Enilome Healthy Beauty, Żel ze świetlikiem pod oczy

Enilome Healthy Beauty, Żel ze świetlikiem pod oczy

Żel pod oczy na cienie i obrzęki pod oczami. Żel ze świetlikiem lekarskim działa nawilżająco i kojąco na skórę wokół oczu. Wpływa na poprawę elastyczności skóry oraz redukuje cienie i obrzęki pod oczami. Lekka konsystencja żelu zapewnia jego szybkie wchłanianie w skórę, dzięki czemu produkt może być stosowany również pod makijaż. Skład produktu wzbogacono o ekstrakty ze świetlika, bluszczu, oczaru wirginijskiego, alg, kofeinę, D-pantenol, alantoinę oraz hialuronian sodu.

żele pod oczy
przeciw cieniom / opuchnięciom, nawilżające, kojące / łagodzące
w tubce
żel

Mega świetny żel

Otrzymałam dany produkt w prezencie. Jak większość żeli tego typu ma pojemność 15 ml.
Przy codziennym użytkowaniu na miesiąc powinno starczyć, jeżeli aplikować jeden raz to może i więcej, zależy od aplikacji.

Stacjonarnie można kupić go w aptece za 9,99. Opakowanie produktu jest dość proste, ale wówczas lakoniczne, z przodu opakowania przeliczone aktywne składniki danego produktu.

Konsystencja przezroczysta. Po naniesieniu pod oczy i na powieki odczuwalne lekkie chłodzenie bardzo lubię go stosować po obudzeniu.
Żel dobrze wchłania się w skórę, niepotrzebne go jakoś zmywać, doceniam takie kosmetyki. Przy aplikacji należy uważać, naciskając na tubkę, żeby nie polało się za dużą żelu.

Co chodzi o efektach, to jestem pod wrażeniem. Żel rozjaśnia sińce pod oczami, skóra robię się przybliżona do ogólnego kolorytu twarzy. Jak najbardziej polecam osobom, które mają zauważalne sińce pod oczami.

Ukojenie dla opuchniętych powiek

plusy:
+ chłodzi skórę
+ odświeża
+ dosyć dobrze nawilża
+ bezzapachowy
+ nietłusty
+ nie podrażnia oczu
+ zmniejsza sińce i opuchliznę

minusy:
- dość rzadka konsystencja

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- bardzo niska dostępność
- z tubki wylewa się za dużo produktu
+ niska cena

Świetny tani kremik

Używam go od około miesiąca rano i wieczorem i poduszki ,które miałam pod oczami zmniejszyły się do minimum. Cienie puki co zostały ale może to przez zbyt krótki okres użytkowania kremu.dobrze nawilża,nie podrażnia ani nie uczula. Jest bardzo wydajny.Ja stosuję pod oczy oraz na powieki.Cena bardzo zachęca do wypróbowania. Jeżeli będzie mi dane- chętnie zakupię kolejny raz.Polecam.