KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 13% osób
    Aaaliyah
    23 czerwca 2012 o 13:32
    1 / 5
    Miałam po niej straszny łupież!
    Zdecydowanie nie polecam! Odżywka łądnie pachnie, ale dostałam po niej okropnego łupieżu, a włosy zaczęły mi się przetłuszczać jeszcze bardziej niż przedtem. Coś okropnego! Nie nabierajcie się na to, że jest ok, bo ja po 3 użyciach go pochwaliłam. A za czwartym i kolejnym... porażka! Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
    Używa produktu od:miesiąc

Ariannan
    3 września 2011 o 19:02
    Nie spełnia obietnic producenta
    Kupiłam tę odżywkę, gdyż chciałam podkreślić swój kolor włosów. Niestety, ale odżywka nie spełniła moich oczekiwań. Blond refleksy w żaden sposób nie zostały podkreślone. Efektu nie było, tak jakbym wcale nie używała tej odżywki. Poza tym, nie była najgorsza. Włosy po jej użyciu były miękkie, pachnące, dobrze się rozczesywały. Mimo to, odradzam. Oczekiwałam od tej odżywki czegoś więcej. Używam tego produktu od: 1,5 roku Ilość zużytych opakowań: jedno

_magnifique_
    21 sierpnia 2011 o 22:58
    Bubel
    Chciałam by ta odżywka oświetliła mój naturalny kolor włosów , ale niestety efekt był taki sam jak po każdej innej odżywce czyli - ładnie się błyszczą włosy , ale nic specjalnego , żadnego rozświetlenia blondu nie było - myślałam że trochę rozjaśni moje włosy naturalnie niestety nie zauważyłam nic takiego - miał dziwną galaretkowatą konsystencję - dziwny chemiczny zapach - dobrze się rozczesywały włosy po nim Niestety żadnego szału nie ma Używam tego produktu od: 5 miesięcy temu Ilość zużytych opakowań: 1 op

pacina9
    12 kwietnia 2011 o 16:46
    Nic specjalnego
    Kupiłam bo myślałam że podkreśli włosy blond a tu nic. a dziwna żelową konsystencję, którą trudno spłukać włosów, odżywka oblepia włosy i mam wrażenie że włosy są źle spłukane, przez co szybciej się przetłuszczają. Zapach taki sobie. Działanie jak u normalnej zwykłej odzywki. Włosy są miękke, można je rozczesać ale nic poza tym... Więcej jej nie kupie. Używam tego produktu od: 2 tygodnie Ilość zużytych opakowań: 1/2

frogitka
    22 sierpnia 2010 o 13:16
    3 / 5
    można kupić
    Dla mnie odżywka na 3+ . Włosy są po niej miękkie , naprawdę dobrze poprawia ich kondycję , poza tym lśniące i świetnie się rozczesują . Jednak mają dużą wadę , mianowicie włosy szybciej się przetłuszczają , nie ma tragedii , ale wrażenie tłustych włosów jest już na drugi dzień. Dlatego 3 , a nie 4 , o 5 nie ma mowy , ponieważ w ogóle nie podkreśla koloru blond . Generalnie , warto kupić na zniszczone włosy , trudne do ułożenia . Używam tego produktu od:miesiąca Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1
    Używa produktu od:nie określono