KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy na noc

Bobbi Brown Hydrating Intense Night CreamNawilżający nawadniający krem do twarzy na noc

4 na 51 opinię

SaphireMind
    2 stycznia 2020 o 1:34
    4 / 5
    Krem naprawdę godny uwagi
    Krem otrzymałam w prezencie wraz z moim ukochanym kremem pod oczy od Bobbi Brown. Stosuje go pół roku i naprawdę czuć w nim wysoką jakość. Pachnie naprawdę przyjemnie, jego konsystencja jest stosunkowo lekka jak na krem, który ma być na noc i to intensywnie nawilżający. Zdarza mi się częściej używać go przy okazji porannej pielęgnacji niż jako krem na noc. Może dlatego, że mam ultra suchą cerę i na noc wymagam ultra ciężkiej, kremowej ( wręcz masełkowej) konsystencji. Przy regularnym jego stosowaniu na pewno widże poprawę sprężystości i nawodnienia skóry. Przestałam mieć problemy z suchymi skórkami gdzieniegdzie na polikach i czole. Jest wyydajny i sprawnie się wchłania, więc z moim wykonaniu najlepiej sprawdza się pod makijaż. Do tego ma ultra piękne opakowanie, które jest plastikowe, więc transportowanie go nie jest tak problematyczne jak w porównaniu ze szklanymi pudełkami na inne kremy do twarzy. Z przyjemnością mi się z niego korzysta, ale nie jestem pewna czy z własnych pieniędzy zakupiłabym go ponownie. Nie stał się moim hitem, ale nie pogardzę jak ktoś kiedyś mi go sprezentuje :)
    Zalety:
    • - super nawilża
    • - lekka konsystencja na tak bogaty krem
    • - można stosować na dzień, bo bardzo szybko się wchłania
    • - piękne opakowanie, które jest wygodne w transportowaniu
    • - przyjemny, delikatny zapach
    Wady:
    • - wysoka cena
    Szczegóły:
    • Wydajność: