Prokudent Med, Black Brilliant, Szczoteczka do zębów z węglem aktywnym średnia

Prokudent Med, Black Brilliant, Szczoteczka do zębów z węglem aktywnym średnia

Szczoteczka do zębów z węglem aktywnym, dokładnie usuwa płytkę nazębną i resztki jedzenia. Naturalna biel zębów zostaje zachowana. Ukośnie ułożone zewnętrzne włosie zapewnia dokładne czyszczenie trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych. Optymalnie zaokrąglone włosie chroni zęby i dziąsła oraz zapewnia wyjątkowo delikatne czyszczenie. Ergonomiczny chwyt idealnie pasuje do dłoni, przez co pozwala na precyzyjne prowadzenie szczoteczki podczas czyszczenia.

pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie
szczoteczki do zębów
do twarzy

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Warta swojej ceny

Szczoteczka zachęciła mnie zakupem zarówno niską ceną jak i wyglądem . Szczoteczka jest trwała, poręczna - łatwo się trzyma w dłoni. Szczoteczka dobrze czyści, nie podrażnia dziąseł. Włosów jest odpowiednie nie za miękkie jak i nie za twarde. Niestety szybko się zużywa. Brak powierzchni do czyszczenia języka.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Produkty marki Prokudent stosuję już od dawna i bardzo je lubię, bo mają wysoką jakość a zarazem niską cenę. Kiedy zobaczyłam szczoteczkę z węglem aktywym nie wahałam się ani chwili, byłam ciekawa co to za nowość. Zapłaciłam za nią ok. 4 zł w promocji, al

Produkty marki Prokudent stosuję już od dawna i bardzo je lubię, bo mają wysoką jakość a zarazem niską cenę. Kiedy zobaczyłam szczoteczkę z węglem aktywnym nie wahałam się ani chwili, byłam ciekawa co to za nowość. Zapłaciłam za nią ok. 4 zł w promocji, ale cena regularna też nie jest wysoka. To świetna szczoteczka, jedna z lepszych jakie miałam, jednak nie ma ona wpływu na wybielanie jak obiecuje producent.

OPAKOWANIE

Jest to klasyczne opakowanie wykonane z kartonu i plastiku, na którym znajdziemy informacje o produkcie. Na odwrocie mamy rozrysowaną strukturę szczoteczki oraz opisane jej zalety oraz funkcje. Na plus z pewnością zasługuje to, że producent pomyślał jak trudne jest otwieranie tego typu opakowań, więc doceniam to, że ułatwił sprawę. Mamy tutaj wyraźnie zaznaczone małe wgłębienie, które pozwala pociągnąć za tekturkę zarazem odrywając ją od plastikowej części.

SZCZOTECZKA

Design samej szczoteczki jest ciekawy – włókna są dopasowane kolorystycznie do rączki, a żółto-szara całość jest całkiem ładna. Sama szczoteczka ma miękkie włókna mimo że są oznaczone jako średnie, nawet na początku stosowania nie podrażniają dziąseł. Szczoteczka ma profilowaną rączkę dzięki czemu dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się podczas mycia. Włókna ułożone są tak,że pozwalają więc na dotarcie różne zakamarki. Dobrze oczyszcza zęby, dociera we wszystkie newralgiczne miejsca, które chcemy oczyścić. Brakiem jest dla mnie to, że nie znalazła się tutaj końcówka do czyszczenia języka, która pozwala na dokładniejsza i bardziej kompleksową higienę jamy ustnej. Poza tym włókna szybko się niszczą i standardowe 3 miesiące na wymianę szczoteczki tego wariantu nie dotyczą, gdyż musimy zrobić to wcześniej. Nie zauważyłam, aby jakoś znacząco wpłynęła na wybielanie, w tej kwestii jest chyba neutralna a przynajmniej w moim przypadku.

PLUSY
+ delikatne włókna
+ ciekawa kolorystyka
+ dokładne czyszczenie zębów
+ cena

MINUSY
brak końcówki do czyszczenia języka
włókna szybko się niszczą
nie wpływa na wybielanie zębów

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 5

Jak nie mogę kupić szczoteczki bambusowej z Colgate,

to kupuję tą szczoteczkę z Prokudenta. Bo dobrze czyści przestrzenie między zębowe, oraz nieźle usuwa kamień nazębny. Jest wygodna w użyciu, bo ma silikonowaną rączkę. Ma dość delikatne włosie, dobrze wyprofilowane, co pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Nie kaleczy mi dziąseł. Dlatego czasami do niej wracam, chociaż niechętnie, bo jest z plastiku.

Prokudent Med, Black Brilliant, Szczoteczka do zębów z węglem aktywnym

Szczoteczka jest czarna z dodatkami koloru żółtego.Jej włoski są czarne.My mamy szczoteczkę średnią jeśli chodzi o włoski i ich miękkość.Fajnie że szczoteczka czyści zęby i dzięki niej zęby zostają białe..Naprawdę zęby są białe,mocniejsze.Fajny jest też kolor szczoteczki taki inny.Jestem zadowolona z tej szczoteczki ;) Plus tez za to że szczoteczka nie podrażnia dziąseł,dziąsła nie krwawią.Fajna ta szczoteczka.Chodź i tak kocham moja soniczną szczoteczkę ale ta zaraz po niej zajmuje drugie miejsce :)

• Design produktu: 5

Producent trochę poleciał z fantazją

Sczoteczkę bardzo lubię i najchętniej używałam ją, gdy jeszcze niedawno nosiłam aparat na zębach. Była jedną z tych, które najdłużej wytrzymywały. Szczoteczka ma bardzo ładny kolor. Jest niedroga. Dokładnie myje zęby. Dociera nawet do miejsc tzw."trudno dostępnych". O działaniu węgla aktywnego można by tu dyskutować. Producent po prostu zaszalał z wyobraźnią. Nie podrażnia dziąseł. Jest higieniczna.

Ok

Ostatnio w składzie kosmetyków zagościł na dobre węgiel aktywny i o ile mnie to nie dziwi tak w szczoteczce do zębów trochę mnie to zaskoczyło więc nie byłabym sobą gdybym nie sprawdziła na sobie.

Szczoteczka jest w moim ulubionym czarnym kolorze z wstawkami dostępnymi w kilku barwach. Leży wygodnie w dłoni, nie ślizga się. Włosie średnio twarde, część jest ukośnie ułożona, nie wypada, nie podrażnia dziąseł. Dobrze się nią myje zęby, jak obiecuje producent dokładnie usuwa płytkę nazębną oraz resztki jedzenia. Działania węgla aktywnego jakoś szczególnie nie zauważyłam więc pewnie to kolejny chwyt marketingowy.

Cena bardzo korzystna, dostępność w każdym Rossmanie. Szczoteczka jest ok, dobrze spełnia swoją funkcję i jest dobrze wykonana, ale z racji, że lubię sięgać po produkty, których jeszcze nie testowałam nie wiem czy kupię ją ponownie.