bardzo nietrwała

Preferuję głównie płynne pomadki, ale spodobał mi się jej kolor, więc mam.
Pomadka kosztowała ok.5-6 e.

Opakowanie jest standardowe dla całej linii Color Sensational-czyli srebrny sztyft i plastikowa półtransparentna zakrętka, w tym przypadku w kolorze czarno-zielonym.

Mój kolor to 35 stell chick czyli taki złoto-brązo-szary. Bardzo ładny i nietypowy kolor.
Świetnie wygląda na ustach. Ładnie kryje, nie robią się smugi. Także nałożony na inne szminki dodaje im oryginalności.

Szminka jest bardzo miękka i kremowa. Sprawia wrażenie takiego balsamu do ust. Bardzo przyjemnie się nakłada. Świetnie nawilża usta i ma też ładny zapach.

Niestety jak większość szminek jest nietrwała. Nie zastyga na ustach ani nie wtapia się w nie. Jest taka ruchoma, więc po pierwsze trochę wypływa poza kontur ust. Po drugie znika od razu po jedzeniu czy piciu.
Jak nie jemy i nie pijemy to wytrzyma może z godzinę. Także dla mnie trwałość kompletnie ją dyskwalifikuje. Jest całkowicie inna niż te matowe pomadki.

Spodobał mi się też kolor ciemnej zieleni. Jest naprawdę niesamowity ale nie będę kupować że względu na trwałość.
Pomadka piękna, ale taka która nada się może tylko na szybkie wyjście do sklepu.

Must have!

Świetne matowe kolory, mój ulubiony 986 - melted chocolate. Rewelacyjnie podkreślają usta, utrzymują się długo pomimo częstego picia napoi itp.
Ponadto wygodne i oryginalne opakowanie

Szminka

Linia szminek Color Sensational® Matte Metallics Lipstick jest świetna! Kolory są żywe, dobrze utrzymujące się na ustach. Ciemne kolory niestety rozmazują się i trzeba na nie bardzo uważać.Efekt jest niesamowity szczególnie przy efekcie metalicznym. Mają piękny zapach i kremową konsystencję.

fajny bajer :)

Mam kolor white gold, używam go bez innej szminki i wygląda bardzo ciekawie na ustach :) Noszę go normalnie do pracy. Trwałość słaba, ale fajny efekt mi to wynagradza. Szminka fajnie sunie po ustach, nie wysusza. Na pewno kupię inne kolory.

jestem na tak :)

Jak na razie posiadam dwa kolory: hot lava i copper rose i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona, na tyle że zastanawiam się nad zakupem kolejnego koloru :)
Są to szminki metaliczne ale spokojnie można je nosić na co dzień do lekkiego makijażu oka. Pomimo licznych drobinek (hot lava jest "najsłabiej" metaliczna) szminki są bardzo komfortowe w noszeniu. Mogłyby dłużej zostawać na ustach ale producent nam tego tak na prawdę nie obiecuje. Ładnie się zjadają. Myślę że dla osób które chcą trochę zaszaleć w makijażu, ale nie za bardzo, sprawdzą się idealnie!
Jeśli mam być szczera to nie jestem fanką szminek "long lasting" ponieważ bardzo wysuszają one usta, a tutaj? Może trzeba co jakiś czas poprawić ale nasze wargi, za sprawą miodu zawartego w produkcie, są wręcz odżywione . Oczywiście zawsze można by się do czegoś przyczepić ale nie jest to kosmetyk za 150 zł tylko za niecałe 30 zł , więc podsumowując to wszystko myślę że szminki zasługują na ogromny plus i zdecydowanie będę ich używać.

Pomadka nr5 White Gold Metalic

Kupiłam tę szminke w celu rozjasniania i nadania blysku ciemniejszym pomadką ,totalna porazka ,tempa pomadka ,zle rozprowadzajaca sie na ustach ,konsytencja jakby pudrowa bez blysku ,jakosc dla mnie tak jak jakiejs najtanszej pomadki nieznanej firmy ,nijak jakosciowo sie ona mam do dotychczowych pomadek Maybelline z tej serii,moze to ta najasniesza tak ma lub taka jej formula