Mydło naturalne w kostce

Mydło naturalne w kostce

Cena już od 3,27 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Mydło naturalne do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii. Jest hypoalergiczne, zawiera naturalne składniki, nie podrażnia i nie wysusza skóry, skutecznie usuwa zabrudzenia.

Skład:
Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Tetrasodium Etidronate

Cena: ok. 1zł / 100g; ok. 2zł / 200g;

Skóra
wrażliwa
hipoalergiczna
mydła

sprawdzone

Polecam do wszystkiego, do skóry wrażliwej, alergicznej, do mycia twarzy, do przemywania świeżo zrobionych tatuaży, nawet do robienia brwi na mydło. Po prostu świetne moim zdaniem. Takie proste, naturalne i bez udziwnień, a najlepsze!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410301].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie ma jak Biały Jeleń :)

Wszystkie wiemy, że jest to mydło idealne dla alergików. Owszem mam skórę dłoni delikatną i właściwie nigdy nic mnie nie uczula no chyba, że robię coś bardzo długo w wodzie. Na długie mycia w wodzie Jeleń jest idealny. Do sedna mydłem tym zawsze myje kanapy, fotele w skóry (tak doradzono w sklepie) niby dobrze konserwuje ją, nie tworzą się zacieki a skóra, jest lśniąca, elastyczna jak przy kupnie. Zdecydowanie tak jest (Piszę o meblach). Jednakże ostatnio dosyć często nawet myję w nim ręce. Kostka jest wygodna, mydło naturalne, nie pachnie a i wydajne. A o mydle przypomniało mi się napisać gdy myłam nim kanapy :)
Ostatnio też umyłam nim dłonie swojemu maluszkowi bo jego mydło się skończyło i nic się nie stało, nie uczuliło nic. To znak że Jeleń jest bardzo delikatny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386371].usefull || 0 }}% pomocna.

Za tą cenę zdecydowanie tak!

Mydło jest bezzapachowe co na początku uważałam za dużą wadę ale teraz nie ma to dla mnie większej różnicy. Stosowałam go do kąpieli i rąk ale teraz wolę mydła w płynie lub żele pod prysznic. Aktualnie myje nim pędzle i jestem zachwycona. Jego cena jest także jego zaletą.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369896].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja ciąża

TAK!

W erze wydawania majątku na drogie kosmetyki, którym powierzamy naszą skórę, mało kto by uwierzył, że jednym z największych hitów będzie szare mydło za grosze!
A jest to produkt o bardzo wielu twarzach! I niezależnie do czego- polecam spróbować.
Podstawową zaletą jest fakt, że nie ma w sobie żadnych dodatków, więc jest dosłownie DLA WSZYSTKICH. Nie wywołuje alergii, nie podrażnia, wręcz łagodzi. Dla skóry wrażliwej, atopowej, problematycznej!
Jeśli kogoś interesuje temat pielęgnacji twarzy mydłami- dobrze jest wypróbować. Łagodzi, przyspiesza kojenie, oczyszcza, nie zapycha. Jedyne co, to jest dośc mocny!
Do całego ciała (szczegolnie przy roznych problemach i wrazliwej skórze)
Do mycia pędzli i gąbek do makijażu- sprawdza się doskonale, akcesoria są po nim szczęśliwe.
Jeżeli chodzi o temat na czasie jakim jest stylizacja brwi- też się sprawdzi
Do prania... i każdego innego zastosowania jaki można wymyślić (łóżka nie pościeli, psa nie wyprowadzi, ale tak w granicach rozsądku)
Wygodna i bardzo poręczna kostka.
Zapach bez szału, prawie brak zapachu (albo tak sobie wmawiajmy)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366526].usefull || 0 }}% pomocna.

Czarny kruk- Biały Jeleń

Jest wiele szarych mydeł na rynku, ale ja jakoś do Jelenia się przyzwyczaiłam.
Doszło nawet do tego, że jego cena jest wyższa od mydełka Fa.

Plusy:
+ ma wiele zastosowań
+ ma działanie lecznicze
+ łagodzi stany zapalne
+ pomaga zrosnąć się ranom, nie wymywa bariery ochronnej, ale jednocześnie nie doprowadza do rozwoju drobnoustrojów
+ pomaga przy przetłuszczającej się skórze ciała, głowy, a nawet i twarzy
+ bez dodatków zapachowych
+ doskonale radzi sobie z myciem akcesoriów do makijażu :pędzli, gąbek
+ świetnie zapiera plamy
+ trzyma fason i kształt

Neutralne:
- zapach szarego mydła, po prostu

Minus:
- ciągle rosnąca cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333361].usefull || 0 }}% pomocna.

Uniwersalne

Jak każdy wie, szare mydło ma wiele zastosowań i spełnia się dobrze w każdej roli. Ja używam go do mycia ciała i jako środek zastępczy płynu do higieny intymnej. Kiedyś też użyłam go do mycia pędzli, a chłopak do zrobienia płukanki na przesuszone, zniszczone dłonie. Mydło dobrze się sprawdza

+ zapach - kwestia indywidualna, ja z czasem go polubiłam i miło mi się kojarzy, z kąpielą, świeżością
+ dobrze się pieni
+ nie ściąga i nie wysusza skóry
+ dobrze czyści
+ "odmładza" i nawilża dłonie, jeśli robi się z niego płukankę
+ nie podrażnia
+ wydajne

- prostokątny kształt, nieporęczne
- zostawia osad na wannie

Lubię to mydło, chociaż ostatnio kupiłam Tradycyjne polskie szare mydło Barwa i jeszcze bardziej przypadło mi do gustu :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1183628].usefull || 0 }}% pomocna.

Od dzieciństwa towarzyszy mi w życiu

Bardzo nie lubię jego zapachu - drażni mnie.
Wysusza moją skórę.

Używam go do przepierania szmatek z mikrofibry - jest dla nich delikatny i nie psuje ich struktury - takie znalazłam mu zastosowanie w domu! :)

Bardzo tanie, wszędzie dostępne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1181048].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny

Produktu używam od kilku lat i jestem zadowolona z działania. Nie uczula, lekko napina skórę i nie podrażnia, oczyszcza. Przy mojej tłustej cerze sprawdza się całkiem fajnie. Jest bardzo wydajny. Ogólnie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163331].usefull || 0 }}% pomocna.

Stary, w miarę dobry produkt

plusy:
+ ładnie pachnie
+ dobrze myje
+ nie wyślizguje się

minusy:
- powoduje skrzypienie skóry
- pozostawia film
- nieporęczny kształt

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ mego niska cena
+ szeroka dostępność

Używam tego produktu od: 1 rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042726].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobre do czyszczenia pędzli:P

Używam tego mydła do czyszczenia moich pędzli do makijażu. Mydło świetnie domywa wszelkie zabrudzenia po cieniach, korektorze i podkładzie. Nie uszkadza włosia w żaden sposób. Myje nim pędzle zarówno syntetyczne jak i z włosiem naturalnym. Mydło jest delikatne, ale zarazem dobrze czyści, do tego możemy je nabyć za niską cenę, nic dodać nic ująć.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017145].usefull || 0 }}% pomocna.