Lip Smacker, Liquid (Błyszczyk do ust w płynie (różne rodzaje))

Lip Smacker, Liquid (Błyszczyk do ust w płynie (różne rodzaje))

Pojemność 2,8 ml

Błyszczyk do ust o wspaniałych zapachach i smakach. Wzbogacony o witaminę E i aloes,
sprawia, ze usta są miękkie i nawilżone.

Dostępny w m. in. następujących smakach:
- pinacolada,
- arbuz.

w płynie /z aplikatorem
Efekt
transparentne

Mam coca-cole, mega gadżet!

To gadżet a nie kosmetyk, świetnie smakuje i pachnie - dokładnie jak napój. Mimo to jestem mile zaskoczona jaki efekt daje. Rzeczywiście usta nabierają po nim koloru, jak się wytrzyma bez oblizywania kilka minut po nałożeniu to kolor wżera się w usta i potem można zlizywać do woli haha

na zdjęciu pokazuje przed i po, polecam gadżet, żeby do makeup-nomakep dodać sobie troszkę kolorku ;)

mam jakąś nowoczesną wersje z 2019 roku, kupiłam na notino kilka tygodni temu, za niecałe 20 zł

Świetny zapach ;).

Kupiłam w Niemczech - smak waniliowy (fioletowa zakrętka). Zapach jest CUDOWNY. Przywodzi na myśl waniliowe lody, zapach wakacji :). Jeśli pominąć zapach - błyszczyk jak błyszczyk, bezbarwny, trwałość dość dobra. Nie ma co się rozpisywać, warto spróbować ;].

Używam tego produktu od: początek wakacji.
Ilość zużytych opakowań: jedno - żałuję, że nie kupiłam więcej ;p.

Przyjemny gadżecik

Właściwie fajny tylko ze względu na obłędny smak i zapach gumy balonowej, bardzo naturalny i słodziutki.
Niestety błyszczyk jest nietrwały, szybko się zużywa, ma małą pojemność i za krótki aplikator. Efekt na ustach raczej przeciętny, nie nabłyszcza jakoś spektakularnie.
Pewnie kiedyś skuszą mnie inne smaki.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 błyszczyk o smaku gumy balonowej

Lubie Smackery bo to fajny gadżet

Hmm...mam ich chyba 5, ten mam w wydaniu Cherry Coca-Cola, nabłyszcza i nic więcej, mała pojemnosc bo wylacznie 2.8 ml ale co tam, przynajmniej dobrze smakuje ; )

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Dobry dla sześcioletniej dziewczynki.

Mam truskawkowo-grejfrutowy. Kupiłam w internecie za 10 zł. Błyszczyk ma ładne opakowanie, zapach i smak. No i na tym się kończą plusy. Jest kleisty, szybko schodzi, wogóle nie daje połysku, patyczek jest krótki więc ja się pytam-jak ja mam wyciągnąc ta resztkę kosmetyku?! Brr...nienawidze marnowania kosmetyków, nawet jak sa takie felerne.
Nie wiem, co mnie podkusiło do zakupu...;/
Nie polecam. Dobre dla małej dziewczynki, która umaluje się nim dwa razy i rzuci w kąt.

Używam tego produktu od: września2010

Sympatyczny:D

Mam Sprite\'a.
Fajnie pachnie,ale nie aż tak intensywnie ja oczekiwałam.

Ma świetną konsystencję:D Chociaż jak dla mnie bardziej żelową niż płynną, bardzo przyjemnie mieć go na ustach (choć nie ma niestety smaku, ale nadal czuć zapach). Niestety nie nawilża i utrzymuje się dość krótko.
Jest go też karygodnie mało w opakowaniu jak za taką cenę!
Ciężko dostępny (mówię o \'normalnych\' sklepach, bo wiem, że jest w internecie).

Mimo wszystko jest strasznie przyjemny w stosowaniu i jest taki uroczy, że /go bardzo lubię i na pewno kupię ponownie- choć pewnie wersję balsamową, a nie błyszczykową.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: mam pierwsze

calkiem fajny

posiadam arbuzowy i truskawkowy

*niewielki przez co poreczny np do torebki
*super owocowy zapach, niestety nie ma smaku w przeciwienstwie do swojego rata w tubce
*nablyszczajacy, przezroczysty
*niewielka cena

oprocz swojego soczystego zapachu nie ma w nim nic specjalnego

Używam tego produktu od: pol roku

*Fajny*

Pomimo tego, że to błyszczyk dla dzieci, jestem zadowolona z jego uzytkowania. Mam wersję truskawkową, która dostalam z USA. Sama pewnie nie skusiłabym się na dziecięcy asortyment.
Ale do rzeczy...zapach jest bardzo intensywny (znajomi mowią, że pachnie gumą owocową). Na ustach błyszczyk jest bezbarwny (bardzo dobrze), gęsty, lepki (ale umiarkowanie) i najważniejsze- daje ulgę spierzchniętym ustom :) Nie zauważyłam, żeby wysuszał ;)
Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ponownie,bo w PL jest dośc drogi, jak na niecałe 3ml. Na serwisach aukcyjnych niektórzy chcą nawet 15zł. O sklepach już nie wspomnę :/

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

lubię, ale nie uwielbiam

mam wersję arbuzową. podoba mi się, że opakowanie jest malutkie, dzięki czemu mogę je wszędzie wcisnąć. ale z drugiej strony strasznie szybko się kończy. mam je dwa tygodnie i już jest na wyczerpaniu. a szkoda.
błyszczyk... jest dobry. nadaje przyjemny, szklisty połysk bez drobinek, choć w fiolce zauważyłam śladowe ilości brokatu. troszkę wysusza usta, dlatego nakładam go na cieniutką warstewkę balsamu YR. cudownie pachnie arbuzem. i niewielki aplikator jest bardzo wygodny, gdyż pozwala mi precyzyjnie nałożyć błyszczyk.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze na wyczerpaniu

Yummy :)

Mam Liquid Fantę.
Zapach i smak jak pomarańcza. Nie czuć chemii po prostu pomarańczę :) Szybko znika daje chwilowy efekt mokrych ust. Nie wysusza. Minusem jest też na pewno to, że ma malutką pojemność.
Aczkolwiek polecam! Ze względu na ten smak i zapach. :)

Beznadzieja!

Zakupiłam kilka na allegro,zachęcona zapachami i opakowanie,niestety jest to totalna porażka.Przypomina mi te stare błyszczyki co można było kupić kiedyś za 2 zł w kiosku,a generalnie z błyszczykiem nie ma on za wiele wspólnego,po za tym,że jest płynny...Konsystencja bardzo wodnista,brak jakiegokolwiek połysku,trwałość beznadziejna..Jedynie zapachy przyjemne...

Używam tego produktu od:Jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:Kilka razy 1

Lubie :)

Mialam waniliowy, truskawkowo-kiwi, i gume balonowa (strasznie mocny smak), godne polecenia, wanilia pachnie bosko ale za to nie smakuje :( a truskawka KWC pachnie, smakuje i wyglada, cudo! Bezbarwne, nadaja bardzo ladny nie wulgarny polysk. Niestety juz mi sie skonczyly i nie moge ich juz znalezc :(
Używam tego produktu od: paru lat