Bourjois, Healthy Mix, Fond de Teint, Owocowy podkład rozświetlający (stara wersja)

Bourjois rozświetlający, owocowy podkład Healthy mix zapewnia promienny wygląd i wspaniały blask, który będzie utrzymywał się na skórze przez 16 godzin.
Delikatna i kremowa formuła podkładu subtelnie integruje się ze skórą, dzięki temu efekt makijażu jest bardzo naturalny.
Podkład nadaje się do każdego typu skóry. Oferuje jednorodny makijaż i pół-matowe wykończenie, które zapewnia cerze świeży, naturalny wygląd.
Podkład zawiera wyciąg z moreli, imbiru, jabłek i melonów. Kompozycja ta tworzy delikatną aurę, która pozostawia na skórze trwały, piękny zapach, na który składają się: koktajl z owoców, następnie bukiet kwiatów i na końcu białe piżmo i szlachetne drzewa.

Cudowny!

Od zawsze miałam lekkie kłopoty ze skórą.
Poza tym jestem baaaardzo blada, więc zawsze miałam ogromny problem ze znalezieniem odcienia, który nie tworzyłby maski na twarzy. W rezultacie jest to mój pierwszy podkład (a mam 23 lata ;) Trochę się obawiałam, ale okazał się cudowny! Używam odcienia 51 - najjaśniejszego.

Zalety:
- w miarę niska cena
- pięknie pachnie
- dobrze się rozprowadza
- nie tworzy efektu maski
- dość dobrze kryje, ładnie matuje
- dosyć długo się utrzymuje - u mnie 8 godzin
- skóra wygląda po nim na zdrową, ma ładny kolor
- dobrze nawilża
Wady:
- na razie nie stwierdziłam :D

Używam tego produktu od:miesiąca

żółtko na twarzy

W perfumerii dostałam kilka probek podkładu na wypróbowanie. Kolor 53 mial idealnie pasowac do mojej karnacji. Ogólnie podkład sprawiał dobre wrażenie, nie tworzył maski, skóra była gładka, bez zbędnego połysku. Niestety do kupna pełnego opakowania zniechęciło mnie to, że podkład jakiś czas po użyciu zmieniał odcień na żółty. Stosowałam go potem na twarz bez żadnego kremu, ale orzeczenie osób, które prosiłam o ocenę była zawsze taka sama: twarz jest nienaturalnie żółta. Podkład nie ciemnieje, ale niezdrowy kolor wczesnych stadiów zółtaczki nie dodaje urody.Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: kilka probek

Świetny podkład!!! Kupiłam go w cenie promocyjnej za 43 zł. Mam odcień 52 VANILLA. Jest to bardzo fajny podkład, leciutki, fajnie się rozprowadza, super konsystencja. Osoby z jasną karnacją mogą dobrać odcień.Śliczny zapach

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:troszeczkę z pierwszego

szukam innego

nie rozumiem tych zachwytów no ale.
podkład jest wcale nie tani (w rossmannie stoi po 57 zeta).po nałożeniu na twarz (mam suchą) zaczyna się nie ładnie błyszczeć więc obowiązkowo muszę jeszcze poprawić pudrem(z avonu).używam odcienia nr 51 VANILIE CLIAR (najjaśniejszy).podkład dobrze się rozprowadza. i jeszcze jedno jeden bardzo wielki minus jak z moskwy do berlina brudzi ubrania(ale chyba wszystkie podkłady maja taką wadę)
podkreśla suche skórki(nie on jeden)
Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:rozpoczęte pierwsze

aha nr 51 jest dla mnie odrobinę za ciemny (jestem trupem?)

wiosenny powiew.....

Witam serdecznie jestem posiadaczka tego kosmetyku od tygodnie i musze powiedzic ,że jest to bardzo dobry produkt. Mam skóre bardzo suchą i dosc wrażliwą, ten podkład jest bardzo delikatny i lekki praktycznie nie czuje sie go po nałożeniu, dobrze nawilza, ja zawsze pod podkład daje warstwe kremu zeby nie było uczucia sciągnietej skóry a tu prosze obyło sie bez. Nie jest super trwały ale 8 godzin w pracy wytrzymuje bez zarzutu, ładnie sie wchłania nawet po nałozeniu 2 warstw (lepsze krycie)nie podkresla suchych skórek(a mam porównanie z podkładem Clinique Even better który strasznie wysuszał skore i uwidaczniał juz istniejace skórki). Po wieczornym demakijażu skóra wygląda świezo, promiennie i jest gładziutka to jego zasługa(plus za nieszkodliwość). Mysle, że to dobry produkt za nie wygórowaną cenę w sam raz na wiosnę dla osób który cenią sobie świży i naturalny wygląd (w dość szerokiej gamie kolorystycznej).....

Używam tego produktu od: tygodnia

KWC?

G... jak ich mało. Niestety ale podkład, jest bardzo nietrwały. Spływa ze strefy T i waży się na policzkach. Świece się po nim strasznie, niczym nie mogę zmatowić twarzy na dłużej niż godzinę. Dodatkowo pompka bardzo szybko się psuje.

Dobry podkład ale nie dla mnie

Dostałam kilka próbek wraz z kupnem pudru Bourhois Eclat Mineral, Mineral Radiance. Mam odcień 53 i jest dla mnie idealny. Świetnie się go rozprowadza, wtapia się w skóre fajnie matując i jednocześnie rozświetlając. Krycie jest średnie, więc nie ma efektu tapety-na wykończenie używam pudru wyżej wymienionego i jest bossko! Jest wydajny, nie potrzeba wielkiej ilości na cała twarz.
ALE....i to wielkie. Efekt o którym piszę trwa góra 2-3h pownieważ mam bardzo tłustą cerę i się po jakimś czasie świecę (ale tylko w strefie T). Gdyby nie ten mankament dla mnie nie do przyjęcia bym go kupiła na pewno!
Przy okazji cieszę się że nie kupiłam go, tylko miałam próbki!
Polecam osobom z suchą lub normalną cerą.
Poszukam podkładu tej marki odpowiedniego do mojej cery.

Używam tego produktu od:kilku dni

tak tak tak !

Najpierw pojawił się w Sephorze...byly przymiarki, podchody. Stwierdziłam, ze cena nie jest wysoka można spróbować. Strzał w 10 ! miłośc od pierwszego wejrzenia :) jest rewelacyjny, lekki, nie powoduje uczucia maski, szybko się rozprowadza, daje zdrowy wygląd cery, jest rewelacyjny. Tak się złożyło, że pierwszy raz urzyłam go gdy byłam przeziębiona (wiadomo jak się wtedy wygląda) no i tu wielki zaskoczenie, podkład wyrównał koloryt i nadał zdrowego wyglądu. Moja cera nie jest zbyt problemowa, podkład sprawdza się rewelacyjnie :)
Po długich poszukiwaniach, znalazłam mój KWC.
Testowałam już sporo podkładów i ten w kategorii lekkich podkładów jest swietny :)

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:niecałe

łał, po prostu bomba

ten kosmetyk robi cuda z buzią : pięknie rozświetla, nawilża, a przede wszystkim jest bardzo naturalny. Długo szukałam swojego KWC, jezeli chodzi o podkłady. Ciągle byłam niezadowolona, nawet z takich jak : Channel, Dior, Clinique. Zawsze cos mi nie pasowało, a tu nagle : miłość od pierwszego rozsmarowania. Po prostu bomba.Używam tego produktu od: w trakcie

super!!!

Mam odcień 52....bardzo ładnie stapia się z cerą, nie ciemnieje. Delikatnie matuje (mam cerę tłustą), jest lekki, ślicznie pachnie. Opakowanie też fajne,pompka dobrze dozuje....polecam:))

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Bardzo dobry!!

Naprawdę bardzo dobry podkład. Delikatny zapach, bardzo dobrze się rozprowadza, lekko matuje.
Jedyny mankament to tandetne opakowanie, wprawdzie jest pompka dozująca kosmetyk ..., ale nie czepiajmy się szczegółów :-)
Jeśli któraś z Pań się zdecyduje proszę wybrać się do Super-Pharma: podkład kosztuje tam 39,99 zł.
POLECAM!

Używam tego produktu od:niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie w trakcie uzywania

tak i nie

Zakupie go na pewno po raz wtóry, ale wybiorę odcień jaśniejszy. Podkład ładnie się nakłada, ma przyjemny, owocowy zapach. Dość dobrze kryje pod warunkiem jednak nałożenia co najmniej dwóch warstw. Dobra aplikacja i gwarancja, że produkt wydobedziesz ;) do końca bez konieczności przecinania tubki. Produkt oceniam na 5-

EDIT:
Po kolejnych tygodniach stosowania odejmuję gwiazdkę. jednak ciemnieje strasznie i kolor robi się strasznie nienaturalny:/ jakiś taki strasznie żółty i widoczny :/

EDIT2:
Kolejna gwiazdka za świecącą się niemiłosiernie twarz w strefie T. :/

Ech, jednak szkoda pieniędzy

Używam tego produktu od: tygodnia