Eveline Cosmetics, Glow and Go !, Highlight Face Illuminator (Rozświetlacz do twarzy (różne rodzaje))

Rozświetlacze z serii Glow & Go!to pełna blasku emulsja do twarzy i ciała z odbijającymi światło pigmentami. Lekka formuła kosmetyku doskonale wtapia się w skórę, tworząc na niej delikatny efekt tafli. Sprawdza się jako rozświetlająca baza pod podkład, sprawiając, że twarz wygląda na wypoczętą i świeżą.Efekt rozświetlenia można stopniować, w zależności od ilości użytego produktu. Jest idealny do konturowania twarzy. Dla subtelnego efektu rozświetlenia można dodać krople emulsji do ulubionego podkładu. To idealne narzędzie do strobingu, którego zadaniem jest rozświetlenie i ożywienie cery. Kosmetyki rozświetlające najlepiej prezentują się na skórze pań w wieku od 20 do 50 lat. Szczególnie sprawdzają się w przypadku cery zmęczonej i poszarzałej. Rozświetlacz może w ciągu jednej chwili przywrócić jej blask i świeżość. Produkt dostępny w dwóch kolorach: Candy Glow i Golden Glow.

w kremie

Cudowny

Ogólnie uwielbiam rozświetlacze w każdej postaci. Ten super wyglada zarówno nałożony punktowo na podkład jak i nałożony na cała twarz pod podkład. Świetnie skóra się prezentuje pięknie rozświetla, skóra wyglada na zdrowa i młoda, rozświetlacz jest wydajny, ma bardzo drobne drobinki w sobie. Ogólnie polecam ślicznie wyglada na skórze

Bajeczny, lepszy zamiennik Fenty

Pewnie dla niektórych tytuł brzmi jak herezja, ale hear me out.

Rozświetlacz Eveline daje bajeczny, srebrysty, zmrożony efekt, ma malutkie drobinki, mimo chłodnego koloru nie robi szarej plamy na policzku, jako że to płynny produkt to daje mokry blask, i nie mam tu na myśli czegoś w stylu rozświetlaczy MySecret, tylko odbijanie światła kremowej konsystencji. Na początku miałam problem z nakładaniem go, robiły mi się plamy, ale
podpatrzyłam sposób u Maxineczki, wyciskam niewielką ilość, wpracowuję w gąbkę, nakładam na policzki, myk myk, czekam aż się utrwali, w tym czasie nakładam palcem na nos, łuk kupidyna i pod łukiem brwiowym, i jadę z drugą
warstwą na policzki, i koniec, cała operacja trwała chwilę. Nie można po prostu wycisnąć kleksa na gąbkę i nara, trzeba go nakładać w miękki sposób.

Tak jak Diamond Bomb daje chłodną taflę srebrnych drobinek, różnica jest taka, że DB daje bardziej brokatowy efekt, drobiny są większe i jest ich więcej. Jednak myślę, że Eveline ma
tą przewagę, że szybciej go można zbudować - DB mnie strasznie wkurza tym, że muszę się namachać pędzlem, i nałożyć aż 3-4 warstwy, ciągle wydaje się go za mało, słabo nabiera się na
pędzel, i trzeba go dokładnie wetrzeć pędzlem w skórę, nablendować się. Eveline dodatkowo daje mokre wykończenie z faktu bycia płynnym produktem, (nie chodzi mi tu efekt typu MySecret),
pięknie odbija światło. No o oczywiście Fenty jest strasznie drogi.

Tak więc Glow&Go jest jak tańszy, mający mniejsze drobiny, łatwiej budujący, posiadający dodatkowe efekty specjalne jak mokry blask, lepszy zamiennik Fenty. Sorry, Rihanna.

Kosmetyk został zamknięty w różowej tubce z zakrętką. Mój odcień to candy glow. Ma gęstą, kremową konsystencję o lekko różowym kolorze. Nie posiada zapachu. Pigmentacja jest konkretna więc trzeba uważać, by nie przesadzić z ilością. Dzięki temu rozświetlacz należy zdecydowanie do wydajnych produktów. Na skórze daje przepiękny efekt tafli co bardzo ładnie się prezentuje. Dodatkowo kosmetyk zastyga, dzięki czemu jest bardzo trwały. Poza tym należy do produktów wielofunkcyjnych - można go aplikować jako rozświetlacz, ale nadaje się również do mieszania z bazą, podkładem czy balsamem do ciała dając ładne rozświetlenie skóry. Po prostu genialny rozświetlacz do stosowania na kilka sposobów. Polecam.

Cudny❤

Rozświetlacz znajduje się w przepięknej, wyciskanej tubie w odcieniu metalicznego fioletu. Mam odcień Candy Glow.
Konsystencja jest gęsta i kremowa, cudownie się rozprowadza na skórze. Aplikator ma malutką dziureczkę, przez który wydobywa się delikatnie, cieniutka porcja produktu. Rozświetlacz tworzy na skórze magiczną, satynową taflę, która mieni się roziskrzonymi drobinkaki, bardzo zmielonego brokaciku. Efekt jest przepiękny! Rozświetlacz nadaje się jako baza rozświetlająca pod podkład lub solo, jako drobinki do kremu lub balsamu, jako rozświetlacz do twarzy, dekoltu, ciała. Ma u mnie bardzo szerokie zastosowanie. Nie umiem się nin nacieszyć!❤

Nie tylko do twarzy :)

Produkt kupiłam przypadkowo ale jakże trafnie jak się potem okazało :) mój kolor to golden glow. nałożony bezpośrednio na twarz przyciemnia ją lekko, więc tak zastosowany będzie dobry dla posiadaczek ciemniejszych karnacji. Dodaje go zarówno do podkładów jak i kremów. Czasem solo wklepuje nad wymodelowane kości policzkowe lub na powieki aby rozświetlić oko. Rozświetlacz nie ściera się i bardzo długo pozostaje na skórze.

Dołączam do grona zadowolonych użytkowniczek

Ten rozświetlacz , a właściwie multi funkcyjny produkt rozświetlający zainteresował mnie już w momencie , gdy zaczął zbierać pozytywne recenzje na wizażu ,stwierdziłam , że skoro koleżanki są zadowolone to ja też będę i zaczęłam się nosić z zamiarem zakupu , stało się jednak tak , że otrzymałam ten produkt w prezencie i naprawdę bardzo go polubiłam . Bo to dobry produkt jest .

Jeśli chodzi o opakowanie to jest to mięciutka plastikowa tubka z aplikatorem w kształcie przedłużanego dziubka . Na opakowaniu znajdziemy informacje o tym , że produkt możemy używać jako rozświetlacz punktowy , bazę pod makijaż , mieszać go z podkładem oraz z balsamem do ciała używam go na wszystkie możliwe sposoby i na każdy się sprawdza .

Trafił mi się odcień Candy Glow - jest to róż ale pastelowy z drobinkami w odcieniu srebra - rozświetlenie które dzięki temu odcieniowi zyskujemy jest chłodne i mroźne ale przypadło mi do gustu , a myślałam , że to nigdy nie nastąpi gdyż uwielbiam rozświetlenie w odcieniach szampana i złota , a tutaj jednak się dało . Z innych informacji technicznych wspomnę jeszcze o tym , że produkt jest bezwonny a konsystencja jest dość lekka ale ciągle kremowa - aż chce się z takim produktem pracować .

Jeśli chodzi o sposoby użycia to tak jak pisałam wcześniej , używam na wszystkie możliwe . Jako baza pod makijaż : ( bo tak jednak używam tego najczęściej ) nie ma problemu z nałożeniem produktu , nie roluje się , nie grudkuje , nie oblepia . Nie zostawia również leciutko lepkiej warstwy , tu akurat szkoda bo lubię ten efekt w bazach pod makijaż - zwiększają wtedy przyczepność podkładu . Nałożona na twarz świetnie rozpromienia , drobinek rozświetlających jest od groma i nie jest to taki bazarowy brokat którego nie lubi żadna z nas . Podkłady na tej bazie bardzo dobrze się rozprowadzają , produkt nie wpływa negatywnie na trwałość makijażu , a jeśli chodzi o rozświetlenie to drobinki przebijają i łączą się z podkładem , jednak w sposób dyskretny . Jeśli chcemy przemienić swój podkład w rozświetlający , to moim zdaniem lepiej mieszać ten rozświetlacz z podkładem - efekt glow jest wtedy wyraźniejszy a twarz wydaje się być taka zmiękczona , tak teraz myślę , że w sumie mieszany z podkładem nawet lepiej u mnie wygląda niż jako baza :D

Jeśli chodzi o używanie go jako tradycyjnego rozświetlacza to tutaj chwilę się przed tym opierałam , ale w końcu się przełamałam i dobrze jest . Faktycznie wystarczy go wklepać opuszkami palców by osiągnąć cudowne , mroźne glow . Wklepany nie zrujnuje nam makijażu , nie grudkuje się , drobinki nie migrują po całej twarzy . Gdzie do nie nałozę tam trwa aż do zmycia - ale po kilku godzinach leciutko blaknie , ale jestem posiadaczką cery mieszanej , więc ja się tego spodziewałam i wcale się tego nie czepiam . Do balsamów do ciała też można go śmiało dodać - bo kto z nas nie lubi rozświetlających balsamów ??A on wybrane partie ciała rozświetla naprawdę świetnie , a już jak lato przyjdzie i się go użyje na opaleniznę to..No mózg stanie w poprzek .

Podsumowując to świetny produkt rozświetlający , bardzo wydajny i w dobrej cenie . Glow robi jak ta lala więc nic tylko brać .

tak tak tak!

Zapoczątkował moją miłość do rozświetlaczy płynnych. Pięknie rozświetla twarz, sprawia, że wygląda się młodo i promieniście. Jest bardzo tani (na promocji można go kupić za grosze). Gdyby kosztował więcej, to nadal bym go kupowała.

Rozświetlona cera

Na codzień używam minimalistycznego makijażu. Do tej pory, po użyciu fluidu, lubiłam jednak podkreślić kości policzkowe różem, ale sztuką było zrobić to tak aby wyglądało naturalnie. Do czasu kiedy nie odkryłam rozświetlacza w kremie Eveline Glow and go. Kupiłam na próbę kolor Candy Glow, blado różowy. Mieści się on w niedużej tubce z praktycznym aplikatorem ułatwiającym dozowanie. Ma kremową konsystencję, lekko perłowy kolor. Dobrze się rozprowadza nawet palcami i szybko wchłania. Nałożony na kości policzkowe odświeża i optycznie rozświetla twarz. Spokojnie nadaje się do dziennego makijażu, ponieważ nie odznacza się tak mocno jak róż. Jest bardzo wydajny. Naprawdę fajne rozwiązanie.

Świetny!

Rozświetlacz kupiłam na ostatniej promocji w Rossmannie. Złapałam go i stwierdziłam, że w takiej cenie warto go wyprobowac i dać mu szanse. Posiadam odcień ten bardziej złoty Golden Glow. Rozświetlacz znajduje się w plastikowej tubce i ma 20 ml pojemności. Jak na taką ilość jest bardzo wydajny i wystarczy na długi czas. Posiada również dziubek, dzięki któremu można wydobyć tyle produktu ile potrzebujemy. Produkt ma delikatny zapach, mało wyczuwalny. Konsystencja rozświetlacza jest dość gęsta. To na plus, bo po zaaplikowaniu nic nam nie spływa i nie cieknie. Pięknie mieni się na policzkach. Ma złote drobinki, które w słońcu wyglądają oblednie. Choć jest to ciemniejszy odcień, dla bladziochow rowniez się nada. Bałam się, że będzie dla mnie za ciemny, ale jeśli dobrze go nałożymy nie robi plam. Efekt można budować, dokładając kolejne warstwy. Mogę stwierdzić, że jest to najlepszy płynny rozświetlacz jaki miałam.

3 xTAK

Jestem zachwycona. Mam wersję w różowym opakowaniu. Kolorek jest jasny, rozowo biało srebrny. Na prawdę piękny. Opakowanie z Dziubkiem to świetny pomysł, Konsystencja nie jest wodnista wiec nie wycieka ponad to co chcemy. Świetnie sie rozprowadza. Używam jako rozswietlacz i cien. Pięknie sie mieni. Wad nie zauważyłam. Cena tez jest atrakcyjna, szczególnie na promocji. Kupię ponownie. To moj ulubiony rozswietlacz tej marki.

Idealny kosmetyk na lato

Lato to idealna ora na rozświetlacze, które podkreślają opaleniznę i dodają cerę subtelnego, zdrowego blasku. Rozświetlacz od Eveline polecany jest przez wiele osób, więc byłam go bardzo ciekawa. Produkt spodobał mi się, choć na początku wydawało mi się, że będę mieć z nim problem.

OPAKOWANIE

Opakowanie tego produktu to mala tubka wyposażona w zakrętkę. Wykonana jest z miękkiego plastiku w kolorze perłowym. Jedynymi ozdobami są napisy, logo marki i nazwa serii. Tubka jest bardzo dobrze opisana i znajdziemy na niej wszystkie potrzebne informacje, a dzięki skrótowemu opisowi na przedniej ściance od razu mamy gotową ściągę, nie trzeba się zastanawiać w drogerii czy aby na pewno tego potrzebujemy, gdyż najważniejsze cechy są od razu wypunktowane. Tubka posiada długi, cienki dzióbek, który ułatwia aplikację produktu. Dodatkowo możemy zrobić to precyzyjnie bez obawy o wyciśnięcie nadmiernej ilości i np. aplikować punktowo. Opakowanie jest funkcjonalne i praktyczne.

ROZŚWIETLACZ

Mam rozświetlacz w odcieniu Golden Glow - jest to ciepły beż z drobinkami, dość ciemny jak na moje oko bladziocha. Mam jasną karnację i bałam się, że nie będzie się zbyt dobrze wtapiał w moją cerę, ale mogę śmiało powiedzieć, że tak nie jest. Odcień jest w miarę uniwersalny i nawet osoby o jasnej karnacji śmiało mogą sięgnąć po ten produkt. Rozświetlacz zawiera w sobie mnóstwo maleńkich roziskrzonych drobinek, które dają efekt jednolitej tafli. Ma formę aksamitnego kremu, dzięki czemu dobrze współgra z podkładem i innymi produktami kolorowymi w płynnej formie, ale nie tylko. Efekt jaki chcemy uzyskać można stopniować, co jest dużą zaletą produktu. Stosuję go zarówno do twarzy jak i do ciała. Aplikując do na twarz, nakładam nieco rozświetlacza na przegub dłoni i nabieram go palcem lekko wklepując w miejsca, gdzie chce uzyskać rozświetlenie. Wiem, że nie przesadzę, a efekt mogę uzyskać mocniejszy jeśli wklepię nieco więcej produktu. Produkt jest nałożony równomiernie i wygląda naturalnie. Świetnie sprawdza się też jako dodatek do podkładu – daje efekt satynowego wykończenia, rozświetla cerę w modnym stylu glow. Wystarczy dodać kilka kropelek do podkładu, dobrze wymieszać i gotowe. To bardzo wygodne, bo pozwala zmienić właściwości podkładu. Lubię stosować go też jako dodatek do balsamu do ciała i nakładać na wybrane partie np. dekolt,ręce czy nogi. Idealnie sprawdza się wtedy jako element podkreślający letnią opaleniznę. Kosmetyk jest niezwykle wydajny - w tubce jest aż 20 ml produktu, dość tani, bo kosztuje ok. 20 zł i bardzo dobrze dostępny np. w R i wielu drogeriach internetowych.

PLUSY
+ ślicznie rozświetla
+ daje efekt jednolitej tafli
+ drobinki są prawie niewidoczne
+ efekt można stopniować
+ produkt jest bardzo wydajny
+ ma ładne opakowanie
+ można stosować go na wiele sposobów
+ dobra dostępność
+ niska cena

Dziś recenzja innowacyjnego rozświetlacza marki evelinecosmetics ! Przedewszystkim trzeba zaznaczyć, że jest to kosmetyk, który możemy dodać do balsamu do ciała, nałożyć pod lub na podkład, nakładać go punktowo a nawet można go wymieszać z naszym podkładem czy kremem. Jak widać zastosowań jest wiele i myślę, że każdy znajdzie taki efekt jaki będzie mu odpowiadać. Rozświetlacz jest zamknięty w tubce (20 ml) i z łatwością można go aplikować. Nadaje on naszej skórze ładne i delikatne #glow które można budować w zależności do ilości nałożonego produktu. Dodatkowo posiada on właściwości nawilżające. Wzbogacony jest o cermidy, matcha tea water oraz w odbijające światło perły. Daje efekt odmłodzonej i zdrowej cery. Ma leciutkie krycie. Dla mnie jest to świetny kosmetyk gdy chcę dodać skórze trochę blasku. Kosztuje on ok. 20 zł ja natomiast kupiłam go na promocji -55% w rossmann i jestem bardzo zadowolona z zakupu