Ziaja, Blubel, Owocowy krem nawilżający `Jabłko i agrest`

Ziaja, Blubel, Owocowy krem nawilżający `Jabłko i agrest`

Krem o lekkiej konsystencji. Przeznaczony do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Intensywnie nawilża naskórek i głębsze warstwy skóry. Wiąże wodę i skutecznie zapobiega jej utracie.
Chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska oraz neutralizuje wolne rodniki.
Zawiera ekstrakt z jabłka i agrestu, masło shea, glicerydy kokosowe, prowitaminę B5 (D-pantenol), glicerynę.
Posiada naturalny filtr UV. Nadaje się pod makijaż.

B(l)ubel

Krem kupiłam z ciekawości- był tani i miał zachęcający opis. Niestety się zawiodłam. Miał ładnie pachnieć- śmierdział sfermentowanymi jabłkami. Był tłusty, słabo się wchłaniał i nie za bardzo nawilżał. Nie nadawał się do mojej tłustej cery, więc nie używałam go do twarzy. Do ciała też się za bardzo nie nadawał, łatwo mnie uczulił.

Plusy:
-tani
-duża pojemność jak na tą cenę

Minusy:
-konsystencja
-zapach
-słabo się wchłaniał
-nie nawilżał

Nigdy nie wrócę

Używam tego produktu od: używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: wyrzucone po zużyciu połowy

fajny i lekki

Kupiłam ten krem z ciekawości. Liczyłam na fajny, jabłkowy zapach i tutaj się już zawiodłam. Zapach jest dosyć nieprzyjemny, dopiero na skórze zaczyna znośnie pachnieć. Krem za to nadgania dobrym nawilżeniem i lekkością. Nie ma mowy o żadnym zapychaniu. Szybko się wchłania, więc zgodnie z obietnicą producenta, bardzo dobrze nadaje się pod makijaż. Jest jeszcze jeden minus, który zapewne dla niektórych jest plusem, mianowicie duże opakowanie. Ja osobiście lubię krem co jakiś czas zmienić, a ten będę dłuuugo męczyć... Mogę śmiało polecić, ale przypuszczam, że inne warianty zapachowe są lepsze.

Działa

Jest to najlepszy krem Ziaji do twarzy jaki dane mi było przetestować. Przede wszystkim nie mam po nim wysypu na twarzy, jak to bywa po innych produktach tej firmy.
Stosowałam ten krem na wiosnę, lato i jesień. We wszystkich tych porach roku sprawował się dobrze. Jest lekki, ma orzeźwiający zapach, jednak duże opakowanie odstrasza (bo co zrobić jeżeli krem się nie sprawdzi?). Spełnia swoje podstawowe zadania czyli nawilża i chroni. Ma w składzie masło shea, które jest naturalnym filtrem ochronnym. Dodatkowy plus za zawartość glicerydów kokosowych!
Krem jest tani i łatwo dostępny. Tak jak obiecuje producent - jest lekki. Polecam na cieplejsze pory roku.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

dla niewymagajacych

Powiem tak - masz skore, ktora nie wymaga szczegolnej pielegnacji, swietnie ma sie po prysznicu, nie luszczy sie, nie musisz jej ciagle nawilzac - balsam sprawdzi sie dla Ciebie jako codzienna szybka odzywka. Tak, mowie o uzywaniu go do ciala, lecz nie polecam na twarz.

Siegnelam po niego z braku czegos lepszego pod reka, w sklepiku na wsi, gdzie spedzalam tydzien urlopu mieli tylko to.

Krem ladnie sie wchlania, milo pachnie. Niestety wyskoczylo mi po nim kilka niespodzianek. Postanowilam posmarowac cialo i bylo calkiem ok, niemniej nmoim b. suchym nogom kosmetyk rady nie dal.

Używam tego produktu od:miesiac

Nawet, nawet...

Kupiłam ten kremik skuszona jego ceną i owocowymi zapachami. Mam tłustą cerę, a i krem jest dość tłusty, więc nakładam go tylko na noc. Muszę przyznać, że dość dobrze nawilża, a co najważniejsze - nie wyskakują po nim krosty. Plusem jest też wydajność. Jak dla mnie Blubel jest kremem uniwersalnym - można go stosować na twarz lub jako balsam na całe ciało.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Aż chce się WIĘCEJ I WIĘCEJ

Kupiłam ten kremik z ciekawości i okazał się bardzo miłym dodatkiem do codziennej pielęgnacji. Stosowałam kilka razy na twarz ale powyskakiwało mi co nieco, więc zaprzestałam. Za to na resztę mojego "JA" jest idealny. Zapach jest bardzo przyjemny, mocny, owocowy, długo się trzyma na skórze. Używałam go rano po treningach, wieczorem wolę coś ala wanilia, kokos. Przy codziennym stosowaniu pewnie szybko by się skończył ale przy użyciu raz na jakiś czas starczył mi na miesiąc. Skóra była pachnąca i ładnie nawilżona. Jak najbardziej polecam ten kremik. A spróbuję też inne zapachy z tej udanej serii.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

przyjemny

Używam go w zasadzie jako kremu do ciała, a nie do twarzy. Do szyi i dekoltu owszem, ale jak na moją twarz jest za tłusty. Konsystencja jest kremowa, treściwa, ale niezbyt ciężka. Krem dobrze nawilża i lekko odżywia skórę. Pachnie bardzo dojrzałym jabłkiem (takim, co to samo spadło z drzewa i leży już od kilku dni na ziemi). Zapach nie jest mocny, ale długo się utrzymuje na skórze i ubraniach. Ogólne wrażenia mam jak najbardziej pozytywne.
Jeśli chodzi o stosowanie na twarz, to sądzę, że będzie odpowiedni dla osób o skórze normalnej lub nawet suchej, na pewno nie tłustej.

Używam tego produktu od: kilku tygodni