Avon, Advance Techniques, Miracle Densifier, Conditioner (Odżywka do włosów `Objętość i zagęszczenie` []Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów `Objętość`])

Odżywka do cienkich i przerzedzonych włosów, która przywróci im siłę, gęstość i objętość. Jej formuła, wzbogacona kompleksem hialuronowo-peptydowym, pomoże odbudować włosy i uniesie je przy nasadzie. Staną się grubsze i gęstsze, a przy tym mocniejsze. Odżywka je nawilży, dzięki czemu będą lśniły blaskiem i nie sprawią problemów podczas rozczesywania.
Odżywkę wzbogaciliśmy kompleksem hialuronowo-peptydowym, który odbudowuje strukturę włosa, zwiększając jego objętość i unosi go u nasady.

wzmacniające, nawilżające, dodające objętości, regenerujące
zapachowa
lekkie
Skóra głowy
normalna
do włosów bez objętości

Kupiony w: U konsultantki

Słaba

Odżywkę kupiłam w wyniku pomyłki (zamówiłam szampon z tej serii, ale nie pykło i dostałam odżywkę). Zaczęłam używać 3 sierpnia w tym roku. Wtedy włosy były dwa tygodnie po ostrzyżeniu na krótko, cienkie i farbowane na rudo. Odżywkę nakładałam co drugie mycie. Kosmetyk ma identyczny zapach jak błyskawiczna maska BB do włosów https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,159036,avon-advance-techniques-absolute-perfection-bb-mask,2441081.html#review-2441081