Schwarzkopf Gliss Kur, Oil Nutritive, Direct Repair (Odżywka regeneracyjna bez spłukiwania)

Dzięki nowemu Systemowi Regeneracji Komórek oraz olejkom Arganowemu i Shea, odżywka wzmacnia włosy i zapobiega ich rozdwajaniu się. Nie wymaga spłukiwania.

HICIOR!

Dziwię się że ta odżywka nie ma recenzji bo jest najlepszą odżywką jaka znalazła się na mojej półce! Mam z odżywkami i maskami taki problem że albo są za słabe i nie robią wiele albo są zbyt gęste i obciążające włosy. ta odżywka to strzał w 10!
Osobiście nakładam ją obficie na 20 minut po czym spłukuję. Wolę ten sposób niż nakładanie małej ilości bez spłukiwania bop przy mojej metodzie efekty są bardziej spektakularne.

PLUSY:

- świetnie poprawia kondycję włosów! są miękkie i odżywione,

- nabłyszcza włosy,

- nie obciąża, włosy są "sypkie"- nie leżą plackiem, łatwo je ułożyć i unieść, dodać im objętości,

- odżywka nie jest tłusta, lepka,

- poprawia objętość, włosów jest jakby więcej, choć producent tego nie obiecuje!

- bardzo przyjemny zapach

MINUSY:

- jakie minusy?!? :P

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Lubię

Bardzo lubię tą odżywkę.
Dobrze nawilża i odżywia włosy. Wygładza je i nadaje im miękkość oraz zdrowy blask.
Pomaga utrzymać włosy w świetnym stanie, regeneruje i ratuje te zniszczone.
Nie zauważyłam obciążania włosów, może dlatego, że ja nakładam ją tylko od połowy włosów, a mam bardzo długie.
Skleja (dorażnie oczywiście) postrzępione końcówki, dzięki tej odżywce włosy mniej mi się rozdwajają.
Ładnie pachnie i jest wydajna.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka