Artiste, Pędzel do różu B05

Artiste, Pędzel do różu B05

Pędzel do różu model B05 wykonany jest z syntetycznego, miękkiego włosia. Stworzony do aplikacji różu oraz pudrów do konturowania twarzy dzięki skośnie ściętemu włosiu.

do pudru brązującego, do pudru, do różu
pojedyncze

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Świetny pędzelek

Pędzelka używam do aplikacji różu i bronzera (wiem, że do bronzera lepiej mógłby się nadać pędzelek nie ścięty, ale ten mi się świetnie sprawdza i na razie nie szukam innego).
Pędzelek jest bardzo solidnie wykonany- ma mocny trzonek odporny na uszkodzenia i zniszczenia. Trzonek jest wystarczająco długi i dzięki temu bardzo wygodny przy aplikacji kosmetyków.
Włosie jest gładkie i miłe w dotyku (test smyrania się przeszedł znakomicie ;)). Włosie jest lekko ścięte, co ułatwia nakładanie różu, bronzera. Powierzchnia włosia jest średnia, nie za duża i nie za mała, moim zdaniem idealna do konturowania twarzy i nadawania jej koloru. Świetnie nada się także do aplikacji pudru, także pod oczy (choć akurat ja do pudru go nie używam).
Włosie jest bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Mój pędzel przeszedł już dziesiątki myć i ciągle nie jest ani trochę odkształcony.